Loading
post image

WESTUKRAINIAN OPEN – 2016

Міжнародні календаря WDSF, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання
Козак Володимир
Львів / Україна
29 - 30.10.2016

 

 

MINISTRY YOUTH AND SPORTS OF UKRAINE

WORLD DANCESPORT FEDERATION

DEPARTAMENT OF HUMANITARIAN POLITICS OF LVIV TOWN COUNSIL

ALL-UKRAINIAN DANCESPORT FEDERATION

Dance Sport Club “Dynamo” LVIV

 

WESTUKRAINIAN OPEN – 2016

WDSF Under 21 Open St & La

 

Date: 29 - 30 October 2016             

Place: 36, Shchyretska str, Sport Complex “Gratsiya”, Lviv, Ukraine

 

Judges:

WDSF; Ukrainian judges and International judges: Igor Jagersky (Slovakia), Piotr Zamorski (Poland), Remigius Suslavichius (Lithuania), Polina Afonina (Moldova), Liudmila Tsyrkun (Belarus), Kristina Horvatova (Slovakia), Jakub Krzak (Poland).

 

 

Dress: WDSF Rules must be applied!

 

Prizes: For all finalists – beautiful prizes!

 

Entry: Please, send your entry no later than, 27 October 2016 r.

 

Application:  to compete athletes must register https://flymark.dance/Competition/Details/336

 

Згідно рішення Президії  ВФТС  до участі на змагання допускаються всі спортсмени України, які займаються  танцювальним спортом згідно примітки в правилах проведення змагань ВФТС (дивись cайт www.audsf.com.ua).

 

                        DanceSport Club “DYNAMO” LVIV

             Mrs. Tetyana & Volodymyr Kozak                                Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту

                  5/9, Gorodnytska str., Lviv, Ukraine-79019                                                                                          www.audsf.com.ua

                      Phone: +380 68 429 29 33 Volodymyr                                                                                     E-mail: audsf.office@gmail.com

                        Phone: +380 67 977 21 19 Tetyana                                                                                             Phone: +380 50 469 53 21

                                  Tel. +380 32 231 81 73

                         E-mail: skdynamo@mail.lviv.ua

 

 

Благодійні внески:

  • Школа, бебі, леді - 120 грн. з учасника,
  • початківці, „Е”, „Д”, „С”, „В” кл. - 150 грн. з учасника за програму,
  • Рейтинг - 200 грн. з учасника за програму,
  • WDSF Under 21 Open - 20 € з пари за програму 

Благодійний внесок для супроводжуючих та глядачів на цілий день змагань – 130 грн. 

 

 

Couples / Entries   382 / 690
Categories29 October, Saturday30 October, Sunday
09:3013:3018:3011:3013:3015:30
1Juveniles 1 EST, LA6 dances
2Juveniles 2 EST, LA6 dances
3Juniors 1 EST, LA6 dances
4Juniors 2 EST, LA6 dances
5Juveniles 1 D8 dancesST, LA
6Juveniles 2 D8 dancesST, LA
7Juniors 1 DST, LA8 dances
8Juniors 2 DST, LA8 dances
9Youth+Adult HobbyST, LA
10Juniors 1 CST, LA
11Juniors 2 C+BST, LA
12Youth+Adult C+BST, LA
13Juveniles 1ST, LA
14Juveniles 2ST, LA
15Juniors 1STLA
16Juniors 2STLA
17YouthSTLA
18Adult OpenST, LA
19WDSF Under 21 OpenSTLA
20Baby (5-6 years)W-C
21Baby (7-8 years)W-C
22Lady (to 6 years)W-C-J
23Lady (to 8 years)W-C-J
24Lady (to 10 years)W-C-J
25Lady (after 10 years)W-C-J
26School A (to 10 years)W-C-J
27School B (to 12 years)W-C-J
28School V (to 15 years)W-C-J
29School 1 (to 10 years)W-C-J
30School 2 (to 12 years)W-C-J
31School 3 (to 15 years)W-C-J
32Juveniles 1 N BeginnersW-Q-C-J
33Juveniles 2 N BeginnersW-Q-C-J
34Juniors 1 N BeginnersW-Q-C-J
35Juniors 2 N BeginnersW-Q-C-J
36Youth BeginnersW-Q-C-J
Total by section000000
Couples / Entries   382 / 690
JudgesCity / Country
Danilcenko Jelena Riga / Latvia
Jagersky Igor Bratislava / Slovakia
Suslavicius Remigijus Elektrėnai / Lithuania
Tsyrkun Liudmila Minsk / Belorus
Zamorski Piotr Jelenia Góra / Poland
Афонина Полина Комрат / Moldova
Белей Володимир Рівне / Україна
Водолазька Поліна Львів / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Горобець Микола Хмельницький / Україна
Городинська Анастасія Чернівці / Україна
Грибан Валентина Житомир / Україна
Даньков Сергій Чернівці / Україна
Дерновий Микола Маріуполь / Україна
Дмитрук Світлана Львів / Україна
Загребіна Анна Львів / Україна
Ілечко Ярослав Борислав / Україна
Капустинський Дмитро Одеса / Україна
Карапетян Карина Одеса / Україна
Кравчук Оксана Київ / Україна
Кравчук Ольга Луцьк / Україна
Кравчук Сергій Луцьк / Україна
Куцик Олег Луцьк / Україна
Куцик Аліна Луцьк / Україна
Левицький Всеволод Львів / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Лисенко Альберт Харків / Україна
Литвиненко Вадим Київ / Україна
Ломакін Георгій Маріуполь / Україна
Ломакіна Наталя Маріуполь / Україна
Любчак Станіслав Львів / Україна
Маслій Олег Львів / Україна
Метик Мар'яна Дрогобич / Україна
Немелівський Остап Львів / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Пивоварова Олена Львів / Україна
Піскарьов Андрій Чернівці / Україна
Радіонов Артем Житомир / Україна
Радух Юрій Львів / Україна
Ривак Олег Львів / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Смірнова Наталія Львів / Україна
Турків Андрій Львів / Україна
Федотова Лілія Одеса / Україна
Філінська Надія Львів / Україна
Філінський Любомир Новий Розділ / Україна
Хіцяк Назар Львів / Україна
Чолан Георгій Хмельницький / Україна
Чолан Оксана Хмельницький / Україна
Шашков Назар Маріуполь / Україна
Явдошик Алла Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Sway (Svey) Boryslav / Ukraine8/10
Dance Way Drogobych / Ukraine2/2
Libertango Drogobych / Ukraine8/11
Tantsyuvalna shkola Savich Drogobych / Ukraine6/12
Reveransas Elektrenai / Lithuania5/19
Diamant Ivano-Frankivsk / Ukraine1/2
Grand-Dans Ivano-Frankivsk / Ukraine1/1
Krok Khmelnytskyy / Ukraine11/29
AFOR Komrat / Moldova6/20
Mriya Korosten / Ukraine2/4
KS M-TEAM Krakow / Poland1/1
Amator-sport-dans Kyiv / Ukraine3/5
Nika-Dans Kyiv / Ukraine2/8
No club Kyiv / Ukraine1/1
Reverans Kyiv / Ukraine5/7
Slavutich Star Kyiv / Ukraine1/2
Stardust Kyiv / Ukraine1/2
Winner-club Kyiv / Ukraine3/6
Troyanda Lutsk / Ukraine25/33
Akademiya tantsyu Lviv / Ukraine1/4
Bravo Lviv / Ukraine9/16
Dinamo Lviv / Ukraine1/3
Edelveys Lviv / Ukraine10/13
Fokstrot Lviv / Ukraine41/69
Followway Lviv / Ukraine11/12
Karmens Lviv / Ukraine13/18
ORIGINAL Lviv / Ukraine22/25
Talisman Lviv / Ukraine17/22
Єvrodans Lviv / Ukraine1/1
Liudmila Minsk / Belorus4/9
Olimpiya Mykolaiv / Ukraine4/10
Elit Dans Odesa / Ukraine10/21
Liliia Odesa / Ukraine18/50
Maestro Odesa / Ukraine2/5
Mega Dance Odesa / Ukraine5/10
Gloriya Dens Zhovkva / Ukraine4/5
Studiya Akord Zhydachiv / Ukraine21/23
Dans Layf Zhytomyr / Ukraine1/2
Suzir'ya Zhytomyr / Ukraine1/2
Feyeriya Dans Маріуполь / Ukraine11/39
TRIUMF Маріуполь / Ukraine2/7
Followway Новий Розділ / Ukraine8/8
Rytm Рівне / Ukraine7/7
Fantaziya Самбір / Ukraine21/24
Feniks Чернівці / Ukraine7/25
Grand Чернівці / Ukraine8/18
Karnaval Чернівці / Ukraine19/34
Natkhnennya Южноукраїнськ / Ukraine11/33