Loading
post image

POLTAVA TROPHY - 2016

ІV відкритий рейтинговий фестиваль зі спортивного танцю
Бронніков Євгеній, Броннікова Світлана
Полтава / Україна
12 - 13.11.2016

 

Станом на 22.09.2016

                                                                              

ГО «Танцювальний Союз Полтавської Області»

Управління у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради

Обласна дитяча громадська організація КСТ «АВІА-ДЕНС»

 

12 - 13 листопада 2016 року

 

ІV відкритий рейтинговий фестиваль зі спортивного танцю

 

"POLTAVA TROPHY - 2016"

 

УВАГА!!! 12 ЛИСТОПАДА У IV ВІДДІЛЕННІ, ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ, ВІДБУДЕТЬСЯ ШОУ

3 РАЗОВИХ ЧЕМПІОНІВ СВІТУ WDC AL, 2 РАЗОВИХ ПЕРЕМОЖЦІВ BLACKPOOL DANCE FESTIVAL, UK OPEN,

INTERNATIONAL, ЧЕМПІОНІВ ПОЛЬЩІ, ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ

MAREK KOSATY & PAULINA GLAZIK

 

Місце проведення: м. Полтава, Майдан Незалежності, 5 (Виставкова зала МБК)

Танцювальний паркет: 320 кв.м.

 

Вхід для суддів ТІЛЬКИ за пред’явленням суддівської книжки!!!

 

Суддівство:

запрошенні судді, а також судді відповідної категорії (список уточнюється). Судді працюватимуть незалежно від своїх пар.

3 - 4 відділення ДРЕСС-КОД для суддів!!! Вхід для суддів за пред'явленням суддівської книжки!!!

 

Реєстрація:

за класифікаційними книжками всіх всеукраїнських організацій, дійсних на 2016 р. і закінчується за 30 хвилин до початку відділення. У категоріях «Дебют», «Атестація» можлива реєстрація за свідоцтвом про народження. Реєстрація суддів, для чіткої роботи без затримок, закінчується суворо за 40 хвилин до початку відділення!

 

ОбмеженняЗгідно загальноприйнятих правил.

 

11 ЛИСТОПАДА!!!

ПРИВАТНІ УРОКИ - MAREK KOSATY (ST).

ЗАПИС ПО ТЕЛ.: (095) 30-70-500

 

Умови залу:

великий комфортабельний зал, оздоблений яскравою ілюмінацією, якісним звучанням. Зручні роздягальні для суддів та танцюристів. Працюватимуть кафетерії, танцювальний магазин, а також професійні візажист та перукар, які створять ваш вигляд незабутнім та неповторним. Домовитись по тел.0993639758, 0678497493 (Марина).

 

Нагородження:

усі фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці кожної категорії – кубками. Усі учасники категорій «Дебют», «Атестація» нагороджуються дипломами, цінними медалями та призами від спонсорів.

В категоріях Молодь 1, Молодь 2 + Дорослі – ПРИЗОВИЙ ФОНД !!!

 

Фінансові умови:

змагання проводяться з благодійною метою, для підвищення престижу міста. Всі витрати по організації і проведенні змагань, здійснюються за рахунок благодійних та спонсорських внесків.

 

Благод. внесок з особи:

  • Соло, «Атестація» «дебют», «Н», «Е» – 170 грн.;
  • «Д», «С»,«Rising Stars» -160 грн;
  • «OPEN» -140 грн;
  •  Pro-AM- 500 грн. з пари за одну програму.


Вхід для глядачів

  • 150 грн. на один день змагань
  • VIP зона +70 грн. за місце на одне відділення.
  • Для пенсіонерів та студентів знижка 50% при наявності документа!!!
  • Вхід для глядачів на два дні змагань – 250 грн.

Замовлення столиків по номеру (066) 68-55-661 (Світлана).


Проживання:

оргкомітет розміщує учасників та тренерів згідно попередніх заявок, в іншому випадку – поселення проводиться самостійно.

 

Заявки на участь:

Без попередньої реєстрації участь у змаганнях неможлива!!! Велике прохання, зареєструватись до 9.11.2016 р. до 23:59 години включно, на сайті https://flymark.dance/Competition/Details/323

УВАГА!!!

Реєстрація Полтавських клубів 10 листопада (четвер) з 9.00 до 21:30 у приміщенні (ТЦ «МИР» Сільпо на Леваді), ІІ поверх, приміщення № 206, за Меблевим кварталом біля Адміністрації.

 

 

ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ:


КСТ «Авіа-Денс»

моб. 095 30 70 500, 068 637 99 20, 0631864844.

Е-mail: avia-dance@yandex.ua, www.vkontakte.ru/id19809069


До зустрічі на змаганнях у нашому мальовничому місті!!!

З повагою, Євген Бронніков та Світлана Броннікова

 

   

 

       

 

           

 

 

 

Couples / Entries  612 / 1018
Categories12 November, Saturday13 November, Sunday
09:0012:0015:0018:0010:0012:30
1 Juveniles 1 N (28) W-Q-C-J - 28
2 Juveniles 2 N (21) W-Q-C-J - 21
3 Juniors 1+2 N (6) W-Q-C-J - 6
4 Juveniles 1 E (22) ST - 18, LA - 17
5 Juveniles 2 E (24) ST - 21, LA - 20
6 Juniors 1 E (25) ST - 22, LA - 18
7 Juniors 2 E (17) ST - 12, LA - 15
8 Juveniles 1 D (7) ST - 7, LA - 5
9 Juveniles 2 D (18) ST - 14, LA - 16
10 Juniors 1 D (30) ST - 23 LA - 24
11 Juniors 2 D (24) ST - 18, LA - 17
12 Youth+Adult D (9) ST - 7, LA - 5
13 Juniors 1 C (24) ST - 20 LA - 14
14 Juniors 2 C (15) ST - 13 LA - 5
15 Youth+Adults C+B (26) ST - 15 LA - 12
16 Juveniles 1+2 Rising Stars (12) ST - 8 LA - 12
17 Juniors 1 Rising Stars (12) ST - 10, LA - 4
18 Juniors 2 Rising Star (19) ST - 16 LA - 8
19 Youth+Adult Rising Star (25) ST - 11, LA - 16
20 Juveniles 1+2 Open (7) ST - 5, LA - 5
21 Juniors 1 Open (8) LA - 4 ST - 6
22 Juniors 2 Open (16) ST - 12 LA - 10
23 Youth 1 Open (13) LA - 6 ST - 9
24 Youth 2+Adult Open (19) ST - 10 LA - 10
25 Seniors Open LA ST
26 Hobby D ST, LA
27 Pro-Am Challenge 2 Dance ST, LA
28 Pro-Am Challenge 3 Dance (2) ST - 1, LA - 1
29 Pro-Am Scholarship (2) ST - 1, LA - 2
30 Children 1 Debut (3-5 years) (13) W-C - 9, D-V-P - 4
31 Children 2 Debut (6-7 years) (40) W-C - 32, D-V-P - 8
32 Children 1 Solo Debut (3-5 years) (14) W-C - 14
33 Children 2 Solo Debut (6-7 years) (38) W-C - 38
34 Children 1 Atestation (3-5 years) W-C-J
35 Children 2 Atestation (6-7 years) (23) W-C-J - 23
36 Children 2 Solo Atestation (6-7 years) (23) W-C-J - 23
37 Children 1+2 Solo N (17) W-C-J - 17
38 Children 2 N (6-7 years) (11) W-C-J - 11
39 Juveniles 1 Debut (23) W-C - 23
40 Juveniles 2 Debut (4) W-C - 4
41 Juveniles 1 Solo Debut (18) W-C - 18
42 Juveniles 2 Solo Debut (4) W-C - 4
43 Juniors 1+2 Debut W-C
44 Juniors 1+2 Solo Debut W-C
45 Juveniles 1 Atestation (26) W-C-J - 26
46 Juveniles 2 Atestation (10) W-C-J - 10
47 Juveniles 1 Solo Atestation (38) W-C-J - 38
48 Juveniles 2 Solo Atestation (21) W-C-J - 21
49 Juniors 1+2 Atestation (1) W-C-J - 1
50 Juniors 1+2 Solo Atestation (4) W-C-J - 4
51 Juveniles Solo N (41) W-Q-C-J - 41
52 Juniors 1+2 Solo N (5) W-Q-C-J - 5
53 Juveniles Solo E (16) LA - 16
54 Juniors 1+2 Solo E (15) LA - 15
55 Juveniles Solo D (2) LA - 2
56 Juniors+Youth Solo D (11) LA - 11
57 Cup Solo Freestyle (20) C-S-J - 20
Total by section175122138145179259
Couples / Entries  612 / 1018
JudgesCity / Country
Casianova Svetlana Tiraspol / Moldova
Glazik Paulina Bydgoszcz / Poland
Kosaty Marek Bydgoszcz / Poland
Popovici Anatolie Chisinau / Moldova
TELESHKO ALEX Krakow / Poland
Абрамова Тетяна Київ / Україна
Бацанова Людмила Полтава
Белова Наталия Харків
Богайчук Еліна Харків / Україна
Бондарь Юрий Полтава
Бородай Анастасія Полтава
Брик Сергій Полтава / Україна
Бубирь Дмитро Полтава / Україна
Васин Валентин Полтава / Україна
Віннік Ігор Харків / Україна
Вітів Ірина Кривий Ріг / Україна
Власенко Аліна Полтава / Україна
Волков Николай Полтава
Гавриш Анастасія Полтава
Гончаренко Назарій Лубни / Україна
Горовецький Олександр Київ / Україна
Гусев Сергей Полтава
Гущин Олег Запоріжжя / Україна
Демидов Кирило Полтава / Україна
Дзюбан Оксана Полтава / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Дудка Анна Полтава / Україна
Єгоров Дмитро Київ / Україна
Єна Тетяна Харків / Україна
Желтякова Лариса Покровськ / Україна
Жиров Олександр Полтава
Ипатов Андрей Кременчук / Україна
Кабарухин Владимир Харків / Україна
Кадаєва Аліса Дніпро / Україна
Каплунова Світлана Харків / Україна
Караченцев Володимир Харків / Україна
Климов Андрей Рогань
Ключивський Василь Харків / Україна
Книш Олена Запоріжжя / Україна
Коб'юк Ігор Київ / Україна
Коваленко Ирина Полтава / Україна
Комельков Владислав Полтава / Україна
Константинов Евгений Комсомольськ
Коровайний Богдан Полтава
Кочнєв Олег Харків / Україна
Круковський Микита Дніпро / Україна
Кубрик Алина Красноград
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський / Україна
Кулик Светлана Пирятин / Україна
Куценко Галина Кременчук / Україна
Лисенко Альберт Харків / Україна
Літвінова Віра Олександрія / Україна
Майстер Леонід Київ / Україна
Мальований Кирило Дніпро / Україна
Медуниця Людмила Суми
Медуниця Олексій Суми
Медяник Віталій Дніпро / Україна
Михайлова Алла Лозова
Мишко Олександра Ужгород / Україна
Мулляр Катерина Тернопіль / Україна
Назаренко Вікторія Кременчук
Назаренко Любовь Кременчук
Наливайко Іван Полтава / Україна
Новосьолов Iгор Мелітополь / Україна
Носова Зоя Харків
Овчинніков Олексій Слов’янськ / Україна
Пильченко Юлія Кременчук
Проскурова Наталья Покровськ / Україна
Рагуліна Елена Полтава
Разиньков Павел Полтава / Україна
Рубанович Анна Запоріжжя / Україна
Серіков Денис Донецьк / Україна
Сіденко Тамара Суми
Смеречинская Александра Харків
Соловей Світлана Полтава / Україна
Соронович Ігор Київ / Україна
Срібна Анастасія Полтава / Україна
Срібний Юрій Полтава / Україна
Тимошенко Валентин Полтава
Тракалюк Тетяна Київ / Україна
Федорчук Валентина Київ / Україна
Хавкін Генадій Харків / Україна
Хоришко Денис Полтава / Україна
Целовальник Ольга Полтава / Україна
Черненко Маргарита Запоріжжя
Черненко Тимофій Запоріжжя
Шевцов Ігор Запоріжжя / Україна
Шембарев Виталий Полтава
Шик Олег Полтава / Україна
Широковська Олександра Полтава / Україна
Шохін Валерій Олександрія / Україна
Яременко Iгор Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
EleganceChisinau / Moldova5/21 5/21
GavanaDnipro / Ukraine2/8 2/4
KRISTALLDnipro / Ukraine1/2 1/2
RenesansDnipro / Ukraine1/2 0/0
Shkola ЄzhovoyiDnipro / Ukraine1/2 0/0
Studiya tanca Vitaliya Medyanika "Bella Dzhoyya"Dnipro / Ukraine16/35 13/23
Triumf plusDnipro / Ukraine10/24 10/22
AstraGorishny Plavni / Ukraine7/12 6/10
AreonKharkiv / Ukraine1/1 1/1
EstrellaKharkiv / Ukraine4/8 1/2
Fly-DanceKharkiv / Ukraine3/6 2/2
GraciyaKharkiv / Ukraine24/34 23/28
IrbisKharkiv / Ukraine2/5 2/5
KharkivKharkiv / Ukraine4/8 2/3
KredoKharkiv / Ukraine1/1 0/0
KristalKharkiv / Ukraine1/1 0/0
Latinskiy kvartal Kharkiv / Ukraine8/10 5/5
LegendaKharkiv / Ukraine4/8 4/8
LotosKharkiv / Ukraine1/2 1/2
MechtaKharkiv / Ukraine2/2 2/2
NatkhnennyaKharkiv / Ukraine5/6 0/0
PrestizhKharkiv / Ukraine5/18 4/10
ProfitKharkiv / Ukraine3/3 2/2
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine5/11 5/8
RichArtKharkiv / Ukraine1/2 1/2
SiluetKharkiv / Ukraine2/6 2/6
SmileKharkiv / Ukraine10/16 6/10
StarDanceKharkiv / Ukraine4/13 2/3
Suzir'yaKharkiv / Ukraine3/6 1/4
TangoKharkiv / Ukraine3/5 3/4
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine6/16 0/0
Top-densKharkiv / Ukraine3/3 2/2
VoyazhKharkiv / Ukraine1/2 1/2
StilKotsubinske / Ukraine2/4 0/0
AlyansKramatorsk / Ukraine1/2 0/0
StilKramatorsk / Ukraine4/8 4/8
TvistKrasnograd / Ukraine5/5 5/5
AstraKremenchuk / Ukraine8/10 7/8
ElegiyaKremenchuk / Ukraine21/63 21/63
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine11/14 11/14
GRANDKryvy Rig / Ukraine5/10 5/10
AvroraKyiv / Ukraine4/7 4/5
Bodi FitKyiv / Ukraine3/5 2/3
Dance AvenueKyiv / Ukraine11/23 11/23
DANCE STARKyiv / Ukraine1/6 1/5
DiantaKyiv / Ukraine6/11 6/9
FavorKyiv / Ukraine4/9 4/8
FLASH DANCEKyiv / Ukraine9/17 3/5
Grand-DuetKyiv / Ukraine1/2 0/0
MaksimumKyiv / Ukraine1/2 1/1
Sport-DansKyiv / Ukraine1/4 1/3
SupadansKyiv / Ukraine1/2 1/2
TandemKyiv / Ukraine2/6 2/6
GratsiyaLebedyn / Ukraine13/22 13/22
YunlisLisichansk / Ukraine2/6 0/0
ElitLozova / Ukraine3/5 2/4
TandemLubny / Ukraine7/14 7/12
DinamoLviv / Ukraine1/3 0/0
StarLightOhtirka / Ukraine1/2 1/2
EnigmaOrihiv / Ukraine2/4 2/4
EdelveysPokrovsk / Ukraine14/27 14/27
RisingSunRomni / Ukraine16/19 15/18
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine4/15 4/13
FavoritZaporizhzhya / Ukraine2/5 2/5
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine3/13 2/4
GratsiyaZaporizhzhya / Ukraine2/3 2/3
Imperiya tantsyuZaporizhzhya / Ukraine2/4 2/4
ImpulsZaporizhzhya / Ukraine1/2 1/2
Inter DansZaporizhzhya / Ukraine2/6 2/4
RitmZaporizhzhya / Ukraine5/11 3/6
Step by stepМелітополь / Ukraine1/2 0/0
Viktoriya PrestizhМелітополь / Ukraine11/30 11/25
GarmoniyaМиколаїв / Ukraine1/4 0/0
VIVA Dance Sport StudioОлександрія / Ukraine5/12 3/5
AccentПолтава / Ukraine13/23 13/23
Akademiya TancyuПолтава / Ukraine1/2 1/2
AlyansПолтава / Ukraine22/38 20/30
Avia-DensПолтава / Ukraine18/59 16/50
Dance-gloryПолтава / Ukraine9/10 8/8
Dinamo PoltavaПолтава / Ukraine5/10 4/6
Drive DanceПолтава / Ukraine15/20 15/20
DuetПолтава / Ukraine13/20 12/17
EstadesПолтава / Ukraine32/42 27/35
FestivalПолтава / Ukraine15/17 14/16
FusionПолтава / Ukraine2/2 2/2
Gold StarПолтава / Ukraine6/8 6/8
Lion-DanceПолтава / Ukraine8/12 4/7
Mayster-DansПолтава / Ukraine29/35 24/26
NadezhdaПолтава / Ukraine9/9 7/7
ParadizПолтава / Ukraine21/23 20/21
RitmПолтава / Ukraine13/21 11/18
RondoПолтава / Ukraine5/10 0/0
TandemПолтава / Ukraine3/4 3/3
TRIUMFПолтава / Ukraine4/4 4/4
VdokhnovenieПолтава / Ukraine35/40 25/26
Vremya tantsevatПолтава / Ukraine22/45 20/36
Prestizh-klubРогань / Ukraine3/4 2/2
RITMСвiтловодськ / Ukraine5/13 5/9
Steep DanceСвiтловодськ / Ukraine3/4 3/4
GratsiyaСлов’янськ / Ukraine5/18 5/10
AnnAСуми / Ukraine3/5 0/0
M-StudioСуми / Ukraine27/57 22/45
SMAFTСуми / Ukraine1/4 1/2
TSh GARANINOYСуми / Ukraine1/2 1/2
VizaviСуми / Ukraine13/19 11/17
GrandeТернопіль / Ukraine3/7 3/4
CrystalЧеркаси / Ukraine5/13 2/4
LileyaЧеркаси / Ukraine4/19 3/6
MiridanceЧеркаси / Ukraine4/7 0/0
GloriyaЧернігів / Ukraine1/2 0/0
Level UpЧернігів / Ukraine1/2 1/2
Top-DensЧугуїв / Ukraine1/1 1/1
Gran-priЧутове / Ukraine13/15 12/14