Loading
post image

WDC AL OPEN EUROPEAN CUP 2018

КУБОК МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ
Францен Сергій, Васютяк Юрій
Київ / Україна
03 - 04.02.2018

Conformance with the schedule

4.33/5

Dressing rooms

2.96/5

Design and comfort of the hall

4.17/5

Lighting

4.70/5

Music

4.37/5

Average value

4.11/5

Evaluation done with  54  user(s)
Last feedback date  04.02.2018 00:46

 

КУБОК МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ

WDC AL OPEN EUROPEAN CUP 2018

 

Змагання проводяться за підтримки:

Київської міської державної адміністрації

Українського державного центра позашкільної освіти

 

Колонна зала Київської міської державної адміністраціі

м. Київ, вул. Хрещатик, 36,  КМДА

 

3-4 лютого 2018

 

Головний суддя - Ігор Полигач

 

Спортивний інспектор - Ігор Соловьев

 

Суддя-інформатор  - Мазур Ігор

 

Ведучий - Владислав Яма

 

Фотограф змаганнь: Ніл Шакілов

 

Благодійні внески для учасника за програму:

  • Група 8 - без стартового внеску
  • Група 1-7, 12 -16, 18 - 400 грн
  • Група 9 - 650 грн
  • Група 10 - 150 грн за 1 танець
  • Група 11, 17, 19-23, 30 - 500 грн
  • Група 24-29 - 450 грн
  • Група 31 - 34 - 250 грн
  • Група 35-36 - 300 грн
  • Група 37- 39, 42-52 - 300 грн
  • Группа 40-41- 200 грн

Вхід для батьків та супроводжуючих осіб на 1 та 2 відділення - вільний

Вхід на 3 відділення 150 грн

Вхід на 4 відділення 250 грн

 

Бронювання місць за столиками  Людмила +38 050 271 56 65

 

Обов’язкова On-line реєстрація для пар та судей www.flymark.dance

 

Реєстрація для пар Києва 01 лютого 2018 р., з 14.00 до 21.00, Кловський узвіз 8, Центр Позашкільної освіти, 4-й поверх, аудіторія 406

 

Обмеження по фігурам та костюмам

згідно правил українських танцювальних організацій

 

Організатори

Сергій Францен (067-572-06-40) та Юрій Васютяк (066-790-14-26)

Couples / Entries  663 / 892
Categories03 February, Saturday04 February, Sunday
10:0013:0016:0019:0009:0012:0015:0018:00
1 Adults (18) ST - 7 LA - 11
2 Youth 2 (6) LA - 6 ST
3 Youth 1 (13) LA - 8 ST - 5
4 Juniors 2 (8) ST - 5 LA - 4
5 Juniors 1 (12) LA - 8 ST - 6
6 Juveniles 2 (12) ST - 6 LA - 11
7 Juveniles 1 (4) ST - 3, LA - 3
8 Professionals ST LA
9 Pro-Am Scholarship (9) LA - 5 ST - 4
10 Pro-Am Single dance (8) C - 4, S - 3, R - 3, P - 4, J - 3 W - 4, T - 2, V - 1, F - 4, Q - 2
11 Pro-Am Showcase LA ST
12 Seniors (10) ST - 9 LA - 1
13 Youth 2+Adult Rising Star (13) LA - 8 ST - 5
14 Youth 1 Rising Star (21) LA - 17 ST - 6
15 Juniors 2 Rising Star (14) ST - 5 LA - 9
16 Juniors 1 Rising Star (11) ST - 9 LA - 7
17 Youth+Adult C (11) LA - 7 ST - 4
18 Hobby (4) LA - 2 ST - 2
19 Juniors 2 C (10) ST - 3 LA - 8
20 Juniors 1 C (8) ST - 4 LA - 6
21 Juniors 2 D (14) ST - 10, LA - 8
22 Juniors 1 D (21) ST - 16, LA - 15
23 Juveniles 2 D (12) LA - 12 ST - 10
24 Juniors 2 E (6) ST - 4 LA - 4
25 Juniors 1 E (15) ST - 12 LA - 13
26 Juveniles 2 E (11) ST - 7 LA - 8
27 Juveniles 1 E (5) ST - 4 LA - 4
28 Juniors 1+2 Solo E (10) ST - 6, LA - 8
29 Juveniles 1+2 Solo E (17) ST - 10, LA - 14
30 Juveniles 1+2 Solo D (6) ST - 4, LA - 5
31 Juniors 1+2 N (4) W-Q-C-J - 4
32 Juveniles 2 N (21) W-Q-C-J - 21
33 Juveniles 1 N (20) W-Q-C-J - 20
34 Children N (5) W-Q-C-J - 5
35 Juveniles 2 Solo N (20) W-Q-C-J - 20
36 Juveniles 1 Solo N (36) W-Q-C-J - 36
37 Juniors 1+2 School (2) W-Q-C-J - 2
38 Juveniles 2 School (12) W-Q-C-J - 12
39 Juveniles 1 School (28) W-Q-C-J - 28
40 Children School (6-7 years) (5) W-C - 5
41 Children School (4-5 years) (3) W-C - 3
42 Juveniles 2 Solo School (19) W-C-J - 19
43 Juveniles 1 Solo School (51) W-C-J - 51
44 Children Solo School (29) W-C-J - 29
45 Debut 10-11 years (6) W-C - 6
46 Debut 8-9 years (26) W-C - 26
47 Debut 6-7 years (17) W-C - 17
48 Debut 4-5 years (1) W-C - 1
49 Debut Solo 10-11 years (17) W-C - 17
50 Debut Solo 8-9 years (47) W-C - 47
51 Debut Solo 6-7 years (70) W-C - 70
52 Debut Solo 4-5 years (45) W-C - 45
Total by section885377522202717754
Couples / Entries  663 / 892
JudgesCity / Country
Bialy Yanush Poland
Condratieva Irina Chisinau
Kenny Welsh GB
Андрусенко Марина Київ
Астремська Людмила Київ / Україна
Бабич Анастасія Київ / Україна
Баршак Дмитро Київ / Україна
Беренштейн Олексій Буча / Україна
Бобрусь Констянтин Харків
Будник Сергій Київ / Україна
Вакуленко Олександра Київ / Україна
Васютяк Яна Київ
Герасименко Євгеній Одеса
Головня Наталія Херсон / Україна
Головня Олександр Херсон / Україна
Гордієнко Алла Чернігів
Гречкосій Аліна Київ / Україна
Гриценюк Роман Рівне
Дибань Людмила Київ
Дибань Олена Київ / Україна
Дібцев Артем Кривий Ріг
Дудяк Наталія Львів / Україна
Зарубіна Світлана Вінниця
Застровський Сергій Луцьк
Зозуля Наталя Вінниця
Зощук Євген Київ
Каліщук Валерія Київ
Камiнська Юлiя Київ / Україна
Кірієнко Юлія Київ / Україна
Ковальов Станіслав Київ / Україна
Коземірова Анна Київ / Україна
Козира Артьом Мінськ
Компанієць Руслан Кривий Ріг / Україна
Кочнєв Олег Харків
Кузьєва Наталя Херсон
Майстер Леонід Черкаси
Маковій Андрій Вінниця
Мацюк Олександр Вінниця / Україна
Машин Ігор Київ
Миркін Роман Київ
Мулляр Катерина Тернопіль
Науменко Максим Київ / Україна
Огійчук Ігор Київ / Україна
Олех Євгеній Київ / Україна
Орел Павло Київ / Україна
Панасенко Дмитро Сєвєродонецьк / Україна
Парфенюк Євген Київ / Україна
Пастух Олена Київ / Україна
Пащенко Микола Бровари / Україна
Переводчик Антон Київ
Поворознюк Ілона Київ
Прогнімак Наталія Київ / Україна
Романцов Сергій Мелітополь
Савков Сергій Київ
Сіменчук Альона Вишгород / Україна
Сіменчук Віталій Вишгород
Скоренко Ярослав Бровари / Україна
Строченко Анастасія Київ / Україна
Ткаченко Артем Черкаси / Україна
Тракалюк Тетяна Київ / Україна
Ущук Яков Київ / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ
Шаповалова-Зіненко Світлана Кременчук / Україна
Швець Анастасія Київ / Україна
Шилов Дмитро Харків / Україна
Шиманський Андрій Київ
Шудра Олена Чернігів / Україна
Щедріна Ярославна Богуслав / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
EridanBila Tserkva / Ukraine1/1 0/0
FantazirkyBoguslav / Ukraine7/10 7/10
Prestizh Brovary / Ukraine1/1 1/1
Sky HillBrovary / Ukraine19/20 3/3
New LifeBucha / Ukraine4/4 2/2
SapfirBucha / Ukraine13/16 12/14
FlagrantChisinau / Moldova6/23 5/10
RenesansDnipro / Ukraine2/2 2/2
Shkola ЄzhovoyiDnipro / Ukraine1/3 1/1
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine3/8 3/8
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine2/4 2/4
PrestizhKahovka / Ukraine1/3 1/3
DANCE MASTERSKharkiv / Ukraine4/6 1/2
ProfitKharkiv / Ukraine1/1 1/1
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine1/1 0/0
Top-densKharkiv / Ukraine1/1 0/0
GarmoniyaKremenchuk / Ukraine16/25 14/23
ARTICOKryvy Rig / Ukraine6/6 6/6
FokstrotKryvy Rig / Ukraine7/8 6/6
AntaresKyiv / Ukraine1/1 1/1
A-styleKyiv / Ukraine25/25 24/24
AvroraKyiv / Ukraine14/17 13/14
BalansKyiv / Ukraine6/13 5/9
BIG DanceKyiv / Ukraine1/1 0/0
Bodi FitKyiv / Ukraine17/29 16/26
ChampionKyiv / Ukraine1/1 1/1
CrystalKyiv / Ukraine11/16 8/8
Dance CenterKyiv / Ukraine2/3 2/2
Dance Energy , SSBTKyiv / Ukraine9/11 8/8
Dance OlympKyiv / Ukraine4/9 1/1
DANCE STARKyiv / Ukraine5/8 2/2
DanceHallKyiv / Ukraine21/21 19/19
Dans MaysterKyiv / Ukraine15/21 14/15
Dans-stilKyiv / Ukraine2/3 2/2
Dans-TsentrKyiv / Ukraine32/73 20/41
Diamant-ElitKyiv / Ukraine1/1 1/1
DiVi-DanceKyiv / Ukraine11/11 11/11
Drim DensKyiv / Ukraine11/13 10/11
EliseDanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
FamilyKyiv / Ukraine24/34 0/0
FantomKyiv / Ukraine35/36 33/34
FavorKyiv / Ukraine3/4 3/4
FavoritKyiv / Ukraine1/1 1/1
FENIKSKyiv / Ukraine30/36 26/29
FeyeriaKyiv / Ukraine1/1 1/1
FeyeriyaKyiv / Ukraine1/1 1/1
Flesh-KristalKyiv / Ukraine61/74 46/52
FREEDOMKyiv / Ukraine1/2 0/0
GalateyaKyiv / Ukraine3/4 3/4
Grand-DuetKyiv / Ukraine3/5 2/4
GrandesKyiv / Ukraine12/18 10/11
ImidzhKyiv / Ukraine15/22 15/19
Indigo style danceKyiv / Ukraine11/11 11/11
Inter-DanceKyiv / Ukraine2/2 0/0
Latinskiy kvartalKyiv / Ukraine1/1 0/0
Lider-DansKyiv / Ukraine8/8 7/7
MaksimumKyiv / Ukraine14/21 11/12
Mark Scherbak TeamKyiv / Ukraine1/1 1/1
MifKyiv / Ukraine20/25 15/18
MStudioKyiv / Ukraine16/24 7/10
Nika-DansKyiv / Ukraine2/7 0/0
OltimaKyiv / Ukraine1/1 0/0
Panda PlyusKyiv / Ukraine2/3 2/3
Parfenon-DensKyiv / Ukraine6/9 6/9
Rick RoseKyiv / Ukraine6/7 4/4
RONDOKyiv / Ukraine45/125 28/57
Royal DanceKyiv / Ukraine11/11 10/10
SAPFIRKyiv / Ukraine3/3 0/0
ShansKyiv / Ukraine11/22 10/15
Sobol densKyiv / Ukraine1/1 1/1
Sport-DansKyiv / Ukraine8/14 7/13
Sputnik danceKyiv / Ukraine7/9 4/5
Starlight dance clubKyiv / Ukraine3/3 0/0
studiya tanca M.KKyiv / Ukraine6/12 2/4
SupadansKyiv / Ukraine1/6 1/6
Tandem1996Kyiv / Ukraine1/1 1/1
Tantsyuvalna stolitsyaKyiv / Ukraine9/12 6/7
TORNADOKyiv / Ukraine7/8 5/5
Unique StyleKyiv / Ukraine7/8 4/4
UnisonKyiv / Ukraine7/8 6/7
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine11/15 10/10
YupiterKyiv / Ukraine30/33 27/27
YuventaKyiv / Ukraine6/6 6/6
ZoryaniyKyiv / Ukraine6/7 6/7
RitmLutsk / Ukraine4/7 4/4
CrystalLviv / Ukraine1/1 1/1
Dance for twoLviv / Ukraine3/7 3/5
My styleLviv / Ukraine2/2 0/0
SigmaMinsk / Belorus3/4 2/2
Suzir'yaMirnograd / Ukraine3/5 3/5
NyuansMykolaiv / Ukraine2/4 0/0
OlimpiyaMykolaiv / Ukraine1/2 1/1
Royal Dance TeamOdesa / Ukraine4/5 3/3
StarLightOhtirka / Ukraine3/9 3/8
MarsVasylkyv / Ukraine1/1 0/0
BoleroVinnitsa / Ukraine10/33 9/19
GratsiyaVinnitsa / Ukraine4/6 3/5
DIAMONDVyshgorod / Ukraine1/3 1/3
Love-DanceVyshgorod / Ukraine5/7 5/6
DINAMO-BRAVOZaporizhzhya / Ukraine1/2 0/0
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine1/2 1/1
RitmZaporizhzhya / Ukraine2/5 1/2
LileyaКам'янське / Ukraine1/2 1/2
radugaМелітополь / Ukraine13/32 11/29
FleshРівне / Ukraine6/12 0/0
PlatinumРівне / Ukraine1/2 0/0
PrestizhСєвєродонецьк / Ukraine4/16 3/9
TvistСтарокостянтинів / Ukraine2/3 1/1
10DanceСуми / Ukraine1/1 1/1
M-StudioСуми / Ukraine14/31 7/16
EdelveysУкраїнка / Ukraine1/2 0/0
OlimpФастів / Ukraine4/4 4/4
PromenadХерсон / Ukraine11/25 8/16
YunistХерсон / Ukraine3/8 3/8
Art-danceЧеркаси / Ukraine7/11 7/11
LileyaЧеркаси / Ukraine2/11 1/2
DanceLifeЧернівці / Ukraine1/1 1/1
GloriyaЧернігів / Ukraine6/15 5/9
NikaЧернігів / Ukraine1/1 0/0
Top DanceЧернігів / Ukraine6/9 5/5