Loading
post image

KHARKIV DANCE FESTIVAL

ВІДКРИТІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ
Андрющенко Володимир, Клімов Андрій
Харків / Україна
29.10.2017

Conformance with the schedule

4.88/5

Dressing rooms

4.00/5

Design and comfort of the hall

4.88/5

Lighting

4.63/5

Music

4.38/5

Average value

4.55/5

Evaluation done with  8  user(s)
Last feedback date  31.10.2017 13:00

 

Станом на 22.09.2017

ГС «ВТС» | ГО «ХМФСТ» | Будинок танцю «VLA.dance»    

 

 ВІДКРИТІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗМАГАННЯ

Дата: 29.10.2017

Мiсце: Харкiв, вул. Бакулiна 13-а, спорткомплекс «ВIРТА»

 

СУДДІ:

запрошенні судді міжнародної та вищої категорії та судді будь якої танцювальної організації з ліцензією на 2017р.

 

РЕЄСТРАЦІЯ:

здійснюється згідно класифікаційних книжок (карток) будь-яких танцювальних організацій, дійсних на 2017 рік, у категоріях «Атестація», «Дебют» можлива реєстрація за свідоцтвом про народження.

Організатори залишають за собою право об’єднувати суміжні категорії, а також відмовити в участі дуетам та суддям, які не зареєструвалися вчасно.

Реєстрація закінчується строго за 30 хв. до початку кожного відділення.

ON-LINE РЕЄСТРАЦІЯ НА САЙТІ https://flymark.dance

 
Щоб уникнути затримок на фестивалі, переконливе прохання до пар міста Харкова приїхати на попередню реєстрацію за адресою: ст.м. ОЛЕКСІЇВСЬКА, ПР.ЛЮДВИГА СВОБОДИ 31-А, БУДИНОК ТАНЦЮ «VLA.DANCE» (БУДИНОК АТС УКРТЕЛЕКОМ) 27 ЖОВТНЯ з 16.00 до 22.00 (п’ятниця)

Без попередньої реєстрації у день змагань внески збільшуються на 50 грн. з учасника за програму

При відмові від участі у день змагань повертається 50% стартового внеску!!!

 

ОБМЕЖЕННЯ:

По костюмах та фігурах – згідно затверджених правил ВТС.

 

ВНЕСКИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ:

  • «Аттестація», «Дебют» - 200 грн. з учасника за програму,
  • «Н», «Е», «Д» клас – 250 грн. з учасника за програму,
  • «С», «Rising stars», «Open» - 250 грн. з учасника за програму.

Для глядачів: Вхід на турнір 150 грн. з людини на цілий день. Одне місце за столиком 100 грн. на одне відділення (мінімум 2 місця). Замовлення столів - (066) 057 70 53 Андрій.

 

Організатори:

(063) 781 22 85 - Андрій Клімов                                (095) 749 94 27- Володимир Андрющенко

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ПАРКЕТІ!

 

Couples / Entries  403 / 534
Categories29 October, Sunday
09:3012:0015:0018:00
1 Children 1 (3-5 years) Solo Atestation (17) W-C - 17
2 Children 1 (3-5 years) Atestation (6) W-C - 6
3 Children 2 (6-7 years) Solo Atestation (16) W-C - 16
4 Children 2 (6-7 years) Atestation (9) W-C - 9
5 Children 2 (6-7 years) Solo Debut (25) W-C-J - 25
6 Children 2 (6-7 years) Debut (11) W-C-J - 11
7 Juveniles 1 Solo Atestation (10) W-C - 10
8 Juveniles 1 Atestation (6) W-C - 6
9 Juveniles 1 Solo Debut (28) W-C-J - 28
10 Juveniles 1 Debut (11) W-C-J - 11
11 Children 2 (6-7 years) Solo N (15) W-C-J - 15
12 Children 2 (6-7 years) N (12) W-C-J - 12
13 Chidlren 2 (6-7 years) E (2) ST - 1, LA - 2
14 Juveniles 1 Solo N (31) W-C-J - 31
15 Juveniles 1 Solo E (18) LA - 18
16 Juveniles 1 N (19) W-C-J - 19
17 Juveniles 1 E (8) ST - 3, LA - 7
18 Juveniles 1 D ST, LA
19 Juveniles 1 C ST, LA
20 Juveniles 1 Open ST, LA
21 Juveniles 2 Solo Atestation (2) W-C - 2
22 Juveniles 2 Solo Debut (13) W-C-J - 13
23 Juveniles 2 Solo N (28) W-C-J - 28
24 Juveniles 1+2 Solo E (12) ST - 12
25 Juveniles 2 Solo E (10) LA - 10
26 Juveniles 2 Atestation (2) W-C - 2
27 Juveniles 2 Debut (4) W-C-J - 4
28 Juveniles 2 N (12) W-Q-C-J - 12
29 Juveniles 2 E (12) ST - 4, LA - 11
30 Juveniles 2 D (5) ST - 3, LA - 5
31 Juveniles 2 C (1) ST - 1, LA
32 Juveniles 2 Open ST, LA
33 Juniors 1+2 Solo Atestation W-C
34 Juniors 1+2 Solo Debut (1) W-C-J - 1
35 Juniors 1+2 Solo N (7) W-C-J - 7
36 Juniors 1+2 Solo E (12) ST - 5, LA - 11
37 Juniors 1+2 Solo D (12) ST - 1, LA - 12
38 Juniors 1+2 Atestation W-C
39 Juniors 1+2 Debut W-C-J
40 Juniors 1+2 N (6) W-Q-C-J - 6
41 Juniors 1 E (15) ST - 8, LA - 11
42 Juniors 1 D (13) ST - 9, LA - 11
43 Juniors 1 C (5) ST - 2, LA - 4
44 Juniors 1 Open (4) ST - 2, LA - 3
45 Juniors 2 E (6) ST - 5, LA - 2
46 Juniors 2 D (14) ST - 7, LA - 11
47 Juniors 2 C (9) ST - 3, LA - 8
48 Juniors 2 Open (6) ST - 1, LA - 5
49 Youth+Adult N+E ST, LA
50 Youth+Adult D Freestyle (6) ST - 1, LA - 6
51 Youth 1 Rising Stars (11) ST - 5, LA - 9
52 Youth 1 Open (8) ST - 2, LA - 7
53 Youth 2+Adult Rising Stars (7) ST - 2, LA - 6
54 Youth 2+Adults Open (6) ST - 2, LA - 5
Total by section139108144143
Couples / Entries  403 / 534
JudgesCity / Country
Graur Daniel Chisinau / Moldova
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
Винник Никита и Кристина Мелітополь / Україна
Волкова Ярослава Харків / Україна
Гуляєв Олексій Харків / Україна
Дзюбан Оксана Полтава / Україна
Єна Тетяна Харків / Україна
Захаров Сергій Харків / Україна
Каплунова Світлана Харків / Україна
Ковтун Анна Харків / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський / Україна
Куприченков Станислав Харків / Україна
Миколайчук Наталія Харків / Україна
Однороб Марина Куп'янськ / Україна
Срібна Анастасія Полтава / Україна
Цвячка Олександр Черкаси / Україна
Цирліна Олександра Київ / Україна
Черненко Тимофій Запоріжжя / Україна
Шилов Дмитро Харків / Україна
Шинкаренко Сергій Рогань / Україна
Шкуреева Маргарита Харків / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Legend of DanceBalaklija / Ukraine6/12 5/10
TandemBogoduhov / Ukraine2/4 2/4
Step upChisinau / Moldova1/4 1/3
ArabeskKharkiv / Ukraine10/12 10/11
DANCE MASTERSKharkiv / Ukraine2/3 2/3
DiamantKharkiv / Ukraine7/9 7/9
EnergiyaKharkiv / Ukraine5/5 4/4
EtualKharkiv / Ukraine20/28 16/21
Fly-DanceKharkiv / Ukraine11/14 8/9
Golden FleeceKharkiv / Ukraine14/23 10/13
IdealKharkiv / Ukraine16/24 16/24
ImidzhKharkiv / Ukraine28/31 25/27
KatrinKharkiv / Ukraine19/22 15/16
KredoKharkiv / Ukraine10/10 10/10
KristalKharkiv / Ukraine24/40 16/22
KurazhKharkiv / Ukraine17/21 12/15
LisabondKharkiv / Ukraine3/4 2/2
LotosKharkiv / Ukraine6/11 5/9
MilagroKharkiv / Ukraine3/8 2/5
MileniumKharkiv / Ukraine7/12 6/9
NatkhnennyaKharkiv / Ukraine4/4 3/3
Open SpaceKharkiv / Ukraine4/9 4/5
OSKAR-DanceKharkiv / Ukraine38/39 27/27
ParadizKharkiv / Ukraine15/20 13/18
PrestizhKharkiv / Ukraine9/20 6/12
ProfitKharkiv / Ukraine1/1 1/1
RenomeKharkiv / Ukraine2/2 2/2
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine8/16 6/9
SferaKharkiv / Ukraine6/9 5/6
Shkola Tantsyu MorozovikhKharkiv / Ukraine17/25 11/13
SiluetKharkiv / Ukraine8/8 8/8
SozvezdieKharkiv / Ukraine2/2 2/2
StarDanceKharkiv / Ukraine8/8 7/7
StolitsyaKharkiv / Ukraine18/23 15/18
Suzir'yaKharkiv / Ukraine1/2 1/2
TangoKharkiv / Ukraine5/10 3/5
TenDanceKharkiv / Ukraine25/26 19/20
Top dance sportKharkiv / Ukraine9/11 8/10
Top-densKharkiv / Ukraine22/24 18/19
VIVAT-DANCEKharkiv / Ukraine8/9 8/9
VLA.DANCEKharkiv / Ukraine20/60 17/48
EkspromtKrasnograd / Ukraine8/10 5/5
PrestizhKupyansk / Ukraine5/5 5/5
ZarecheKupyansk / Ukraine2/3 2/3
Dans-TsentrKyiv / Ukraine1/2 0/0
StarLightOhtirka / Ukraine7/15 6/8
EnigmaOrihiv / Ukraine1/1 1/1
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine3/6 0/0
VdokhnovenieПолтава / Ukraine4/10 4/7
Prestizh-klubРогань / Ukraine7/16 7/15
SKarlettРогань / Ukraine12/12 11/11
10DanceСуми / Ukraine1/3 1/2
ArsТернопіль / Ukraine1/3 1/3
STILЧеркаси / Ukraine6/11 2/4