Loading
post image

НАТХНЕННЯ - 2017

Відкриті класифікаційні змагання із спортивного танцю
Судол Оксана, Судол Тарас
Долина / Україна
14.10.2017

Conformance with the schedule

4.75/5

Dressing rooms

4.25/5

Design and comfort of the hall

4.75/5

Lighting

4.25/5

Music

4.25/5

Average value

4.45/5

Evaluation done with  8  user(s)
Last feedback date  16.10.2017 08:07

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНА ТАНЦЮВАЛЬНА»

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ «НАТХНЕННЯ»


 
Відкриті класифікаційні змагання із спортивного танцю

 Натхнення - 2017

         

Дата проведення:  14 жовтня  2017 р.

Місце проведення:  м. ДОЛИНА,  вул. Степана Бандери 2,  СПОРТКОМПЛЕКС

 

Судді: з каталогу ВГО «УТ» та запрошені судді танцювальних організацій з дійсними на 2017 р. ліцензіями. 

 

Костюми і фігури: згідно правил ВСГОСТ, наявність накаблучників обов’язкова!

 

Реєстрація : online

 

Доброчинний внесок (з особи):

  • “Діти”, “Школа”, “Поч.” – 150 грн,
  •  “Е”, “Д”,  Хоббі(Е+Д), “C”, Мол.+Дор. – 200 грн.

Для глядачів – 70 грн. за весь день

 

Нагородження:

всі учасники категорії “Діти” та “Школа” нагороджуються грамотами та сувенірними медалями; у всіх інших категоріях  фіналісти змагань нагороджуються грамотами, призери – медалями, переможці – кубками.

 

Інформація:   моб. +380955877234 – Оксана, моб. +380667351472 – Тарас

 

Увага!!!

  1. Заявка на участь до 12 жовтня 2017 на сайті https://flymark.dance
  2. Організатори зберігають за собою право об’єднувати вікові категорії.
  3. Реєстрація закінчується за 30 хв. до початку змагань

 

Будемо раді бачити Вас на наших змаганнях!

 

JudgesCity / Country
Балук Ірина Калуш / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Головчак Наталія Івано-Франківськ / Україна
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Калічак Віталій Дрогобич / Україна
Калічак Леся Дрогобич / Україна
Кіндрачук Лілія Городенка
Кравчук Ольга Луцьк / Україна
Кравчук Сергій Луцьк / Україна
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Магмет Марта Івано-Франківськ / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Мельникова Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Попович Тетяна Львів / Україна
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Савчук Євгенія Львів / Україна
Савчук Костянтин Львів
Савчук Віталій Івано-Франківськ / Україна
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Судол Оксана Долина
Судол Тарас Долина
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ / Україна
Шаріфов Арсен Львів / Україна
Швайко Оксана Богородчани / Україна
Шингер Віталій Рівне / Україна
Шкварла Ярослав Івано-Франківськ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine7/7 7/7
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine5/10 5/10
NatkhnennyaDolyna / Ukraine12/23 12/23
OksamitDrogobych / Ukraine6/7 6/7
Nika-DanceGorodenka / Ukraine1/1 1/1
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine1/3 1/3
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine10/19 10/19
Four-stepIvano-Frankivsk / Ukraine14/19 14/19
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine7/10 7/10
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine4/9 4/9
JamIvano-Frankivsk / Ukraine4/8 4/8
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine6/12 6/11
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine2/5 2/5
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine7/12 7/12
KarmenKalush / Ukraine1/1 1/1
TroyandaLutsk / Ukraine7/14 7/14
DiademaLviv / Ukraine5/9 5/9
ElegantLviv / Ukraine1/2 1/2
NikaLviv / Ukraine3/3 2/2
Pandora DanceNovoyavorivsk / Ukraine2/4 2/4
PrestizhРівне / Ukraine9/10 9/10
OksamitСтебник / Ukraine1/1 1/1
StardensТисмениця / Ukraine3/5 3/5
Yuventa DanceТрускавець / Ukraine4/4 4/4