Loading
post image

POLTAVA TROPHY - 2016

ІV відкритий рейтинговий фестиваль зі спортивного танцю
Бронніков Євгеній, Броннікова Світлана
Полтава / Україна
12 - 13.11.2016

 

Станом на 22.09.2016

                                                                              

ГО «Танцювальний Союз Полтавської Області»

Управління у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради

Обласна дитяча громадська організація КСТ «АВІА-ДЕНС»

 

12 - 13 листопада 2016 року

 

ІV відкритий рейтинговий фестиваль зі спортивного танцю

 

"POLTAVA TROPHY - 2016"

 

УВАГА!!! 12 ЛИСТОПАДА У IV ВІДДІЛЕННІ, ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ, ВІДБУДЕТЬСЯ ШОУ

3 РАЗОВИХ ЧЕМПІОНІВ СВІТУ WDC AL, 2 РАЗОВИХ ПЕРЕМОЖЦІВ BLACKPOOL DANCE FESTIVAL, UK OPEN,

INTERNATIONAL, ЧЕМПІОНІВ ПОЛЬЩІ, ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ

MAREK KOSATY & PAULINA GLAZIK

 

Місце проведення: м. Полтава, Майдан Незалежності, 5 (Виставкова зала МБК)

Танцювальний паркет: 320 кв.м.

 

Вхід для суддів ТІЛЬКИ за пред’явленням суддівської книжки!!!

 

Суддівство:

запрошенні судді, а також судді відповідної категорії (список уточнюється). Судді працюватимуть незалежно від своїх пар.

3 - 4 відділення ДРЕСС-КОД для суддів!!! Вхід для суддів за пред'явленням суддівської книжки!!!

 

Реєстрація:

за класифікаційними книжками всіх всеукраїнських організацій, дійсних на 2016 р. і закінчується за 30 хвилин до початку відділення. У категоріях «Дебют», «Атестація» можлива реєстрація за свідоцтвом про народження. Реєстрація суддів, для чіткої роботи без затримок, закінчується суворо за 40 хвилин до початку відділення!

 

ОбмеженняЗгідно загальноприйнятих правил.

 

11 ЛИСТОПАДА!!!

ПРИВАТНІ УРОКИ - MAREK KOSATY (ST).

ЗАПИС ПО ТЕЛ.: (095) 30-70-500

 

Умови залу:

великий комфортабельний зал, оздоблений яскравою ілюмінацією, якісним звучанням. Зручні роздягальні для суддів та танцюристів. Працюватимуть кафетерії, танцювальний магазин, а також професійні візажист та перукар, які створять ваш вигляд незабутнім та неповторним. Домовитись по тел.0993639758, 0678497493 (Марина).

 

Нагородження:

усі фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці кожної категорії – кубками. Усі учасники категорій «Дебют», «Атестація» нагороджуються дипломами, цінними медалями та призами від спонсорів.

В категоріях Молодь 1, Молодь 2 + Дорослі – ПРИЗОВИЙ ФОНД !!!

 

Фінансові умови:

змагання проводяться з благодійною метою, для підвищення престижу міста. Всі витрати по організації і проведенні змагань, здійснюються за рахунок благодійних та спонсорських внесків.

 

Благод. внесок з особи:

  • Соло, «Атестація» «дебют», «Н», «Е» – 170 грн.;
  • «Д», «С»,«Rising Stars» -160 грн;
  • «OPEN» -140 грн;
  •  Pro-AM- 500 грн. з пари за одну програму.


Вхід для глядачів

  • 150 грн. на один день змагань
  • VIP зона +70 грн. за місце на одне відділення.
  • Для пенсіонерів та студентів знижка 50% при наявності документа!!!
  • Вхід для глядачів на два дні змагань – 250 грн.

Замовлення столиків по номеру (066) 68-55-661 (Світлана).


Проживання:

оргкомітет розміщує учасників та тренерів згідно попередніх заявок, в іншому випадку – поселення проводиться самостійно.

 

Заявки на участь:

Без попередньої реєстрації участь у змаганнях неможлива!!! Велике прохання, зареєструватись до 9.11.2016 р. до 23:59 години включно, на сайті https://flymark.dance/Competition/Details/323

УВАГА!!!

Реєстрація Полтавських клубів 10 листопада (четвер) з 9.00 до 21:30 у приміщенні (ТЦ «МИР» Сільпо на Леваді), ІІ поверх, приміщення № 206, за Меблевим кварталом біля Адміністрації.

 

 

ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ:


КСТ «Авіа-Денс»

моб. 095 30 70 500, 068 637 99 20, 0631864844.

Е-mail: avia-dance@yandex.ua, www.vkontakte.ru/id19809069


До зустрічі на змаганнях у нашому мальовничому місті!!!

З повагою, Євген Бронніков та Світлана Броннікова

 

   

 

       

 

           

 

 

 

Dancers / Couples / Entries:   1009 / 612 / 1018
Categories12 November, Saturday13 November, Sunday
09:0012:0015:0018:0010:0012:30
1 Juveniles 1 N (28) W-Q-C-J - 28
2 Juveniles 2 N (21) W-Q-C-J - 21
3 Juniors 1+2 N (6) W-Q-C-J - 6
4 Juveniles 1 E (22) ST - 18, LA - 17
5 Juveniles 2 E (24) ST - 21, LA - 20
6 Juniors 1 E (25) ST - 22, LA - 18
7 Juniors 2 E (17) ST - 12, LA - 15
8 Juveniles 1 D (7) ST - 7, LA - 5
9 Juveniles 2 D (18) ST - 14, LA - 16
10 Juniors 1 D (30) ST - 23 LA - 24
11 Juniors 2 D (24) ST - 18, LA - 17
12 Youth+Adult D (9) ST - 7, LA - 5
13 Juniors 1 C (24) ST - 20 LA - 14
14 Juniors 2 C (15) ST - 13 LA - 5
15 Youth+Adults C+B (26) ST - 15 LA - 12
16 Juveniles 1+2 Rising Stars (12) ST - 8 LA - 12
17 Juniors 1 Rising Stars (12) ST - 10, LA - 4
18 Juniors 2 Rising Star (19) ST - 16 LA - 8
19 Youth+Adult Rising Star (25) ST - 11, LA - 16
20 Juveniles 1+2 Open (7) ST - 5, LA - 5
21 Juniors 1 Open (8) LA - 4 ST - 6
22 Juniors 2 Open (16) ST - 12 LA - 10
23 Youth 1 Open (13) LA - 6 ST - 9
24 Youth 2+Adult Open (19) ST - 10 LA - 10
25Seniors OpenLAST
26Hobby DST, LA
27Pro-Am Challenge 2 DanceST, LA
28 Pro-Am Challenge 3 Dance (2) ST - 1, LA - 1
29 Pro-Am Scholarship (2) ST - 1, LA - 2
30 Children 1 Debut (3-5 years) (13) W-C - 9, D-V-P - 4
31 Children 2 Debut (6-7 years) (40) W-C - 32, D-V-P - 8
32 Children 1 Solo Debut (3-5 years) (14) W-C - 14
33 Children 2 Solo Debut (6-7 years) (38) W-C - 38
34Children 1 Atestation (3-5 years)W-C-J
35 Children 2 Atestation (6-7 years) (23) W-C-J - 23
36 Children 2 Solo Atestation (6-7 years) (23) W-C-J - 23
37 Children 1+2 Solo N (17) W-C-J - 17
38 Children 2 N (6-7 years) (11) W-C-J - 11
39 Juveniles 1 Debut (23) W-C - 23
40 Juveniles 2 Debut (4) W-C - 4
41 Juveniles 1 Solo Debut (18) W-C - 18
42 Juveniles 2 Solo Debut (4) W-C - 4
43Juniors 1+2 DebutW-C
44Juniors 1+2 Solo DebutW-C
45 Juveniles 1 Atestation (26) W-C-J - 26
46 Juveniles 2 Atestation (10) W-C-J - 10
47 Juveniles 1 Solo Atestation (38) W-C-J - 38
48 Juveniles 2 Solo Atestation (21) W-C-J - 21
49 Juniors 1+2 Atestation (1) W-C-J - 1
50 Juniors 1+2 Solo Atestation (4) W-C-J - 4
51 Juveniles Solo N (41) W-Q-C-J - 41
52 Juniors 1+2 Solo N (5) W-Q-C-J - 5
53 Juveniles Solo E (16) LA - 16
54 Juniors 1+2 Solo E (15) LA - 15
55 Juveniles Solo D (2) LA - 2
56 Juniors+Youth Solo D (11) LA - 11
57 Cup Solo Freestyle (20) C-S-J - 20
Total by section175122138145179259
Dancers / Couples / Entries:   1009 / 612 / 1018
JudgesCity / Country
Glazik Paulina Bydgoszcz / Poland
Kosaty Marek Bydgoszcz / Poland
Popovici Anatolie Chisinau / Moldova
TELESHKO ALEX Krakow / Poland
Abramova Tetyana Kyiv / Ukraine
Бацанова Людмила Полтава
Белова Наталия Харків
Bogaychuk Elina Kharkiv / Ukraine
Бондарь Юрий Полтава
Бородай АнастасіяПолтава
Brik Sergiy Poltava / Ukraine
Bubyr Dmitriy Poltava / Ukraine
Vasin Valentin Poltava / Ukraine
Vinnik Igor Kharkiv / Ukraine
Vitiv Irina Kryvy Rig / Ukraine
Vlasenko Alina Poltava / Ukraine
Волков Николай Полтава
Гавриш Анастасія Полтава
Honcharenko Nazariy Ohtirka / Ukraine
Gorodeckiy Oleksandr Kyiv / Ukraine
Гусев Сергей Полтава
Gushchin Oleg Zaporizhzhya / Ukraine
Демидов Кирилл Poltava / Ukraine
Dzyuban Oksana Poltava / Ukraine
Dykyi Igor Cherkasy / Ukraine
Dudka Anna Poltava / Ukraine
Egorov Dmitriy Kyiv / Ukraine
Ena Tatyana Kharkiv / Ukraine
Желтякова Лариса Pokrovsk / Ukraine
Жиров Олександр Полтава
Ipatov Andrey Kremenchuk / Ukraine
Kabarukhin Vladimir Kharkiv / Ukraine
Kadayeva Alisa Dnipro / Ukraine
Kaplunova Svetlana Kharkiv / Ukraine
Karachentsev Volodimir Kharkiv / Ukraine
Kasyanova Svetlana Tiraspol / Moldova
Климов Андрей Рогань
Klyuchivskiy Vasil Kharkiv / Ukraine
Книш Олена Zaporizhzhya / Ukraine
Kob'yuk Igor Kyiv / Ukraine
Kovalenko Irina Poltava / Ukraine
Komelkov Vladislav Poltava / Ukraine
Константинов Евгений Комсомольськ
Коровайний Богдан Полтава
Kochniev Oleg Kharkiv / Ukraine
Krukovskiy Mikita Dnipro / Ukraine
Кубрик Алина Красноград
Kuznyechikhin Stanislav Lutsk / Ukraine
Kulik Svetlana Piryatin / Ukraine
Kutsenko Galina Kremenchuk / Ukraine
Lysenko Albert Kharkiv / Ukraine
Litvinova Vira Oleksandrija / Ukraine
Maister Leonid Kyiv / Ukraine
Malovaniy Kirilo Dnipro / Ukraine
Медуниця Людмила Суми
Медуниця Олексій Суми
Медяник Віталій Dnipro / Ukraine
Михайлова Алла Лозова
Myshko Volodymyr Uzhgorod / Ukraine
Mullyar Katerina Ternopil / Ukraine
Назаренко Вікторія Кременчук
Назаренко Любовь Кременчук
Nalivayko Ivan Poltava / Ukraine
Novosolov Igor Melitopol / Ukraine
Носова Зоя Харків
Ovchinnikov Aleksey Slovjansk / Ukraine
Пильченко Юлія Кременчук
Проскурова Наталья Pokrovsk / Ukraine
Рагуліна Елена Полтава
Razinkov Pavel Poltava / Ukraine
Rubanovich Anna Zaporizhzhya / Ukraine
Serikov Denis Donetsk / Ukraine
Сіденко Тамара Суми
Смеречинская Александра Харків
Solovey Svitlana Poltava / Ukraine
Soronovych Igor Kyiv / Ukraine
Sribnaya Anastasiya Poltava / Ukraine
Sribniy Yuriy Poltava / Ukraine
Тимошенко Валентин Полтава
Trakalyuk Tetyana Kyiv / Ukraine
Fedorchuk Valentina Kyiv / Ukraine
Khavkin Gennadiy Kharkiv / Ukraine
Khorishko Denis Poltava / Ukraine
Tselovalnik Olga Poltava / Ukraine
Черненко Маргарита Запоріжжя
Черненко Тимофій Запоріжжя
Shevtsov Igor Zaporizhzhya / Ukraine
Шембарев Виталий Полтава
Shyk Oleh Poltava / Ukraine
Shirokovska Oleksandra Kharkiv / Ukraine
Shokhin Valeriy Oleksandrija / Ukraine
Yaremenko Igor Kyiv / Ukraine
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Elerina Brovary / Ukraine1/11/1
Crystal Cherkasy / Ukraine5/132/4
Lileya Cherkasy / Ukraine4/193/6
Miridance Cherkasy / Ukraine4/70/0
Gloriya Chernigiv / Ukraine1/20/0
Level Up Chernigiv / Ukraine1/21/2
Elegance Chisinau / Moldova5/215/21
Gran-pri Chutove / Ukraine13/1512/14
Gavana Dnipro / Ukraine2/82/4
KRISTALL Dnipro / Ukraine1/21/2
Miata_dance_studio Dnipro / Ukraine16/3513/23
Renesans Dnipro / Ukraine1/20/0
Shkola Єzhovoyi Dnipro / Ukraine1/20/0
Triumf plus Dnipro / Ukraine10/2410/22
Astra Gorishny Plavni / Ukraine7/126/10
Areon Kharkiv / Ukraine1/11/1
Crystal Dance Club Kharkiv / Ukraine1/10/0
Dancebreeze Kharkiv / Ukraine1/40/0
Fly-Dance Kharkiv / Ukraine3/62/2
Graciya Kharkiv / Ukraine24/3423/28
Imperial Kharkiv / Ukraine4/81/2
Kharkiv Kharkiv / Ukraine4/82/3
Kredo Kharkiv / Ukraine1/10/0
Latinskiy kvartal Kharkiv / Ukraine8/105/5
Legenda Kharkiv / Ukraine3/63/6
Lotos Kharkiv / Ukraine1/21/2
Mechta Kharkiv / Ukraine2/22/2
Natkhnennya Kharkiv / Ukraine5/60/0
Prestizh Kharkiv / Ukraine5/184/10
Profit Kharkiv / Ukraine3/32/2
Respect Dance Hall Kharkiv / Ukraine6/136/10
RichArt Kharkiv / Ukraine1/21/2
Siluet Dance Union Kharkiv / Ukraine2/62/6
Smile Kharkiv / Ukraine10/166/10
Sparta Kharkiv / Ukraine1/21/2
StarDance Kharkiv / Ukraine3/92/3
Stolitsya Kharkiv / Ukraine1/11/1
Suzir'ya Kharkiv / Ukraine3/61/4
Tango Kharkiv / Ukraine3/53/4
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri Shirokovskoyi Kharkiv / Ukraine6/201/4
TOP-DENCE Kharkiv / Ukraine1/11/1
Top-dens Kharkiv / Ukraine2/21/1
VIVA DANCE UNION Kharkiv / Ukraine2/52/5
Voyazh Kharkiv / Ukraine1/21/2
Stil Kotsubinske / Ukraine2/102/6
Alyans Kramatorsk / Ukraine1/20/0
Stil Kramatorsk / Ukraine4/84/8
Tvist Krasnograd / Ukraine5/55/5
Astra Kremenchuk / Ukraine8/107/8
Elegiya Kremenchuk / Ukraine21/6321/63
Viktoriya Kremenchuk / Ukraine11/1411/14
GRAND Kryvy Rig / Ukraine5/105/10
Aurora Kyiv / Ukraine4/74/5
Body Feet Kyiv / Ukraine4/63/4
Dance Avenue Kyiv / Ukraine10/2210/22
DANCE STAR Kyiv / Ukraine1/61/5
Dianta dance Club Kyiv / Ukraine6/116/9
Favor Kyiv / Ukraine3/83/7
FLASH DANCE Kyiv / Ukraine9/173/5
Grand-Duet Kyiv / Ukraine1/20/0
Maksimum Kyiv / Ukraine1/21/1
Sport-Dans Kyiv / Ukraine1/41/3
Supadans Kyiv / Ukraine1/21/2
TORNADO Kyiv / Ukraine1/11/1
Royal Dance Lebedyn / Ukraine13/2213/22
Starway Lisichansk / Ukraine2/60/0
Grand elit dance Lozova / Ukraine3/52/4
Tandem Lubny / Ukraine7/147/12
Dinamo Lviv / Ukraine1/30/0
Step by step Melitopol / Ukraine1/20/0
Viktoriya Prestizh Melitopol / Ukraine11/3011/25
Garmoniya Mykolaiv / Ukraine1/40/0
StarLight Ohtirka / Ukraine1/21/2
VIVA Dance Sport Studio Oleksandrija / Ukraine5/123/5
Enigma Orihiv / Ukraine2/42/4
Edelveys Pokrovsk / Ukraine14/2714/27
Poltava / Ukraine21/2320/21
Accent Poltava / Ukraine13/2313/23
Akademiya Tancyu Poltava / Ukraine1/21/2
Alyans Poltava / Ukraine22/3820/30
Avia-Dens Poltava / Ukraine18/5916/50
Dance-glory Poltava / Ukraine9/108/8
Dinamo Poltava Poltava / Ukraine5/104/6
Drive Dance Poltava / Ukraine15/2015/20
Duet Poltava / Ukraine13/2012/17
Estades Poltava / Ukraine32/4227/35
Festival Poltava / Ukraine14/1614/16
Fusion Poltava / Ukraine2/22/2
Gold Star Poltava / Ukraine5/65/6
Gross-M club Poltava / Ukraine22/4520/36
Lion-Dance Poltava / Ukraine8/93/3
Mayster-Dans Poltava / Ukraine28/3424/26
Nadezhda Poltava / Ukraine9/97/7
Ritm Poltava / Ukraine13/2111/18
Rondo Poltava / Ukraine5/100/0
Tandem Poltava / Ukraine3/43/3
TRIUMF Poltava / Ukraine4/44/4
Vdokhnovenie Poltava / Ukraine35/4025/26
Prestige-club Rogan / Ukraine3/42/2
RisingSun Romni / Ukraine16/1915/18
Gratsiya Slovjansk / Ukraine5/185/10
AnnA Sumy / Ukraine3/50/0
M-Studio Sumy / Ukraine26/5722/45
Siluet Sumy / Ukraine1/21/2
SMAFT Sumy / Ukraine1/41/2
Visa Dance Sumy / Ukraine13/1911/17
RITM Svitlovodsk / Ukraine5/135/9
Steep Dance Svitlovodsk / Ukraine2/32/3
Grande Ternopil / Ukraine3/73/4
StarLight Volodymyr-Volynskyy / Ukraine4/154/13
Diamond Elit Zaporizhzhya / Ukraine1/21/2
Favorit Zaporizhzhya / Ukraine2/52/5
Garmoniya Zaporizhzhya / Ukraine3/132/4
Gratsiya Zaporizhzhya / Ukraine3/52/3
Imperiya tantsyu Zaporizhzhya / Ukraine2/42/4
Impuls Zaporizhzhya / Ukraine1/21/2
Ritm Zaporizhzhya / Ukraine4/93/6
StarDance Zaporizhzhya / Ukraine1/41/2