Loading
post image

Кубок Ритм-Престиж - 2016

XV традиційні класифікаційні змагання
Ірина та Віталій Микицей
Івано-Франківськ / Україна
27.03.2016

 

Асоціація спортивного танцю України

Клуб спортивного танцю «Престиж»

Запрошують Вас взяти участь у

Класифікаційних змаганнях зі спортивного танцю

«КУБОК РИТМ-ПРЕСТИЖ - 2016»

 

 27 березня 2016 року

Місце проведення: м. Івано-Франківськ, вул. Набережна ім. В. Стефаника, 42, Муніципальний центр дозвілля.

 

ПРОХАННЯ ЗВЕРНУТИ УВАГУ НА ПЕРЕВІД ГОДИННИКІВ НА ГОДИНУ ВПЕРЕД!!!

 

Реєстрація: Реєстрація пар проводиться за класифікаційними книжками членів будь якої всеукраїнської танцювальної організації офіційно зареєстрованої в Міністерстві Юстиції України, такими що є дійсні на 2016 рік. Реєстрація пар категорій «Діти» та «Школа» відбувається виключно за свідоцтвами про народження відповідно до дати народження.

 

Фігури: Згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ. Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті АСТУ: http://www.udsa.com.ua/.

 

Судді: Суддівська колегія формується з кількох незалежних членів журі та ліцензованих суддів будь-якої Всеукраїнської організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Наявність суддівської книжки обов’язкова.

 

Призи: Фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці – кубками.

 

ЗАЯВКИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 24 години 25 березня 2016 р. на сайті https://flymark.com.ua

ON-LINE ТРАНСЛЯЦІЯ результатів змагань на сайті https://flymark.com.ua
        

Організатори дуже вдячні Вам за вчасно подані заявки !!!

 

ВХІДНІ КВИТКИ для глядачів і супроводжуючих осіб – 80 грн. на цілий день.

 

БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ:

  • «Школа», «Діти», «Соло» – 100 грн.;
  • «Н» - 120 грн. за програму;
  • «Е», «D» – 130 грн. за програму;
  • «С», «B» – 150 грн. за програму.

 

Організатори: Ірина та Віталій Микицей

Тел.: (0342) 549212, Тел. Моб.: (095) 166 77 48, (095) 166 77 49, E-mail : mykyz@mail.ru

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ПАРКЕТІ!!!

JudgesCity / Country
Аббязова Надія Івано-Франківськ
Балук Ірина Калуш / Україна
Берник Владислав Чернівці / Україна
Витвицький Роман Івано-Франківськ
Гаврилів Мирослав Івано-Франківськ
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Дехтяр Наталія Івано-Франківськ / Україна
Дехтяр Сергій Івано-Франківськ
Джумачук Петро Коломия
Жуковська Світлана Городенка / Україна
Калиній Роман Івано-Франківськ
Калинчук Леся Івано-Франківськ
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Костів Оксана Івано-Франківськ
Лісовенко Юлія Івано-Франківськ
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Марій Алла Івано-Франківськ / Україна
Мельникова Тетяна Івано-Франківськ
Микицей Віталій Івано-Франківськ / Україна
Мудрик Ольга Калуш / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Павелко Роксолана Івано-Франківськ / Україна
Пона Микола Івано-Франківськ
Пона Анжела Івано-Франківськ
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Романюк Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Савчук Віталій Івано-Франківськ / Україна
Ставична Марта Івано-Франківськ
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Судол Оксана Долина
Судол Тарас Долина
Тихоліз Степан Коломия
Часовських Андрій Івано-Франківськ / Україна
Чепіжко Олена Івано-Франківськ
Чик Юлія Івано-Франківськ
Швайко Оксана Богородчани / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine14/17 13/15
SoloWay Dance CentreBogorodchany / Ukraine17/17 16/16
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine10/18 10/18
NatkhnennyaDolyna / Ukraine9/10 7/8
Imidzh-dansGorodenka / Ukraine13/13 13/13
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine55/60 50/54
Dance ArtIvano-Frankivsk / Ukraine5/5 5/5
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine6/7 4/5
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine19/31 17/26
FiyestaIvano-Frankivsk / Ukraine7/9 7/9
ForstepIvano-Frankivsk / Ukraine9/10 9/10
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine49/60 46/57
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine34/43 32/40
GratsiyaIvano-Frankivsk / Ukraine5/7 5/6
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine25/29 24/28
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine32/50 28/39
MriyaIvano-Frankivsk / Ukraine19/29 19/28
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine8/8 8/8
PrestizhIvano-Frankivsk / Ukraine35/44 33/42
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine8/18 7/13
KarmenKalush / Ukraine9/11 7/8
ShansKolomiya / Ukraine24/26 23/25
StardensТисмениця / Ukraine26/32 26/32
Golden DreamЧернівці / Ukraine6/11 6/10