Loading
post image

Foxtrot Cup - 2016

Міжнародні календаря WDSF, Всеукраїнські рейтингові та класифікаційні змагання
Поливка Андрій та Олена
Львів / Україна
28 - 29.05.2016

 

       

International Dancesport Competition

 

FOXTROT CUP 2016

 

WDSF Open Standart & Latin WDSF

Youth Open Standart & Latin

 

Place: Kerchenska str. 8, Lviv, Ukraine, Sport palace “HALYCHYNA” (former "Budivelnyk")

 

Judges:

international judges from five countries. For all judges participating in the competition is possible only if a valid license for judges in 2016. Applications for judging must be submitted no later than May 24, 2016 at https://flymark.dance/Competition/Details/185

 

Rules:

At the competition there are restrictions on the age, figures and costumes according to the AUDSF & WDSF rules. Couples can participate in its class category and the category of the class higher or oldest age category.

 

Application:

to compete athletes must register on-line at: https://flymark.dance/Competition/Details/185 till 23:59 May 24, 2016. For foreign athletes the applications also are accepted by e-mail: dsc.foxtrot@gmail.com

 

Participation in the competition without previous on-line registration is not possible.
To participate in the competition invited athletes of any dance organizations.
To participate in the category WDSF Open Standart & Latin, WDSF Youth Open Standart & Latin athlete ID-card is required (https://cards.worlddancesport.org). All necessary information and assistance can be obtained in the office AUDSF, by e-mail: audsf.office@gmail.com, and mob: +380 (50) 469 53 21.

 

Registration is carried out by year of birth in all categories.
Registration athletes completed 30 minutes before the start of each competition.

 

                                         

 

ORGANIZING COMMITTEE

All-Ukrainian Dance Sport Federation, DSC Foxtrot (Lviv),

Olena & Andriy Polyvka +38 (097) 306 72 41, +38 (097) 306 20 04.

 

 

УМОВИ УЧАСТІ У ЗМАГАННЯХ.

Для участі у змаганнях запрошуються спортсмени та судді будь-яких організацій, що займаються розвитком танцювального спорту (або спортивним танцем).

Судді:

міжнародна суддівська колегія з шести країн.
Участь у змаганнях у якості судді можлива лише відповідно отриманій суддівській категорії за умови дійсної ліцензії будь-якої танцювальної організації на 2016 рік. Заявки на суддівство повинні бути подані не пізніше 24 травня 2016 року на https://flymark.dance/Competition/Details/185.

 

Правила:

Змагання проводяться відповідно до правил AUDSF і WDSF. Існують обмеження по фігурам та костюмам, а також вікові обмеження для учасників за роком народження. Пари можуть брати участь в своєму класі і в категорії на клас вище або у старшій віковій категорії згідно правил WDSF (учасники категорії Ювенали 1 у категорії Ювенали 2, Юніори 1 відповідно у категорії Юніори 2, Молодь у категорії Дорослі).

 

Заявки:

спортсмени повинні зареєструватися он-лайн наhttps://flymark.dance/Competition/Details/185 до 23:59 24 травня 2016 року.

Для іноземних спортсменів заявки також приймаються за електронною адресою: dsc.foxtrot@gmail.com.

Участь у змаганнях без попередньої он-лайн заявки неможлива!

 

Умови участі:

Для участі у змаганнях запрошуються спортсмени будь-яких організацій.

Для участі в категорії WDSF Open Under 21 необхідна ID-картка спортсмена (https://cards.worlddancesport.org). Всю необхідну інформацію і допомогу можна отримати в офісі ВФТС, електронною поштою: audsf.office@gmail.com та за тел: +380 (50) 469 53 21.

 

Реєстрація

  • здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (карток) будь-яких танцювальних організацій, у категоріях 27 - 41 (згідно ентрі-форми) за оригіналом свідоцтва про народження;

  • здійснюється у вікову категорію відповідно року народження учасника (старшого партнера в парі) ;

  • реєстрація спортсменів завершується за 30 хвилин до початку кожного відділення змагань.

    По закінченні реєстрації дореєстрація пар неможлива!

  • Попередня реєстрація (для львівських пар обовязкова) 27.05.2016 року.

     

 

Фінансові умови участі:

Благодійний внесок у категоріях за участь у змаганнях складає :

  • «Школа», «Перші кроки» - 150 грн. з учасника за програму;
  • «N», «Е», «D», - 200 грн. з учасника за програму;
  • «С»,«Open» - 250 грн. з учасника за програму;
  • WDSF Open Standart & Latin, WDSF Youth Open Standart & Latin - 350 грн. з учасника за програму.

 

Вхідні квитки

  • для глядачів та супроводжуючих осіб - 100 грн. з особи за день.
  • Додатково оплачуються місця за столиком – 50 грн. /місце за кожне відділення.

          Можливе придбання тільки парної кількості місць.

          Попереднє бронювання місць за столиками: dsc.foxtrot@gmail.com

  • Вхід до зали для суддів та тренерів тільки згідно попередніх заявок, за наявності документу, що підтверджує особу.

 

  

 

ОРГКОМІТЕТ:

+38 (097) 306 72 41 – Андрій Поливка,
+38 (097) 306 20 04 –
Олена Пивоварова.
адреса електронної пошти: andriy.polyvka@gmail.com,
dsc.foxtrot@gmail.com

 

 

Couples / Entries  613 / 989
Categories28 May, Saturday29 May, Sunday
10:0013:0016:3019:0010:0014:0016:0019:00
1 WDSF Open (49) ST - 28 LA - 31
2 WDSF Youth Open (29) ST - 16 LA - 24
3 Juniors 2 (32) ST - 20 LA - 23
4 Juniors 1 (21) ST - 15 LA - 18
5 Juveniles 2 (12) LA - 11 ST - 8
6 Juveniles 1 (2) ST - 2 LA - 1
7 Youth+Adult C (25) ST - 10 LA - 19
8 Juniors 2 C (26) LA - 17 ST - 20
9 Juniors 1 C (15) ST - 8 LA - 14
10 Juniors 2 D (19) LA - 14 ST - 14 8 dances - 4
11 Juniors 1 D (24) ST - 13 LA - 16 8 dances - 10
12 Juveniles 2 D (14) ST - 12, LA - 13
13 Juveniles 1 D (2) ST - 2, LA - 2
14 Juveniles 1+2 D (6) 8 dances - 6
15 Youth+Adult E+D (7) ST - 4, LA - 5
16 Juniors 2 E (4) 6 dances - 4 ST - 3, LA - 3
17 Juniors 1 E (29) 6 dances - 22 ST - 14, LA - 13
18 Juveniles 2 E (28) 6 dances - 18 ST - 16, LA - 16
19 Juveniles 1 E (9) 6 dances - 5 ST - 6, LA - 5
20 Juniors 2 N Beginners (6) W-Q-C-J - 6
21 Juniors 1 N Beginners (19) W-Q-C-J - 19
22 Juveniles 2 N Beginners (32) W-Q-C-J - 32
23 Juveniles 1 N Beginners (40) W-Q-C-J - 40
24 Children N Beginners (3) W-Q-C-J - 3
25 Juniors 2 School (3) W-C-J - 3
26 Juniors 1 School (7) W-C-J - 7
27 Juveniles 2 School (35) W-C-J - 35
28 Juveniles 1 School (68) W-C-J - 68
29 Children School (10) W-C-J - 10
30 Solo Juniors 1+2 School (12) W-C-J - 12
31 Solo Juveniles 1+2 School (60) W-C-J - 60
32 Solo Children School (10) W-C-J - 10
33 Juniors 1 First steps (1) W-C - 1
34 Juveniles 2 First steps (11) W-C - 11
35 Juveniles 1 First steps (38) W-C - 38
36 Children First steps (29) W-C - 29
37 Solo Juniors 1+2 First steps (1) W-C - 1
38 Solo Juveniles 1+2 First steps (46) W-C - 46
39 Solo Children First steps (33) W-C - 33
Total by section66110911043641005896
Couples / Entries  613 / 989
JudgesCity / Country
Fabio Pilon Italy
Kaspars Berzups Latvia
Krzysztof Cisek Poland
Peter Pastorek Slovakia
Petr Bartunek Czech Republic
Remigijus Suslavicius Lithuania
Ruslan Butko Poland
Svetlana Gozun Moldova
Бабій Андрій Дніпро / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Богданов Ігор Харків
Бронніков Євген Полтава / Україна
Висоцький Олександр Житомир / Україна
Висоцький Руслан Вінниця
Водолазька Поліна Львів / Україна
Гаврилюк Катерина Львів / Україна
Гадяцька Юлія Львів / Україна
Гафонов Артем Київ / Україна
Городинська Анастасія Чернівці / Україна
Грибан Валентина Житомир / Україна
Даньков Сергій Чернівці / Україна
Дмитришин Віта Самбір / Україна
Дмитрук Світлана Львів / Україна
Дудяк Наталія Львів / Україна
Загоруйко Олексій Чернігів / Україна
Загребіна Анна Львів / Україна
Ілечко Ярослав Борислав / Україна
Карайван Олександр Львів / Україна
Карапетян Карина Одеса / Україна
Князь Святослав Одеса
Ковалев Максим Київ / Україна
Колов Євген Одеса / Україна
Кравчук Оксана Київ / Україна
Кравчук Сергій Одеса / Україна
Кравчук Юлія Житомир / Україна
Кривенко Ганна Одеса / Україна
Крись Андрій Київ / Україна
Крючков Дмитро Суми / Україна
Кульбачинський Любомир Львів / Україна
Левицький Всеволод Львів / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Ленець Руслан Самбір / Україна
Лисенко Альберт Харків / Україна
Маслій Олег Львів / Україна
Машин Ігор Київ
Метик Мар'яна Дрогобич / Україна
Мотолько Юрій Тернопіль / Україна
Муж Богдан Львів / Україна
Муж Лідія Львів / Україна
Муж Маркіян Львів / Україна
Ніколайчук Володимир Коростень / Україна
Піскарьов Андрій Чернівці / Україна
Покладій Марія Київ / Україна
Полуляхов Сергій Харків / Україна
Прокаєв Артур Рівне
Радіонов Артем Житомир / Україна
Радух Юрій Львів / Україна
Радченко Олена Львів / Україна
Ривак Олег Львів / Україна
Савицька Ольга Житомир / Україна
Савич Ігор Дрогобич / Україна
Салямон Віталій Ірпінь / Україна
Самойлов Дмитро Одеса / Україна
Самчинська Людмила Южноукраїнськ / Україна
Сікорська Євгенія Одеса / Україна
Советченко Світлана Київ
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Торошанко Олександр Київ / Україна
Турків Андрій Львів / Україна
Федотов Максим Київ / Україна
Федотова Яна Київ / Україна
Філінська Надія Львів / Україна
Філінський Любомир Новий Розділ / Україна
Хіцяк Назар Львів / Україна
Хлян Максим Львів / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
Черниш Артем Київ / Україна
Чолан Георгій Хмельницький / Україна
Чолан Мар'ян Хмельницький / Україна
Явдошик Алла Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine1/2 0/0
Sway (Svey)Boryslav / Ukraine8/11 8/11
CodreancaChisinau / Moldova6/23 6/23
GarmoniyaDnipro / Ukraine2/4 2/4
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine5/7 3/5
AdazhioIrpin / Ukraine12/19 12/19
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine4/6 4/6
MriyaIvano-Frankivsk / Ukraine2/4 1/2
KurazhKharkiv / Ukraine4/5 4/5
Sputnik DanceKharkiv / Ukraine1/3 1/2
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine2/6 0/0
MriyaKorosten / Ukraine1/2 1/2
KS M-TEAMKrakow / Poland3/3 1/1
Amator-sport-dansKyiv / Ukraine15/24 14/20
DancetimeKyiv / Ukraine5/11 5/11
Dans-ArtKyiv / Ukraine8/22 7/14
Diamant-ElitKyiv / Ukraine2/3 2/3
KaleydoskopKyiv / Ukraine1/1 1/1
Liga-A KiyivKyiv / Ukraine15/37 14/31
No clubKyiv / Ukraine1/1 1/1
ReveransKyiv / Ukraine1/4 1/3
ReveransKyiv / Ukraine5/10 5/7
Sky danceKyiv / Ukraine3/4 3/4
Slavutich StarKyiv / Ukraine1/2 1/2
Stardust Kyiv / Ukraine4/8 2/2
SupadansKyiv / Ukraine1/2 1/2
YurisKyiv / Ukraine3/5 3/5
Tiger teamlodz / Poland1/1 1/1
PasjaLUBLIN / Poland1/1 1/1
AdazhioLviv / Ukraine8/11 7/8
AelitaLviv / Ukraine9/9 9/9
Akademiya tantsyuLviv / Ukraine1/3 1/3
AnDensLviv / Ukraine8/8 8/8
BravoLviv / Ukraine8/25 8/16
Dance 42Lviv / Ukraine10/12 10/11
DinamoLviv / Ukraine2/3 1/1
EdelveysLviv / Ukraine20/29 20/27
EmpireLviv / Ukraine11/11 6/6
EstetLviv / Ukraine15/37 12/31
FokstrotLviv / Ukraine114/171 110/159
FollowwayLviv / Ukraine4/6 3/4
KarmensLviv / Ukraine18/27 18/26
LiderLviv / Ukraine9/15 5/8
ORIGINALLviv / Ukraine38/41 37/40
Royal DanceLviv / Ukraine9/17 7/10
SharmLviv / Ukraine19/19 16/16
StilLviv / Ukraine2/2 2/2
TalismanLviv / Ukraine14/15 11/12
VikadansLviv / Ukraine6/7 0/0
ЄvrodansLviv / Ukraine2/2 1/1
No clubNo city Italy / Italy1/1 1/1
No clubNo city Lithuania / Lithuania3/5 2/3
No clubNo city MOLDOVA / Moldova3/10 3/10
No clubNo city Slovakia / Slovakia2/4 1/2
Elit DansOdesa / Ukraine3/5 3/5
FemidaOdesa / Ukraine2/5 2/5
Kolov-MegadansOdesa / Ukraine6/19 6/19
MaestroOdesa / Ukraine7/19 5/10
Mega DanceOdesa / Ukraine13/28 12/22
Number OneOdesa / Ukraine6/9 5/8
PIRUETOdesa / Ukraine2/6 2/6
SlavaOdesa / Ukraine4/12 4/8
DancersRiga / Latvia1/1 1/1
BlackpoolVelyki Mosty / Ukraine1/1 1/1
BoleroVinnitsa / Ukraine1/4 0/0
Liga-AVinnitsa / Ukraine2/2 2/2
Classic DancesportWarsaw / Poland4/6 4/6
Gloriya DensZhovkva / Ukraine4/4 4/4
Studiya AkordZhydachiv / Ukraine30/41 22/28
Dans LayfZhytomyr / Ukraine4/10 3/8
EstetZhytomyr / Ukraine4/9 2/4
KristalZhytomyr / Ukraine1/2 1/2
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine5/16 4/12
MagicZielona Gora / Poland1/1 1/1
OlimpiyaМиколаїв / Ukraine3/4 3/4
StardustМиколаїв / Ukraine1/1 1/1
Art-kvartalРівне / Ukraine2/2 2/2
AstraРівне / Ukraine2/4 2/4
FortunaРівне / Ukraine2/4 0/0
FantaziyaСамбір / Ukraine10/13 9/12
KrokСтрий / Ukraine2/4 2/4
MaestroСуми / Ukraine8/17 0/0
TSh GARANINOYСуми / Ukraine1/2 1/1
GratsiyaУжгород / Ukraine1/2 1/2
FantaziyaХирів / Ukraine18/18 15/15
ImperialХмельницький / Ukraine1/1 1/1
KrokХмельницький / Ukraine9/25 7/17
Dans-MriyaХмільник / Ukraine18/31 14/24
Gloriya DansЧервоноград / Ukraine12/23 11/22
Art-danceЧеркаси / Ukraine1/2 1/2
CrystalЧеркаси / Ukraine1/2 1/1
FeniksЧернівці / Ukraine12/34 12/34
GrandЧернівці / Ukraine9/18 9/18
KarnavalЧернівці / Ukraine20/53 16/38
NikaЧернігів / Ukraine4/6 4/6
LazuritЧорноморськ / Ukraine1/1 0/0
SozvezdieЧорноморськ / Ukraine2/9 2/5
FleksЧортків / Ukraine5/10 5/10
NatkhnennyaЮжноукраїнськ / Ukraine7/17 6/12