Loading
post image

Парад Надій 2021

XXXII Ювілейні міжнародні змагання зі спортивного танцю. Кубок Фокстроту
Федорчук Валентина, Лемішко Альона
Київ / Україна
16 - 17.10.2021
741

Conformance with the schedule

4.78 /5

Dressing rooms

4.41 /5

Design and comfort of the hall

4.67 /5

Lighting

4.85 /5

Music

4.59 /5

Evaluation done with   27   user(s)
Last feedback date   07.11.2021 07:07

 

XXXIІ-й ТРАДИЦІЙНИЙ МІЖНАРОДНИЙ

«ПАРАД НАДІЙ  -2021» 

та Кубок ФОКСТРОТУ

16-17 жовтня  2021

Київ ,  Виставковий Центр “ АККО Інтернешнл»  просп. Перемоги, 40,Б

 

СУДДІ /JUDGES :  

Graham Oswick (England) ,Nino Langella (Italy), Andra Vaidilaite ( Canada), Alex Ivanets (England) Andrea Ghigiarelli (Italy),Stefan Ossenkop  (Germany),  Dirk Bastard (Netherlands ),Denis Donskoy (Russia), Dmitriy Syzrantsev (Russia), Daniel Grauer ( Moldova)   Andrey Andronik( Moldova),, list  will  be  continue .  Запрошені Українські судді.

 Головний суддя : Ігор Полигач ( Україна).

                                       

Благодійні ВНЕСКИ/ FEE:

Група \ Group

З УЧАСНИКА за одну програму-

( one person for one program)

# 1-3

 кубок 5 танців - 1800 грн з пари, single - 300 грн

# 4

450  грн

#5-10

 600  грн

# 11-15

 550  грн

# 16

400  грн

# 17-21

550  грн

# 22-30

400 грн

#31-36

350 грн

 

ВХІДНІ КВИТКИ/ENTRYTICKETS

- 200 грн на одне відділення.

БРОНЮВАННЯ СТОЛИКІВ \bookingtable:    1. 2   відділення   -   200 грн вхід + 150 місце за столиком, 3, 4  відділення     - 200 грн вхід  + 200 місце за столиком  Кількість столиків обмежена  .                    

 Тел для бронювання:  (067) 458 -06 -10   Любов  Григорівна    

 

ЗАЯВКИ/ENTRIES:             

 on-line  registration        WWW.FLYMARK.COM.UA

 

Не пізніше    13 Жовтня   2021 :   Closing  date for  Entries : 13  o f October  2021

 

Організатори/Organizers

Валентина  Федорчук  ( 067) 247 03 00,   Альона Лемішко (  067_ 442 03 84)

sportdans@ ukr.net , www.fedorchuk.org

 

Чекаємо вас на паркеті «Параду Надій»!

 

В рамках "Парад Надежд 2021"  будут проходить тренировочные сборы, 14-15 Октября.
 
Место проведения сборов и регистрации на турнир : ТРЦ "Украина" , площадь Победы , 3 ( 1-й этаж).
 
Расписание сборов:
14 Октября - Четверг
9.00-17.00 индивидуальные уроки
17.30 -18.15 Graham Oswick
18.30-19.15  Anton Karpov
19.30 -20.15  Alex Ivanets
20.15-21.15 Практика
 
15 октября Пятница 
9.00-17.00 индивидуальные уроки
17.30 -18.15  Graham Oswick
18.30 -19.15 Elena Khvorova
19.30-20.15 Alex Ivanets
20.15-21.15 Практика 
 
 
Индивидуальные уроки :
 
Стандарт   Andrea  Ghigiarelli, Denis Donskoy, Viktor Paliy
 
Латина :Graham Oswick.  Alex Ivanets, Dmitriy Zyzrantsev,  Elena Khvorova,Anton Karpov
 
 
Хотим обратить внимание !!!
Место проведения соревнований ВЫСТАВОЧНЫЙ ЦЕНТР "АККОИНТЕРНЕШНЛ" проспект Победы 40,б
 
Регистрация для киевских пар  14 октября ( четверг)  с 11.00 до 20.00 по адресу ТРЦ "Украина" , площадь Победы , 3 ( 1-й этаж).
 
 
 
Dancers / Couples / Entries:   622 / 372 / 741
Categories16 October, Saturday17 October, Sunday
09:0012:0015:0019:0009:0012:0015:0019:00
1 Pro-Am Cup Scholarship A (17-35) (13) LA - 10 ST - 3
2 Pro-Am Cup Scholarship B (36+) (12) LA - 4 ST - 8
3 Pro-Am Cup Single dance A+B (19) C - 13, S - 13, R - 13, PD - 9, J - 10 W - 5, T - 5, VW - 5, F - 6, Q - 3
4 Seniors (6) ST - 6, LA - 1
5 Adults (17) ST - 4 LA - 13
6 Youth 2 (18) LA - 9 ST - 10
7 Youth 1 (27) LA - 17 ST - 11
8 Juniors 2 (18) ST - 5 LA - 14
9 Juniors 1 (13) ST - 5 LA - 9
10 Juveniles 1+2 (11) ST - 7 LA - 6
11 Juniors 1 Rising Stars (16) ST - 9 LA - 12
12 Juniors 2 Rising Stars (25) ST - 13 LA - 17
13 Youth 1 Rising Stars (34) LA - 27 ST - 13
14 Youth 2+Adults Rising Stars (21) LA - 19 ST - 5
15 Youth+Adults C+B (29) LA - 24 ST - 7
16 Foxtrot Cup (12) F - 12
17 Juniors 2 C+B (21) ST - 11 LA - 17
18 Juniors 1 C (19) ST - 14 LA - 14
19 Juniors 2 D (12) ST - 10, LA - 9
20 Juniors 1 D (11) ST - 9, LA - 10
21 Juveniles 2 D (18) ST - 13, LA - 15
22 Juniors 1+2 E (8) ST - 6, LA - 7
23 Juveniles 2 D Solo (9) ST - 5, LA - 8
24 Juveniles 2 E (9) ST - 8, LA - 9
25 Juveniles 1 E (6) ST - 4, LA - 6
26 Juveniles 1 E Solo (9) ST - 4, LA - 9
27 Juniors+ Solo Freestyle (19) ST - 11, LA - 18
28 Juveniles 2 E Solo (13) ST - 9, LA - 13
29 Juniors 1+2 N (4) W-Q-C-J - 4
30 Juniors+ N Solo (3) W-Q-C-J - 3
31 Juniors+ E Solo (11) ST - 8, LA - 11
32 Juveniles 1+2 N (16) W-Q-C-J - 16
33 Juveniles 1+2 N Solo (23) W-Q-C-J - 23
34 Juveniles 1+2 School (9) W-C-J - 9
35 Juveniles 1+2 School Solo (26) W-C-J - 26
36 Children Debut Solo (20) W-C - 20
Total by section8384831191231019355
Dancers / Couples / Entries:   622 / 372 / 741
JudgesCity / Country
Andrea Ghigiarelli Italy
Andronic Andrey Tiraspol / Moldova
Dirk Bastert Germany
Donskoy Denis Moscow / Russia
Graur Daniel Moldova
Hvorova ElenaRussia
Ivanec Alex London / United Kingdom
Karpov Anton Russia
Oswick Graham No city England / England
Yermolenko AnastasiiaTurkey
Іліч Марко Харків
Андрусенко Марина Київ
Астремська Людмила Київ
Балла Олексій Київ
Балла Тетяна Київ
Безпрозванний Сергій Одеса
Боднар Максим Київ
Бондар Артем Миколаїв
Босецький Сергій Київ
Васюк Кирилл Київ
Влох Дмитро Київ
Влох Святослав Київ
Голяненко Костянтин Миколаїв
Григорович Віталій Київ
Дибань Олена Київ
Дібцев Артем Кривий Ріг
Журенко Наталія Южне
Зощук Євген Київ
Катана Ігор Одеса
Книш Олена Запоріжжя
Коляда Наталя Київ
Кузьєва Наталя Херсон
Лаптєва Олександра Львів
Левіт Ірина Київ
Макаров Євген Одеса
Марич Сергій Одеса
Мачулка Володимир Кропивницький
Машина Лариса Київ
Мурзін Павло Київ
Назаренко Андрій Кременчук
Новосьолов Iгор Мелітополь
Олех Євгеній Київ
Олех Вікторія Київ
Палій Віктор Одеса
Переводчик Дар'я Київ
Позовний Дмитро Київ
Порохова Софія Київ
Рибак Сергій Київ
Рожкова Тетяна Київ
Руденко Вікторія Миколаїв
Савков Сергій Київ
Скорова Юлія Київ
Сурмай Яна Одеса
Syzrantsev Dmitriy Moscow / Russia
Черненко Тимофій Київ
Чернявський Гліб Київ
Шапіро Олег Харків
Шевченко Руслан Київ
Шульга Володимир Кривий Ріг
Яременко Ігор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Sky Hall Blyznyuky / Ukraine9/99/9
Sapfir Bucha / Ukraine7/124/6
Art-dance Cherkasy / Ukraine1/21/2
Lileya Cherkasy / Ukraine4/114/9
Gloriya Chernigiv / Ukraine1/31/2
Step Up Chisinau / Moldova6/216/21
Olimp Fastiv / Ukraine7/107/10
Rondo Gorodok / Ukraine2/22/2
Licey Juzhne / Ukraine2/52/5
Charisma Kharkiv / Ukraine2/31/2
LEL Kharkiv / Ukraine1/21/2
Lotos Kharkiv / Ukraine4/60/0
Premier Dance Studio Kharkiv / Ukraine1/10/0
Respect Dance Hall Kharkiv / Ukraine3/43/4
Sparta Kharkiv / Ukraine16/2513/19
Suzir'ya Kharkiv / Ukraine1/10/0
UkrDanceTeam Kharkiv / Ukraine5/121/4
Promenad Kherson / Ukraine6/195/17
AktsenT Khmelnytskyy / Ukraine1/21/2
Stil Kramatorsk / Ukraine3/53/5
Astra Kremenchuk / Ukraine1/21/2
Viktoriya Kremenchuk / Ukraine2/41/2
Olimp Kropivnitskiy / Ukraine4/63/4
ARTICO Kryvy Rig / Ukraine10/165/7
MASTERS Kryvy Rig / Ukraine1/31/2
Spektr Kupyansk / Ukraine2/41/2
--- Kyiv / Ukraine1/21/2
4-us Kyiv / Ukraine1/11/1
Ailanto Kyiv / Ukraine1/11/1
All stars Kyiv / Ukraine2/40/0
Alta Kyiv / Ukraine9/155/8
Antares Kyiv / Ukraine1/11/1
Art Motion Kyiv / Ukraine4/54/5
ASKdance Kyiv / Ukraine7/150/0
Astra Kyiv / Ukraine6/105/8
BALANCE Kyiv / Ukraine4/114/11
BIG Dance Kyiv / Ukraine3/143/14
Body Feet Kyiv / Ukraine17/3415/30
Crystal Kyiv / Ukraine5/74/6
Dance CAPITAL Kyiv / Ukraine3/53/5
Dance Center SAMBA Kyiv / Ukraine2/41/2
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine9/128/10
Dance Zone Kyiv / Ukraine1/21/2
DanceLand Kyiv / Ukraine8/258/23
Dans-stil Kyiv / Ukraine7/187/18
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine4/183/12
Danza Kyiv / Ukraine4/82/3
Diamant-Elit Kyiv / Ukraine11/238/15
DS FireFly Kyiv / Ukraine2/51/4
Elit Dance Kyiv / Ukraine1/20/0
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine4/124/12
Euro Dance Team Kyiv / Ukraine2/72/6
Favorit Kyiv / Ukraine6/116/11
FENIX Kyiv / Ukraine2/42/4
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine18/2718/25
Imidzh Kyiv / Ukraine4/54/5
Inter-Dance Kyiv / Ukraine8/138/13
Maksimum Kyiv / Ukraine14/2911/24
Mif Kyiv / Ukraine8/126/9
MS Team Kyiv / Ukraine2/31/1
MStudio Kyiv / Ukraine14/2612/20
No club Kyiv / Ukraine5/255/25
Original Dance School. Kyiv / Ukraine11/2511/25
Panda Plyus Kyiv / Ukraine5/50/0
Polonez Kyiv / Ukraine2/22/2
RONDO Kyiv / Ukraine7/126/10
Shans Kyiv / Ukraine1/41/4
SPARTA IN KIEV Kyiv / Ukraine1/21/2
Sport-Dans Kyiv / Ukraine9/269/26
Step by step Kyiv / Ukraine1/20/0
Studiya Andreya Dikogo Kyiv / Ukraine7/97/9
Supadans Kyiv / Ukraine3/63/5
Sуnergу Dance Family Kyiv / Ukraine3/83/8
Tandem1996 Kyiv / Ukraine1/11/1
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine1/20/0
Unison Kyiv / Ukraine8/177/13
Voice of the Dance Kyiv / Ukraine1/11/1
Yuventa Kyiv / Ukraine1/41/4
Zoryaniy Kyiv / Ukraine1/41/4
Ренесанс Kyiv / Ukraine9/98/8
Aelita Lviv / Ukraine2/70/0
AmatorLviv Lviv / Ukraine1/11/1
DUSH Academy Lviv / Ukraine3/63/6
My style Lviv / Ukraine2/42/3
Rondo Lviv / Ukraine5/165/16
Karnaval Mariupol / Ukraine1/21/2
Viktoriya Prestizh Melitopol / Ukraine1/21/1
Grand Duet Mykolaiv / Ukraine1/21/2
Imperiа Mykolaiv / Ukraine1/21/2
Modern Mykolaiv / Ukraine1/21/2
Profi Mykolaiv / Ukraine2/42/4
Sky Energy Mykolaiv / Ukraine6/96/9
Victoria Dance Mykolaiv / Ukraine13/2013/20
Assol Nikopol / Ukraine1/21/2
No club No city Ukraine / Ukraine1/21/1
All.Go.Rhythm Odesa / Ukraine2/52/4
DYuSSh №1 Odesa / Ukraine9/298/22
Garmoniya Odesa / Ukraine8/188/18
Imperiya Odesa / Ukraine1/31/3
Marich Odesa / Ukraine2/61/1
no club Odesa / Ukraine1/11/1
Royal Dance Team Odesa / Ukraine2/21/1
Accent Poltava / Ukraine3/62/3
Art-Kvartal Rivne / Ukraine3/40/0
10Dance Sumy / Ukraine1/10/0
Dance Zone Tbilisi / Georgia1/11/1
Vizavi Gold Ternivka / Ukraine4/144/14
DIAMOND Vyshgorod / Ukraine1/11/1
Gratsiya Zaporizhzhya / Ukraine2/22/2
Imperiya tantsyu Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1