станом на 01.03.2016
Асоціація спортивного танцю України
Клуб спортивно-бального танцю «Динамо» (м. Івано-Франківськ)
Танцювальна школа Влада Ями (м. Івано-Франківськ)
запрошують Вас взяти участь у
Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивного танцю
«STANISLAVIV DANCE FESTIVAL 2016»
Генеральний партнер: Інтернет-провайдер
Реєстрація
Реєстрація пар проводиться за класифікаційними книжками членів будь якої всеукраїнської танцювальної організації офіційно зареєстрованої в Міністерстві Юстиції України, такими що є дійсні на 2015 рік.
Реєстрація пар категорій «Діти» та «Школа» відбувається виключно за свідоцтвами про народження відповідно до дати народження.
Фігури
Згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ. Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті АСТУ: http://www.udsa.com.ua/.
ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ!!! ВИКОРИСТАННЯ НЕДОЗВОЛЕНИХ ФІГУР КАРАТИМЕТЬСЯ ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЮ ПАРИ ЗІ ЗМАГАНЬ!!!
НАЯВНІСТЬ НАКАБЛУЧНИКІВ ОБОВ’ЯЗКОВА!!!
Судді
Суддівська колегія формується з кількох незалежних членів журі та ліцензованих суддів будь-якої Всеукраїнської організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Наявність суддівської книжки обов’язкова.
Призи
Фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці - кубками.
ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 24 години 15 квітня 2016 р. на сайті www.FlyMark.com.ua
ON-LINE ТРАНСЛЯЦІЯ результатів змагань на сайті www.FlyMark.com.ua
Головувати на конкурсі буде зірка танцювальних телешоу,
відомий танцівник та хореограф
ВЛАД ЯМА
моб.: (050) 515-60-10 Тарас Гурик
моб.: (050) 73-555-72 Василь Шеремета
E-mail: ivano-frankivsk_cup@ukr.net
Організатори дуже вдячні Вам за вчасно подані заявки!!!
Благодійні внески з особи за програму
«Діти», «Соло» - 100 грн.,
«Школа» - 100 грн.,
«Початківці» - 150 грн.,
«Е» клас – 150 грн. за програму,
«D» клас – 150 грн. за програму,
«5 танців» клас – 180 грн. за програму.
Вхід для глядачів на цілий день – 100 грн.
ДО ЗУСТРІЧІ НА ПАРКЕТІ!!!
Judges | City / Country |
Аббязова Надія | Івано-Франківськ |
Alyeksyeyeva Vitaliya | Rivne / Ukraine |
Antonyuk Nataliya | Bar / Ukraine |
Baluk Irina | Kalush / Ukraine |
Барабаш Василина | Богородчани |
Belbas Mykola | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Bernik Vladislav | Chernivchi / Ukraine |
Bobel Andrii | Lviv / Ukraine |
Борденюк Ірина | Тернопіль |
Vasylkiv Oksana | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Великголова Богдан | Чернівці |
Vytvytskyi Roman | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Влад Яма | Київ |
Vovchyna Ostap | Stryj / Ukraine |
Vovchyna Yuliya | Stryj / Ukraine |
Gavryliv Myroslav | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Haluha Halina | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Golovchak Vasil | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Головчак Наталія | Івано-Франківськ |
Городов Денис | Сміла |
Guliy Oleg | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Gurik Taras | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Dekhtyar Nataliya | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Дехтяр Сергій | Івано-Франківськ |
Dzhum Oleksandr | Rivne / Ukraine |
Джумачук Петро | Коломия |
Zadorozhniy Yuriy | Truskavets / Ukraine |
Kalynchuk Igor | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Kalinchuk Lesya | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Калинчук Оксана | Івано-Франківськ |
Калинчук Юля | Івано-Франківськ |
Калиній Роман | Івано-Франківськ |
Карнас Тарас | Тернопіль |
Ковтун Юлия | Волочиськ |
Костів Оксана | Івано-Франківськ |
Kindrachuk Liliya | Gorodenka / Ukraine |
Larionova Yuliya | Volochysk / Ukraine |
Лісовенко Юлія | Івано-Франківськ |
Magmet Vitaliy | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Magmet Marta | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Maryuk Irina | Stryj / Ukraine |
Marii Alla | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Масловський Сергій | Івано-Франківськ |
Микицей Віталій | Івано-Франківськ |
Motolko Yuriy | Chortkiv / Ukraine |
Мудрик Ольга | Калуш |
Мурин-Сидорова Олександра | Київ |
Nazarova Lyubov | Bar / Ukraine |
Nedilskiy Andriy | Broshniv-Osada / Ukraine |
Осипенко Людмила | Нова Каховка |
Pavelko Roksolana | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Покідько Лілія | Тернопіль |
Пона Микола | Івано-Франківськ |
Пона Анжела | Івано-Франківськ |
Romanyuk Anastasiya | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Romaniv Tetyana | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Савка Василь | Чернівці |
Savchuk Vitalii | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Samarskaya Nataliya | Odesa / Ukraine |
Starchuk Mikola | Tysmenychja / Ukraine |
Ступацька Анастасія | Івано-Франківськ |
Судол Оксана | Долина |
Судол Тарас | Долина |
Терешенко Наталія | Херсон |
Тихоліз Степан | Коломия |
Халецька Ірина | Івано-Франківськ |
Chasovskikh Andriy | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Chashechnikova Nataliya | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Чик Юлія | Івано-Франківськ |
Шкварла Ярослав | Івано-Франківськ |
Yacik Pavlo | Ivano-Frankivsk / Ukraine |
Club | City / Country | Pairs / Participation | Confirmed |
Dens-stil | Bar / Ukraine | 16/23 | 16/20 |
Fantaziya | Bogorodchany / Ukraine | 29/33 | 28/31 |
SoloWay Dance Centre | Bogorodchany / Ukraine | 20/20 | 20/20 |
Nika-Dance | Broshniv-Osada / Ukraine | 10/18 | 10/18 |
Dance Palace | Chernivchi / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
DanceLife | Chernivchi / Ukraine | 26/35 | 26/35 |
Golden Dream | Chernivchi / Ukraine | 5/9 | 5/9 |
Fleks | Chortkiv / Ukraine | 20/24 | 20/24 |
Natkhnennya | Dolyna / Ukraine | 18/27 | 17/24 |
Nika-Dance | Gorodenka / Ukraine | 23/30 | 22/26 |
Art-Dans | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 42/47 | 39/40 |
Dance Art | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 22/23 | 21/22 |
Diamant | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 3/4 | 3/4 |
Dinamo | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 74/97 | 66/87 |
Fiyesta | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 11/12 | 11/12 |
Four-step | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 10/11 | 10/11 |
Gloriya | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 53/64 | 52/63 |
Grand-Dans | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 35/42 | 30/36 |
Gratsiya | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 5/8 | 5/7 |
IDS | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 89/107 | 87/103 |
Karmen | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 20/31 | 19/26 |
Mega Dance | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 1/1 | 1/1 |
Mriya | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 23/30 | 23/30 |
Nika-Dance | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 7/11 | 7/11 |
Prestizh | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 7/11 | 4/5 |
Siluet | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 5/5 | 5/5 |
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami | Ivano-Frankivsk / Ukraine | 19/32 | 19/32 |
Karmen | Kalush / Ukraine | 20/26 | 14/20 |
Dream | Khmelnytskyy / Ukraine | 1/2 | 1/2 |
Shans | Kolomiya / Ukraine | 19/20 | 19/20 |
DFA | Lviv / Ukraine | 1/2 | 0/0 |
Ovatsyiya | Nova Kahovka / Ukraine | 5/6 | 5/6 |
DYuSSh №1 | Odesa / Ukraine | 2/5 | 0/0 |
Aleksa Sport Dans | Rivne / Ukraine | 10/13 | 9/12 |
Flesh | Rivne / Ukraine | 20/21 | 19/19 |
LaDens | Smila / Ukraine | 1/4 | 1/2 |
Prolisok | Stryj / Ukraine | 11/13 | 10/12 |
Royal Dance | Stryj / Ukraine | 18/24 | 14/20 |
Vivat | Ternopil / Ukraine | 17/27 | 14/21 |
Yuventa Dance | Truskavets / Ukraine | 9/9 | 8/8 |
Stardens | Tysmenychja / Ukraine | 30/38 | 29/35 |
Perlyna | Volochysk / Ukraine | 12/14 | 12/14 |
Viva dance | Volochysk / Ukraine | 27/30 | 25/28 |
StarLight | Volodymyr-Volynskyy / Ukraine | 5/10 | 0/0 |