Loading
post image

Ukrainian Open Championship 2016

Міжнародні календаря WDSF, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання
ВФТС
Київ / Україна
26 - 27.11.2016

 

                   Ukrainian Open Championship 2016    

   WDSF Open Standart & Latin

WDSF Youth  Open Standart & Latin


NOVEMBER 26-27, 2016

 

Звертаємо Вашу увагу на наступне:

 
У попередній ентріформі виявлена опечатка (помилково вказаний неправильний час ранкового і денного відділення)
Просимо Вас користуватись виправленою Ентріформою
 
 
ДОДАТКОВО!!! Для Вашої зручності у приміщенні Льодової арени буде розміщено додатковий ряд столиків (вартість менша).

 

Place: Kyivska st. 316, Brovary, Kyiv region. Shopping and entertainment com plex “Terminal”,  Ice Arena & Concert Hall (Entrance from the Ice Arena).

Judges: international judges from nine countries. For all judges participating in the competition is possible only if a valid license for judges in 2016. Applications for judging. 

 

Для участі у змаганнях запрошуються спортсмени та судді будь-яких організацій, що займаються розвитком танцювального спорту (або спортивним танцем).

              

Судді: міжнародна суддівська колегія з дев’яти країн.

Участь у змаганнях у якості судді можлива лише відповідно отриманій суддівській категорії за умови дійсної ліцензії будь-якої танцювальної організації на 2016 рік. Вимогою є обов’язкове дотримання кодексу етичних норм та поведінки суддів http://audsf.com.ua/documents/kodex_etych_norm.doc .

Заявки на суддівство повинні бути подані не пізніше 24 листопада 2016 року електронним способом на сайті https://flymark.dance/Competition/Details/415 .

 

Правила:

Змагання проводяться  відповідно до правил AUDSF і WDSF. Існують обмеження по фігурам http://audsf.com.ua/documents/per_dozv_figur.doc та костюмам http://audsf.com.ua/documents/prav_sport_kost.doc , а також вікові обмеження для учасників за роком народження. Пари можуть брати участь в своєму класі і в категорії на клас вище або у старшій віковій категорії згідно правил WDSF ( учасники категорії Ювенали 1 у  категорії Ювенали 2, Юніори 1 відповідно у категорії Юніори 2, Юніори 2 у категорії WDSF Молодь, WDSF Молодь у категорії WDSF Дорослі.)

 

Заявка:

спортсмени повинні зареєструватися он-лайн на: https://flymark.dance/Competition/Details/415 до 23:59 24 листопада 2016 року.

Для іноземних спортсменів заявки також приймаються за електронною адресою: audsf.office@gmail.com

Участь у змаганнях без попередньої он-лайн заявки неможлива.

 

Умови участі:

Для участі у змаганнях запрошуються спортсмени будь-яких організацій.

Для участі в категорії WDSF Open необхідна ID-картка спортсмена (https://cards.worlddancesport.org).

Всю необхідну інформацію і допомогу можна отримати в офісі ВФТС, електронною поштою: audsf.office@gmail.com та за тел: +380 (50) 469 53 21.

 

Реєстрація:

  • здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (карток) будь-яких танцювальних організацій, у категоріях 22-23,  за оригіналом свідоцтва про народження;
  • здійснюється у вікову категорію відповідно року народження учасника (старшого партнера в парі) ;
  • реєстрація спортсменів завершується за 30 хвилин до початку кожного відділення змагань. По закінченні реєстрації дореєстрація пар неможлива!
  • Попередня реєстрація (для київських пар обов’язкова) 25.11.2016 року у офісі ВГО ВФТС за адресою Німецька 1/32, офіс 10 (3 поверх)

 

Фінансові умови участі:

Благодійний внесок у категоріях за участь у змаганнях складає :

  • «Школа», «Перші кроки» - 150 грн. з учасника за програму;
  • «N», «Е», «D», - 250 грн. з учасника за програму;
  • «С», «B», «Open» - 300  грн. з учасника за програму;
  • WDSF Open Standart & Latin, WDSF Youth  Open Standart & Latin - 400 грн. з учасника за програму.

 

Вхідні квитки:

  • для глядачів та супроводжуючих осіб - 150 грн. з особи за день.
  • Додатково оплачуються місця за столиком – 100 грн./місце за кожне відділення.

Можливе придбання тільки парної кількості місць.

Попереднє бронювання місць за столиками: audsf.office@gmail.com

                                       

План столиків концертного залу                                                                                                   План столиків льодової арени

 

Вхід до зали для суддів та тренерів тільки згідно вчасно надісланих попередніх заявок, за наявності документу, що підтверджує особу.

 

ORGANIZING COMMITTEE

All-Ukrainian Dance Sport Federation

audsf.office@gmail.com

+380 (50) 469 53 21

 

 

 

Dancers / Couples / Entries:   1045 / 605 / 1036
Categories26 November, Saturday27 November, Sunday
10:0014:0019:0010:0014:0019:00
1 WDSF Open (32) ST - 16 LA - 22
2 WDSF Youth Open (32) ST - 17 LA - 27
3 Juniors 2 (31) LA - 20 ST - 17
4 Juniors 1 (29) LA - 27 ST - 16
5 Juveniles 2 (17) ST - 13 LA - 15
6 Juveniles 1 (12) ST - 11 LA - 9
7 Rising Star (20) ST - 10 LA - 12
8 Youth+Adult B (18) ST - 6 LA - 15
9 Youth+Adult C (14) ST - 8 LA - 6
10 Juniors 2 B (22) LA - 14 ST - 14
11 Juniors 2 C (11) LA - 6 ST - 6
12 Juniors 1 C (15) LA - 10 ST - 7
13 Juniors 2 D (15) ST - 10 LA - 10 8 dances - 4
14 Juniors 1 D (24) ST - 16 LA - 16 8 dances - 9
15 Juveniles 2 D (23) ST - 19 LA - 18
16 Juveniles 1 D (11) ST - 9 LA - 8
17 Juveniles 1+2 D (9) 8 dances - 9
18 Youth+Adult Hobby (2) 6 dances - 2 STLA
19 Juniors 2 E (10) 6 dances - 4 ST - 4 LA - 5
20 Juniors 1 E (29) 6 dances - 21 ST - 16 LA - 14
21 Juveniles 2 E (26) 6 dances - 10 ST - 18 LA - 21
22 Juveniles 1 E (29) 6 dances - 20 ST - 17 LA - 17
23 Solo Juniors 1+2 (3) ST, LA - 3
24 Solo Juveniles 1+2 (31) ST - 18, LA - 31
25 Juniors 2 N Beginners (6) W-Q-C-J - 6
26 Juniors 1 N Beginners (13) W-Q-C-J - 13
27 Juveniles 2 N Beginners (23) W-Q-C-J - 23
28 Juveniles 1 N Beginners (38) W-Q-C-J - 38
29 Children N Beginners (10) W-Q-C-J - 10
30 Juniors 2 School (3) W-C-J - 3
31 Juniors 1 School (5) W-C-J - 5
32 Juveniles 2 School (22) W-C-J - 22
33 Juveniles 1 School (40) W-C-J - 40
34 Children School (23) W-C-J - 23
35 Solo Juniors 1+2 School (4) W-C-J - 4
36 Solo Juveniles 1+2 School (45) W-C-J - 45
37 Solo Children School (27) W-C-J - 27
38Juniors 1 First stepsW-C
39Juveniles 2 First stepsW-C
40 Juveniles 1 First steps (19) W-C - 19
41 Children First steps (18) W-C - 18
42 Solo Juniors 1+2 First steps (2) W-C - 2
43 Solo Juveniles 1+2 First steps (26) W-C - 26
44 Solo Children First steps (39) W-C - 39
Total by section22729710213719776
Dancers / Couples / Entries:   1045 / 605 / 1036
JudgesCity / Country
- - No city Poland / Poland
- - No city Germany / Germany
Butko Ruslan Warsaw / Poland
Chianese Nicola No city Italy / Italy
Ivanova Olga Chisinau / Moldova
Novak Daniela No city Slovenia / Slovenia
Suslavicius Remigijus Elektrenai / Lithuania
Tsyrkun Liudmila Minsk / Belarus
Vaiksnoriene Dalia Kaunas / Lithuania
Van Meerkerk Jeffrey No city Netherlands / Netherlands
Babiy Andriy Dnipro / Ukraine
Bankovska Svitlana Juzhnoukrainsk / Ukraine
Belei Volodymyr Rivne / Ukraine
Berezovskaya Anna Odesa / Ukraine
Buzin Aleksandr Nikopol / Ukraine
Visotskiy Oleksandr Zhytomyr / Ukraine
Vysotskiy Ruslan Vinnitsa / Ukraine
Gavrilina Lyudmila Zhytomyr / Ukraine
Gafonov Artem Kyiv / Ukraine
Gorban Olga Blagovishchenske / Ukraine
Gorodinska Anastasiya Chernivchi / Ukraine
Griban Valentina Zhytomyr / Ukraine
Gritsak Sergiy Kyiv / Ukraine
Dmitruk Svitlana Lviv / Ukraine
Drizo Єvgen Odesa / Ukraine
Egorov Dmitriy Kyiv / Ukraine
Zahoruiko Oleksii Chernigiv / Ukraine
Zagrebina Anna Lviv / Ukraine
Zaliznyuk Maksim Kyiv / Ukraine
Ivanishin Anton Kyiv / Ukraine
Ignatenko Andriy Kyiv / Ukraine
Ilika Vitaliy Chernivchi / Ukraine
Kachura Oleksiy Chernigiv / Ukraine
Keba Alla Kyiv / Ukraine
Keba Miroslav Kyiv / Ukraine
Kiriyenko Dmitro Slavutych / Ukraine
Kovalov Stanislav Kyiv / Ukraine
Kolov Evgen Odesa / Ukraine
Kordyukevich Volodimir Ternopil / Ukraine
Grezina Yuliya Odesa / Ukraine
Kravchuk Oksana Kyiv / Ukraine
Kravchuk Olga Lutsk / Ukraine
Kravchuk Sergiy Lutsk / Ukraine
Kravchuk Sergiy Odesa / Ukraine
Kraskivska Yuliya Slavutych / Ukraine
Krivenko Ganna Odesa / Ukraine
Kuzminskiy Oleksandr Chornomorsk / Ukraine
Larkov Vitaliy Mariupol / Ukraine
Levitskiy Vsevolod Lviv / Ukraine
Levitskiy Oleg Lviv / Ukraine
Lenets Ruslan Sambir / Ukraine
Lysenko Albert Kharkiv / Ukraine
Litovchenko Olena Kharkiv / Ukraine
Luzhenetska Olena Zhytomyr / Ukraine
Mashyn Igor Kyiv / Ukraine
Moroz Olga Odesa / Ukraine
Muzh Iryna Lviv / Ukraine
Muzh Markiyan Lviv / Ukraine
Naumenko Maksim Kyiv / Ukraine
Nikolaychuk Volodimir Korosten / Ukraine
Parfenova Katerina Kyiv / Ukraine
Pivovarova Olena Lviv / Ukraine
Pidchenko Vitaliy Kyiv / Ukraine
Piskarov Andriy Chernivchi / Ukraine
Piskarova Oksana Chernivchi / Ukraine
Pokladiy Mariya Kyiv / Ukraine
Polishchuk Tetyana Kyiv / Ukraine
Polulyakhov Sergiy Kharkiv / Ukraine
Polulyakhova Olga Kharkiv / Ukraine
Porokhova Sofiya Kyiv / Ukraine
Radionov Artem Zhytomyr / Ukraine
Radukh Yuriy Lviv / Ukraine
Radchenko Olena Lviv / Ukraine
Rivak Oleg Lviv / Ukraine
Rudenko Inessa Kyiv / Ukraine
Savitska Olga Zhytomyr / Ukraine
Savich Igor Drogobych / Ukraine
Salkov Maksim Kyiv / Ukraine
Salyamon Vitaliy Irpin / Ukraine
Sovetchenko Vadim Kyiv / Ukraine
Sovetchenko Nataliya Kyiv / Ukraine
Timoshchuk Vadim Bila Tserkva / Ukraine
Tovmasyan Ararat Odesa / Ukraine
Toroshanko Oleksandr Kyiv / Ukraine
Turkiv Andriy Lviv / Ukraine
Fedotov Maksim Kyiv / Ukraine
Fedotova Liliia Odesa / Ukraine
Fedotova Yana Kyiv / Ukraine
Khitsyak Nazar Lviv / Ukraine
Tsikhanovskiy Valeriy Kharkiv / Ukraine
Chibishev Igor Kyiv / Ukraine
Cholan Georgiy Khmelnytskyy / Ukraine
Cholan Mar'yan Khmelnytskyy / Ukraine
Shtelmakh Vitaliy Dnipro / Ukraine
Shudra Olena Chernigiv / Ukraine
Shchepka Aleksandr Mariupol / Ukraine
Yavdoshik Alla Lviv / Ukraine
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
IndiGo Blagovishchenske / Ukraine21/4020/39
Art-dance Cherkasy / Ukraine1/10/0
Gloriya Chernigiv / Ukraine1/10/0
Nika Chernigiv / Ukraine11/246/10
Skydance Chernigiv / Ukraine1/11/1
Top Dance Chernigiv / Ukraine6/115/9
Feniks Chernivchi / Ukraine5/195/19
Karnaval Chernivchi / Ukraine13/227/10
Suchasnik Chernivchi / Ukraine12/2112/19
Gloriya Dans Chervonograd / Ukraine4/124/12
Codreanca Chisinau / Moldova17/5015/42
gloria Chisinau / Moldova1/21/2
Lazurit Chornomorsk / Ukraine5/185/18
Sozvezdie Chornomorsk / Ukraine1/51/4
Garmoniya Dnipro / Ukraine10/278/17
ProDance Dnipro / Ukraine2/42/4
Tantsyuvalna shkola Savich Drogobych / Ukraine4/91/2
Reveransas Elektrenai / Lithuania9/178/13
LeGrand Gostomel / Ukraine1/11/1
Fantaziya Hyriv / Ukraine14/1414/14
Adazhio Irpin / Ukraine29/3027/28
Dream Dance Izmayil / Ukraine5/250/0
Natkhnennya Juzhnoukrainsk / Ukraine8/277/15
Korida Kharkiv / Ukraine3/62/2
Kurazh Kharkiv / Ukraine3/62/5
LEL Kharkiv / Ukraine2/52/3
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri Shirokovskoyi Kharkiv / Ukraine1/41/4
UkrDanceTeam Kharkiv / Ukraine2/22/2
Krok Khmelnytskyy / Ukraine16/427/19
Mriya Korosten / Ukraine10/2110/20
Konvaliya Kropivnitskiy / Ukraine7/175/8
Academy Dance Kyiv / Ukraine24/3615/18
Amator-sport-dans Kyiv / Ukraine9/158/12
Body Feet Kyiv / Ukraine2/30/0
Chempion Kyiv / Ukraine2/22/2
Dance Avenue Kyiv / Ukraine8/117/10
Dance Maximum Kyiv / Ukraine2/22/2
Dance Olymp Kyiv / Ukraine1/20/0
Dancetime Kyiv / Ukraine5/75/7
Dans-Art Kyiv / Ukraine10/272/2
Diamant Kyiv / Ukraine6/84/5
Diamant-Elit Kyiv / Ukraine1/21/1
Energy Dance Kyiv / Ukraine3/32/2
Fantom Kyiv / Ukraine25/3024/29
Favor Kyiv / Ukraine2/32/3
Favorit Kyiv / Ukraine3/71/2
Grand-Duet Kyiv / Ukraine1/11/1
Inter-Dance Kyiv / Ukraine1/41/3
Kievskaya Rus Kyiv / Ukraine6/62/2
Kvartal Kyiv / Ukraine1/11/1
Lider Kyiv / Ukraine1/21/1
Lider-Dans Kyiv / Ukraine10/139/12
Liga-A Kiyiv Kyiv / Ukraine17/4916/36
Maximum Dance Kyiv / Ukraine24/3123/29
Meridian Kyiv / Ukraine8/118/11
No club Kyiv / Ukraine1/11/1
Oltima Kyiv / Ukraine1/30/0
Reverans Kyiv / Ukraine7/157/13
Reverans Kyiv / Ukraine5/132/3
Rick Rose Kyiv / Ukraine13/320/0
Sky dance Kyiv / Ukraine1/20/0
Slavutich Star Kyiv / Ukraine23/3021/24
Stardust Kyiv / Ukraine4/133/7
Starlight dance club Kyiv / Ukraine5/95/9
Team Dance Kyiv / Ukraine24/3122/27
TORNADO Kyiv / Ukraine1/11/1
Winner-club Kyiv / Ukraine1/21/2
YuNIK-DENS Kyiv / Ukraine1/10/0
Yuris Kyiv / Ukraine38/6436/48
Troyanda Lutsk / Ukraine4/84/8
Akademiya tantsyu Lviv / Ukraine1/31/3
Bravo Lviv / Ukraine6/162/4
Dinamo Lviv / Ukraine1/30/0
Edelveys Lviv / Ukraine7/126/7
Estet Lviv / Ukraine5/115/9
Fokstrot Lviv / Ukraine17/5016/41
Followway Lviv / Ukraine1/11/1
Karmens Lviv / Ukraine3/63/6
Lider Lviv / Ukraine1/21/2
ORIGINAL Lviv / Ukraine4/54/4
Talisman Lviv / Ukraine7/156/14
Karnaval Mariupol / Ukraine1/21/1
Platinum Mariupol / Ukraine4/84/8
Liudmila Minsk / Belarus2/32/2
Armida Mykolaiv / Ukraine1/11/1
Olimpiya Mykolaiv / Ukraine4/104/10
Lider Nikopol / Ukraine1/40/0
No city Italy / Italy1/11/1
No club No city Poland / Poland3/103/7
Arkadiya Odesa / Ukraine1/41/4
DYuSSh №1 Odesa / Ukraine2/32/3
Elit Dans Odesa / Ukraine7/207/19
Favorit Odesa / Ukraine1/41/4
Femida Odesa / Ukraine4/144/12
Kolov-Megadans Odesa / Ukraine2/102/10
Liliia Odesa / Ukraine12/3012/30
Maestro Odesa / Ukraine5/134/8
Mega Dance Odesa / Ukraine8/168/15
PIRUET Odesa / Ukraine2/62/5
Prestizh Odesa / Ukraine1/31/3
San-Remo Odesa / Ukraine1/31/1
Slava Odesa / Ukraine4/172/6
TAN-GO Odesa / Ukraine5/105/8
International Dance Team Riccione / Italy1/21/1
Flesh Rivne / Ukraine1/21/1
Platinum Rivne / Ukraine1/30/0
Rytm Rivne / Ukraine6/93/4
Fantaziya Sambir / Ukraine13/2413/24
Slavutich-Star Slavutych / Ukraine10/2210/15
Maestro Sumy / Ukraine4/92/3
Lavita Talne / Ukraine1/20/0
Ars Ternopil / Ukraine2/20/0
Gloriya Uzhgorod / Ukraine2/52/5
Feyeriya Verhnyodniprovsk / Ukraine4/130/0
Vijunas Vilnius / Lithuania1/40/0
Debyut Vinnitsa / Ukraine1/21/2
Liga-A Vinnitsa / Ukraine10/188/11
Classic Dancesport Warsaw / Poland4/73/5
Fiyesta Zaporizhzhya / Ukraine2/51/2
Grand Zaporizhzhya / Ukraine2/32/3
Dans Layf Zhytomyr / Ukraine10/1910/18
Estet Zhytomyr / Ukraine1/10/0
Galateya Zhytomyr / Ukraine3/123/6
Kolibri Zhytomyr / Ukraine8/88/8
Suzir'ya Zhytomyr / Ukraine4/83/3