Loading
post image

Ukrainian Titles – 2016

Міжнародні календаря WDSF, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання
Бусь Ірена, Радченко Олена
Львів / Україна
08 - 09.10.2016

 

            OCTOBER 8 - 9                                                                                                                                                                                                                            

22nd International Dancesport Competition

UKRAINIAN TITLES 2016 LVIV OPEN CUP

WDSF Open Standard & Latin, WDSF Youth Open Standard & Latin

                                                 

Place: Kerchenska str. 8, Lviv, Ukraine, Sport palace “HALYCHYNA” (former "Budivelnyk")

Awards: for OPEN CATEGORIES PRICE MONEY and Special Cups.

 

Умови участі у змаганнях: запрошуються спортсмени та судді будь-яких танцювальних організацій.

Змагання проводяться у відповідності до правил ВФТС та WDSF. Існують обмеження по костюмам і фігурам, а вікові категорії – виключно по року народження, а не даті народження. Пари можуть брати участь в своєму класі, і на клас вище, і у старшій віковій категорії .

 

Судді: міжнародна суддівська колегія з 9 країн, а саме: Timo Pukkila (Finland), Dirk Heidemann (Germany), Dalia Vaikśnorienė (Lithuania), Andrei Gruzin (Moldova), Kazimierz Kurzak (Poland), Wladimir Smirnow (Poland), Jose Macedo (Portugal), Drago Sulek (Slovenia), Günce Yöney (Turkey) та українські судді.

Головні судді Титулів України і LVIV Open CUP: Базела Дмитро (Київ), в суботу - Оксененко Андрій (Харків).

Головні судді класифікаційних змагань: Базела Дмитро (Київ), в суботу - Левицький Олег (Львів), в неділю – Муж Богдан (Львів).

Технічний суддя: Грегорійчук Марічка(Львів), в суботу - Гловацька Світлана (Дніпро), в неділю – Радченко Олена (Львів).

Суддівство у класифікаційних змаганнях і відкритих категорій здійснюється суддями відповідних категорій з дійсною ліцензією на цей рік довільної організації, за умови обов'язкової on-line заявки на суддівство.

Головні судді розпишуть суддівство всіх категорій у середу (вони матимуть доступ до он-лайн реєстрації), зміни під час змагань вноситись не будуть. Якщо у суддів в деяких категоріях танцюють родичі, прохання заздалегідь попередити про це головних суддів.

 

Заявки: для пар і суддів: обов'язкова до 23.59, 4 жовтня за посиланням: https://flymark.dance/Competition/Details/332

Участь пари і судді без попередньої он-лайн заявки є неможлива.

 

Реєстрація:

  • за класифікаційними книжками або картками будь-яких танцювальних організацій, у категоріях школи і соло за оригіналом свідоцтва про народження;
  • Здійснюється у вікову категорію згідно року народження старшого партнера в парі;
  • Реєстрація спортсменів закінчується за 30 хв до початку кожного відділення. Після вказаного часу дореєструватися неможливо.
  • Для львівських пар реєстрація обов'язкова в середу і четвер з 10 до 16 на Стефаника. Узгодити час отримання наспинних номерів можна з Христиною 063-5357490.

 

ФІНАНСОВІ УМОВИ УЧАСТІ:

Благодійний внесок у категоріях за участь у змаганнях складає :

  • «Школа», «Перші кроки», Соло - 150 грн. з учасника за програму;
  • «N», «Е», «D» - 200 грн. з учасника за програму;
  • «С», «В», open - 250 грн. з учасника за програму;
  • WDSF competitions – 380 грн з особи за програму або 25 євро з особи за програму

 

Встановлений призовий фонд за 1 місце у WDSF open – 100 EURO на пару за програму, Youth – 800 UAH на пару за програму, юніори 1 і юніори 2 – по 500 грн

 

Вхідні квитки:

Для глядачів та супроводжуючих осіб - 100 грн. з особи за день.

Додатково оплачуються місця за столиком – 50 грн. /місце за кожне відділення. Можливе придбання тільки парної кількості місць.

Попереднє бронювання місць за столиками на info@irenabous.dance, деталі про наявність місць за тел МТС: 095 – 3626115 (Неля Леонідівна)

Вхід до зали для суддів та тренерів тільки згідно попередніх заявок та наявності документу, що підтверджує особу.

 

ORGANIZING COMMITTEE

 All-Ukrainian Dance Sport Federation, DSC LIDER  (Lviv)

        IRENA BOUS team +38 (050) 506-00-11

www.irenabous.dance        www.liderdance.in.ua

 

До зустрічі на паркеті !!!

Couples / Entries Hidden statistic
Categories08 October, Saturday09 October, Sunday
10:0013:0018:0010:0013:0017:00
1 WDSF Open LVIV Open CUP ST LA
2 WDSF Youth Open LVIV Open CUP ST LA
3 Juniors 2 LVIV Open CUP ST LA
4 Juniors 1 LVIV Open CUP ST LA
5 Juveniles 2 LVIV Open CUP ST LA
6 Juveniles 1 LVIV Open CUP ST LA
7 Youth+Adult C+B ST LA
8 Juniors 2 C LA ST
9 Juniors 1 C LA ST
10 Juniors 2 D LA ST 8 dances
11 Juniors 1 D LA ST 8 dances
12 Juveniles 2 D ST, LA
13 Juveniles 1 D ST, LA
14 Youth+Adult E+D ST, LA
15 Juveniles 1+2 D 8 dances
16 Youth+Adult D 8 dances
17 Juniors 2 E 6 dances ST, LA
18 Juniors 1 E 6 dances ST, LA
19 Juveniles 2 E 6 dances ST, LA
20 Juveniles 1 E 6 dances ST, LA
21 Juniors 2 N Beginners W-Q-C-J
22 Juniors 1 N Beginners W-Q-C-J
23 Juveniles 2 N Beginners W-Q-C-J
24 Juveniles 1 N Beginners W-Q-C-J
25 Children N Beginners W-Q-C-J
26 Juniors 2 School W-C-J
27 Juniors 1 School W-C-J
28 Juveniles 2 School W-C-J
29 Juveniles 1 School W-C-J
30 Children School W-C-J
31 Solo Juniors 1+2 School W-C-J
32 Solo Juveniles 1+2 School W-C-J
33 Solo Children School W-C-J
34 Juniors 1 First steps W-C
35 Juveniles 2 First steps W-C
36 Juveniles 1 First steps W-C
37 Children First steps W-C
38 Baby (under 5) W-C
39 Solo Juniors 1+2 First steps W-C
40 Solo Juveniles 1+2 First steps W-C
41 Solo Children First steps W-C
42 Solo Baby (under 5) W-C
Couples / Entries Hidden statistic
JudgesCity / Country
Gruzin Andrei Moldova
Heidemann Dirk Germany
Kurzak Kazimierz Poland
Macedo Jose Portugal
Pukkila Timo Finland
Smirnov Wladimir Poland
Sulek Drago Slovenia
Vaiksnoriene Dalia Kaunas / Lithuania
Yoney Gunce Turkey
Андрес Анна Львів / Україна
Бабій Андрій Дніпро / Україна
Банковська Світлана Южноукраїнськ / Україна
Богданова Татьяна Чернівці
Висоцький Руслан Вінниця
Водолазька Поліна Львів / Україна
Гадяцька Юлія Львів / Україна
Гловацька Світлана Дніпро / Україна
Грегорійчук Марія Львів / Україна
Данканич Мирослава Ужгород / Україна
Джигалюк Олексій Одеса
Дмитрук Світлана Львів / Україна
Єгоров Дмитро Київ / Україна
Жвірко Олег Львів
Загребіна Анна Львів / Україна
Іліка Віталій Чернівці / Україна
Козак Володимир Львів
Колов Євген Одеса / Україна
Кравчук Оксана Київ / Україна
Кравчук Сергій Одеса / Україна
Крючков Дмитро Суми / Україна
Кузьєва Наталія Херсон
Кутна Христина Львів / Україна
Левицький Всеволод Львів / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Лідовська Галина Дніпро / Україна
Маковій Андрій Вінниця / Україна
Маслій Олег Львів / Україна
Машин Ігор Київ
Метик Мар'яна Дрогобич / Україна
Мишко Олександра Ужгород / Україна
Мотолько Юрій Тернопіль / Україна
Муж Маркіян Львів / Україна
Немелівський Остап Львів / Україна
Пивоварова Олена Львів / Україна
Підченко Віталій Київ / Україна
Піскарьов Андрій Чернівці / Україна
Покладій Марія Київ / Україна
Поливка Андрій Львів / Україна
Попик Марта Дрогобич
Постніков Вадим Київ / Україна
Радух Юрій Львів / Україна
Радченко Олена Львів / Україна
Ривак Олег Львів / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Сікорська Євгенія Одеса / Україна
Стех Христина Львів / Україна
Турків Андрій Львів / Україна
Філінська Надія Львів / Україна
Хіцяк Назар Львів / Україна
Хлян Максим Львів / Україна
Хлян Христина Львів / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
Цихановський Валерій Харків
Черниш Артем Київ / Україна
Явдошик Алла Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
CodreancaChisinau / Moldova3/12 3/11
GarmoniyaDnipro / Ukraine6/22 4/10
ProDanceDnipro / Ukraine1/2 1/2
RitmDnipro / Ukraine1/5 1/4
Dance WayDrogobych / Ukraine1/1 1/1
LibertangoDrogobych / Ukraine10/13 9/12
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine3/6 2/4
GintareliaiKaunas / Lithuania1/1 1/1
KoridaKharkiv / Ukraine1/1 1/1
Amator-sport-dansKyiv / Ukraine2/3 2/2
Bous Dance ClubKyiv / Ukraine5/10 5/10
Dance AvenueKyiv / Ukraine8/11 8/11
DancetimeKyiv / Ukraine1/2 1/2
Dans-ArtKyiv / Ukraine7/19 6/13
Diamant-ElitKyiv / Ukraine1/2 0/0
No clubKyiv / Ukraine1/1 1/1
ReveransKyiv / Ukraine3/5 3/5
ReveransKyiv / Ukraine6/9 5/7
Stardust Kyiv / Ukraine1/2 1/2
YurisKyiv / Ukraine3/4 2/3
AdazhioLviv / Ukraine9/9 8/8
AelitaLviv / Ukraine6/8 4/4
Akademiya tantsyuLviv / Ukraine1/2 1/2
BravoLviv / Ukraine7/16 7/12
DinamoLviv / Ukraine1/1 1/1
EdelveysLviv / Ukraine20/22 20/21
EstetLviv / Ukraine12/22 11/21
FLORIOLviv / Ukraine5/6 5/6
FokstrotLviv / Ukraine41/64 38/56
FollowwayLviv / Ukraine2/4 1/2
KarmensLviv / Ukraine12/23 12/19
LiderLviv / Ukraine7/9 7/9
ORIGINALLviv / Ukraine21/25 19/23
Royal DanceLviv / Ukraine9/16 8/12
TalismanLviv / Ukraine26/37 23/29
YOUSTARLviv / Ukraine1/3 1/2
ЄvrodansLviv / Ukraine1/1 1/1
No clubNo city Lithuania / Lithuania1/4 1/4
No clubNo city MOLDOVA / Moldova2/4 2/4
No clubNo city Poland / Poland1/1 1/1
GloriyaOdesa / Ukraine4/4 4/4
Kolov-MegadansOdesa / Ukraine1/6 1/6
MaestroOdesa / Ukraine10/28 10/22
Mega DanceOdesa / Ukraine5/11 0/0
Number OneOdesa / Ukraine1/2 1/2
PIRUETOdesa / Ukraine2/6 1/2
BoleroVinnitsa / Ukraine7/33 5/11
Liga-AVinnitsa / Ukraine2/7 1/4
SmirnowWarsaw / Poland1/4 1/4
Studiya AkordZhydachiv / Ukraine23/27 23/27
LiniyaРівне / Ukraine4/10 3/6
FantaziyaСамбір / Ukraine9/15 9/15
MaestroСуми / Ukraine4/8 3/5
GloriyaУжгород / Ukraine1/3 1/3
GratsiyaУжгород / Ukraine4/7 4/7
PromenadХерсон / Ukraine11/17 9/9
ImperialХмельницький / Ukraine1/1 1/1
Gloriya DansЧервоноград / Ukraine11/23 11/23
GarmonyЧернівці / Ukraine2/4 2/4
KarnavalЧернівці / Ukraine15/29 14/25
SuchasnikЧернівці / Ukraine16/24 16/24
SozvezdieЧорноморськ / Ukraine1/4 1/4
FleksЧортків / Ukraine3/6 3/6
NatkhnennyaЮжноукраїнськ / Ukraine16/50 15/39