Loading
post image

Kyiv Open Championship

XXIII-ті міжнародні змагання зі спортивних танців
Соронович Ігор, Бойко Оксана
Київ / Україна
24 - 25.11.2018

Conformance with the schedule

5.00 /5

Dressing rooms

4.28 /5

Design and comfort of the hall

3.72 /5

Lighting

4.39 /5

Music

3.94 /5

Average value

4.27 /5

Evaluation done with   18   user(s)
Last feedback date   25.11.2018 07:20

 

Status 10.10.2018

 

XXIII-ті міжнародні змагання зі спортивних танців

24-25 November 2018 / 24-25 листопада 2018

 

Kyiv Open Championship

 

ADJUDICATORS/ СУДДІ:

Andrej SKUFCA (Slovenia), Dmytro VLOKH (Ukraine), Alena KAZYRA (Belarus’), Gustaf LUNDIN (Sweden), Harald FRAHM (Germany), Jelena SAMUJLOVA (Latvia), Jonathan WILKINS (USA), Lyn MARRINER (Great Britain), Massimo GIORGIANNI (Italy), Mauricio VESCOVO (Italy), Nicola NORDIN (Great Britain), Paul KILLICK (Great Britain), Stefan OSSENKOP (Germany), Timothy HOWSON (Great Britain), Tomasz REINDL (Poland)

Chairman of Adjudicators: Vitaliy GRYGOROVYCH (Ukraine)

Sports Inspector: Yuriy ZYRIANOV (Ukraine)

 

PLACE / МІСЦЕ:     

National University of Physical Education and Sports of Ukraine, Sports Hall, korpus 5, vul. Fizkultury 1, Kyiv, Ukraine

Ігрова зала, корпус №5, НУФВСУ, вул. Фізкультури, 1, Київ, Україна

 

СУДДІ: 

В суботу 24 листопада змагання судитимуть запрошені міжнародні судді.

В неділю 25 листопада змагання судитимуть запрошені українські судді та судді, що мають дійсну ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Заявку на суддівство 25.11.2018 р. необхідно подати на сайті www.flymark.com.ua !!!!!!!!!!!

 

HOTEL / ГОТЕЛЬ:

We can offer special prices for hotel accommodation in Park Inn Hotel Kyiv Troyitska. Please contact to organizer Mr. Igor Soronovych – soronovych@ukr.net!

Спеціальна ціна для учасників змагань для поселення у готелі Park Inn Hotel Kyiv Troyitska (поряд з місцем проведення!). Для отримання спеціальної ціни звертайтеся до організатора Ігоря Сороновича  - soronovych@ukr.net  

 

ENTRIES / ЗАЯВКИ:

www.flymark.com.ua або https://flymark.com.ua/Competition/Details/1298

Closing date for Entries: 20th of November 2018 / Не пізніше 20-го листопада 2018 р.

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

 

Реєстрація:

Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2018 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні (крім «Школа» та «Дебют»).

Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 23-го листопада 2018 р. з 10.00 до 19.00 в кім. 407, корпусу№5 НУФВСУ.

Всі іногородні пари також запрошуються на реєстрацію в п’ятницю!!!

Реєстрація київських пар в день змагань можлива тільки за умови сплати додаткового внеску 100 грн.!!!

 

LIVE RESULTS / РЕЗУЛЬТАТИ НАЖИВО:      www.flymark.com.ua

 

FEE / ВНЕСКИ: 

For couple for one program / з пари за одну програму:

  • Group 1-12 / Група 1-12 – EURO 40;           Українські пари сплачують внесок у розмірі 500 грн. з учасника.
  • Групи 13-23 - 300 грн. з учасника за програму;
  • Групи 24-41 - 350 грн. з учасника за програму.
  • Група 43 – 700 грн. з учасника за програму

 

ВХІДНІ КВИТКИ ТА СТОЛИКИ:          

- 200 грн. вхідний на одне відділення на суботу 24.11.2018,

- 150 грн. вхідний на одне відділення на неділю 25.11.2018.,

- 250-300 грн. вхідний на одне відділення з місцем за столиком на суботу 24.11.2018,

- 200-250 грн. вхідний на одне відділення з місцем за столиком на неділю 25.11.2018.

Бронювання столиків: 099-133-77-29 Юля.

 

Професійні фотографи, стилісти зачісок та макіяжу повинні попередньо отримати акредитацію! Заявки на акредитацію необхідно подати організаторам не пізніше 15-го листопада 2018!

Після акредитації інформація буде розміщена на сторінці змагань сайту ФЛАЙМАРК.

 

БЕЗ ОТРИМАНОЇ АКРЕДИТАЦІЇ

РОБОТА ПРОФЕСІЙНИХ ФОТОГРАФІВ ТА СТИЛІСТІВ

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!!

 

Training Camp

 

KYIV OPEN 2018 Training Camp: 22 and 23 of November 2018

(Group lectures, private lessons and practices)

Standard: Massimo GIORGIANNI (Italy), Timothy HOWSON (Great Britain), Jonathan WILKINS (USA), Lynn MARRINER (Great Britain)

Latin: Paul KILLICK (England), Mauricio VESCOVO (Italy), Nicola NORDIN (Great Britain), Andrej SKUFCA (Slovenia)

 

Booking for Training Camp and Lessons: soronovych@ukr.net

 

Fee for Training Camp (2 days, group lectures + practice):

– 140 Euro per person for both program (Standard + Latin),

– 80 Euro for one program (Standard or Latin).

 

Entry for Training Camp and booking lessons please send E-mail with names of dancers and program of participation as soon as possible: soronovych@ukr.net

Booking private lessons only after entering for Training Camp.

 

Вартість тренувальних зборів (2 дні, групові лекції + практика):

– 140 євро з особи за дві програми (стандарт + латина)

– 80 євро з особи за одну програму (стандарт або латина).

 

Заявки на збори та бронювання уроків: soronovych@ukr.net  

Для участі у тренувальних зборах необхідно надіслати листа електронною поштою з вказанням прізвищ та імен танцюристів, програми участі та контактного телефону не пізніше 20-го листопада 2018 р. Після отримання заявки організаторами буде надіслано підтвердження участі у зборах. Бронювання індивідуальних уроків можливе після отримання заявки на участь у зборах.

Участь тренерів пар у зборах – безкоштовно. 

 

ORGANIZERS / ОРГАНІЗАТОРИ:

Ігор Соронович та Оксана Бойко / Igor Soronovych & Oksana Boyko

Mobil: +38 (066) 283 7860 (Ігор/Igor), Mobil: +38 (066) 424 1822 (Оксана/Oksana)

E-mail: soronovych@ukr.net                 www.supadance.com.ua

 

Dancers / Couples / Entries:   1415 / 880 / 1421
Categories24 November, Saturday25 November, Sunday
10:0018:0010:0014:0019:00
1 Adults (36) ST - 13, LA - 23
2 Youth 2 (18) ST - 5, LA - 13
3 Youth 1 (53) LA - 29 ST - 26
4 Juniors 2 (42) ST - 23 LA - 27
5 Juniors 1 (43) LA - 32 ST - 19
6 Juveniles 2 (38) ST - 25, LA - 26
7 Juveniles 1 (13) ST - 10, LA - 9
8 Youth+Adult Rising Star (32) ST - 18, LA - 18
9 Youth 1 Rising Stars (53) LA - 35 ST - 28
10 Juniors 2 Rising Stars (62) ST - 25 LA - 49
11 Juniors 1 Rising Stars (45) LA - 38 ST - 25
12 Juveniles 2 Rising Stars (37) ST - 24, LA - 26
13 Baby Debut (5) W-C - 5
14 Baby Debut Solo (25) W-C - 25
15 Children Debut (15) W-C - 15
16 Children Debut Solo (47) W-C - 47
17 Children School (13) W-C-J - 13
18 Children School Solo (30) W-C-J - 30
19 Juveniles 1 Debut (23) W-C - 23
20 Juveniles 1 Debut Solo (40) W-C - 40
21 Juveniles 1 School (34) W-C-J - 34
22 Juveniles 1 School Solo (47) W-C-J - 47
23 Juveniles 2 School (17) W-C-J - 17
24 Juveniles 2 School Solo (27) W-C-J - 27
25 Children N (10) W-Q-C-J - 10
26 Children Solo N (10) W-Q-C-J - 10
27 Juveniles 1 N (33) W-Q-C-J - 33
28 Juveniles 1 Solo N (45) W-Q-C-J - 45
29 Juveniles 2 N (36) W-Q-C-J - 36
30 Juveniles 2 Solo N (30) W-Q-C-J - 30
31 Juniors 1+2 N (13) W-Q-C-J - 13
32 Juniors 1+2 Solo N (12) W-Q-C-J - 12
33 Juveniles 1 E (16) ST - 12, LA - 15
34 Juveniles 1 Solo E (14) ST - 9, LA - 12
35 Juveniles 2 E (39) ST - 34, LA - 35
36 Juveniles 2 Solo E (21) ST - 14, LA - 18
37 Juniors 1+2 E (19) ST - 17, LA - 14
38 Juniors 1+2 Solo E (16) ST - 11, LA - 12
39 Juveniles 1 D (12) ST - 8, LA - 10
40 Juveniles 2 D (26) ST - 16, LA - 25
41 Juniors 1 D (25) ST - 18, LA - 19
42 Juniors 2 D (25) ST - 15, LA - 20
43 Pro-Am Scholarship (9) ST - 4, LA - 5
Total by section287279421240194
Dancers / Couples / Entries:   1415 / 880 / 1421
JudgesCity / Country
Andrej Skufca Slovenia
Gustaf Lundin Sweden
Harald Frahm Germany
Jelena SamuilovaLatvia
Jonathan Wilkins USA
Kazyra Aliaksandr Minsk
Lyn Marriner Great Britain
Massimo Giorgianni Italy
Maurizio VescovoItaly
Nicola Nordin Great Britain
Paul Killick Great Britain
Stefan Ossenkop Germany
Timothy Howson Great Britain
Tomasz Reindl Poland
Андрєєва Таїсія Львів / Україна
Ауер Анастасія Київ / Україна
Батарейний Владислав Київ / Україна
Белоусов Олександр Одеса / Україна
Береговий Мирослав Київ / Україна
Бех Поліна Київ / Україна
Бисько Олексій Київ
Бисько Софія Київ / Україна
Бойко Денис Київ / Україна
Борисов Радіон Одеса / Україна
Буланий Максим Київ
Васін Олег Київ / Україна
Влох Дмитро Київ / Україна
Вовчина Остап Стрий / Україна
Волинець Анастасія Житомир / Україна
Гафонов Артем Київ / Україна
Герасименко Анастасія Київ / Україна
Григорович Вероніка Київ / Україна
Дейник Сергій Київ / Україна
Дехтярев Сергей Дніпро
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Журенко Наталія Южне / Україна
Зощук Євген Київ / Україна
Калістов Михайло Київ / Україна
Каліщук Валерія Одеса
Квітка Євгеній Корсунь-Шевченківський / Україна
Кеба Крістіна Київ / Україна
Ковальчук Анастасия Одеса / Україна
Козлов Павло Київ / Україна
Костилева Наталія Київ / Україна
Круковський Микита Дніпро
Кузьменко Тетяна Чорноморськ / Україна
Левандовська Оксана Київ / Україна
Литвинов Даніїл Ізмаїл
Лоторєв Євген Львів
Огієнко Денис Харків / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Полуцкий Игорь Київ / Україна
Пономаренко Владислав Київ / Україна
Рагуліна Олена Полтава / Україна
Рибак Сергій Київ / Україна
Рожкова Тетяна Київ
Савков Сергій Київ
Скоренко Ярослав Бровари / Україна
Тюткало Сергій Київ / Україна
Ущук Яков Київ / Україна
Фельгер Дар'я Київ / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Хом'яченко Олеся Київ
Христюк Маргарита Київ / Україна
Чамата Анна Київ / Україна
Чепуржинський Октавіан Одеса / Україна
Чернявський Іван Київ
Ясинський Антон Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Asgard Boyarka / Ukraine3/53/4
AlexDance Brovary / Ukraine2/51/2
Elerina Brovary / Ukraine1/11/1
ProArt Brovary / Ukraine4/91/2
Sky Hill Brovary / Ukraine3/42/2
New Life Bucha / Ukraine1/11/1
Sapfir Bucha / Ukraine11/1510/13
Gloriya Chernigiv / Ukraine3/62/3
Level Up Chernigiv / Ukraine3/60/0
Top Dance Chernigiv / Ukraine1/11/1
Art'DANCE Dnipro / Ukraine1/11/1
BRAVO Dnipro / Ukraine1/21/2
Gavana Dnipro / Ukraine8/178/14
Renesans Dnipro / Ukraine2/71/2
Spektr Dnipro / Ukraine4/83/6
Triumf plus Dnipro / Ukraine7/136/10
LeGrand Gostomel / Ukraine3/60/0
Dinamo Ivano-Frankivsk / Ukraine2/62/6
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine5/115/10
Karmen Ivano-Frankivsk / Ukraine2/92/7
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami Ivano-Frankivsk / Ukraine1/21/2
Dream Dance Izmayil / Ukraine40/7835/70
DANCE MASTERS Kharkiv / Ukraine2/51/1
Gold dance club Kharkiv / Ukraine1/21/2
Legenda Kharkiv / Ukraine1/31/1
Legenda-Prem'ier Kharkiv / Ukraine10/226/15
LEL Kharkiv / Ukraine3/92/3
Lisabond Kharkiv / Ukraine2/32/3
Respect Dance Hall Kharkiv / Ukraine7/135/8
Shkola Tantsyu Morozovikh Kharkiv / Ukraine2/51/2
Sparta Kharkiv / Ukraine8/187/12
Star Dance Kharkiv / Ukraine1/51/2
StarDance Kharkiv / Ukraine12/2310/15
UkrDanceTeam Kharkiv / Ukraine9/176/9
Voyazh Kharkiv / Ukraine1/20/0
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine1/21/2
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine4/104/8
Triumf Khmelnytskyy / Ukraine2/52/3
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine6/152/3
DIT Kiyivska oblast / Ukraine1/11/1
Fiyesta Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine6/145/11
ARTICO Kryvy Rig / Ukraine5/93/4
Victoria-Prestige Kryvy Rig / Ukraine1/20/0
Spektr Kupyansk / Ukraine3/53/5
-- Kyiv / Ukraine2/32/2
"D-T.O.P." Kyiv / Ukraine1/11/1
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANS Kyiv / Ukraine22/2419/19
Alta Kyiv / Ukraine11/2211/21
Art Dance Kyiv / Ukraine6/66/6
ASKdance Kyiv / Ukraine2/30/0
Astra Kyiv / Ukraine17/2516/22
Avrora Kyiv / Ukraine1/10/0
Balans Kyiv / Ukraine6/175/13
BIG Dance Kyiv / Ukraine3/33/3
BIG Jump Kyiv / Ukraine4/43/3
Bodi Fit Kyiv / Ukraine15/269/15
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine10/1610/16
DANCE STAR Kyiv / Ukraine32/4923/26
DanceLand Kyiv / Ukraine9/169/15
Dans-stil Kyiv / Ukraine13/1711/13
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine12/2312/16
Diamant Kyiv / Ukraine8/107/9
Drim Dens Kyiv / Ukraine15/1913/14
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine36/5430/42
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine6/144/9
ENERGY Kyiv / Ukraine12/167/9
Favor Kyiv / Ukraine2/32/3
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine54/7741/52
Free Dance Kyiv / Ukraine12/245/9
FREEDOM Kyiv / Ukraine1/10/0
Grand-Duet Kyiv / Ukraine1/31/1
Imidzh Kyiv / Ukraine7/106/9
Inter-Dance Kyiv / Ukraine10/189/13
JOY&Dance Kyiv / Ukraine3/30/0
Lider-A Kyiv / Ukraine22/2419/19
Ligadance Kyiv / Ukraine1/20/0
Liniya tantsyu Kyiv / Ukraine1/11/1
Lucky Step Kyiv / Ukraine3/33/3
Maksimum Kyiv / Ukraine29/4628/39
MiDiYa Kyiv / Ukraine15/189/10
MS Team Kyiv / Ukraine2/32/3
MStudio Kyiv / Ukraine3/53/5
Nika-Dans Kyiv / Ukraine2/40/0
No club Kyiv / Ukraine1/11/1
Oltima Kyiv / Ukraine3/72/3
Original Dance School Kyiv / Ukraine13/2013/20
Perfection Kyiv / Ukraine11/178/13
Professional Dance Kyiv / Ukraine15/3510/19
Rick Rose Kyiv / Ukraine2/42/3
Serpantin Kyiv / Ukraine3/43/4
Shans Kyiv / Ukraine13/2210/18
Special one Kyiv / Ukraine5/123/6
Sport Style Kyiv / Ukraine6/70/0
Sport-Dans Kyiv / Ukraine11/1910/14
Sputnik dance Kyiv / Ukraine1/21/1
StarDance Kyiv / Ukraine31/5728/49
StarWay Kyiv / Ukraine14/279/16
studiya tanca M.K Kyiv / Ukraine4/71/2
Supadans Kyiv / Ukraine9/117/9
Tantsyuvalna stolitsya Kyiv / Ukraine4/94/8
Team Dance Kyiv / Ukraine11/1611/15
Temp Kyiv / Ukraine20/2519/24
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine6/74/4
Time Dance Kyiv / Ukraine15/150/0
TORNADO Kyiv / Ukraine3/52/3
U&A Dance Kyiv / Ukraine4/44/4
Unique Style Kyiv / Ukraine9/127/9
Unison Kyiv / Ukraine16/2612/16
Unison_IDS Kyiv / Ukraine1/21/2
Yupiter Kyiv / Ukraine1/30/0
Yuventa Kyiv / Ukraine9/218/15
Zoryaniy Kyiv / Ukraine2/81/1
Grand-Dance Lutsk / Ukraine3/61/2
Ritm Lutsk / Ukraine3/41/2
Aelita Lviv / Ukraine3/91/2
Crystal Lviv / Ukraine14/3511/24
My style Lviv / Ukraine7/147/14
Vikadans Lviv / Ukraine7/166/11
ELIT Minsk / Belarus1/41/4
Fiesta Minsk / Belarus1/21/2
iDance Minsk / Belarus3/163/14
Sigma Minsk / Belarus3/103/7
Spatkanne Minsk / Belarus1/21/2
SPATKANNE Minsk / Belarus2/62/5
Impuls Moscow / Russia1/11/1
Armida Mykolaiv / Ukraine1/11/1
Garmoniya Mykolaiv / Ukraine1/40/0
Profi Mykolaiv / Ukraine2/60/0
- No city Russian Federation / Russia1/11/1
Kaleydoskop Novoarhangelsk / Ukraine13/1311/11
3Dance Studio Odesa / Ukraine1/41/4
Allyur Odesa / Ukraine1/11/1
Belaya Akatsiya Odesa / Ukraine10/2810/25
Beliy Club Odesa / Ukraine8/228/17
DansLayf Odesa / Ukraine5/105/10
Diamant Odesa / Ukraine6/154/8
Imperiya Odesa / Ukraine9/229/21
Millenium Alliance Odesa / Ukraine15/3514/30
Modern Odesa / Ukraine1/21/2
Royal Dance Team Odesa / Ukraine10/199/18
Studiya tantsa Kuzmenko Igorya i Tatyany Odesa / Ukraine2/62/5
VIVA Dance Sport Studio Oleksandrija / Ukraine1/21/2
Accent Poltava / Ukraine5/73/3
Alyans Poltava / Ukraine5/114/7
Duet Poltava / Ukraine1/11/1
Estades Poltava / Ukraine3/60/0
Festival Poltava / Ukraine2/20/0
Art-kvartal Rivne / Ukraine1/10/0
Astra Rivne / Ukraine3/50/0
Liniya Rivne / Ukraine3/40/0
Vega-Dance Rivne / Ukraine8/180/0
Prolisok Stryj / Ukraine3/53/5
Royal Dance Stryj / Ukraine7/127/12
Mars Vasylkyv / Ukraine1/21/2
Natkhnennya Vinnitsa / Ukraine1/20/0
Vivat Vinnitsa / Ukraine5/65/6
StarLight Volodymyr-Volynskyy / Ukraine2/51/2
DINAMO-BRAVO Zaporizhzhya / Ukraine2/61/2
Feeriya Zaporizhzhya / Ukraine3/63/6
Fiyesta Zaporizhzhya / Ukraine2/42/2
Garmoniya Zaporizhzhya / Ukraine7/147/12
Grand Zaporizhzhya / Ukraine1/30/0
Imperiya tantsyu Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Ritm Zaporizhzhya / Ukraine1/21/2
Spartak Zaporizhzhya / Ukraine3/62/4
New Wave Zhytomyr / Ukraine9/187/13
Sokol Кам'янське / Ukraine1/21/2
Impulse Маріуполь / Ukraine2/82/7
Feeriya Мелітополь / Ukraine6/145/9
Viktoriya Prestizh Мелітополь / Ukraine4/153/8
10Dance Суми / Ukraine8/186/12
M-Studio Суми / Ukraine1/11/1
SMAFT Суми / Ukraine2/41/2
Vivat Тернопіль / Ukraine6/156/13
Sharm Умань / Ukraine2/42/2
Elita Херсон / Ukraine2/42/4
Promenad Херсон / Ukraine13/227/12
Art-dance Черкаси / Ukraine2/42/4
Crystal Черкаси / Ukraine1/20/0
Lileya Черкаси / Ukraine1/41/2
DanceLife Чернівці / Ukraine13/2811/22
Sozvezdie Чорноморськ / Ukraine1/21/2
Litsey Южне / Ukraine1/41/4