Loading
post image

Танці під Зірками ПЕРЕНОСЯТЬСЯ

КУБОК УКРАЇНИ - ЮНІОРИ 2 ЛАТИНА / КУБОК УКРАЇНИ - МОЛОДЬ 1 ЛАТИНА
Гафонов Артем, Овчинніков Олексій
Київ / Україна
27 Feb 2024

 

УВАГА! ДОДАНІ НОВІ КАТЕГОРІІ !!!!

 

ПРОГРАМА 1 та 2 відділень змінена!

 

 

TEAM DANCE ТА ЦЕНТР ТАНЦЮ «ГРАЦІЯ»

ЗАПРОШУЮТЬ НА ШОУ-ТУРНІР

«ТАНЦІ ПІД ЗІРКАМИ»

КУБОК УКРАЇНИ - ЮНІОРИ 2 ЛАТИНА / КУБОК УКРАЇНИ - МОЛОДЬ 1 ЛАТИНА

27 ЛЮТОГО М. КИЇВ «НІВКИ ХОЛ»

 

КУБКИ ЗА 1-3 МІСЦЕ У КАТЕГОРІЯХ Н, Е, D, C кл, RS та ВІДКРИТИЙ КЛАС

СУДДІВСЬКА КОЛЕГІЯ

ЗМАГАННЯ ОБСЛУГОВУЮТЬ ЗАПРОШЕНІ СУДДІ ВИЩОЇ ЧИ МІЖНАРОДНОЇ КАТЕГОРІЇ, А ТАКОЖ СУДДІ ВІДПОВІДНОЇ КАТЕГОРІЇ БУДЬ-ЯКИХ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ТАНЦЮВАЛЬНИХ ОРГАНІЗАЦІ.

 

НАГОРОДЖЕННЯ

ЕКСКЛЮЗИВНА НАГОРОДНА ПРОДУКЦІЯ, ПОДАРУНКИ ВІД ПАРТНЕРІВ ФЕСТИВАЛЮ. ФІНАЛІСТИ НАГОРОДЖУЮТЬСЯ – ДИПЛОМАМИ, ПРИЗЕРИ ТА ПЕРЕМОЖЦІ – ДИПЛОМАМИ, МЕДАЛЯМИ, КУБКАМИ.

 

ЗАЯВКИ

ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 24 ЛЮТОГО ДО 23:00 ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ. АДРЕСА ДЛЯ ON-LINE РЕЄСТРАЦІЇ: WWW.FLYMARK.COM.UA

 

УЧАСТЬ У ТУРНІРІ БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ ЗАЯВКИ НЕМОЖЛИВА! ЗАЯВКА ВВАЖАЄТЬСЯ ПРИЙНЯТОЮ, ЯКЩО ВАША ПАРА Є У СПИСКУ УЧАСНИКІВ НА САЙТІ.ЗАЯВКИ, ПОДАНІ У ВІЛЬНОМУ СТИЛІ, НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ!

РЕЄСТРАЦІЯ ПАР М. КИЄВА ТІЛЬКИ 25 ЛЮТОГО (з 10.00 до 18.00 проспект. Перемоги 84 «Нивки ХОЛ»)

 

СТАРТОВІ ВНЕСКИ:

  • дебют, школа – 300 грн,
  • Н, Е – 350 грн,
  • D – 400 грн,
  • С клас, Risingstars, відкритий клас – 450 грн. з особи за програму.
  • КУБОК УКРАЇНИ – 30 євро з особи за про-граму.

 

ВХІД ДЛЯ СУПРОВОДЖУЮЧИХ:

- 250 грн. на весь день. СТОЛИКИ – 150 грн. за місце на одне відділення. Бронь столиків 0990190839

 

КОНТАКТИ:

+ 38 063 766 94 38 ГАФОНОВ АРТЕМ      + 38 050 528 32 86 ОЛЕКСІЙ ОВЧИННИКОВ

E-MAIL: (ALEXDANCE7@GMAIL.COM)

 

Dancers / Couples / Entries: Hidden statistic
Categories27 February, Sunday
09:0011:3014:0016:0019:00
1Baby Debut (4-5 years)W-C
2Children Debut (6-7 years)W-C
3Juveniles 1 DebutW-C
4Juveniles 2 DebutW-C
5Baby Solo Debut (4-5 years)W-C
6Children Solo Debut (6-7 years)W-C
7Juveniles 1 Solo DebutW-C
8Juveniles 2 Solo DebutW-C
9Children School (6-7 years)W-C-J
10Juveniles 1 SchoolW-C-J
11Juveniles 2 SchoolW-C-J
12Children Solo School (6-7 years)W-C-J
13Juveniles 1 Solo SchoolW-C-J
14Juveniles 2 Solo SchoolW-C-J
15Children N (6-7 years)W-C-J, W-Q-C-J
16Children Solo EST, LA
17Children EST, LA
18Children Solo N (6-7 years)W-C-J, W-Q-C-J
19Juveniles 1 NW-C-J, W-Q-C-J
20Juveniles 1 Solo NW-C-J, W-Q-C-J
21Juveniles 2 NW-C-J, W-Q-C-J
22Juveniles 2 Solo NW-C-J, W-Q-C-J
23Juniors 1+2 NW-Q-C-J
24Juniors 1+2 Solo NW-Q-C-J
25Juveniles 1 EST, LA
26Juveniles 2 EST, LA
27Juniors 1+2 EST, LA
28Juveniles 1+2 Solo EST, LA
29Juniors 1+2 Solo EST, LA
30Juveniles 1 DST, LA
31Juveniles 2 DST, LA
32Juniors 1 DST, LA
33Juniors 2 DST, LA
34Youth+Adults DST, LA
35Juveniles 1+2 Solo DST, LA
36Juniors 1+2 Solo DST, LA
37Juniors+Youth Solo FreestyleST, LA
38Juniors 1 CST, LA
39Juniors 2 CST, LA
40Youth 1 C+BST, LA
41Juniors 1 Rising StarST, LA
42Juniors 2 Rising StarST, LA
43Youth+Adults Rising StarsST, LA
44Juveniles 1+2 OpenST, LA
45Juniors 1 OpenST, LA
46Juniors 2 OpenST, LA
47Youth 1 OpenST, LA
48Youth 2+Adults OpenST, LA
49Cup of Ukraine Juniors 2LA
50Cup of Ukraine Youth 1LA
51Juveniles 1+2 Rising StarsST, LA
52Juniors 1+2 Solo SchoolW-C-J
53Youth EST, LA
Dancers / Couples / Entries: Hidden statistic
JudgesCity / Country
Berenshteшn Katerina Bucha / Ukraine
Vakulenko Oleksandra Kyiv / Ukraine
Duma Anastasiya Kyiv / Ukraine
Matsiuk Pavlo Vinnitsa / Ukraine
Meshcheryakova Aurika Lozova / Ukraine
Mogilniy Oleksandr Zaporizhzhya / Ukraine
Nikitenko Sofiya Kyiv / Ukraine
Petrov Denis Kharkiv / Ukraine
Tsvyachka Oleksandr Cherkasy / Ukraine