Loading
post image

Ритми весни

Полигач Ігор, Полигач Ольга
Тернопіль / Україна
10.03.2018

Conformance with the schedule

4.73/5

Dressing rooms

4.45/5

Design and comfort of the hall

4.45/5

Lighting

4.82/5

Music

4.64/5

Average value

4.62/5

Evaluation done with  11  user(s)
Last feedback date  11.03.2018 10:21

 

Ритми весни 2018

 

Заявки

для участі у змаганнях приймаються до 09.03.2018р. до 12:00 через   https://flymark.com.ua/

 

Реєстрація

танцюристів здійснюється згідно попередніх заявок та дійсних класифікаційних книжок усіх танцювальних організацій (категорій «Дебют» та «Школа» свідоцтв про народження) за датою народження і закінчується за 45 хвилин до початку відділення.

Реєстрація пар м.Тернополя обов’язкова 9 березня 2018р. з 18:00 год. вул. Глибока, 15 ТК “Альянс”

 

Фінансові умови.

Всі витрати організації та проведення змагань здійснюється за рахунок благодійних, стартових та спонсорських внесків.

Благодійний внесок з учасника за програму:

  • “Дебют”, “Соло”  – 150 грн.;
  •  “Школа” – 180 грн;
  •  “N”, “E”,”D”  – 200 грн;
  •  “C”,”Rising Star ”, ”Open” – 250 грн;
  •  Дорослі ”Rising Star ” та ”Open”  без стартового внеску.

Вхідний квиток для глядачів та супроводжуючих осіб:

  • благодійний внесок на весь день - 120грн.
  • місце за столиком на кожне відділення – 50 грн.

Бронювання столиків :+38 097 725 05 14 Марія (з15.00 до 21.00)

 

Правила для фігур та костюмів

згідно об’єднаних правил Всеукраїнських танцювальних організацій.

 

Суддівська бригада

формується із запрошених суддів та суддів будь-яких всеукраїнських танцювальних організацій відповідної категорі.

 

Нагородження:

фіналісти – дипломама, призери – медалями, переможці – кубками, учасники категорій «Школа» будуть розділені на «Золотий», «Срібний» та «Бронзовий» фінали та відповідно нагороджені.

 

Організатори змагань:                           

Ігор та Ольга Полигач

тел. +38 050 537-28-38, +38 067 712-80-89

Couples / Entries  250 / 379
Categories10 March, Saturday
10:0014:0018:00
1 Debut under 6 (13) W-C - 13
2 Debut under 8 (19) W-C - 19
3 Debut under 10 (7) W-C - 7
4 Solo School under 6 (2) W-C-J - 2
5 Solo School under 8 (17) W-C-J - 17
6 Solo School under 10 (17) W-C-J - 17
7 Solo School under 12 (7) W-C-J - 7
8 Children School under 6 (1) W-C-J - 1
9 Children School under 8 (11) W-C-J - 11
10 Juveniles 1 School (22) W-C-J - 22
11 Juveniles 2 School (12) W-C-J - 12
12 Children School A under 8 (6) W-Q-C-J - 6
13 Juveniles 1 School B (19) W-Q-C-J - 19
14 Juveniles 2 School V (12) W-Q-C-J - 12
15 Children N (under 8) (8) W-Q-C-J - 8
16 Juveniles 1 N (22) W-Q-C-J - 22
17 Juveniles 2 N (32) W-Q-C-J - 32
18 Juniors 1 N (7) W-Q-C-J - 7
19 Juniors 2 N (1) W-Q-C-J - 1
20 Juveniles 1 E (3) ST - 1, LA - 3
21 Juveniles 2 E (24) ST - 18, LA - 21
22 Juniors 1 E (7) ST - 3, LA - 5
23 Juniors 2 E (2) ST - 1, LA - 1
24 Juveniles 1+2 D (7) ST - 5, LA - 7
25 Juniors 1 D (10) ST - 6 LA - 8
26 Juniors 2 D (9) ST - 7 LA - 4
27 Youth+Adult D (5) LA - 2 ST - 4
28 Juniors 1 C (6) ST - 6 LA - 2
29 Juniors 2 C (5) ST - 3 LA - 4
30 Youth C (1) LA ST - 1
31 Juveniles 1+2 Rising Star (5) ST - 2, LA - 4
32 Juniors 1 Rising Star (3) ST - 2 LA - 2
33 Juniors 2 Rising Star (4) ST - 2 LA - 3
34 Youth 1 Rising Star (2) LA - 1 ST - 1
35 Youth 2 Rising Star LA ST
36 Adults Rising Star (1) LA ST - 1
37 Juniors 1 Open ST LA
38 Juniors 2 Open (4) ST - 3 LA - 3
39 Youth 1+2 Open (3) LA - 2 ST - 2
40 Adult Open (3) LA - 1 ST - 3
Total by section18212374
Couples / Entries  250 / 379
JudgesCity / Country
Бегур Віра Тернопіль / Україна
Бистрицька Віта Тернопіль / Україна
Буртов Давид Одеса
Васютяк Юрій Київ
Васютяк Яна Київ
Головчак Наталія Івано-Франківськ / Україна
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Дороніна Марія Тернопіль / Україна
Застровський Сергій Луцьк
Зварич Мар'яна Тернопіль
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Калічак Віталій Дрогобич / Україна
Калічак Леся Дрогобич / Україна
Кіндрачук Лілія Городенка / Україна
Ковтун Юлія Волочиськ / Україна
Кордюкевич Ангеліна Тернопіль / Україна
Кордюкевич Надія Тернопіль / Україна
Кравчук Сергій Луцьк / Україна
Кузнєчихін Станіслав Луцьк / Україна
Лапатієва Анна Волочиськ / Україна
Макух Ілона Тернопіль
Манжос Сергій Тернопіль
Мотолько Юрій Тернопіль / Україна
Новикова Наталья Свiтловодськ / Україна
Палій Ігор Тернопіль
Пастух Ольга Тернопіль
Петрица Юлія Тернопіль / Україна
Полигач Ольга Тернопіль
Попович Тетяна Львів / Україна
Савчук Віталій Івано-Франківськ / Україна
Скріпнічук Євген Чернівці
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Федчишин Олександр Тернопіль / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
OksamitDrogobych / Ukraine6/9 6/7
Nika-DanceGorodenka / Ukraine3/6 3/6
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine7/11 4/4
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine1/2 1/2
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine1/3 1/3
USPIKhKhmelnytskyy / Ukraine22/50 18/35
Dans-TsentrKyiv / Ukraine5/10 2/3
Diamant-ElitKyiv / Ukraine1/2 1/2
RitmLutsk / Ukraine13/31 7/17
TroyandaLutsk / Ukraine5/10 5/10
NikaLviv / Ukraine1/2 1/2
BravoVolochysk / Ukraine3/5 2/3
Viva danceVolochysk / Ukraine19/31 19/31
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine2/7 1/4
Star-stepZdolbuniv / Ukraine4/4 0/0
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine1/1 0/0
ALLEGROСвiтловодськ / Ukraine6/12 3/7
AlyansТернопіль / Ukraine107/178 79/121
ArsТернопіль / Ukraine17/22 12/15
GrandeТернопіль / Ukraine16/24 15/20
KarmenТернопіль / Ukraine8/9 7/7
Star DanceТернопіль / Ukraine10/10 8/8
VivatТернопіль / Ukraine4/4 4/4
Vogon sertsyaТернопіль / Ukraine12/14 8/8
World DanceТернопіль / Ukraine5/7 5/6
ЄvrodansТернопіль / Ukraine10/11 9/10
StardensТисмениця / Ukraine5/9 5/9
LibidЧернівці / Ukraine10/16 7/10
FleksЧортків / Ukraine17/25 17/25