Loading
post image

XXVI Kyiv Open Championship 2021

Соронович Ігор, Бойко Оксана
Київ / Україна
27 - 28.11.2021

Conformance with the schedule

4.62 /5

Dressing rooms

4.77 /5

Design and comfort of the hall

4.69 /5

Lighting

4.82 /5

Music

4.74 /5

Evaluation done with   39   user(s)
Last feedback date   04.12.2021 11:42

 Status 19.10.2021

XXVІth Open Ballroom Dance Sport Competitions

XXVІ-ті традиційні змагання зі спортивних танців

WDO World Under 19 Ballroom and Latin 2021

 

KYIV OPEN 2021

27-28 of November 2021 / 27-28 листопада 2021

 

XXVIth KYIV OPEN CHAMPIONSHIP 2021 ADJUDICATORS:

ANDRONIC Andrei (Moldova), BIZOKAS Arunas (Lithuania), DOKMAN Tony (Netherlands), GALKE Hans (Germany), GIORGIANNI Massimo (Italy), KAZYRA Aliaksandr (Belarus), KILLICK Paul (Great Britain), KRYKLYVYI Slavik (Ukraine), LEUNIS Joanna (Belgium), MARRINER Lyn (Great Britain), NEWBERY Hazel (England), OSSENKOP Stefan (Germany), DONSKOY Denis (Russia), PINO William (Italy), SAMUILOVA Jelena (Latvia), SENTINA Gaetano (Italy), VESCOVO Maurizio (Italy), VINCELJ Carmen (Germany), WATSON Bryan (Germany), WILKINS Jonathan (USA)

 

PLACE / МІСЦЕ:      National University of Physical Education and Sports of Ukraine Sports Hall, korpus 5, vul. Fizkultury 1, Kyiv, Ukraine Ігрова зала, корпус №5, НУФВСУ, вул. Фізкультури, 1, Київ, Україна

 

HOTEL / ГОТЕЛЬ:

We can offer special prices for hotel accommodation in PARK INN HOTEL KYIV TROYITSKA. Please contact to Mr. Igor Soronovych: soronovych@ukr.net!

Спеціальна ціна для учасників змагань для поселення у готелі Park Inn Hotel Kyiv Troyitska (поряд з місцем проведення!). Для отримання спеціальної ціни звертайтеся до Ігоря Сороновича  - soronovych@ukr.net

Змагання 26th KYIV OPEN CHAMPIONSHIP 2021 судитимуть тільки запрошені іноземні судді.

Змагання «KYIV OPEN RISING STARS 2021» судитимуть запрошені українські судді та судді, що мають дійсну на 2021 рік ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

 

ENTRIES / ЗАЯВКИ:     

https://flymark.com.ua/event/2879

  

Closing date for Entries: 22nd of November 2021 / Не пізніше 22-го листопада 2021 р.

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

 

РЕЄСТРАЦІЯ:       

Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2021 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 26-го литопада 2021 р. з 10.00 до 19.00 в кім. 407, корпусу№5 НУФВСУ.

Всі іногородні пари також запрошуються на реєстрацію в п’ятницю!!!

Реєстрація київських пар в день змагань можлива тільки за умови сплати додаткового внеску 100 грн.!!!

 

LIVE RESULTS / РЕЗУЛЬТАТИ НАЖИВО:  

https://flymark.com.ua/event/2879

 

FEE / ВНЕСКИ: 

  • Група 5 - українські пари сплачують внесок у розмірі 950 грн. з учасника.
  • Групи 1-4 i 6-14 - українські пари сплачують внесок у розмірі 800 грн. з учасника.
  • Групи 15-20 - українські пари сплачують внесок у розмірі 650 грн. з учасника.
  • Групи 21-32 - українські пари сплачують внесок у розмірі 350 грн. з учасника.
  • Групи 33-44 - українські пари сплачують внесок у розмірі 400 грн. з учасника.
  • For couple for one program: Group 5 – EURO 60,-; Groups 1-4, 6-14 – EURO 50,-; Groups 15-20 – EURO 40,-

 

ВХІДНІ КВИТКИ ТА СТОЛИКИ:          

250 грн. - вхідний для супроводжуючих на два відділення змагань (9:00 та 11:00),

300 грн. - вхідний для супроводжуючих на всі чотири відділення змагань (13:00, 15:00, 18:00 та 20:00)

150 грн. -  місце за столиком на одне відділення (9:00 чи 11:00) без урахування вхідного на день змагань,

250 грн. - місце за столиком на одне відділення (13:00, 15:00, 18:00 чи 20:00) без урахування вхідного на день змагань.

Бронювання столиків: 099-133-77-29 Юля.

Професійні фотографи, стилісти зачісок та макіяжу повинні попередньо отримати акредитацію!

Заявки на акредитацію необхідно подати організаторам не пізніше 22.11.2021!

Після акредитації інформація буде розміщена на сторінці змагань сайту ФЛАЙМАРК.

 

ORGANIZERS / ОРГАНІЗАТОРИ:

Ігор Соронович та Оксана Бойко / Igor Soronovych & Oksana Boyko

Mobil: +38 (066) 283 7860 (Ігор/Igor), Mobil: +38 (066) 424 1822 (Оксана/Oksana)

E-mail: soronovych@ukr.net                 www.supadance.com.ua

 


KYIV OPEN 2021 Training Camp

Time/Date

 Час/Дата

25th of November / 25 листопада

26th of November / 26 листопада

Schedule of Group Lectures and Practice Sessions:

16.00-16.45

William PINO - Slow Waltz

Lyn MARRINER - Slow Foxtrot

16.45-17.30

Tony DOKMAN - Quickstep

Massimo GIORGIANNI - Tango

17.45-18.30

Maurizio VESCOVO - Cha-Cha-Cha 

Paul KILLICK - Jive

18.30-19.15

Carmen VINCELJ - Rumba

Bryan WATSON - Samba 

19.30-20.15

Practice – STANDARD / Практика – СТАНДАРТ

20.15-21.00

Practice – LATIN / Практика – ЛАТИНА

Standard:       Hazel NEWBERY, Massimo GIORGIANNI, Jonathan WILKINS, William PINO, Lyn MARRINER, Arunas BIZOKAS, Tony DOKMAN

Latin:         Carmen VINCELJ, Bryan WATSON, Hans GALKE, Paul KILLICK,  Slavik KRYKLYVYI, Joanna LEUNIS, Maurizio VESCOVO

 

Booking for Training Camp and Lessons:

Entry for Training Camp and booking lessons please send E-mail with names of dancers and program of participation as soon as possible: soronovych@ukr.net

Fee for Training Camp (2 days, group lectures + practice):

160 Euro per person for both program (Standard + Latin) or 100 Euro for one program (Standard or Latin).

Booking lessons only after entering for Training Camp not later than 22nd of November 2021.

Заявки на збори та бронювання уроків:           soronovych@ukr.net  

Для участі у тренувальних зборах необхідно надіслати листа електронною поштою з вказанням прізвищ та імен танцюристів, програми участі та контактного телефону не пізніше 22-го листопада 2021 р. Після отримання заявки організаторами буде надіслано підтвердження участі у зборах. Участь тренерів пар у зборах – безкоштовно. Бронювання індивідуальних уроків можливе після отримання заявки на збори.  Внесок за участь у тренувальних зборах (2 дні, групові лекції + практика): 160 євро з особи за дві програми (СТ + ЛА) або 100 євро з особи за одну програму (СТ або ЛА), оплата в гривнях за курсом НБУ.

 

Dancers / Couples / Entries:   942 / 551 / 884
Categories27 November, Saturday28 November, Sunday
09:0011:0013:0015:0018:0020:0009:0011:0013:0015:0018:0020:00
1 Professionals (6) LA - 3 ST - 3
2 Adults (32) ST - 12 LA - 22
3 Seniors (8) LA - 2 ST - 7
4 Youth 2 (29) ST - 15 LA - 16
5 WDO World Youth 1 (under 19) (60) ST - 26 LA - 37
6 Juniors 2 (37) LA - 22 ST - 18
7 Juniors 1 (25) LA - 18 ST - 12
8 Juveniles 2 (19) ST - 12 LA - 12
9 Juveniles 1 (6) LA - 3 ST - 6
10 Youth+Adult Rising Stars (28) ST - 9 LA - 19
11 Youth 1 Rising Stars (48) ST - 21 LA - 35
12 Juniors 2 Rising Stars (37) LA - 23 ST - 21
13 Juniors 1 Rising Stars (30) LA - 25 ST - 14
14 Juveniles 2 Rising Stars (20) ST - 15 LA - 14
15 Juniors 1 D (23) ST - 20 LA - 19
16 Juveniles 2 D (25) ST - 17 LA - 23
17 Juveniles 1 D (7) LA - 6 ST - 6
18 Juniors 1 E (7) LA - 7 ST - 7
19 Juveniles 2 E (21) ST - 17 LA - 19
20 Juveniles 1 E (13) LA - 11 ST - 12
21 Baby Debut (under 6) (3) W-C - 3
22 Baby Debut Solo (under 6) (13) W-C - 13
23 Children Debut (under 8) (6) W-C - 6
24 Children Debut Solo (under 8) (21) W-C - 21
25 Juveniles 1 Debut (5) W-C - 5
26 Juveniles 1 Debut Solo (14) W-C - 14
27 Children School (under 8) (5) W-C-J - 5
28 Children School Solo (under 8) (18) W-C-J - 18
29 Juveniles 1 School (3) W-C-J - 3
30 Juveniles 1 School Solo (14) W-C-J - 14
31Juveniles 2 SchoolW-C-J
32 Juveniles 2 School Solo (11) W-C-J - 11
33 Children N (under 8) (3) W-Q-C-J - 3
34 Children N Solo (under 8) (9) W-Q-C-J - 9
35 Juveniles 1 N (14) W-Q-C-J - 14
36 Juveniles 1 Solo N (26) W-Q-C-J - 26
37 Juveniles 2 N (10) W-Q-C-J - 10
38 Juveniles 2 Solo N (17) W-Q-C-J - 17
39 Juniors 1+2 N (6) W-Q-C-J - 6
40 Juniors 1+2 Solo N (9) W-Q-C-J - 9
41 Juveniles 1 Solo E (15) ST - 11 LA - 15
42 Juveniles 2 Solo E (13) ST - 11 LA - 13
43 Juniors 1 Solo E (8) ST - 5 LA - 7
44 Juniors 2 Solo E (7) ST - 4 LA - 5
Total by section905964829068755463948362
Dancers / Couples / Entries:   942 / 551 / 884
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Cuban Club Abbasanta / Italy1/11/1
William's dancing school Aprilia / Italy1/11/1
Legend of Dance Balaklija / Ukraine1/31/2
kurazh-dens Bilgorod-Dnistrovskyy / Ukraine2/82/7
Alexis Bishkek / Kyrgyzstan1/21/2
Elerina Brovary / Ukraine12/1911/18
ProArt Brovary / Ukraine5/94/7
Sapfir Bucha / Ukraine1/21/1
Crystal Cherkasy / Ukraine4/43/3
Level Up Chernigiv / Ukraine1/21/2
Alistar Chisinau / Moldova2/82/8
Elegance Chisinau / Moldova4/124/12
Gavana Dnipro / Ukraine2/32/3
Renesans Dnipro / Ukraine1/10/0
Triumf plus Dnipro / Ukraine2/31/1
Olimp Fastiv / Ukraine5/105/10
Gomel Regional Dance Sport Federation Gomel / Belarus2/31/1
Dream Dance Izmayil / Ukraine8/221/2
Amber Jurmala Jurmala / Latvia5/135/13
Litsey Juzhne / Ukraine1/21/2
Art of Dance Kharkiv / Ukraine1/11/1
KREDO Kharkiv / Ukraine6/115/9
LEL Kharkiv / Ukraine1/20/0
Lisabond Kharkiv / Ukraine1/11/1
Premier Dance Studio Kharkiv / Ukraine9/137/8
Prestizh Kharkiv / Ukraine2/60/0
Respect Dance Hall Kharkiv / Ukraine18/4215/30
Sparta Kharkiv / Ukraine13/1913/19
StarDance Kharkiv / Ukraine8/206/9
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine2/30/0
Star Way Khmelnytskyy / Ukraine2/62/3
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine2/62/2
Demovskyy Dance Club Kremenchuk / Ukraine9/157/12
ARTICO Kryvy Rig / Ukraine7/117/9
Rakurs Kryvy Rig / Ukraine2/31/1
Spektr Kupyansk / Ukraine5/74/6
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANS Kyiv / Ukraine4/54/5
A- style Kyiv / Ukraine14/1414/14
All stars Kyiv / Ukraine1/11/1
Alta Kyiv / Ukraine5/134/9
Art Dance Kyiv / Ukraine4/54/5
ART OF DANCE SPACE Kyiv / Ukraine9/119/11
ASKdance Kyiv / Ukraine6/94/6
Astra Kyiv / Ukraine6/86/8
BALANCE Kyiv / Ukraine5/114/9
Ballroom empire Kyiv / Ukraine3/33/3
Body Feet Kyiv / Ukraine19/2517/21
Concord Kyiv / Ukraine2/41/2
Cortex Kyiv / Ukraine2/32/2
Dance Avenue Kyiv / Ukraine1/20/0
Dance CAPITAL Kyiv / Ukraine1/31/3
Dance Center SAMBA Kyiv / Ukraine6/93/3
Dance Energy , SSBT Kyiv / Ukraine4/63/4
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine16/2313/15
Dans-stil Kyiv / Ukraine10/139/12
Dans-stYale ( DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine1/20/0
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine3/43/3
Danza Kyiv / Ukraine4/53/4
Diamant-Elit Kyiv / Ukraine4/54/5
DREAMS Kyiv / Ukraine1/11/1
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine7/146/13
Elit Dance Kyiv / Ukraine1/11/1
Eskadans Kyiv / Ukraine1/10/0
Euro Dance Team Kyiv / Ukraine1/21/2
Family Kyiv / Ukraine2/52/4
Favorit Kyiv / Ukraine2/22/2
FENIX Kyiv / Ukraine4/54/5
First Dance school Kyiv / Ukraine12/1612/16
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine19/3917/34
Imidzh Kyiv / Ukraine16/2216/21
Inter Dens Kyiv / Ukraine1/11/1
Inter-Dance Kyiv / Ukraine13/207/8
Inter-Dance Kids Kyiv / Ukraine3/32/2
Ligadance Kyiv / Ukraine2/32/3
Maksimum Kyiv / Ukraine33/4729/39
MS Team Kyiv / Ukraine8/197/13
MStudio Kyiv / Ukraine15/3413/26
No club Kyiv / Ukraine2/31/1
Original Dance School. Kyiv / Ukraine4/90/0
ProDanceSportClub Kyiv / Ukraine5/75/7
Professional Dance Kyiv / Ukraine3/93/7
Release Education Kyiv / Ukraine2/52/5
RONDO Kyiv / Ukraine1/21/1
Serpantin Kyiv / Ukraine19/2918/26
Shans Kyiv / Ukraine1/21/2
SPARTA IN KIEV Kyiv / Ukraine1/21/1
Special one Kyiv / Ukraine10/1810/18
SPORT LEND DANZA Kyiv / Ukraine1/11/1
Sport-Dans Kyiv / Ukraine5/94/7
StarDance Kyiv / Ukraine15/2315/23
Supadans Kyiv / Ukraine2/32/2
Tandem1996 Kyiv / Ukraine1/11/1
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine8/88/8
The Studio Kyiv / Ukraine1/21/2
TomasDance Kyiv / Ukraine2/20/0
TORNADO Kyiv / Ukraine1/11/1
Tvist Kyiv / Ukraine1/21/2
Ukraine Kyiv / Ukraine1/11/1
Unison Kyiv / Ukraine7/117/11
Victory Dance Kyiv / Ukraine5/115/11
Voice of the Dance Kyiv / Ukraine1/11/1
Elit Lozova / Ukraine1/41/4
Grand-Dance Lutsk / Ukraine2/30/0
AmatorLviv Lviv / Ukraine1/11/1
DUSH Academy Lviv / Ukraine3/83/8
My style Lviv / Ukraine2/42/4
Studio JustDance Lviv / Ukraine4/110/0
Talisman Lviv / Ukraine5/65/6
Viktoriya Prestizh Melitopol / Ukraine1/11/1
Dionis Merefa / Ukraine1/20/0
Sigma Minsk / Belarus2/82/7
Volta Minsk / Belarus1/20/0
Городская Федерация спортивных танцев Minsk / Belarus1/41/3
- Moscow / Russia2/62/5
SSSR Moscow / Russia1/41/4
Garmoniya Mykolaiv / Ukraine1/21/1
Assol Nikopol / Ukraine2/32/3
no club No city Italy / Italy1/11/1
No club No city Poland / Poland1/11/1
No club No city Ukraine / Ukraine2/22/2
SDance studio Nur-Sultan / Kazakhstan5/145/14
Advance Odesa / Ukraine2/80/0
All.Go.Rhythm Odesa / Ukraine1/11/1
Allyur Odesa / Ukraine4/74/7
Imperiya Odesa / Ukraine5/133/6
K.I.T dance team Odesa / Ukraine5/112/4
Royal Dance Team Odesa / Ukraine2/31/1
VIVA Dance Sport Studio Oleksandrija / Ukraine1/10/0
Mistral Poland / Poland1/21/2
Accent Poltava / Ukraine3/53/3
Dance glory Poltava / Ukraine1/21/2
Duet Poltava / Ukraine1/11/1
Gross-M club Poltava / Ukraine9/178/14
Vega-Dance Rivne / Ukraine1/20/0
10Dance Sumy / Ukraine5/80/0
M-Studio Sumy / Ukraine8/167/11
SMAFT Sumy / Ukraine1/21/2
Steep Dance Svitlovodsk / Ukraine1/11/1
Mistral Tarnowskie Gory / Poland1/11/1
Grande Ternopil / Ukraine4/73/4
Vivat Ternopil / Ukraine3/72/3
Millenium Tiraspol / Moldova15/3114/30
Imperiya Uhan / China1/41/4
Dance sport academy "VOLYA” Uzhgorod / Ukraine1/21/2
StarWay Vasylkyv / Ukraine1/10/0
Promenad Verhnyodniprovsk / Ukraine1/11/1
Gratsiya Vinnitsa / Ukraine5/105/9
Vivat Vinnitsa / Ukraine1/31/3
StarLight Volodymyr-Volynskyy / Ukraine1/11/1
DIAMOND Vyshgorod / Ukraine7/107/10
Renessans Vyshneve / Ukraine2/21/1
Mistral Warsaw / Poland1/11/1
Iglica Wroclaw / Poland2/21/1
DINAMO-BRAVO Zaporizhzhya / Ukraine3/53/5
Garmoniya Zaporizhzhya / Ukraine4/63/3
Grand Zaporizhzhya / Ukraine2/31/2
Imperiya tantsyu Zaporizhzhya / Ukraine1/10/0
Spartak Zaporizhzhya / Ukraine2/20/0
RYTM Żory / Poland1/21/2