Loading
post image

IVANO-FRANKIVSK REGION OPEN CHAMPIONSHIP BALLROOM & LATIN DANCE

West-Ukrainian Tour. Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивного танцю
Гурик Тарас
Івано-Франківськ / Україна
28 - 29.04.2018

Conformance with the schedule

4.95/5

Dressing rooms

4.15/5

Design and comfort of the hall

4.80/5

Lighting

4.90/5

Music

4.90/5

Average value

4.74/5

Evaluation done with  20  user(s)
Last feedback date  29.04.2018 20:02

 

IVANO-FRANKIVSK REGION OPEN CHAMPIONSHIP BALLROOM & LATIN DANCE

Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивного танцю.

West-Ukrainian Tour

 

м.Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 142а Манеж спорткомплексу Коледжу фізичного виховання

 

ФІГУРИ

Згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ.

Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті  АСТУ: http://www.udsa.com.ua/

НАЯВНІСТЬ НАКАБЛУЧНИКІВ ОБОВ’ЯЗКОВА!!!

 

СУДДІ

Суддівська колегія формується з ліцензованих суддів будь-якої Всеукраїнської організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні. Наявність суддівської книжки обов’язкова.

 

РЕЄСТРАЦІЯ

Реєстрація пар проводиться за класифікаційними книжками членів будь якої Всеукраїнської танцювальної організації офіційно зареєстрованої Міністерством Юстиції України, такими що є дійсні на 2018 рік. Реєстрація пар категорій «Діти» та «Школа» відбувається виключно за свідоцтвами про народження відповідно до дати народження.

 

ПРИЗИ

Фіналісти нагороджуються дипломами, призери – медалями, переможці - кубками.

 

ЗАЯВКИ

ПРИЙМАЮТЬСЯ до 24 години 26 квітня 2018 р. на сайті www.FlyMark.com.ua

 

Організатор:       

Тарас Гурик

Президент обласного осередку АСТУ в Івано-Франківській області

моб.: (050) 515-60-10 

E-mail: ivano-frankivsk_cup@ukr.net

 

 

Благодійні внески з особи за програму

  • «Діти», «Школа», «Соло» - 150 грн.,
  • «Початківці» - 200 грн.,
  • «Е»клас, «D»клас – 250 грн. за програму,
  • «Rising star, Open» – 300 грн. за програму.

Вхід для глядачів та супроводжуючих на цілий день – 150 грн.

Місце за столиком 100 грн. з особи на одне відділення.

 

Організатори дуже вдячні Вам за вчасно подані заявки !!!

 

JudgesCity / Country
mariani francesca Milano / Italy
Аббязова Надія Івано-Франківськ
Балук Ірина Калуш / Україна
Барна Сергій Львів / Україна
Бельбас Микола Івано-Франківськ / Україна
Василишин Христина Коломия
Витвицький Роман Івано-Франківськ / Україна
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Вовчина Остап Стрий / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Волошин Ірина Львів / Україна
Габруська Лілія Тернопіль
Голенькова Анастасія Львів / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Головчак Наталія Івано-Франківськ / Україна
Гулій Олег Івано-Франківськ / Україна
Гурбель Ірина Івано-Франківськ
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Дехтяр Наталія Івано-Франківськ
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Калинчук Ігор Городенка
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Карнас Тарас Тернопіль / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Кордюкевич Надія Тернопіль
Кузнєчихін Станіслав Луцьк / Україна
Лісовенко Юлія Івано-Франківськ / Україна
Магмет Віталій Івано-Франківськ / Україна
Малітчук Олександр Івано-Франківськ / Україна
Марюк Ірина Стрий / Україна
Мельникова Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Микицей Віталій Івано-Франківськ / Україна
Микицей Ірина Івано-Франківськ
Мудрик Ольга Калуш / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Опаленик Тарас Львів / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Павелко Роксолана Івано-Франківськ
Петрів Роман Івано-Франківськ
Прочко Юрій Львів
Ракевич Аліна Львів / Україна
Романів Тетяна Івано-Франківськ / Україна
Романюк Андрій Івано-Франківськ / Україна
Савчук Віталій Івано-Франківськ
Старчук Микола Тисмениця / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Судол Оксана Долина
Тихоліз Степан Коломия / Україна
Часовських Андрій Івано-Франківськ / Україна
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ
Чепіжко Олена Івано-Франківськ / Україна
Чик Юлія Івано-Франківськ
Швайко Оксана Богородчани / Україна
Шкварла Ярослав Івано-Франківськ / Україна
Юр Марія Івано-Франківськ / Україна
Яцик Павло Калуш / Україна
Яцик Павло Івано-Франківськ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine17/17 17/17
SoloWay Dance CentreBogorodchany / Ukraine27/27 27/27
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine2/3 2/3
NatkhnennyaDolyna / Ukraine10/19 5/7
Nika-DanceGorodenka / Ukraine1/1 1/1
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine15/18 14/17
Dance ArtIvano-Frankivsk / Ukraine12/12 11/11
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine2/6 1/4
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine80/98 75/91
FiyestaIvano-Frankivsk / Ukraine2/3 1/2
Four-stepIvano-Frankivsk / Ukraine2/3 2/3
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine50/54 42/45
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine34/55 27/43
GratsiyaIvano-Frankivsk / Ukraine11/15 9/10
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine33/49 33/48
JamIvano-Frankivsk / Ukraine11/13 11/13
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine8/24 8/16
MaksimalIvano-Frankivsk / Ukraine1/1 1/1
Mega DanceIvano-Frankivsk / Ukraine7/8 7/8
MriyaIvano-Frankivsk / Ukraine21/22 20/21
PrestizhIvano-Frankivsk / Ukraine10/11 9/9
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine15/21 13/17
IDSKalush / Ukraine20/31 17/27
KarmenKalush / Ukraine16/19 16/19
EdelveysKhmelnytskyy / Ukraine2/5 2/4
ShansKolomiya / Ukraine12/14 12/14
AelitaLviv / Ukraine11/29 8/19
CrystalLviv / Ukraine3/8 3/8
EmpireLviv / Ukraine5/14 4/12
GrandLviv / Ukraine4/5 4/5
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine1/2 1/2
ProlisokСтрий / Ukraine9/16 9/16
Royal DanceСтрий / Ukraine20/28 20/28
ArsТернопіль / Ukraine4/10 4/9
O'teamТернопіль / Ukraine2/9 2/8
VivatТернопіль / Ukraine13/25 13/23
Dance ArtТисмениця / Ukraine1/1 0/0
StardensТисмениця / Ukraine16/22 16/22
Yuventa DanceТрускавець / Ukraine6/6 6/6