Loading
post image

Чемпіонат України 2016 з танцювального спорту

Чемпіонат України, Офіційні відбіркові змагання, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання
ВФТС
Київ / Україна
17 - 19.06.2016

 

     

 

Міністерство молоді та спорту України

Всесвітня Федерація Танцювального Спорту

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту

 

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ 2016

З ТАНЦЮВАЛЬНОГО СПОРТУ

 

Відбіркові змагання з танцювального спорту, згідно затвердженого Мінмолодьспорту порядку відбору спортсменів серед категорій Дорослі (Стандарт) на Чемпіонат Світу у Данії 12.11.2016; Дорослі (Латина) на Чемпіонат Світу у Китаї 24.09.2016; Дорослі (10 танців) на Кубок Світу у Латвії 04.11.2016 та Чемпіонат Світу у Австрії 19.11.2016; Молодь (Стандарт) на Чемпіонат Світу у Японії 09.07.2016; Молодь ( Латина) на Чемпіонат Світу у Латвії 17.12.2016; Молодь (10 танців) на Чемпіонат Світу у Латвія 05.11.2016; Юніори ІІ (Латина) на Чемпіонат Світу у Молдові 15.10.2016; Юніори ІІ (10 танців) на Чемпіонат Світу у Болгарії 17.09.2016 та інші офіційні чемпіонати WDSF 2016 року. А також рейтингові та класифікаційні змагання календаря ВФТС.

 

Дата проведення: 17-19 Червня 2016 року.

Місце проведення: м. Київ-Бровари, вул. Київська 316. Концерт-Хол Торгово-розважального комплексу “Термінал” (вхід зі сторони Льодової Арени).

 

Всеукраїнські змагання є офіційним Чемпіонатом України з танцювального спорту, що затверджені у єдиному календарному плані спортивних заходів України за період від 01.01.2016 до 31.12.2016. На основі результатів ЧУ проводитимесь відбір спортсменів на чемпіонати та кубки WDSF у 2016 році, формуватимется склад збірної України з танцювального спорту, присвоюватимуться спортивні звання та розряди майстерності.

 

Судді: У категоріях Чемпіонат України суддять виключно судді Національної категорії ВФТС та запрошені судді затверджені рішенням Президії ВФТС за умови подання заявки на розгляд кандидатури до 10 червня 2016 року у Президію ВФТС та участі у Конгресі суддів ВГО ВФТС 17 червня 2016р. Суддівство у класифікаційних змаганнях здійснюється суддями відповідних категорій за умови

on-line заявки на суддівство до 15 червня 2016 року за посиланням: https://flymark.dance/Competition/Details/188

Змагання проводяться у відповідності до правил ВФТС та WDSF.

 

Реєстрація: Реєстрація пар у категоріях Чемпіонат України здійснюється виключно на підставі іменної заявки попередньо оформленої в обласних та м.Києва управліннях спорту. Реєстрація пар у класифікаційних категоріях відбувається за класифікаційними книжками будь-яких організацій, що займаються розвитком танцювального спорту в Україні.

Учасникам необхідно обов’язково зареєструватись on-line за посиланням: https://flymark.dance/Competition/Details/188      до 15 червня 2016 року. Для всіх учасників змагань при реєстрації та під час змагань наявність оригіналу свідоцтва про народження обов'язкова.

 

Оргкомітет змагань: Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту, audsf.office@gmail.com

Президент ВГО ВФТС Поливка Андрій Миронович, тел:+38 097 306 72 41, E-mail: audsf.president@gmail.com

 

 

 

Couples / Entries  425 / 888
Categories17 June, Friday18 June, Saturday19 June, Sunday
16:0017:3019:0009:0012:0015:0019:0009:0012:0015:0019:00
1 Adult Championship Ukraine (42) 10 dances - 12 ST - 19 LA - 22
2 Professionals Championship Ukraine (3) LA - 1 ST - 2
3 Seniors Championship Ukraine (4) ST - 4 LA
4 Youth Championship Ukraine (35) 10 dances - 13 ST - 21 LA - 22
5 Juniors 2 Championship Ukraine (31) 10 dances - 15 ST - 20 LA - 16
6 Juniors 1 Championship Ukraine (41) 10 dances - 17 ST - 24 LA - 28
7 Juveniles 2 Championship Ukraine (28) 8 dances - 19 ST - 20 LA - 17
8 Juveniles 1 Championship Ukraine (18) 8 dances - 8 ST - 11 LA - 11
9 Children 6-7 years 6 dances
10 Youth+Adults B (20) ST - 13 LA - 12
11 Juniors 2 B (6) ST - 2 LA - 5
12 Youth+Adult C (19) ST - 14 LA - 7
13 Juniors 2 C (18) ST - 11 LA - 12
14 Juniors 1 C (22) ST - 14 LA - 15
15 Youth+Adult E+D (7) ST - 4 LA - 5
16 Juniors 2 D (10) 8 dances - 3 ST - 8, LA - 9
17 Juniors 1 D (23) 8 dances - 7 ST - 16, LA - 20
18 Juveniles 2 D (21) 8 dances - 10 ST - 14, LA - 18
19 Juveniles 1 D (5) 8 dances - 3 ST - 5, LA - 5
20 Juniors 2 E (5) 6 dances ST - 3, LA - 5
21 Juniors 1 E (15) 6 dances - 10 ST - 13, LA - 13
22 Juveniles 2 E (25) 6 dances - 16 ST - 17, LA - 17
23 Juveniles 1 E (23) 6 dances - 13 ST - 17, LA - 18
24 Juniors 2 N Beginners (2) W-Q-C-J - 2
25 Juniors 1 N Beginners (14) W-Q-C-J - 14
26 Juveniles 2 N Beginners (22) W-Q-C-J - 22
27 Juveniles 1 N Beginners (25) W-Q-C-J - 25
28 Children N Beginners (2) W-Q-C-J - 2
29 Juniors 1+2 School (3) W-C-J - 3
30 Juveniles 2 School (11) W-C-J - 11
31 Juveniles 1 School (19) W-C-J - 19
32 Children School (7) W-C-J - 7
33 Solo Juniors 1+2 School (2) W-C-J - 2
34 Solo Juveniles 1+2 School (22) W-C-J - 22
35 Juniors 1+2 First steps (1) W-C - 1
36 Juveniles 2 First steps (7) W-C - 7
37 Juveniles 1 First steps (15) W-C - 15
38 Children First steps (16) W-C - 16
39 Solo Juveniles 1+2 First steps (24) W-C - 24
Total by section234440127100110651041258466
Couples / Entries  425 / 888
JudgesCity / Country
KRAVCHUK S Одеса / Україна
Александрова Тетяна Дніпро / Україна
Бабій Андрій Дніпро / Україна
Балашова Оксана Кропивницький / Україна
Белей Володимир Рівне / Україна
Боган Ярослав Житомир / Україна
Богданов Ігор Харків / Україна
Богданова Лариса Харків / Україна
Богданова Тетяна Чернівці / Україна
Бусь Ірена Львів / Україна
Висоцький Олександр Житомир / Україна
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Водолазька Поліна Львів / Україна
Гаврилина Людмила Житомир / Україна
Гафонов Артем Київ / Україна
Гловацька Світлана Дніпро / Україна
Городинська Анастасія Чернівці / Україна
Грегорійчук Марія Львів / Україна
Грибан Анастасія Житомир / Україна
Грибан Валентина Житомир / Україна
Грицак Сергій Київ / Україна
Данканич Мирослава Ужгород / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Загоруйко Олексій Чернігів / Україна
Загребіна Анна Львів / Україна
Іскра Анна Коростишев / Україна
Канонірова Інна Дніпро / Україна
Капустинський Дмитро Одеса / Україна
Карапетян Карина Одеса / Україна
Качура Олексій Чернігів / Україна
Кириєнко Дмитро Славутич / Україна
Козак Володимир Львів / Україна
Колов Євген Одеса / Україна
Кравчук Оксана Київ / Україна
Кравчук Сергій Одеса / Україна
Кравчук Юлія Житомир / Україна
Красківська Юлія Славутич / Україна
Кривенко Ганна Одеса / Україна
Крючков Дмитро Суми / Україна
Кузьмінский Олександр Чорноморськ / Україна
Куценко Людмила Рівне / Україна
Левицький Всеволод Львів / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Лисенко Альберт Харків / Україна
Лідовська Галина Дніпро / Україна
Мишко Олександра Ужгород / Україна
Мороз Ольга Одеса / Україна
Муж Богдан Львів / Україна
Муж Лідія Львів / Україна
Муж Маркіян Львів / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Пивоварова Олена Львів / Україна
Піскарьов Андрій Чернівці / Україна
Поливка Андрій Львів / Україна
Радіонов Артем Житомир / Україна
Радченко Олена Львів / Україна
Ривак Олег Львів / Україна
Руденко Інеса Київ / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Савченко Євген Костянтинівка / Україна
Сальков Максим Київ / Україна
Салямон Віталій Ірпінь / Україна
Самойлов Дмитро Одеса / Україна
Самчинська Людмила Южноукраїнськ / Україна
Сенченко Тетяна Київ / Україна
Сенченко Юрій Київ / Україна
Сікорська Євгенія Одеса / Україна
Слободян Сергей Одеса / Україна
Советченко Вадим Київ / Україна
Советченко Наталія Київ / Україна
Советченко Світлана Київ / Україна
Спінул Ігор Кропивницький / Україна
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Торошанко Олександр Київ / Україна
Турків Андрій Львів / Україна
Фаринич Кароліна Ужгород / Україна
Федотов Максим Київ / Україна
Федотова Лілія Одеса / Україна
Федотова Яна Київ / Україна
Хіцяк Назар Львів / Україна
Цихановський Валерій Харків / Україна
Черниш Артем Київ / Україна
Черниш Катерина Київ / Україна
Чібішев Ігор Київ / Україна
Чолан Георгій Хмельницький / Україна
Чолан Мар'ян Хмельницький / Україна
Чолан Оксана Хмельницький / Україна
Шашков Назар Маріуполь / Україна
Шик Олег Полтава / Україна
Шудра Олена Чернігів / Україна
Шумбар Ірина Коростишев / Україна
Явдошик Алла Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Gloriya-DansBar / Ukraine4/6 0/0
AstraDnipro / Ukraine3/10 3/9
GalateyaDnipro / Ukraine4/8 4/7
GarmoniyaDnipro / Ukraine17/81 11/31
KaskadDnipro / Ukraine3/8 2/5
RitmDnipro / Ukraine1/4 0/0
LibertangoDrogobych / Ukraine1/1 1/1
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine2/7 1/4
AdazhioIrpin / Ukraine13/20 13/20
KoridaKharkiv / Ukraine5/13 4/10
LegendaKharkiv / Ukraine2/4 2/4
LELKharkiv / Ukraine1/5 1/5
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine1/3 0/0
Sovremennye ritmyKonstjantynivka / Ukraine12/20 12/20
MriyaKorosten / Ukraine1/3 1/3
KurazhKorostyshev / Ukraine13/16 12/14
ModernKovel / Ukraine5/10 5/10
KonvaliyaKropivnitskiy / Ukraine10/18 10/17
MaximumKupyansk / Ukraine1/8 0/0
AltaKyiv / Ukraine1/2 1/1
Amator-sport-dansKyiv / Ukraine3/4 2/3
Bodi FitKyiv / Ukraine1/1 0/0
Bous Dance ClubKyiv / Ukraine2/2 2/2
Bravo-KiyivKyiv / Ukraine1/1 0/0
ChempionKyiv / Ukraine1/1 1/1
DancetimeKyiv / Ukraine9/18 8/15
Dans MaysterKyiv / Ukraine1/3 0/0
Dans-ArtKyiv / Ukraine9/26 9/22
Dans-stilKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dans-TsentrKyiv / Ukraine2/3 1/2
DiamantKyiv / Ukraine8/8 8/8
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine1/1 0/0
FantomKyiv / Ukraine2/2 2/2
FavorKyiv / Ukraine4/6 1/2
Inter-DanceKyiv / Ukraine3/4 0/0
Liga-A KiyivKyiv / Ukraine21/45 19/39
MaksimumKyiv / Ukraine1/1 0/0
Maximum DanceKyiv / Ukraine10/10 10/10
MeridianKyiv / Ukraine1/1 1/1
No clubKyiv / Ukraine1/1 1/1
ReveransKyiv / Ukraine4/9 3/5
ReveransKyiv / Ukraine6/14 5/7
Rick RoseKyiv / Ukraine4/12 4/5
SAPFIRKyiv / Ukraine1/2 1/2
Slavutich StarKyiv / Ukraine6/11 4/6
Sputnik danceKyiv / Ukraine1/2 1/1
Stardust Kyiv / Ukraine2/6 2/6
SupadansKyiv / Ukraine1/2 1/2
TandemKyiv / Ukraine5/6 1/1
Team DanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine2/2 1/1
TvistKyiv / Ukraine1/1 1/1
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine2/2 1/1
Viktoriya AKyiv / Ukraine2/2 1/1
YuNIK-DENSKyiv / Ukraine2/2 2/2
YurisKyiv / Ukraine16/38 16/32
YuventaKyiv / Ukraine3/4 2/3
Akademiya tantsyuLviv / Ukraine1/5 1/4
BravoLviv / Ukraine6/35 6/22
DinamoLviv / Ukraine1/3 1/2
EdelveysLviv / Ukraine3/7 3/6
EstetLviv / Ukraine6/15 6/13
FokstrotLviv / Ukraine14/30 14/26
KarmensLviv / Ukraine1/2 1/2
LiderLviv / Ukraine2/7 2/7
ORIGINALLviv / Ukraine1/1 1/1
TalismanLviv / Ukraine3/5 3/5
ЄvrodansLviv / Ukraine3/3 2/2
Elit DansOdesa / Ukraine6/15 6/15
FemidaOdesa / Ukraine5/13 5/11
Kolov-MegadansOdesa / Ukraine1/5 1/3
LiliiaOdesa / Ukraine11/35 11/35
MaestroOdesa / Ukraine5/15 5/12
Mega DanceOdesa / Ukraine8/16 7/15
Number OneOdesa / Ukraine1/1 0/0
PIRUETOdesa / Ukraine3/8 3/8
PrestizhOdesa / Ukraine5/18 5/18
SlavaOdesa / Ukraine3/9 3/9
BoleroVinnitsa / Ukraine5/17 0/0
Liga-AVinnitsa / Ukraine6/14 6/12
Dans LayfZhytomyr / Ukraine2/5 2/4
EstetZhytomyr / Ukraine6/8 6/7
GalateyaZhytomyr / Ukraine4/13 4/8
KristalZhytomyr / Ukraine15/29 11/20
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine4/17 4/13
Feyeriya DansМаріуполь / Ukraine11/46 10/40
OlimpiyaМиколаїв / Ukraine2/4 2/4
AlyansПолтава / Ukraine1/7 1/3
Dinamo PoltavaПолтава / Ukraine2/4 2/4
Lion-DanceПолтава / Ukraine4/6 4/4
FortunaРівне / Ukraine1/2 0/0
FantaziyaСамбір / Ukraine8/11 8/11
Slavutich-StarСлавутич / Ukraine7/19 7/16
KrokСтрий / Ukraine1/2 1/2
MaestroСуми / Ukraine6/11 3/5
GloriyaУжгород / Ukraine3/10 3/10
GratsiyaУжгород / Ukraine6/23 6/19
PrestizhУжгород / Ukraine1/5 1/4
EdelveysХмельницький / Ukraine1/1 1/1
ImperialХмельницький / Ukraine2/2 2/2
KrokХмельницький / Ukraine9/31 5/18
FeniksЧернівці / Ukraine1/2 1/2
GarmonyЧернівці / Ukraine7/13 7/13
KarnavalЧернівці / Ukraine15/34 15/33
NikaЧернігів / Ukraine8/18 8/18
Top DanceЧернігів / Ukraine8/13 7/10
LazuritЧорноморськ / Ukraine4/13 4/13
NatkhnennyaЮжноукраїнськ / Ukraine13/41 12/29