Loading
post image

Всеукраїнські змагання зі спортивних танців Кубок Діадеми

КЛАСИФІКАЦІЙНІ ВІДБІРКОВІ ЗМАГАННЯ ЗІ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ
Шаріфов Арсен
Львів / Україна
17 - 18.03.2018

Conformance with the schedule

5.00/5

Dressing rooms

4.54/5

Design and comfort of the hall

4.69/5

Lighting

4.85/5

Music

4.69/5

Average value

4.75/5

Evaluation done with  13  user(s)
Last feedback date  18.03.2018 23:19

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА   ФЕДЕРАЦІЯ   СПОРТУ   ТА   МИСТЕЦТВА

ЛОГО   "ЛЬВІВСЬКИЙ   ЦЕНТР   ТВОРЧОСТІ   ДІАДЕМА" 

ЗАПРОШУЄ   ВАС

 

НА   КЛАСИФІКАЦІЙНІ   ВІДБІРКОВІ   ЗМАГАННЯ   ЗІ   СПОРТИВНИХ   ТАНЦІВ

Кубок  Діадеми

 

17-18.03.2018 року. 

Львів,   вул. Щирецька   36,    Спортивний   комплекс  "Грація"  (ТВК Південний) 

 

УВАГА  

Категорії   КУБОК  -  кубок  одного   танцю.  ДУЕТ - сольне  виконання  двох  учасників.

 

ЗАЯВКИ      

для   участі   у   змаганнях   приймаються   до   15  березня     включно.

Участь   згідно   списків  попередніх   заявок!   Адреса   для   on-line   реєстрації   учасників: http://www.flymark.dance

 

УВАГА  !!! 

Категорія   вважається   дійсною,   при   умові   реєстрації   в   ній,   трьох   і  більше участей.   Організатор   залишає   за  собою  право  об"єднувати  категорії.

Категорія  "Дебют" - учасники,  які   тренуються   з  вересня  2017 р., SW  виконують  на  місці.

 

РЕЄСТРАЦІЯ    

проводиться   згідно   списків   попередніх   заявок   по   свідоцтвам   про   народження   та   класифікаційним   книжкам,  закінчується   за   30 хв   до   початку   відділення. Обов"язкова  наявність   класифікаційної  книжки  з  категорії  "ШКОЛА". Участь  без  класифікаційної  книжки  можлива  при  додатковій  оплаті  30  грн  з  особи  за  програму.  Реєстрація   у  день  змагань  можлива   при  умові  додаткової  оплати  50  грн  з  особи  за  програму  ( детальна  інформація  у  організатора ).

Для  львівських   клубів  реєстрація  проводиться  16  березня  з  13.00  до  19.00  в  СК  "Грація".

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА:

 формується   з   запрошених   суддів   та   суддів   відповідної  категорії   будь-яких   всеукраїнських   танцювальних   організацій   з   дійсними   суддівськими  книжками  на  2018  рік.  Адреса   для   on-line   реєстрації   суддів:   http://www.flymark.dance

Суддівство  незалежне  ( тренер  не  оцінює  категорії   в   яких   приймають   участь   його спортсмени).   Про  суддівство,   попередити   головного   суддю   за   60  хв   до  початку відділення. 

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

учасники   категорій   Дебют   та   Школа   нагороджуються   згідно  "золотого",   "срібного"   та   "бронзового"   фіналів.   Усі   фіналісти   інших   категорій   дипломами;   призери - медалями,   дипломами;  переможці - дипломами,   медалями   та   кубками.   Серед   учасників   категорій   "Н" кл,   "Е" кл,   "Д" кл   та   "С" кл   ( додатково )   виборюються   " КУБКИ   ДІАДЕМИ ".

 

КОСТЮМИ   ТА   ФІГУРИ:

згідно   об"єднаних  правил  (крім   категорій   дует  та  фрістайл),   http://vfsm.com.ua/polozhennia-3.      У В А Г А ! ! !   Працює   спортивний   комісар.

 

ВХІД  

для   глядачів   та   супроводжуючих   по   запрошеннях.  Запрошення   видаються безкоштовно   при   умові   оплати   благодійного   внеску  – 150  гривень   з   особи.  Бронювання   столиків   +  300  грн   благодійного   внеску   з   особи  на  одне  відділення.

 

БЛАГОДІЙНИЙ    ВНЕСОК:

  • Кубок  одного  танцю  --  100 грн   з   учасника   за   програму. 
  • Дебют -- 150 грн;
  • Школа,  "Н" кл  -- 180 грн;
  • "Е" кл,  "Д" кл,  "С" кл  -- 200  грн.
  • Категорія    GRAND  PRIX  DIADEMA  --  300 грн  з  учасника  за  програму (для  спортсменів  та   клубів   ВФСМ   цієї  категорії  --  додаткові  пропозиції.  Детальна  інформація  у  тренерів   КСТ.)

     

Призовий  фонд  категорій  GRAND  PRIX  DIADEMA  ---   2000 грн  за  перше  місце.

 

ОРГКОМІТЕТ:

 098-667-45-60 - Арсен   Шаріфов

e - mail: DIADEMA4ARSEN@GMAIL.COM

 

ОРГАНІЗАТОР   ЗМАГАНЬ :

Президент   ВФСМ  --  Арсен   Шаріфов

Couples / Entries  452 / 1369
Categories17 March, Saturday18 March, Sunday
09:3012:0016:3009:3012:0014:3016:30
1 Debut Juveniles 1+2 (28) W-C - 28
2 Debut Juveniles 1+2 Solo (59) W-C - 59
3 Children School (8) W-C-J - 8
4 Juveniles 1 School (20) W-C-J - 20
5 Juveniles 2 School (19) W-C-J - 19
6 Children Solo School (46) W-C-J - 46
7 Juveniles 1+2 Solo School (85) W-C-J - 85
8 Cup School under 12 (29) SW - 19, CH - 22, J - 14
9 Cup School Solo under 12 (95) SW - 72, CH - 83, J - 51
10 School Duo under 12 (4) CH - 4, J - 3
11 Children N (2) W-Q-C-J - 2
12 Juveniles 1 N (11) W-Q-C-J - 11
13 Juveniles 2 N (21) W-Q-C-J - 21
14 Children Solo N (4) W-Q-C-J - 4
15 Juveniles 1+2 Solo N (23) W-Q-C-J - 23
16 Cup N under 12 (19) SW - 11, Q - 6, CH - 13, J - 13
17 Cup Solo N under 12 (25) SW - 16, Q - 12, CH - 24, J - 19
18 Juveniles Duo N (2) CH - 2, J - 2
19 Children E ST, LA
20 Juveniles 1 E (3) ST - 1, LA - 3
21 Juveniles 2 E (15) ST - 11, LA - 14
22 Children Solo E ST, LA
23 Juveniles 1+2 Solo E (15) ST - 2, LA - 15
24 Cup E under 12 (7) SW - 1, TA - 2, Q - 1, CH - 4, SA - 5, J - 3
25 Cup Solo E under 12 (16) SW - 2, TA - 2, Q - 1, CH - 12, SA - 11, J - 6
26 E Duo under 12 (1) CH - 1, SA, J
27 Juveniles 1 D (1) ST - 1, LA - 1
28 Juveniles 2 D (3) ST - 2, LA - 3
29 Juveniles 1+2 C ST, LA
30 Juveniles Solo freestyle (7) ST - 2, LA - 7
31 Cup Juveniles Solo freestyle (13) SW - 6, TA - 2, Q - 5, CH - 11, SA - 5, J - 8
32 Cup Juveniles freestyle (2) SW - 1, TA - 1, Q - 1, CH - 1, SA - 2, J - 1
33 Juveniles Duo freestyle (4) CH - 4, SA, J
34 GRAND PRIX DIADEMA under 12 (2) ST - 2, LA - 2
35 GRAND PRIX DIADEMA solo under 12 (9) ST - 4, LA - 7
36 Debut Baby under 6 (6) W-C - 6
37 Debut Children under 8 (14) W-C - 14
38 Debut Baby Solo under 6 (11) W-C - 11
39 Debut Children Solo under 8 (37) W-C - 37
40 Debut Juniors W-C
41 Debut Juniors Solo (2) W-C - 2
42 Juniors School (5) W-C-J - 5
43 Juniors Solo School (17) W-C-J - 17
44 Cup Juniors School (3) SW - 2, CH - 3, J - 2
45 Cup Juniors Solo School (11) SW - 3, CH - 8, J - 7
46 Juniors School Duo (1) CH - 1, J
47 Juniors 1 N (9) W-Q-C-J - 9
48 Juniors 2 N (6) W-Q-C-J - 6
49 Youth+Adult N W-Q-C-J
50 Juniors 1+2 Solo N (9) W-Q-C-J - 9
51 Cup Juniors N (8) SW - 6, Q - 4, CH - 6, J - 6
52 Cup Juniors Solo N (8) SW - 5, Q, CH - 7, J - 4
53 Juniors Duo N (1) CH, J - 1
54 Juniors 1 E (7) ST - 5, LA - 6
55 Juniors 2 E (9) ST - 6, LA - 7
56 Youth+Adult E (4) ST, LA - 4
57 Juniors 1+2 Solo E (20) ST - 8, LA - 17
58 Cup Juniors E (8) SW - 1, TA - 2, Q, CH - 5, SA - 8, J - 3
59 Cup Juniors Solo E (18) SW - 3, TA - 3, Q - 4, CH - 12, SA - 12, J - 9
60 Juniors 1 D (2) ST - 2, LA
61 Juniors 2 D (7) ST - 4, LA - 5
62 Youth+Adult D (5) ST - 1, LA - 5
63 Juniors 1 C ST, LA
64 Juniors 2 C (6) ST - 4, LA - 3
65 Youth+Adult C (5) ST - 1, LA - 4
66 Cup Juniors (7) SW - 5, TA - 5, Q - 5, CH - 6, SA - 6, J - 5, RU
67 Cup Juniors Solo (20) SW - 6, TA - 7, Q - 6, CH - 12, SA - 15, J - 12
68 Juniors Duo (4) CH - 2, SA - 2, J - 3, RU - 2
69 Juniors Solo (15) ST - 5, LA - 12
70 Youth+Adult (6) ST - 3, LA - 4
71 Pro-Am 1 W-Q-C-J
72 Pro-Am 2 ST, LA
73 Seniors 1 ST, LA
74 Seniors 2 ST, LA
75 GRAND PRIX DIADEMA over 12 (9) ST - 6, LA - 6
76 GRAND PRIX DIADEMA Solo over 12 (16) ST - 7, LA - 13
77 Juniors (1) ST - 1, LA
Total by section179533176636850300
Couples / Entries  452 / 1369
JudgesCity / Country
Бегур Віра Тернопіль / Україна
Бедан Ольга Одеса / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Бовт Оксана Яворів / Україна
Богач Олена Хмельницький
Божик Ірина Володимир-Волинський
Божик Микола Володимир-Волинський
Гадяцька Юлія Львів
Гарант Андрій Львів
Гарант Юлія Львів
Дахній Зеновія Львів
Декет Володимир Львів
Дудяк Наталія Львів
Казько Дмитро Могилів-Подільський / Україна
Кулинич Лариса Стрий / Україна
Лаюк Ірина Калуш / Україна
Левченко Лариса Харків
Лехан Ярослав Кропивницький
Макаренко Екатерина Київ
Мишко Володимир Ужгород
Московченко Олексій Буча / Україна
Мотолько Юрій Тернопіль / Україна
Ніколаєнко Владислав Бровари
Овсієнко Вікторія Київ
Онищенко Анастасія Переяслав-Хмельницький
Осипенко Альона Нова Каховка / Україна
Осипенко Людмила Нова Каховка / Україна
Пасічник Анна Львів
Патрій Юлія Яворів / Україна
Рембіш Роман Львів / Україна
Рябчук Валерій Рахів / Україна
Савчук Євгенія Львів / Україна
Савчук Костянтин Львів / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Судол Оксана Долина
Федорова Марина Харків
Фурман Володимир Хмельницький / Україна
Фурман Олена Хмельницький / Україна
Шарифов Паша Овруч
Шіт Тарас Яворів / Україна
Яночок Олександр Переяслав-Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
NatkhnennyaDolyna / Ukraine1/4 1/3
RondoGorodok / Ukraine1/4 1/4
LeGrandGostomel / Ukraine7/33 7/29
JamIvano-Frankivsk / Ukraine2/10 2/8
viktoriyaKalush / Ukraine8/31 8/31
NatkhnennyaKharkiv / Ukraine12/30 11/29
GalantKhmelnytskyy / Ukraine5/10 5/10
KASKADKhmelnytskyy / Ukraine9/71 9/71
StilKotsubinske / Ukraine6/29 6/28
ENERGYKyiv / Ukraine9/23 9/23
AdazhioLviv / Ukraine1/1 1/1
AelitaLviv / Ukraine1/4 1/3
AnDensLviv / Ukraine4/9 4/9
Dance for twoLviv / Ukraine14/21 13/19
DiademaLviv / Ukraine39/182 39/182
ElegantLviv / Ukraine31/119 31/119
EstetLviv / Ukraine1/2 1/2
FleshLviv / Ukraine18/45 18/45
KarmensLviv / Ukraine8/26 7/7
NikaLviv / Ukraine15/48 15/48
RondoLviv / Ukraine4/4 4/4
Royal DanceLviv / Ukraine8/46 6/28
YOUSTARLviv / Ukraine5/6 5/6
Art DanceMakariv / Ukraine23/58 21/50
ОлімпіяMohyliv-Podilsky / Ukraine15/48 15/48
AnnaMykolaiv / Ukraine7/37 7/36
DYuSSh №1Odesa / Ukraine1/2 1/2
RutaOdesa / Ukraine11/56 10/49
SozvezdieTetijiv / Ukraine27/84 27/84
BlackpoolVelyki Mosty / Ukraine1/2 1/2
GreysVolodymyr-Volynskyy / Ukraine17/38 16/37
GarmoniyaЛьвів-Рудно / Ukraine15/16 15/16
OvatsyiyaНова Каховка / Ukraine20/37 19/36
LiraОвруч / Ukraine15/31 12/28
DancelifeПереяслав-Хмельницький / Ukraine6/30 6/29
FAVORITРахів / Ukraine17/76 17/76
SofiyaСтрий / Ukraine25/46 25/46
KarmenТернопіль / Ukraine1/2 0/0
FleksЧортків / Ukraine13/31 13/31
LafestaЯворів / Ukraine33/71 33/71
PidkovaartЯворів / Ukraine11/20 10/19