Loading
post image

Ukrainian Open Championship 2016

Міжнародні календаря WDSF, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання
ВФТС
Київ / Україна
26 - 27.11.2016

 

                   Ukrainian Open Championship 2016    

   WDSF Open Standart & Latin

WDSF Youth  Open Standart & Latin


NOVEMBER 26-27, 2016

 

Звертаємо Вашу увагу на наступне:

 
У попередній ентріформі виявлена опечатка (помилково вказаний неправильний час ранкового і денного відділення)
Просимо Вас користуватись виправленою Ентріформою
 
 
ДОДАТКОВО!!! Для Вашої зручності у приміщенні Льодової арени буде розміщено додатковий ряд столиків (вартість менша).

 

Place: Kyivska st. 316, Brovary, Kyiv region. Shopping and entertainment com plex “Terminal”,  Ice Arena & Concert Hall (Entrance from the Ice Arena).

Judges: international judges from nine countries. For all judges participating in the competition is possible only if a valid license for judges in 2016. Applications for judging. 

 

Для участі у змаганнях запрошуються спортсмени та судді будь-яких організацій, що займаються розвитком танцювального спорту (або спортивним танцем).

              

Судді: міжнародна суддівська колегія з дев’яти країн.

Участь у змаганнях у якості судді можлива лише відповідно отриманій суддівській категорії за умови дійсної ліцензії будь-якої танцювальної організації на 2016 рік. Вимогою є обов’язкове дотримання кодексу етичних норм та поведінки суддів http://audsf.com.ua/documents/kodex_etych_norm.doc .

Заявки на суддівство повинні бути подані не пізніше 24 листопада 2016 року електронним способом на сайті https://flymark.dance/Competition/Details/415 .

 

Правила:

Змагання проводяться  відповідно до правил AUDSF і WDSF. Існують обмеження по фігурам http://audsf.com.ua/documents/per_dozv_figur.doc та костюмам http://audsf.com.ua/documents/prav_sport_kost.doc , а також вікові обмеження для учасників за роком народження. Пари можуть брати участь в своєму класі і в категорії на клас вище або у старшій віковій категорії згідно правил WDSF ( учасники категорії Ювенали 1 у  категорії Ювенали 2, Юніори 1 відповідно у категорії Юніори 2, Юніори 2 у категорії WDSF Молодь, WDSF Молодь у категорії WDSF Дорослі.)

 

Заявка:

спортсмени повинні зареєструватися он-лайн на: https://flymark.dance/Competition/Details/415 до 23:59 24 листопада 2016 року.

Для іноземних спортсменів заявки також приймаються за електронною адресою: audsf.office@gmail.com

Участь у змаганнях без попередньої он-лайн заявки неможлива.

 

Умови участі:

Для участі у змаганнях запрошуються спортсмени будь-яких організацій.

Для участі в категорії WDSF Open необхідна ID-картка спортсмена (https://cards.worlddancesport.org).

Всю необхідну інформацію і допомогу можна отримати в офісі ВФТС, електронною поштою: audsf.office@gmail.com та за тел: +380 (50) 469 53 21.

 

Реєстрація:

  • здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (карток) будь-яких танцювальних організацій, у категоріях 22-23,  за оригіналом свідоцтва про народження;
  • здійснюється у вікову категорію відповідно року народження учасника (старшого партнера в парі) ;
  • реєстрація спортсменів завершується за 30 хвилин до початку кожного відділення змагань. По закінченні реєстрації дореєстрація пар неможлива!
  • Попередня реєстрація (для київських пар обов’язкова) 25.11.2016 року у офісі ВГО ВФТС за адресою Німецька 1/32, офіс 10 (3 поверх)

 

Фінансові умови участі:

Благодійний внесок у категоріях за участь у змаганнях складає :

  • «Школа», «Перші кроки» - 150 грн. з учасника за програму;
  • «N», «Е», «D», - 250 грн. з учасника за програму;
  • «С», «B», «Open» - 300  грн. з учасника за програму;
  • WDSF Open Standart & Latin, WDSF Youth  Open Standart & Latin - 400 грн. з учасника за програму.

 

Вхідні квитки:

  • для глядачів та супроводжуючих осіб - 150 грн. з особи за день.
  • Додатково оплачуються місця за столиком – 100 грн./місце за кожне відділення.

Можливе придбання тільки парної кількості місць.

Попереднє бронювання місць за столиками: audsf.office@gmail.com

                                       

План столиків концертного залу                                                                                                   План столиків льодової арени

 

Вхід до зали для суддів та тренерів тільки згідно вчасно надісланих попередніх заявок, за наявності документу, що підтверджує особу.

 

ORGANIZING COMMITTEE

All-Ukrainian Dance Sport Federation

audsf.office@gmail.com

+380 (50) 469 53 21

 

 

 

Couples / Entries  605 / 1036
Categories26 November, Saturday27 November, Sunday
10:0014:0019:0010:0014:0019:00
1 WDSF Open (32) ST - 16 LA - 22
2 WDSF Youth Open (32) ST - 17 LA - 27
3 Juniors 2 (31) LA - 20 ST - 17
4 Juniors 1 (29) LA - 27 ST - 16
5 Juveniles 2 (17) ST - 13 LA - 15
6 Juveniles 1 (12) ST - 11 LA - 9
7 Rising Star (20) ST - 10 LA - 12
8 Youth+Adult B (18) ST - 6 LA - 15
9 Youth+Adult C (14) ST - 8 LA - 6
10 Juniors 2 B (22) LA - 14 ST - 14
11 Juniors 2 C (11) LA - 6 ST - 6
12 Juniors 1 C (15) LA - 10 ST - 7
13 Juniors 2 D (15) ST - 10 LA - 10 8 dances - 4
14 Juniors 1 D (24) ST - 16 LA - 16 8 dances - 9
15 Juveniles 2 D (23) ST - 19 LA - 18
16 Juveniles 1 D (11) ST - 9 LA - 8
17 Juveniles 1+2 D (9) 8 dances - 9
18 Youth+Adult Hobby (2) 6 dances - 2 ST LA
19 Juniors 2 E (10) 6 dances - 4 ST - 4 LA - 5
20 Juniors 1 E (29) 6 dances - 21 ST - 16 LA - 14
21 Juveniles 2 E (26) 6 dances - 10 ST - 18 LA - 21
22 Juveniles 1 E (29) 6 dances - 20 ST - 17 LA - 17
23 Solo Juniors 1+2 (3) ST, LA - 3
24 Solo Juveniles 1+2 (31) ST - 18, LA - 31
25 Juniors 2 N Beginners (6) W-Q-C-J - 6
26 Juniors 1 N Beginners (13) W-Q-C-J - 13
27 Juveniles 2 N Beginners (23) W-Q-C-J - 23
28 Juveniles 1 N Beginners (38) W-Q-C-J - 38
29 Children N Beginners (10) W-Q-C-J - 10
30 Juniors 2 School (3) W-C-J - 3
31 Juniors 1 School (5) W-C-J - 5
32 Juveniles 2 School (22) W-C-J - 22
33 Juveniles 1 School (40) W-C-J - 40
34 Children School (23) W-C-J - 23
35 Solo Juniors 1+2 School (4) W-C-J - 4
36 Solo Juveniles 1+2 School (45) W-C-J - 45
37 Solo Children School (27) W-C-J - 27
38 Juniors 1 First steps W-C
39 Juveniles 2 First steps W-C
40 Juveniles 1 First steps (19) W-C - 19
41 Children First steps (18) W-C - 18
42 Solo Juniors 1+2 First steps (2) W-C - 2
43 Solo Juveniles 1+2 First steps (26) W-C - 26
44 Solo Children First steps (39) W-C - 39
Total by section22729710213719776
Couples / Entries  605 / 1036
JudgesCity / Country
- - No city Poland / Poland
- - No city Germany / Germany
Butko Ruslan Warsaw / Poland
Chianese Nicola No city Italy / Italy
Ivanova Olga Chisinau / Moldova
Novak Daniela No city Slovenia / Slovenia
Suslavicius Remigijus Elektrėnai / Lithuania
Tsyrkun Liudmila Minsk / Belorus
Vaiksnoriene Dalia Kaunas / Lithuania
Van Meerkerk Jeffrey No city Netherlands / Netherlands
Бабій Андрій Дніпро / Україна
Банковська Світлана Южноукраїнськ / Україна
Белей Володимир Рівне / Україна
Березовська Анна Одеса / Україна
Бузін Олександр Нікополь / Україна
Висоцький Олександр Житомир / Україна
Висоцький Руслан Вінниця / Україна
Гавриліна Людмила Житомир / Україна
Гафонов Артем Київ / Україна
Горбань Ольга Благовіщенське / Україна
Городинська Анастасія Чернівці / Україна
Грибан Валентина Житомир / Україна
Грицак Сергій Київ / Україна
Дмитрук Світлана Львів / Україна
Дрізо Євген Одеса / Україна
Єгоров Дмитро Київ / Україна
Загоруйко Олексій Чернігів / Україна
Загребіна Анна Львів / Україна
Залізнюк Максим Київ / Україна
Іванишин Антон Київ / Україна
Ігнатенко Андрій Київ / Україна
Іліка Віталій Чернівці / Україна
Качура Олексій Чернігів / Україна
Кеба Алла Київ / Україна
Кеба Мирослав Київ / Україна
Кириєнко Дмитро Славутич / Україна
Ковальов Станіслав Київ / Україна
Колов Євген Одеса / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Кравченко Оксана Одеса / Україна
Кравчук Оксана Київ / Україна
Кравчук Ольга Луцьк / Україна
Кравчук Сергій Луцьк / Україна
Кравчук Сергій Одеса / Україна
Красківська Юлія Славутич / Україна
Кривенко Ганна Одеса / Україна
Кузьмінський Олександр Чорноморськ / Україна
Ларьков Виталий Маріуполь / Україна
Левицький Всеволод Львів / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Лисенко Альберт Харків / Україна
Литовченко Олена Харків / Україна
Луженецька Олена Житомир / Україна
Машин Ігор Київ / Україна
Мороз Ольга Одеса / Україна
Муж Ірина Львів / Україна
Муж Маркіян Львів / Україна
Науменко Максим Київ / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Парфенова Катерина Київ / Україна
Пивоварова Олена Львів / Україна
Підченко Віталій Київ / Україна
Піскарьов Андрій Чернівці / Україна
Піскарьова Оксана Чернівці / Україна
Покладій Марія Київ / Україна
Поліщук Тетяна Київ / Україна
Полуляхов Сергій Харків / Україна
Полуляхова Ольга Харків / Україна
Порохова Софія Київ / Україна
Радіонов Артем Житомир / Україна
Радух Юрій Львів / Україна
Радченко Олена Львів / Україна
Ривак Олег Львів / Україна
Руденко Інеса Київ / Україна
Савицька Ольга Житомир / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Сальков Максим Київ / Україна
Салямон Віталій Ірпінь / Україна
Советченко Вадим Київ / Україна
Советченко Наталія Київ / Україна
Тимощук Вадим Біла Церква / Україна
Товмасян Арарат Одеса / Україна
Торошанко Олександр Київ / Україна
Турків Андрій Львів / Україна
Федотов Максим Київ / Україна
Федотова Лілія Одеса / Україна
Федотова Яна Київ / Україна
Хіцяк Назар Львів / Україна
Цихановський Валерій Харків / Україна
Чібішев Ігор Київ / Україна
Чолан Георгій Khmelnytskyy / Україна
Чолан Мар'ян Khmelnytskyy / Україна
Штельмах Віталій Верхньодніпровськ / Україна
Шудра Олена Чернігів / Україна
Щепка Олександр Маріуполь / Україна
Явдошик Алла Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
IndiGoBlagovishchenske / Ukraine21/40 20/39
CodreancaChisinau / Moldova17/50 15/42
gloriaChisinau / Moldova1/2 1/2
GarmoniyaDnipro / Ukraine10/27 8/17
ProDanceDnipro / Ukraine2/4 2/4
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine4/9 1/2
ReveransasElektrenai / Lithuania9/17 8/13
AdazhioIrpin / Ukraine30/31 28/29
Dream DanceIzmayil / Ukraine5/25 0/0
KoridaKharkiv / Ukraine3/6 2/2
KurazhKharkiv / Ukraine3/6 2/5
LELKharkiv / Ukraine2/5 2/3
UkrDanceTeamKharkiv / Ukraine2/2 2/2
KrokKhmelnytskyy / Ukraine16/42 7/19
MriyaKorosten / Ukraine10/21 10/20
KonvaliyaKropivnitskiy / Ukraine7/17 5/8
Amator-sport-dansKyiv / Ukraine9/15 8/12
Bodi FitKyiv / Ukraine2/3 0/0
Bous Dance ClubKyiv / Ukraine24/36 15/18
ChempionKyiv / Ukraine2/2 2/2
Dance AvenueKyiv / Ukraine9/12 8/11
Dance MaximumKyiv / Ukraine2/2 2/2
Dance OlympKyiv / Ukraine1/2 0/0
DancetimeKyiv / Ukraine5/7 5/7
Dans-ArtKyiv / Ukraine10/27 2/2
DiamantKyiv / Ukraine6/8 4/5
Diamant-ElitKyiv / Ukraine1/2 1/1
Energy DanceKyiv / Ukraine3/3 2/2
FantomKyiv / Ukraine25/30 24/29
FavorKyiv / Ukraine2/3 2/3
FavoritKyiv / Ukraine3/7 1/2
Grand-DuetKyiv / Ukraine1/1 1/1
Inter-DanceKyiv / Ukraine1/4 1/3
Kievskaya RusKyiv / Ukraine6/6 2/2
KvartalKyiv / Ukraine1/1 1/1
Lider-DansKyiv / Ukraine9/12 9/12
Liga-A KiyivKyiv / Ukraine16/47 15/34
Maximum DanceKyiv / Ukraine24/31 23/29
MeridianKyiv / Ukraine8/11 8/11
No clubKyiv / Ukraine1/1 1/1
ReveransKyiv / Ukraine4/11 2/4
ReveransKyiv / Ukraine8/17 7/12
Rick RoseKyiv / Ukraine14/35 0/0
Sky danceKyiv / Ukraine1/2 0/0
Slavutich StarKyiv / Ukraine23/30 21/24
Stardust Kyiv / Ukraine4/13 3/7
Starlight dance clubKyiv / Ukraine5/9 5/9
Team DanceKyiv / Ukraine24/31 22/27
Winner-clubKyiv / Ukraine1/2 1/2
YuNIK-DENSKyiv / Ukraine1/1 0/0
YurisKyiv / Ukraine40/67 37/49
TroyandaLutsk / Ukraine4/8 4/8
Akademiya tantsyuLviv / Ukraine1/3 1/3
BravoLviv / Ukraine6/16 2/4
DinamoLviv / Ukraine1/3 0/0
EdelveysLviv / Ukraine7/12 6/7
EstetLviv / Ukraine5/11 5/9
FokstrotLviv / Ukraine17/50 16/41
KarmensLviv / Ukraine3/6 3/6
LiderLviv / Ukraine1/2 1/2
ORIGINALLviv / Ukraine4/5 4/4
TalismanLviv / Ukraine8/16 7/15
LiudmilaMinsk / Belorus2/3 2/2
OlimpiyaMykolaiv / Ukraine5/11 5/11
No clubNo city Italy / Italy1/1 1/1
No clubNo city Poland / Poland3/10 3/7
Arkadiya Odesa / Ukraine1/4 1/4
DYuSSh №1Odesa / Ukraine1/2 1/2
Elit DansOdesa / Ukraine7/20 7/19
FemidaOdesa / Ukraine5/18 5/16
Kolov-MegadansOdesa / Ukraine2/10 2/10
LiliiaOdesa / Ukraine12/30 12/30
MaestroOdesa / Ukraine6/16 5/9
Mega DanceOdesa / Ukraine9/17 9/16
PIRUETOdesa / Ukraine2/6 2/5
PrestizhOdesa / Ukraine1/3 1/3
SlavaOdesa / Ukraine4/17 2/6
TAN-GOOdesa / Ukraine5/10 5/8
Lion-DancePoltava / Ukraine1/4 1/4
International Dance TeamRiccione / Italy1/2 1/1
LavitaTalne / Ukraine1/2 0/0
FeyeriyaVerhnyodniprovsk / Ukraine4/13 0/0
VijunasVilnius / Lithuania1/4 0/0
Liga-AVinnitsa / Ukraine11/20 9/13
Classic DancesportWarsaw / Poland4/7 3/5
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine2/5 1/2
GrandZaporizhzhya / Ukraine2/3 2/3
Dans LayfZhytomyr / Ukraine10/19 10/18
EstetZhytomyr / Ukraine1/1 0/0
GalateyaZhytomyr / Ukraine2/5 2/3
KolibriZhytomyr / Ukraine9/9 9/9
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine5/15 4/6
KarnavalМаріуполь / Ukraine1/2 1/1
PlatinumМаріуполь / Ukraine4/8 4/8
Lider Нікополь / Ukraine1/4 0/0
FleshРівне / Ukraine1/2 1/1
RytmРівне / Ukraine7/12 3/4
FantaziyaСамбір / Ukraine13/24 13/24
Slavutich-StarСлавутич / Ukraine10/22 10/15
MaestroСуми / Ukraine4/9 2/3
ArsТернопіль / Ukraine2/2 0/0
GloriyaУжгород / Ukraine2/5 2/5
FantaziyaХирів / Ukraine14/14 14/14
Gloriya DansЧервоноград / Ukraine4/12 4/12
Art-danceЧеркаси / Ukraine1/1 0/0
FeniksЧернівці / Ukraine5/19 5/19
KarnavalЧернівці / Ukraine13/22 7/10
SuchasnikЧернівці / Ukraine12/21 12/19
GloriyaЧернігів / Ukraine1/1 0/0
NikaЧернігів / Ukraine11/24 6/10
Top DanceЧернігів / Ukraine7/12 6/10
LazuritЧорноморськ / Ukraine5/19 5/19
SozvezdieЧорноморськ / Ukraine1/5 1/4
NatkhnennyaЮжноукраїнськ / Ukraine8/27 7/15