Loading
post image

Halloween 2017

Відкриті всеукраїнські розрядні змагання «Школяр-студент-громадянин»
Ліга танцю України
Київ / Україна
28 - 29.10.2017

Conformance with the schedule

4.60 /5

Dressing rooms

4.50 /5

Design and comfort of the hall

4.30 /5

Lighting

5.00 /5

Music

4.50 /5

Average value

4.58 /5

Evaluation done with   10   user(s)
Last feedback date   30.10.2017 10:28

 

Станом на 24.09.2017

                                                   

 
Відкриті всеукраїнські розрядні змагання 

«Школяр-студент-громадянин»

 

НALLOWEEN 2017

28-29 жовтня  (субота)

 

Місце проведення: парк ПЕРЕМОГА, танцювальна зала «Ровесник» (М «Дарниця», нічний клуб «Hоmе», заїзд з вул. Генерала Жмаченко, 8)

 

Заявки: на участь та суддівство до 25 жовтня (ср) 2017 року on-line Skasy.com або Flymark.dance.

 

УВАГА! Змінено дати отримання номерів на Halloween 28-28.10.2017 для пар м. Києва:

📌25 жовтня (середа) з 09:30 до 13:00

📌27 жовтня (п’ятниця) з 10:00 до 12:00 📍в офісі ЛТУ (бул. Перова, 2, оф.5, для таксі заїзд з вулиці Жмаченко,8)

 

 

  • Заявки в довільній формі не розглядаються. 
  • При отриманні номерів в день змагань, стартовий внесок ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ НА 50 ГРН з особи (за умови попередньої реєстрації)
  • Без попередньої заявки, участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!
  • Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою, або великою кількістю учасників.
  • Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку. Реєстрація учасників згідно стартових книжок, дійсних на 2017 рік.
  • Участь можлива лише в одному танцювальному класі. Змагання відбуваються при наявності не менш 2-участників у категорії.

 

Внесок спортсменів на організацію змагань становить:

  • ПК, SD – 150 грн за програму з особи,
  • H, Н6 – 150 грн за програму з особи,
  • Е – 200 грн за програму з особи,
  • D – 200 грн за прогр. з особи.
  • С – 250 грн за прогр. з особи.
  • SOLO - 150 грн за програму з особи.

Вхід – 120 грн на весь день змагань. Столик 200 грн на одне відділення. (Столики замовляти за тел. (097) 464 64 40 Сергій).

 

Судді: Судді відповідної категорії.

Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації.

Судді та тренери мають дотримуватись дрес-коду. В костюмі бажана наявність атрибуту свята «Halloween».

Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації за відповідними посвідченнями (бейджами).

 

Нормативи

Згідно переліку фігур всеукраїнських організацій. У категоріях ПК2, ПК3, ПК4, Н, Н6 – згідно переліку фігур Ліги танцю України http://ltu.org.ua/dokumenty/
На змаганнях працює спортивний комісар!

 

Привабливі умови

  • Для учасників: зручні роздягальні, старт-приз!
  • Для глядачів – лотерея за номерами квитків.
  • Обслуговує Львівська майстерня шоколаду.

 

Додаткова інформація за телефонами:
(097) 954-35-30 – Тетяна, (066) 379-59-29 – Ірина, (050) 440-52-19 – Владислав.


ОРГАНІЗАТОР:

ЛІГА ТАНЦЮ УКРАЇНИ
Президент Ліги танцю України Владислав Пігулевський

(м.т 050 4405219, +380445665113, p.vlad.ltu@gmail.com)

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ !

 

Dancers / Couples / Entries:   920 / 688 / 756
Categories28 October, Saturday29 October, Sunday
09:3013:0017:0010:0013:0016:00
1Baby PK2 (4-5 years)W-C
2Children PK2 (6-7 years)W-C
3Children PK3 (6-7 years)W-C-J
4Children N (6-7 years)W-Q-C-J
5Children N6 (6-7 years)W-T-Q-C-S-J
6Baby Solo PK2 (4-5 years)W-C
7Children Solo PK2 (6 years)W-C
8Children Solo PK2 (7 years)W-C
9Children Solo PK3 (6-7 years)W-C-J
10Children Solo N (6-7 years)W-Q-C-J
11Juveniles 1 PK2W-C
12Juveniles 1 PK3W-C-J
13Juveniles 1 PK4W-Q-C-J
14Juveniles 1 NW-Q-C-J
15Juveniles 1 N6W-T-Q-C-S-J
16Juveniles 1 EST, LA
17Juveniles 2 PK2W-C
18Juveniles 2 PK3W-C-J
19Juveniles 2 PK4W-Q-C-J
20Juveniles 2 NW-Q-C-J
21Juveniles 2 EST, LA
22Juveniles 2 DST, LA
23JuvenilesShow Dance
24Juveniles 1 Solo PK2 (8 years)W-C
25Juveniles 1 Solo PK2 (9 years)W-C
26Juveniles 1 Solo PK3 (8 years)W-C-J
27Juveniles 1 Solo PK3 (9 years)W-C-J
28Juveniles 1 Solo PK4W-Q-C-J
29Juveniles 1 Solo NW-Q-C-J
30Juveniles 1 Solo EST, LA
31Juveniles 2 Solo PK2W-C
32Juveniles 2 Solo PK3W-C-J
33Juveniles 2 Solo PK4W-Q-C-J
34Juveniles 2 Solo NW-Q-C-J
35Juveniles 2 Solo EST, LA
36Juveniles 2 Solo DST, LA
37Juniors Solo NW-Q-C-J
38Juniors Solo EST, LA
39Juniors Solo DST, LA
40Juveniles Trio NLA
41Juveniles Trio ELA
42Juniors Trio NLA
43Juniors Trio ELA
44Juniors+YouthShow Dance
45Juniors 1+2 PK4W-Q-C-J
46Juniors 1+2 NW-Q-C-J
47Juniors 1 EST, LA
48Juniors 1 DST, LA
49Juniors 1+2 CST, LA
50Juniors 2+Youth EST, LA
51Juniors 2+Youth DST, LA
52SeniorsST
Total by section000000
Dancers / Couples / Entries:   920 / 688 / 756
JudgesCity / Country
Барсукова Марія Шостка / Україна
Білецький Антон Київ / Україна
Богданова Юлія Чернігів / Україна
Василевський Іван Київ / Україна
Вяхірєв Юрій Київ / Україна
Глушаченко Світлана Київ / Україна
Гнєздова Ольга Київ / Україна
Гречкосій Аліна Київ / Україна
Григорович Вероніка Київ / Україна
Григорович Віталій Київ / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Дітковська Анна Київ / Україна
Дітковський Володимир Київ / Україна
Єгоров Дмитро Київ / Україна
Єгорова Ірина Київ / Україна
Забусова Юлія Київ / Україна
Зарічняк Євген Охтирка / Україна
Ігнатенко Наталія Київ / Україна
Камінська Юлія Київ / Україна
Коземірова Анна Київ / Україна
Козлов Павло Київ / Україна
Коросташов Денис Київ / Україна
Котова Марина Київ / Україна
Курінний Станіслав Київ / Україна
Кушнір Альона Київ / Україна
Ланчук Анна Київ / Україна
Лапань Оксана Київ / Україна
Ларіна Марія Глеваха / Україна
Латиш Назар Київ / Україна
Митяй Оксана Ірпінь / Україна
Московченко Ілля Київ / Україна
Московченко Юлія Київ / Україна
Мошенець Тетяна Київ / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Орел Яна Київ / Україна
Осовська Любов Київ / Україна
Осовський Анатолій Київ / Україна
Пекарев Володимир Київ / Україна
Пекарева Антоніна Київ / Україна
Поботін Володимир Київ / Україна
Рахуба Олександр Київ / Україна
Рибачук Ксенія Фастів / Україна
Савінська Світлана Обухів / Україна
Фролова Лiлiя Ізюм / Україна
Фролова Свiтлана Ізюм / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Шинковська Катерина Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Garmoniya Brovary / Ukraine3/3
Sapfir Bucha / Ukraine16/20
Gratsiya Chernigiv / Ukraine13/13
Nyuans Chernigiv / Ukraine7/9
DANATA-DENS Glevaha / Ukraine15/15
Imperial Irpin / Ukraine18/18
Elegiya Izyum / Ukraine14/18
Vida Dance Kalynyivka / Ukraine9/9
Astra Kyiv / Ukraine18/22
A-style Kyiv / Ukraine9/9
Concord Kyiv / Ukraine4/4
Dance Avenue Kyiv / Ukraine21/22
Dance Energy Kyiv / Ukraine3/3
Dance Maximum Kyiv / Ukraine14/16
Dance Victory Kyiv / Ukraine29/29
DanceHall Kyiv / Ukraine16/16
Dialog Kyiv / Ukraine6/6
DREAMS Kyiv / Ukraine37/40
EliseDance Kyiv / Ukraine13/13
ENASTRY Kyiv / Ukraine16/17
Energy Dance Kyiv / Ukraine17/20
Euro Dance Team Kyiv / Ukraine7/8
Fakel Kyiv / Ukraine7/7
FENIKS Kyiv / Ukraine28/28
Feyeriya Kyiv / Ukraine12/12
Fiesta Kyiv / Ukraine37/38
Garmoniya-Dans Kyiv / Ukraine11/11
Grand-Duet Kyiv / Ukraine1/2
Imidzh Kyiv / Ukraine25/29
Indigo style dance Kyiv / Ukraine4/4
Karmil Kyiv / Ukraine12/20
KST "Assol" Kyiv / Ukraine8/9
Ligadance Kyiv / Ukraine13/14
Paradayz Kyiv / Ukraine11/11
Polonez Kyiv / Ukraine2/2
Pozitiv Dans Kyiv / Ukraine6/6
Pulsar-Dans Kyiv / Ukraine5/6
Reverse Kyiv / Ukraine8/8
Royal Dance Kyiv / Ukraine5/5
SAPFIR Kyiv / Ukraine6/6
Sport Style Kyiv / Ukraine11/11
Sputnik dance Kyiv / Ukraine4/4
StarDance Kyiv / Ukraine41/48
Sуnergу Kyiv / Ukraine16/21
Tandem1996 Kyiv / Ukraine1/1
TK Visochinoyi Kyiv / Ukraine5/5
TORNADO Kyiv / Ukraine7/9
Vidrodzhennya Kyiv / Ukraine3/3
Viktoriya A Kyiv / Ukraine6/6
Yupiter Kyiv / Ukraine8/9
Ренесанс Kyiv / Ukraine12/13
Ритми юності Kyiv / Ukraine32/38
Vikariya Obuhiv / Ukraine8/10
Reverans Ohtirka / Ukraine1/2
Mars Vasylkyv / Ukraine16/16
SMAFT Суми / Ukraine2/3
Olimp Фастів / Ukraine8/8
Lileya Черкаси / Ukraine1/1