Loading
post image

STANISLAVIV DANCE FESTIVAL 2016

Тарас Гурик, Василь Шеремета
Івано-Франківськ / Україна
17.04.2016

 

станом на 01.03.2016

    

 

Асоціація спортивного танцю України

Клуб спортивно-бального танцю «Динамо» (м. Івано-Франківськ)

Танцювальна школа Влада Ями (м. Івано-Франківськ)

запрошують Вас взяти участь у

Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивного танцю

«STANISLAVIV DANCE FESTIVAL 2016»

17 квітня 2016 р.

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 142а, Манеж спорткомплексу Коледжу фізичного виховання

Генеральний партнер: Інтернет-провайдер

Реєстрація

Реєстрація пар проводиться за класифікаційними книжками членів будь якої всеукраїнської танцювальної організації офіційно зареєстрованої в Міністерстві Юстиції України, такими що є дійсні на 2015 рік.

Реєстрація пар категорій «Діти» та «Школа» відбувається виключно за свідоцтвами про народження відповідно до дати народження.

Фігури

Згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ. Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті АСТУ: http://www.udsa.com.ua/.

ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ!!! ВИКОРИСТАННЯ НЕДОЗВОЛЕНИХ ФІГУР КАРАТИМЕТЬСЯ ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЮ ПАРИ ЗІ ЗМАГАНЬ!!!

НАЯВНІСТЬ НАКАБЛУЧНИКІВ ОБОВ’ЯЗКОВА!!!

Судді

Суддівська колегія формується з кількох незалежних членів журі та ліцензованих суддів будь-якої Всеукраїнської організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Наявність суддівської книжки обов’язкова.

Призи

Фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці - кубками.

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 24 години 15 квітня 2016 р. на сайті www.FlyMark.com.ua

ON-LINE ТРАНСЛЯЦІЯ результатів змагань на сайті www.FlyMark.com.ua

Головувати на конкурсі буде зірка танцювальних телешоу,

відомий танцівник та хореограф

ВЛАД ЯМА

 

Організатори:
Тарас Гурик, Василь Шеремета

моб.: (050) 515-60-10 Тарас Гурик

моб.: (050) 73-555-72 Василь Шеремета

E-mail: ivano-frankivsk_cup@ukr.net

 

Організатори дуже вдячні Вам за вчасно подані заявки!!!

 

Благодійні внески з особи за програму

«Діти», «Соло» - 100 грн.,

«Школа» - 100 грн.,

«Початківці» - 150 грн.,

«Е» клас – 150 грн. за програму,

«D» клас – 150 грн. за програму,

«5 танців» клас – 180 грн. за програму.

Вхід для глядачів на цілий день – 100 грн.

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ПАРКЕТІ!!!

JudgesCity / Country
Аббязова Надія Івано-Франківськ
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Антонюк Наталія Бар / Україна
Балук Ірина Калуш / Україна
Барабаш Василина Богородчани
Бельбас Микола Івано-Франківськ / Україна
Берник Владислав Чернівці / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Борденюк Ірина Тернопіль
Великголова Богдан Чернівці
Витвицький Роман Івано-Франківськ / Україна
Влад Яма Київ
Вовчина Остап Стрий / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Гаврилів Мирослав Івано-Франківськ / Україна
Галуга Галина Івано-Франківськ / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Головчак Наталія Івано-Франківськ
Городов Денис Сміла
Гулій Олег Івано-Франківськ / Україна
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Дехтяр Наталія Івано-Франківськ / Україна
Дехтяр Сергій Івано-Франківськ
Джум Олександр Рівне / Україна
Джумачук Петро Коломия
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Калиній Роман Івано-Франківськ
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Леся Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Калинчук Юля Івано-Франківськ
Карнас Тарас Тернопіль
Кіндрачук Лілія Городенка / Україна
Ковтун Юлия Волочиськ
Костів Оксана Івано-Франківськ
Лісовенко Юлія Івано-Франківськ
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Магмет Марта Івано-Франківськ / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Марюк Ірина Стрий / Україна
Масловський Сергій Івано-Франківськ
Микицей Віталій Івано-Франківськ
Мотолько Юрій Тернопіль / Україна
Мудрик Ольга Калуш
Мурин-Сидорова Олександра Київ
Назарова Любов Бар / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Осипенко Людмила Нова Каховка
Павелко Роксолана Івано-Франківськ / Україна
Покідько Лілія Тернопіль
Пона Микола Івано-Франківськ
Пона Анжела Івано-Франківськ
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Романюк Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Савка Василь Чернівці
Савчук Віталій Івано-Франківськ / Україна
Самарська Наталія Одеса / Україна
Смик Юлія Волочиськ / Україна
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ
Судол Оксана Долина
Судол Тарас Долина
Терешенко Наталія Херсон
Тихоліз Степан Коломия
Халецька Ірина Івано-Франківськ
Часовських Андрій Івано-Франківськ / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ / Україна
Чик Юлія Івано-Франківськ
Швайко Оксана Богородчани / Україна
Шкварла Ярослав Івано-Франківськ
Яцик Павло Івано-Франківськ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Dens-stilBar / Ukraine16/23 16/20
FantaziyaBogorodchany / Ukraine29/33 28/31
SoloWay Dance CentreBogorodchany / Ukraine20/20 20/20
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine10/18 10/18
NatkhnennyaDolyna / Ukraine19/31 18/28
Nika-DanceGorodenka / Ukraine23/30 22/26
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine42/47 39/40
Dance ArtIvano-Frankivsk / Ukraine23/24 22/23
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine3/4 3/4
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine73/96 65/86
FiyestaIvano-Frankivsk / Ukraine11/12 11/12
ForstepIvano-Frankivsk / Ukraine10/11 10/11
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine53/64 52/63
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine36/43 31/37
GratsiyaIvano-Frankivsk / Ukraine5/8 5/7
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine91/110 89/106
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine19/30 18/25
MriyaIvano-Frankivsk / Ukraine23/30 23/30
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine6/7 6/7
PrestizhIvano-Frankivsk / Ukraine7/11 4/5
SiluetIvano-Frankivsk / Ukraine5/5 5/5
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine18/30 18/30
KarmenKalush / Ukraine20/26 14/20
ShansKolomiya / Ukraine19/20 19/20
AnDensLviv / Ukraine1/2 0/0
DYuSSh №1Odesa / Ukraine2/5 0/0
PerlinaVolochysk / Ukraine12/14 12/14
Viva danceVolochysk / Ukraine28/32 26/30
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine5/10 0/0
OvatsyiyaНова Каховка / Ukraine5/6 5/6
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine10/13 9/12
FleshРівне / Ukraine20/21 19/19
LaDensСміла / Ukraine1/4 1/2
ProlisokСтрий / Ukraine11/13 10/12
Royal DanceСтрий / Ukraine18/24 14/20
VivatТернопіль / Ukraine17/27 14/21
StardensТисмениця / Ukraine30/38 29/35
Yuventa DanceТрускавець / Ukraine9/9 8/8
DanceLifeЧернівці / Ukraine26/35 26/35
Golden DreamЧернівці / Ukraine5/9 5/9
LibidЧернівці / Ukraine1/2 1/2
FleksЧортків / Ukraine20/24 20/24