Loading
post image

Junior Dance cup 2015

Дмитрук Михайло
Київ / Україна
05.12.2015

 

Junior Dance cup 2015

5 грудня 2015 року

Місце проведення: м. Київ, Проспект 40-річчя Жовтня (Голосіївський Проспект), 6. Станція метро Деміївська, Голосіївський район, будинок заводу «Київ Гума», 2 поверх.      

Натуральний паркет - 250 м2. Професійне звукове та освітлювальне супроводження всього турніру. Зручні місця для глядачів.

 

УВАГА!!! Організатори залишають за собою право об’єднувати, чи розділяти категорії з малою або великою кількістю учасників.

Кінцева реєстрація спортсменів та суддів завершується за 40 хв. до початку.

 

Судді: Ліцензовані будь-якою організацією світу, яка займається розвитком спортивного танцю.

 

Заявки та реєстрація:

Приймаються до 3 грудня 2015 до 23:00, за інтернет адресою http://flymark.com.ua

Попередня реєстрація київських пар обов'язкова 4 грудня 11:00 до 18:00 за адресою проведення змагання

 

Нагородження:

У категоріях 1-12 «Школа» нагородження з принципу «золотий, срібний та бронзовий» фінали (усі учасники цих категорій нагороджуються призами, дипломами та медалями).

У категоріях 13-30 нагородження проходить по спортивній системі танцювальних змагань (фіналісти цих категорій нагороджуються дипломами, призами, призери – медалями та призами).

 

Благодійні внески для участників:

- 130 грн. з одного учасника за одну програму змагань – в категоріях №1-20;

- 150 грн. з одного учасника за одну програму змагань – в категоріях21-34.

 

Благодійні внески для глядачів:

- 80 грн. за одне відділення з гарантованим місцем

- 120 грн. за одне відділення з гарантованим місцем за VIP-столиком (в облаштованій VIP зоні з персональним обслуговуванням)

- 130 грн. з гарантованим місцем на весь день змагань.

 

Додаткова інформація за тел.: (097)391-64-65

Бронювання квитків: (063)-767-46-40, (097)391-64-65 - Михайло

 

До зустрічі на змаганнях!

JudgesCity / Country
Береговий Мирослав Київ / Україна
Бисько Григорій Київ / Україна
Вакуленко Олександра Київ / Україна
Гайдаманчук Иван Київ / Україна
Грицина Роман Київ / Україна
Єгоров Дмитро Київ / Україна
Зайцева Катерина Харків / Україна
Крохмалюк Олексій Бориспіль / Україна
Паламарчук Анна Київ / Україна
Парфенюк Євген Київ / Україна
Передрий Надежда Київ / Україна
Снісар Тетяна Київ / Україна
Сопіт Тетяна Київ / Україна
Степанов Сергій Боярка / Україна
Юношев Олексій Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
BatakadaBoryspil / Ukraine25/39 12/14
ExcellentDanceBoryspil / Ukraine5/7 5/7
SharmBoryspil / Ukraine17/22 13/17
AlexDanceBrovary / Ukraine11/11 6/6
TandemBrovary / Ukraine2/4 2/4
All starsKyiv / Ukraine19/20 19/20
BalansKyiv / Ukraine5/7 0/0
Bodi FitKyiv / Ukraine13/21 9/10
Bous Dance ClubKyiv / Ukraine19/19 17/17
CrystalKyiv / Ukraine4/4 0/0
Dance EnergyKyiv / Ukraine18/21 14/16
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine25/25 19/19
ENERGYKyiv / Ukraine12/14 11/12
GrandesKyiv / Ukraine15/17 14/15
No clubKyiv / Ukraine1/1 1/1
Parfenon-DensKyiv / Ukraine4/5 4/5
Release EducationKyiv / Ukraine16/16 13/13
ShansKyiv / Ukraine10/18 9/16
Sport StyleKyiv / Ukraine5/5 5/5
StarWayKyiv / Ukraine8/9 4/4
SupadansKyiv / Ukraine4/11 4/10
TandemKyiv / Ukraine7/9 5/6
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine3/3 3/3
TORNADOKyiv / Ukraine20/21 20/21
TvistKyiv / Ukraine19/31 17/25
YuventaKyiv / Ukraine8/10 0/0
Art-OlimpОбухів / Ukraine4/7 4/7
ZhemchugЧеркаси / Ukraine6/7 6/6