Loading
post image

НАТХНЕННЯ - 2017

Відкриті класифікаційні змагання із спортивного танцю
Судол Оксана, Судол Тарас
Долина / Україна
14.10.2017

Conformance with the schedule

4.75 /5

Dressing rooms

4.25 /5

Design and comfort of the hall

4.75 /5

Lighting

4.25 /5

Music

4.25 /5

Average value

4.45 /5

Evaluation done with   8   user(s)
Last feedback date   16.10.2017 08:07

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНА ТАНЦЮВАЛЬНА»

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ «НАТХНЕННЯ»


 
Відкриті класифікаційні змагання із спортивного танцю

 Натхнення - 2017

         

Дата проведення:  14 жовтня  2017 р.

Місце проведення:  м. ДОЛИНА,  вул. Степана Бандери 2,  СПОРТКОМПЛЕКС

 

Судді: з каталогу ВГО «УТ» та запрошені судді танцювальних організацій з дійсними на 2017 р. ліцензіями. 

 

Костюми і фігури: згідно правил ВСГОСТ, наявність накаблучників обов’язкова!

 

Реєстрація : online

 

Доброчинний внесок (з особи):

  • “Діти”, “Школа”, “Поч.” – 150 грн,
  •  “Е”, “Д”,  Хоббі(Е+Д), “C”, Мол.+Дор. – 200 грн.

Для глядачів – 70 грн. за весь день

 

Нагородження:

всі учасники категорії “Діти” та “Школа” нагороджуються грамотами та сувенірними медалями; у всіх інших категоріях  фіналісти змагань нагороджуються грамотами, призери – медалями, переможці – кубками.

 

Інформація:   моб. +380955877234 – Оксана, моб. +380667351472 – Тарас

 

Увага!!!

  1. Заявка на участь до 12 жовтня 2017 на сайті https://flymark.dance
  2. Організатори зберігають за собою право об’єднувати вікові категорії.
  3. Реєстрація закінчується за 30 хв. до початку змагань

 

Будемо раді бачити Вас на наших змаганнях!

 

JudgesCity / Country
Балук Ірина Калуш / Україна
Васильків Оксана Богородчани / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Головчак Наталія Івано-Франківськ / Україна
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Калічак Віталій Дрогобич / Україна
Калічак Леся Дрогобич / Україна
Кіндрачук Лілія Городенка
Кравчук Ольга Луцьк / Україна
Кравчук Сергій Луцьк / Україна
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Магмет Марта Івано-Франківськ / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Мельникова Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Попович Тетяна Львів / Україна
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Савчук Євгенія Львів / Україна
Савчук Костянтин Львів
Савчук Віталій Івано-Франківськ / Україна
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Судол Оксана Долина
Судол Тарас Долина
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ / Україна
Шаріфов Арсен Львів / Україна
Шингер Віталій Рівне / Україна
Шкварла Ярослав Івано-Франківськ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Fantaziya Bogorodchany / Ukraine7/77/7
Nika-Dance Broshniv-Osada / Ukraine5/105/10
Natkhnennya Dolyna / Ukraine12/2312/23
Oksamit Drogobych / Ukraine6/76/7
Nika-Dance Gorodenka / Ukraine1/11/1
Diamant Ivano-Frankivsk / Ukraine1/31/3
Dinamo Ivano-Frankivsk / Ukraine10/1910/19
Four-step Ivano-Frankivsk / Ukraine14/1914/19
Gloriya Ivano-Frankivsk / Ukraine7/107/10
Grand-Dans Ivano-Frankivsk / Ukraine4/94/9
Jam Ivano-Frankivsk / Ukraine4/84/8
Karmen Ivano-Frankivsk / Ukraine6/126/11
Nika-Dance Ivano-Frankivsk / Ukraine2/52/5
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami Ivano-Frankivsk / Ukraine7/127/12
Karmen Kalush / Ukraine1/11/1
Troyanda Lutsk / Ukraine7/147/14
Diadema Lviv / Ukraine7/137/13
Elegant Lviv / Ukraine1/21/2
Nika Lviv / Ukraine3/32/2
Prestizh Рівне / Ukraine9/109/10
Oksamit Стебник / Ukraine1/11/1
Stardens Тисмениця / Ukraine3/53/5
Yuventa Dance Трускавець / Ukraine4/44/4