Loading
post image

StarLight "Grand Prix" Cup 2019

Міжнародні змагання UDSC, WDC AL Ukraine
Миркін Роман, Буланий Максим
Київ / Україна
09 - 10.02.2019

Conformance with the schedule

4.16 /5

Dressing rooms

4.23 /5

Design and comfort of the hall

4.42 /5

Lighting

4.66 /5

Music

4.77 /5

Evaluation done with   74   user(s)
Last feedback date   09.02.2019 09:42

 

 

                                

 Київ, Україна

9-10.02.2019

 

Назва:  Міжнародні змагання UDSC, WDC AL Ukraine,  STAR LIGHT “Grand Prix” Cup 2019

Дата:  9 та 10 лютого 2019 року

Місце:  “Космополітъ” конгрес-хол, готель «Космополітъ», ТЦ «Більшовик»

За адресою:     Україна, м. Київ, вул. В. Гетьмана, 6 (метро «Шулявська»).

 

Судді/Adjudicators:

Sergey Ryupin (Russia), Christopher Short (England),  Andrej Mosejcuk (Poland), Robert Bellinger (England), William Pino (Italia), Valerio Colantoni (Italia), Evgeny Smagin (Russia), Cristopher Hawkins (England), Allan Fletcher (England), Ruslan Aidaev (Russia), Isao Wolvekamp(Holland), Slavik Kryklyvyy (Ukraine).  Запрошенні Українськи судді.

 

Стартові внески/ Fee:  

  • Група 1-11, 14 / Group  1-11, 14  - 400 грн. з учасника/ 15 Euro per person
  • Група 12, 13, 15, 16, 19 / Group 12, 13, 15, 16, 19 - 350 грн. з учасника.
  • Група 17, 20, 23,  / Group 17, 20, 23 - 300 грн. з учасника.
  • Група 18, 21, 22, 24, 25 / Group 18, 21, 22,  24 - 250 грн. з учасника.

ProAm інформація/ information – Валерія /Valeria: +380-093-209-86-86e-mail: BIGProAmDance@gmail.com

 

Вхідні квитки/ Entry tickets:

100 грн. на 1 відділення, 150 грн. на 2 відділення та 200 грн. на 3 відділення.

 

Бронювання столиків / Booking table:

(099) 133-77-29 Юля

 

Реєстрація/ Entries:

online registration via www.flymark.dance.

Не пізніше – 7.02.18Closing date of Entries - 7.02.18

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 8-го лютого 2019 р. з 11.00 до 20.00 у м. Київ, вул. В.Гетьмана, 6 (метро «Шулявська»), ТЦ «Космополіт », 4 поверх, зал «Хічкок».

 

Правила / Rules:

Згідно правил  WDC/ According to WDC                     

 

Інформація http://starlight.net.ua

 

Організатори:

Буланий Максим

тел. моб.: (050) 473 00 66, e-mail: katyamail@ukr.net

Миркін Роман

тел. моб.: (050) 334 5487, e-mail: wdcalukraine@ukr.net

 

 
Тренувальні збори та уроки 7-8.02.2019
Training camp and lessons 7-8 of February 

Sergey Ryupin (Russia), Allan Fletcher(England), Evgeny Smagin (Russia), Valerio Colantoni (Italia), William Pino (Italia), Christopher Short(England), Cristopher Hawkins(England), Slava Kryklyvyy (Ukraine)

 

Бронювання уроків/ Booking lessons:

+38063 702-69-94 Юлия

+38050 474-72-74 Катерина (katyamail@ukr.net)

  

Групові лекції 7-8 лютого 4 години/день (всього 8) - 4 латина та 4 стандарт.

 

Лектори латини:

Sergey Ryupin(Russia), Allan Fletcher(England), Evgeny Smagin (Russia), Slava Kryklyvyy (Ukraine)

 

Лектори стандарт:

Valerio Colantoni (Italia), William Pino (Italia), Christopher Short(England), Cristopher Hawkins(England) 

 

Збори проходитимуть за адресою: м. Київ, вул. В.Гетьмана, 6 (метро «Шулявська»), ТЦ «Космополіт », 4 поверх, зал «Хічкок».

 

 

                                   

Christopher Short, Sergey Ryupin, Christopher Hawkins, Allan Fletcher, Evgeny Smagin, William Pino, Valerio Colantoni, Slava Kryklyvyy

 

                                       

 

www.starlight.net.ua

 

JudgesCity / Country
Aidaev Ruslan Russia
Bellinger RobertEngland
Christopher ShortEngland
Colantoni ValerioItaly
Condratiev Maxim Romania
Cristanciuc Vadim Balti / Moldova
Felix KatzmanIsrael
Fletcher Allan England
Graur Daniel Chisinau / Moldova
Hawkins CristopherEngland
KAZMAN FELIX Ashkelon / Israel
Kryklyvyy Slavik Ukraine
Mosejcuk Andrej Poland
Pino William Italy
Robin ShortEngland
Ryupin Sergey Russia
Smagin Evgeny Russia
Wolvekamp Isao Holland
Beh Polina Kyiv / Ukraine
Бисько Олексій Київ
Булейко Руслан Полтава
Burtov David Odesa / Ukraine
Васюк Кирило Харків
Velikgolova Bogdan Chernivchi / Ukraine
Гайдаш Олександр Харків
Гафонов Артем Київ
Golovatenko Bogdan Kyiv / Ukraine
Gorobec Viktoriya Khmelnytskyy / Ukraine
Gorobec Yuriy Khmelnytskyy / Ukraine
Гоцуляк Олексій Одеса
Dzyuban Oksana Poltava / Ukraine
Diban Olena Kyiv / Ukraine
Ditkovskiy Volodimir Kyiv / Ukraine
Дмитренко Людмила Kharkiv / Ukraine
Zhyrov Оleksandr Poltava / Ukraine
Забєлін Олександр Харків
Ilyina Yana Kyiv / Ukraine
Косович Юрій Івано-Франківськ
Костилева Наталія Київ
Кочнев Олег Харків
Кравчук Віктор Харків
Kuznyechikhin Stanislav Lutsk / Ukraine
Кузьєва Наталя Херсон
Кузьменко Тетяна Одеса
Лаптєва Олександра Львів
Мальований Кирило Дніпро
Маркіна Наіра Одеса
Мартинюк Олена Київ
Мулляр Катерина Тернопіль
Ogienko Denis Kharkiv / Ukraine
Olekh Єvgeniy Kyiv / Ukraine
Омельченко ТетянаКиїв
Panasenko Dmitro Sjevjerodonetchk / Ukraine
Pastukh Olga Ternopil / Ukraine
Perevodchyk Anton Kyiv / Ukraine
Перепеча Ярослав Київ
Позовний Дмитро Київ
Попова Анна Суми
Порощай Лілія Херсон
Портаненко Стас Київ
Река Денис Київ
Росенко Дмитро Полтава
Руденко Вікторія Миколаїв
Скасків Поліна Харків
Skorova Yuliya Kyiv / Ukraine
Sopit Tetyana Kyiv / Ukraine
Tolmacheva Natalya Mykolaiv / Ukraine
Tiutkalo Sergiy Kyiv / Ukraine
Федоров Денис Одеса
Францен Сергій Харків
Chernenko Timofiy Zaporizhzhya / Ukraine
Chmiga Viktoriya Izmayil / Ukraine
Шапіро Олег Харків
Шевцов Ігор Запоріжжя
Шевченко Руслан Київ
Shokhin Valeriy Oleksandrija / Ukraine
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
DIAMANT Ashkelon / Israel14/5014/48
Legend of Dance Balaklija / Ukraine4/74/7
Secret Balti / Moldova5/55/5
Gloriya-Dans Bar / Ukraine4/104/8
Nathnennya Berdyansk / Ukraine1/31/3
Tandem Bogoduhov / Ukraine1/21/2
Ovaciya Borova / Ukraine1/11/1
Nice and easy BOURNEMOUTH / United Kingdom1/41/4
AlexDance Brovary / Ukraine4/101/4
Elerina Brovary / Ukraine2/32/2
Starlight Dance Club Bryansk / Russia6/196/14
Sapfir Bucha / Ukraine1/21/2
Cherkasy / Ukraine1/10/0
Art-dance Cherkasy / Ukraine3/61/1
Crystal Cherkasy / Ukraine2/41/1
Lileya Cherkasy / Ukraine4/72/3
Gloriya Chernigiv / Ukraine4/91/2
Nika Chernigiv / Ukraine1/11/1
DanceLife Chernivchi / Ukraine4/94/8
Flagrant Chisinau / Moldova1/21/2
Step Up Chisinau / Moldova8/227/19
Timush Club Chornomorsk / Ukraine1/21/2
Gavana Dnipro / Ukraine5/174/9
Platinum Dnipro / Ukraine2/52/5
Renesans Dnipro / Ukraine3/122/5
Riv'yera Dnipro / Ukraine1/10/0
Tandem Dnipro / Ukraine1/41/4
United Dance Club Donetsk / Ukraine1/21/2
Magic Gothenburg / Sweden1/21/2
Adazhio Irpin / Ukraine1/11/1
Diamant Ivano-Frankivsk / Ukraine1/30/0
Dinamo Ivano-Frankivsk / Ukraine1/11/1
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine4/74/7
Karmen Ivano-Frankivsk / Ukraine2/42/4
Tantsyuvalna shkola Vlada Yami Ivano-Frankivsk / Ukraine3/53/5
Dream Dance Izmayil / Ukraine15/297/14
Mechta Juzhne / Ukraine1/40/0
Graciya Kaliningrad / Russia2/102/6
Sokol Kamjanske / Ukraine2/52/5
ADELIYa Kharkiv / Ukraine1/11/1
aleks Kharkiv / Ukraine1/11/1
DANCE MASTERS Kharkiv / Ukraine5/82/4
Dancebreeze Kharkiv / Ukraine1/10/0
House of dance "VLA.DANCE" Kharkiv / Ukraine1/20/0
Imidzh Kharkiv / Ukraine3/83/6
Imperial Kharkiv / Ukraine3/101/4
Imperial Dance Kharkiv / Ukraine1/11/1
Kredo Kharkiv / Ukraine6/65/5
Legenda Kharkiv / Ukraine2/31/1
Legenda-Prem'ier Kharkiv / Ukraine13/2313/23
Lisabond Kharkiv / Ukraine3/83/6
Litvinoff Dance Kharkiv / Ukraine2/22/2
Lotos Kharkiv / Ukraine4/43/3
Prestizh Kharkiv / Ukraine2/81/2
Profit Kharkiv / Ukraine5/62/2
Respect Dance Hall Kharkiv / Ukraine13/2211/17
Sfera Kharkiv / Ukraine3/43/4
Shkola Tantsyu Morozovikh Kharkiv / Ukraine1/31/2
Siluet Dance Union Kharkiv / Ukraine2/62/6
Sparta Kharkiv / Ukraine8/197/9
Star Dance Kharkiv / Ukraine1/30/0
StarDance Kharkiv / Ukraine10/198/13
Suzir'ya Kharkiv / Ukraine3/52/3
UkrDanceTeam Kharkiv / Ukraine14/286/11
Adeona kherson Kherson / Ukraine6/106/10
Elita Kherson / Ukraine1/11/1
Latinos Kherson / Ukraine13/2712/18
Lider-Dance Kherson / Ukraine1/11/1
Promenad Kherson / Ukraine20/3913/23
Dream Khmelnytskyy / Ukraine4/100/0
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine4/64/5
J-Star Khmelnytskyy / Ukraine1/11/1
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine6/163/5
Stil Kotsubinske / Ukraine2/42/2
Astra Kremenchuk / Ukraine1/31/1
Viktoriya Kremenchuk / Ukraine2/42/4
Olimp Kropivnitskiy / Ukraine1/31/1
MASTERS Kryvy Rig / Ukraine1/31/2
Spektr Kupyansk / Ukraine7/117/9
-- Kyiv / Ukraine5/195/19
All stars Kyiv / Ukraine1/21/2
AllGoRhythm Kyiv / Ukraine2/21/1
Alta Kyiv / Ukraine3/42/3
Art Dance Kyiv / Ukraine1/11/1
Art Motion Kyiv / Ukraine6/82/2
Astra Kyiv / Ukraine4/83/3
Balans Kyiv / Ukraine8/228/18
BIG Dance Kyiv / Ukraine4/134/13
Body Feet Kyiv / Ukraine10/214/6
Champion Kyiv / Ukraine7/85/6
Chempion Kyiv / Ukraine1/21/2
Concord Kyiv / Ukraine1/11/1
Dance Art Academy Kyiv / Ukraine1/61/6
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine3/83/8
Dance Olymp Kyiv / Ukraine5/64/4
DANCE STAR Kyiv / Ukraine27/3311/12
Dance Studio LUNA Kyiv / Ukraine5/55/5
DanceLand Kyiv / Ukraine1/11/1
Dans-stil Kyiv / Ukraine7/110/0
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine5/174/14
DC-75 Kyiv / Ukraine1/20/0
Diamant-Elit Kyiv / Ukraine13/288/16
DIT_IDS Kyiv / Ukraine1/21/2
Drim Dens Kyiv / Ukraine3/42/3
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine2/52/5
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine1/61/2
ENERGY Kyiv / Ukraine1/11/1
Energy Dance Kyiv / Ukraine1/11/1
Favor Kyiv / Ukraine2/42/3
FENIKS Kyiv / Ukraine1/21/2
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine4/54/5
Imidzh Kyiv / Ukraine2/31/2
Inter-Dance Kyiv / Ukraine10/126/8
Liniya tantsyu Kyiv / Ukraine2/52/4
Lucky Step Kyiv / Ukraine5/65/6
Maksimum Kyiv / Ukraine27/6523/41
Maximum Dance Kyiv / Ukraine1/20/0
Mif Kyiv / Ukraine20/3015/21
MS Team Kyiv / Ukraine1/21/2
MStudio Kyiv / Ukraine8/147/11
My Dance Kyiv / Ukraine2/42/4
Nika-Dans Kyiv / Ukraine1/20/0
No club Kyiv / Ukraine3/82/7
Original Dance School Kyiv / Ukraine7/105/7
Parfenon-Dens Kyiv / Ukraine1/30/0
Perfection Kyiv / Ukraine1/10/0
Prestige Kyiv / Ukraine1/21/2
Professional Dance Kyiv / Ukraine5/74/6
Rick Rose Kyiv / Ukraine13/238/15
Royal Dance Studio Kyiv / Ukraine7/77/7
Serpantin Kyiv / Ukraine4/44/4
Shans Kyiv / Ukraine14/2610/17
Special one Kyiv / Ukraine6/114/7
Sport-Dans Kyiv / Ukraine1/21/2
Sputnik dance Kyiv / Ukraine5/75/7
StarDance Kyiv / Ukraine15/3315/31
Starlight dance club Kyiv / Ukraine3/33/3
StarWay Kyiv / Ukraine16/2010/10
Supadans Kyiv / Ukraine1/21/2
Tantsyuvalna stolitsya Kyiv / Ukraine1/21/2
Team Dance Kyiv / Ukraine2/42/4
TORNADO Kyiv / Ukraine1/11/1
Unique Style Kyiv / Ukraine2/22/2
Unison Kyiv / Ukraine5/84/7
Vidrodzhennya Kyiv / Ukraine1/21/2
Yuris Kyiv / Ukraine2/22/2
Yuventa Kyiv / Ukraine2/72/7
DUSH Lviv / Ukraine6/126/11
DUSH. Lviv / Ukraine4/83/6
Followway Lviv / Ukraine1/21/2
My style Lviv / Ukraine2/52/5
Vikadans Lviv / Ukraine4/124/7
Sharm Mariupol / Ukraine1/21/2
Viktoriya Prestizh Melitopol / Ukraine2/81/3
Diamand Minsk / Belarus1/21/2
ELIT Minsk / Belarus1/41/4
iDance Minsk / Belarus3/103/9
Flame Moshny / Ukraine1/10/0
Garmoniya Mykolaiv / Ukraine6/196/12
Nyuans Mykolaiv / Ukraine1/21/2
Profi Mykolaiv / Ukraine3/73/4
Olsi Netanija / Israel1/21/2
No club No city Austria / Austria1/11/1
Beliy Club Odesa / Ukraine2/72/6
DansLayf Odesa / Ukraine5/95/9
Diamant Odesa / Ukraine6/132/4
DYuSSh №1 Odesa / Ukraine2/32/2
Imperiya Odesa / Ukraine3/63/6
Kristall Odesa / Ukraine1/11/1
Rio-rita Odesa / Ukraine1/41/4
Ritm Odesa / Ukraine1/20/0
Royal Dance Team Odesa / Ukraine4/134/10
Studiya tantsa Kuzmenko Igorya i Tatyany Odesa / Ukraine5/153/8
StarLight Ohtirka / Ukraine1/20/0
VIVA Dance Sport Studio Oleksandrija / Ukraine4/64/6
Style Pivdenne / Ukraine5/83/4
Accent Poltava / Ukraine5/90/0
Alyans Poltava / Ukraine8/154/7
Duet Poltava / Ukraine9/179/14
Estades Poltava / Ukraine4/144/9
Gold Star Poltava / Ukraine1/21/1
Gross-M club Poltava / Ukraine7/196/15
Lion-Dance Poltava / Ukraine2/31/1
Mayster-Dans Poltava / Ukraine1/10/0
Pole Boutique Ramat Gan / Israel1/61/6
15 Rivne / Ukraine1/21/2
Vega-Dance Rivne / Ukraine3/62/3
Best Dance Rybnitsa / Moldova2/42/4
ArenaDanceClub Sankt-Peterburg / Russia2/52/4
Fred Astaire Dance Studio of Scottsdale Scottsdale / USA1/21/2
Evrika Sjevjerodonetchk / Ukraine1/41/1
Prestizh Sjevjerodonetchk / Ukraine1/41/2
10Dance Sumy / Ukraine6/146/13
SMAFT Sumy / Ukraine9/246/12
Estonia Tallinn / Estonia1/31/2
Prime Dance Tbilisi / Georgia1/41/2
Grande Ternopil / Ukraine4/53/3
Malvy Ternopil / Ukraine1/21/2
World Dance Ternopil / Ukraine1/21/2
Sharm Uman / Ukraine2/42/2
StarLight Volodymyr-Volynskyy / Ukraine1/21/2
Grand Vovchansk / Ukraine3/91/3
DIAMOND Vyshgorod / Ukraine7/96/7
Akademia Tańca Warszawa Warsaw / Poland1/21/2
Classic Dancesport Warsaw / Poland1/21/2
Polish Club Warsaw / Poland2/30/0
DanceLife Zaporizhzhya / Ukraine1/21/2
DINAMO-BRAVO Zaporizhzhya / Ukraine3/53/5
Fiyesta Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Garmoniya Zaporizhzhya / Ukraine4/64/6
Gorizont Zaporizhzhya / Ukraine3/70/0
Imperiya tantsyu Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Khortitsya Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Natali-Dance Zaporizhzhya / Ukraine3/63/6
Ritm Zaporizhzhya / Ukraine2/60/0
Spartak Zaporizhzhya / Ukraine2/52/4
ФТСУ Zaporizhzhya / Ukraine2/32/2
New Wave Zhytomyr / Ukraine5/101/1
RYTM Żory / Poland1/21/2
TTZ Zurich / Switzerland1/21/2