Loading
post image

Кубок України – 2017

Кубок України, Офіційні відбіркові змагання, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання
ВФТС
Київ / Україна
18 - 19.02.2017

 

Станом на 14.01.17

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту

 
  

 

18-19 лютого

Кубок України 2017

з танцювального спорту


Місце проведення: Іжевська 2, м. Київ

Всеукраїнські змагання є офіційним Кубком України з танцювального спорту, що затверджені у єдиному календарному плані спортивних заходів України за період від 01.01.2017 до 31.12.2017.

 

Судді:

  • У категоріях Кубок України суддять виключно судді ВФТС Національної категорії А за умови відсутної заборгованості, проходження конгресу суддів у 2016 році, успішної здачі тесту та подання заявки на суддівство до 12лютого 2017 року на адресу офісу ВФТС.
  • Участь у класифікаційних змаганнях у якості судді можлива лише відповідно отриманій суддівській категорії за умови дійсної ліцензії будь-якої танцювальної організації на 2017 рік та наявної книжки судді. Суддівство у класифікаційних змаганнях здійснюється суддями відповідних категорій за умови on-line заявки на суддівство до 15 лютого 2017 року за посиланням: https://flymark.dance/Competition/Details/601

 

Змагання проводяться у відповідності до правил ВФТС та WDSF.

Існують обмеження по фігурам та костюмам, а також вікові обмеження для учасників за роком народження. У категоріях Кубок України Пари можуть брати участь виключно в своїй віковій категорії. У класифікаційних змаганнях пари можуть брати участь в своєму класі і у категорії на клас вище або у старшій віковій категорії згідно правил WDSF ( учасники категорії Ювенали 1 у категорії Ювенали 2, Юніори 1 відповідно у категорії Юніори 2, Юніори 2 у категорії Молодь, Молодь у категорії Дорослі.)

 

Реєстрація:

  • Реєстрація пар у категоріях Кубок України здійснюється виключно на підставі іменної заявки попередньо оформленої в обласних та м. Києва управліннях спорту.
  • Реєстрація пар у класифікаційних категоріях відбувається за класифікаційними книжками будь-яких організацій, що займаються розвитком танцювального спорту в Україні. Реєстрація пар у категоріях “Школа” та “Дебют” здійснюється за копією свідоцтва про народження.
  • Реєстрація спортсменів завершується за 30 хвилин до початку кожного відділення змагань.
  • По закінченні реєстрації дореєстрація пар неможлива!
  • Попередня реєстрація (для пар м. Києва обов’язкова) 17 лютого 2017 року у офісі ВГО ВФТС за адресою вул. Німецька 1/32

Учасникам необхідно обов’язково зареєструватись on-line за посиланням: https://flymark.dance/Competition/Details/601 до 17лютого 2017 року.

 

Для всіх учасників змагань при реєстрації та під час змагань наявність оригіналу свідоцтва про народження обов’язкова.

 

Фінансові умови участі:

Благодійний внесок у категоріях за участь у змаганнях складає :

  • «Школа», «Дебют» - 150 грн. з учасника за програму;
  • «N», «Е», «D» - 200 грн. з учасника за програму;
  • «С», «В» - 250 грн. з учасника за програму;
  • Rising Star, «Open» - 300 грн. з учасника за програму.


Вхідні квитки

  • для глядачів та супроводжуючих осіб - 150 грн. з особи за день.
  • Додатково оплачуються місця за столиком – 100 грн. /місце за кожне відділення.


Можливе придбання тільки парної кількості місць.

Попереднє бронювання місць за столиками: audsf.office@gmail.com

 

Вхід до зали для суддів та тренерів тільки згідно попередніх заявок, за наявності документу, що підтверджує особу.

 

Оргкомітет змагань

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту

audsf.office@gmail.com

Президент ВГО ВФТС - Поливка Андрій Миронович

тел:+38 097 306 72 41, E-mail: audsf.president@gmail.com

 

Couples / Entries  497 / 856
Categories18 February, Saturday19 February, Sunday
09:3011:0014:3019:0009:3011:0014:3019:00
1 Adult CUP Ukraine (32) ST - 14 LA - 21
2 Professionals CUP Ukraine (2) LA ST - 2
3 Seniors CUP Ukraine (4) LA ST - 4
4 Youth CUP Ukraine (29) ST - 18 LA - 19
5 Juniors 2 CUP Ukraine (29) LA - 19 ST - 21
6 Juniors 1 CUP Ukraine (23) LA - 17 ST - 16
7 Juveniles 2 CUP Ukraine (27) ST - 21 LA - 19
8 Juveniles 1 CUP Ukraine (14) ST - 13 LA - 9
9 Children Cup Ukraine (2010...) ST LA
10 Youth+Adults Rising Star (34) ST - 16 LA - 23
11 Juniors 2 B (15) LA - 8 ST - 11
12 Juniors 2 C (11) LA - 7 ST - 8
13 Juniors 1 C (25) LA - 18 ST - 17
14 Youth+Adult D (6) ST - 4 LA - 3
15 Juniors 2 D (17) 8 dances - 3 ST - 9, LA - 15
16 Juniors 1 D (22) 8 dances - 9 ST - 12, LA - 14
17 Juveniles 2 D (21) 8 dances - 10 ST - 12, LA - 17
18 Juveniles 1 D (2) 8 dances - 1 ST, LA - 2
19 Juniors 2 E (6) ST - 5, LA - 5 6 dances - 3
20 Juniors 1 E (34) ST - 21, LA - 20 6 dances - 17
21 Juveniles 2 E (33) ST - 26, LA - 24 6 dances - 9
22 Juveniles 1 E (15) ST - 13, LA - 11 6 dances - 4
23 Juniors 2 N Beginners (3) W-Q-C-J - 3
24 Juniors 1 N Beginners (17) W-Q-C-J - 17
25 Juveniles 2 N Beginners (33) W-Q-C-J - 33
26 Juveniles 1 N Beginners (39) W-Q-C-J - 39
27 Children N Beginners (2010...) (1) W-Q-C-J - 1
28 Juniors 2 School (1) W-C-J - 1
29 Juniors 1 School (2) W-C-J - 2
30 Juveniles 2 School (18) W-C-J - 18
31 Juveniles 1 School (23) W-C-J - 23
32 Children 2 School (2010...) (1) W-C-J - 1
33 Children 1 School (2012...) W-C-J
34 Solo Juniors 1+2 School (5) W-C-J - 5
35 Solo Juveniles 1+2 School (33) W-C-J - 33
36 Solo Children School (2010...) (13) W-C-J - 13
37 Juniors 1 Debut (3) W-C - 3
38 Juveniles 2 Debut (7) W-C - 7
39 Juveniles 1 Debut (17) W-C - 17
40 Children 2 Debut (2010...) (8) W-C - 8
41 Children 1 Debut (2012...) W-C
42 Solo Juniors Debut (1) W-C - 1
43 Solo Juveniles Debut (22) W-C - 22
44 Solo Children Debut (2010...) (19) W-C - 19
Total by section93100208688010412083
Couples / Entries  497 / 856
JudgesCity / Country
Александрова Тетяна Дніпро / Україна
Бабій Андрій Дніпро / Україна
Базела Дмитро Київ / Україна
Банковська Світлана Южноукраїнськ / Україна
Белей Володимир Рівне / Україна
Богданова Тетяна Чернівці / Україна
Бузін Олександр Нікополь / Україна
Бусь Ірена Львів / Україна
Висоцька Тетяна Житомир / Україна
Висоцький Олександр Житомир / Україна
Волiвецька Валерiя Житомир / Україна
Гаврилина Людмила Житомир / Україна
Гафонов Артем Київ / Україна
Гловацька Світлана Дніпро / Україна
Горбань Ольга Благовіщенське / Україна
Горобець Микола Хмельницький / Україна
Городинська Анастасія Чернівці / Україна
Грибан Анастасія Житомир / Україна
Грибан Валентина Житомир / Україна
Грицак Сергій Київ / Україна
Данканич Мирослава Ужгород / Україна
Даньков Сергій Чернівці / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Єгоров Дмитро Київ / Україна
Загоруйко Олексій Чернігів / Україна
Загребіна Анна Львів / Україна
Ігнатенко Наталія Київ
Іліка Віталій Чернівці / Україна
Кеба Алла Київ / Україна
Кеба Мирослав Київ / Україна
Кириєнко Дмитро Славутич / Україна
Ковальов Станіслав Київ / Україна
Козак Володимир Львів / Україна
Кравченко Оксана Одеса / Україна
Кравчук Оксана Київ / Україна
Кравчук Сергій Одеса / Україна
Кравчук Юлія Житомир / Україна
Красківська Юлія Славутич / Україна
Крючков Дмитро Суми / Україна
Кузьмінский Олександр Чорноморськ / Україна
л л Чорноморськ / Україна
Лацис Анна Дніпро / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Лисенко Альберт Харків / Україна
Мороз Ольга Одеса / Україна
Муж Маркіян Львів / Україна
Нагорський Павло Житомир / Україна
Парфенова Катерина Київ / Україна
Пивоварова Олена Львів
Підченко Віталій Київ / Україна
Піскарьов Андрій Чернівці / Україна
Полуляхова Ольга Харків / Україна
Постніков Вадим Київ
Радченко Олена Львів / Україна
Ривак Олег Львів / Україна
Руденко Інеса Бориспіль
Савицька Ольга Житомир
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Сальков Максим Київ / Україна
Салямон Віталій Ірпінь / Україна
Салямон-Міхєєва Катерина Ірпінь / Україна
Самчинська Людмила Южноукраїнськ / Україна
Сенченко Тетяна Київ / Україна
Сенченко Юрій Київ / Україна
Советченко Вадим Київ
Советченко Світлана Київ / Україна
Советчїенко Наталія Київ
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Спінул Ігор Кропивницький
Торошанко Олександр Київ / Україна
Федотова Лілія Одеса / Україна
Черниш Артем Київ / Україна
Черниш Катерина Київ / Україна
Чолан Георгій Хмельницький / Україна
Чолан Мар'ян Хмельницький / Україна
Чолан Оксана Хмельницький / Україна
Шик Олег Полтава / Україна
Штельмах Віталій Верхньодніпровськ / Україна
Ярошук Ольга Вінниця / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
VivaTBila Tserkva / Ukraine3/3 2/2
IndiGoBlagovishchenske / Ukraine5/12 4/10
AstraDnipro / Ukraine2/4 0/0
GarmoniyaDnipro / Ukraine16/49 9/20
KaskadDnipro / Ukraine8/23 4/11
RitmDnipro / Ukraine1/5 1/5
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine4/8 4/8
AdazhioIrpin / Ukraine25/32 20/21
Harkovskiy Centr sportivnoy horeografii (HCSH)Kharkiv / Ukraine1/2 0/0
KurazhKharkiv / Ukraine4/4 2/2
Sputnik DanceKharkiv / Ukraine1/6 1/2
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine2/8 1/2
CARPE DIEMKonotop / Ukraine2/3 1/2
MriyaKorosten / Ukraine1/3 1/2
KonvaliyaKropivnitskiy / Ukraine18/29 18/28
AltaKyiv / Ukraine1/2 1/1
Amator-sport-dansKyiv / Ukraine9/10 7/7
Bous Dance ClubKyiv / Ukraine20/42 8/11
Dance AvenueKyiv / Ukraine17/20 17/20
Dance MaximumKyiv / Ukraine6/16 3/6
Dance OlympKyiv / Ukraine1/4 0/0
DancetimeKyiv / Ukraine6/11 6/9
Dans-ArtKyiv / Ukraine20/38 15/26
Dans-TsentrKyiv / Ukraine1/2 1/2
DiamantKyiv / Ukraine5/5 4/4
DiamantKyiv / Ukraine1/1 1/1
FantomKyiv / Ukraine20/25 19/24
FavorKyiv / Ukraine5/6 4/5
FavoritKyiv / Ukraine2/2 0/0
FeyeriaKyiv / Ukraine1/1 1/1
Lider-DansKyiv / Ukraine6/6 6/6
Liga-A KiyivKyiv / Ukraine19/49 16/38
MeridianKyiv / Ukraine1/2 0/0
Nika-DansKyiv / Ukraine1/2 1/2
No clubKyiv / Ukraine1/1 1/1
Parfenon-DensKyiv / Ukraine7/9 7/8
ReveransKyiv / Ukraine9/15 7/10
Rick RoseKyiv / Ukraine2/3 1/1
SAPFIRKyiv / Ukraine1/1 1/1
Slavutich StarKyiv / Ukraine11/15 7/8
Sport StyleKyiv / Ukraine10/10 0/0
Stardust Kyiv / Ukraine3/10 2/3
TandemKyiv / Ukraine1/1 1/1
Team DanceKyiv / Ukraine21/22 19/19
TvistKyiv / Ukraine1/1 0/0
YuNIK-DENSKyiv / Ukraine2/2 2/2
YurisKyiv / Ukraine32/49 23/32
Akademiya tantsyuLviv / Ukraine1/3 1/3
EdelveysLviv / Ukraine5/9 5/8
EstetLviv / Ukraine10/21 10/20
FokstrotLviv / Ukraine13/34 13/31
KarmensLviv / Ukraine1/2 1/2
LiderLviv / Ukraine2/4 2/4
ORIGINALLviv / Ukraine2/3 2/3
TalismanLviv / Ukraine4/6 4/6
Arkadiya Odesa / Ukraine1/3 1/3
Elit DansOdesa / Ukraine6/16 6/16
FemidaOdesa / Ukraine2/6 2/6
Kolov-MegadansOdesa / Ukraine1/2 1/2
LiliiaOdesa / Ukraine13/41 13/40
MaestroOdesa / Ukraine10/17 10/17
Mega DanceOdesa / Ukraine8/15 7/12
Number OneOdesa / Ukraine1/2 1/2
PIRUETOdesa / Ukraine1/3 0/0
SlavaOdesa / Ukraine3/8 0/0
FeyeriyaVerhnyodniprovsk / Ukraine2/4 1/2
Liga-AVinnitsa / Ukraine4/7 2/3
Classic DancesportWarsaw / Poland1/1 1/1
Dans LayfZhytomyr / Ukraine6/19 6/16
EstetZhytomyr / Ukraine8/8 8/8
GalateyaZhytomyr / Ukraine1/1 1/1
KolibriZhytomyr / Ukraine2/2 2/2
KristalZhytomyr / Ukraine20/37 19/33
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine7/21 7/16
Furor-DansZnamenka / Ukraine4/5 4/4
KarnavalМаріуполь / Ukraine1/1 0/0
OlimpiyaМиколаїв / Ukraine5/7 4/6
Lion-DanceПолтава / Ukraine2/6 2/4
RytmРівне / Ukraine7/8 6/6
FantaziyaСамбір / Ukraine3/6 3/6
Slavutich-StarСлавутич / Ukraine10/20 7/13
MaestroСуми / Ukraine9/12 8/10
GloriyaУжгород / Ukraine1/3 1/3
GratsiyaУжгород / Ukraine2/7 2/7
KrokХмельницький / Ukraine16/37 15/32
Dans-MriyaХмільник / Ukraine12/14 10/12
FeniksЧернівці / Ukraine7/26 7/24
GarmonyЧернівці / Ukraine2/3 2/3
GrandЧернівці / Ukraine2/2 2/2
KarnavalЧернівці / Ukraine19/39 13/27
SuchasnikЧернівці / Ukraine6/9 6/9
NikaЧернігів / Ukraine13/37 9/19
LazuritЧорноморськ / Ukraine3/9 3/9
SozvezdieЧорноморськ / Ukraine2/4 2/4
NatkhnennyaЮжноукраїнськ / Ukraine16/40 16/35