Loading
post image

Christmas ball 2017

Традиційний 14-тий міжнародний фестиваль зі спортивних танців
Гриценюк Роман
Рівне / Україна
23 - 24.12.2017

Conformance with the schedule

4.00/5

Dressing rooms

3.58/5

Design and comfort of the hall

4.35/5

Lighting

4.79/5

Music

4.60/5

Average value

4.26/5

Evaluation done with  43  user(s)
Last feedback date  23.12.2017 23:24

 

СТАНОМ на 30.11.2017

Управління культури та туризму

Рівненського міськвиконкому

Управління у справах молоді та спорту  Рівненської облдержадміністрації

Всеукраїнська асоціація спортивного танцю

Спілка спортивного танцю Рівненської області

Громадська організація

танцювальний клуб «Флеш»

Запрошують Вас на традиційний 14-тий

Міжнародний фестиваль зі спортивних танців

Різдвяний бал - 2017”

під патронатом міського голови Володимира Хомка

23-24 грудня 2017 р.

м. Рівне, вул. Гагаріна 6, міський палац культури

 

Танцювальне шоу «Geome THREE» від Alena Shoptenko & Hush Dance Production

23 грудня 2017р о 19:00 год.

 

Запрошенні судді:

Марина Андрусенко (Київ), Костянтин Бобрусь (Харків), Юрій Васютяк (Київ), Євгеній Герасименко (Одеса), Дмитро Гордій (Чернівці), Сергій Застровський (Луцьк), Володимир Караченцев (Харків), Руслан Компанієць (Кривий Ріг), Ірина Кондратьєва (Молдова), Максим Кондратьєв (Румунія), Сергій Корочанський (Рівне), Олег Кочнєв (Харків), Annunziato Mariano (Italy), Леонід Майстер (Канів), Володимир Мачулка (Київ), Олександр Мулляр (Тернопіль), Ігор Полигач (Тернопіль), Поліна Тєплєнко (Київ), Віталій Руденко (Київ), Наталія Чернова (Харків), Володимир Шульга (Кривий Ріг).

Список суддів буде доповнюватись …   

 Головний суддя:  Андрій Оксененко (Харків)  Спортивний інспектор: Дмитро Белуха (Київ)

Тренерам пар, котрі бажають судити змагання, обов’язково, з пред’явленням суддівської книжки, повідомити головного суддю не пізніше ніж за 40 хв. до початку змагань.

СУДДІВСТВО НЕЗАЛЕЖНЕ!!!

Традиційно у фінальних змаганнях в категоріях «Молодь 1», «Молодь 2» та «Дорослі» відкрите суддівство.

 

Заявки

для участі в змаганнях приймаються до 21 грудня 2017р.  до 23:00 через Інтернет.

Адреса для on-line реєстрації: https://flymark.dance

 

Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є в списку учасників на сайті. Заявки, подані у довільній формі, не розглядаються!!!

 

Реєстрація

здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок (картки) будь-яких танцювальних організацій (категорії «Дебют» та «Школа» - свідоцтв про народження) за датою народження та списків попередніх заявок.

Реєстрація закінчується за 1 годину до початку відділення.

Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Реєстрація пар Рівного (обов’язкова) - з 11.00 22 грудня 2017р. за адресою: Гагаріна 6, МПК “Текстильник”.

 

Фінансові умови:

змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати для організації та проведення конкурсу здійснюються за рахунок благодійних, стартових та спонсорських внесків.

Стартовий внесок з учасника за програму:

  • Дебют”,“Школа”- 150 грн.
  • “Н”,“E”,“D” - 200 грн.;
  • “Rising Star”,“Open” - 250 грн.

Увага! Парам категорій Дорослі, Молодь 2, Молодь 1, що мають дипломи переможців за минулі роки та пред’являть їх на реєстрації, участь безкоштовна.

Для супроводжуючих осіб і  глядачів:

             -  благодійний внесок 23 грудня:

                                                                   на перше, друге та третє відділення -  100 грн.

                                                                   Вечірнє відділення(четверте) 150 грн. (Квитки з місцями) 

             -  благодійний внесок на весь день змагань 24 грудня  -  100 грн.

  Біля танцювального майданчика розташовані VIP місця:

                 -  додаткове місце за столиком на одне відділення – 100 грн.,

                 -  на вечірнє відділення, офіційне відкриття змагань (23.12.17)  – 150 грн.

                   Місця за столиками продаються лише парно!

Замовлення місць за столиками: тел. 068 545 97 88

 

23 грудня 2017 р. вечірнє відділення супроводжуватиме  «Sarafan band»

 

Умови для глядачів та танцюристів:

  • спеціально переобладнана концертна зала зі зручними сидіннями для глядачів,
  • паркетний майданчик - 300м2,
  • професійні звук та світло,
  • led екран,
  • фотограф,
  • танцювальний магазин,
  • vip столики,
  • кафетерій,
  • гардероб,
  • окрема зала для нагородження.

 

З питаннями та пропозиціями звертайтесь до організатора конкурсу:

тел. (0362) 43-04-65; (067) 903 64 38;  (094) 966 04 65 

Роман Гриценюк

 

Будемо раді бачити Вас на нашому фестивалі !

 

Couples / Entries  749 / 1040
Categories23 December, Saturday24 December, Sunday
10:0013:0016:0019:0010:0013:0016:0018:00
1 Debut 4-5 years (27) W-C - 27
2 Debut Solo 4-5 years (36) W-C - 36
3 Debut 6-7 years (45) W-C - 45
4 Debut 8-9 years (30) W-C - 30
5 Debut 10-11 years (3) W-C - 3
6 Children School Solo (29) W-C - 29
7 Debut Solo 6-7 years (56) W-C - 56
8 Debut Solo 8-9 years (24) W-C - 24
9 Debut Solo 10-11 years (2) W-C - 2
10 Juveniles 1 School Solo (89) W-C-J - 89
11 Juveniles 2 School Solo (24) W-C-J - 24
12 Juniors 1+2 School Solo (9) W-C-J - 9
13 Children School 4-5 years (6) W-C - 6
14 Children School 6-7 years (22) W-C - 22
15 Juveniles 1 School (57) W-C-J - 57
16 Juveniles 2 School (19) W-C-J - 19
17 Juniors 1+2 School (6) W-C-J - 6
18 Juveniles 1 Solo N (35) W-Q-C-J - 35
19 Juveniles 2 Solo N (15) W-Q-C-J - 15
20 Juniors 1+2 Solo N (10) W-Q-C-J - 10
21 Children N (6) W-Q-C-J - 6
22 Juveniles 1 N (43) W-Q-C-J - 43
23 Juveniles 2 N (28) W-Q-C-J - 28
24 Juniors 1+2 N (15) W-Q-C-J - 15
25 Juveniles 1+2 Solo E (10) ST - 4, LA - 9
26 Juniors 1+2 Solo E (14) ST - 9, LA - 10
27 Juveniles 1+2 Solo D (1) ST - 1, LA - 1
28 Juniors 1+2 Solo D (6) ST - 3, LA - 5
29 Juveniles 1 E (13) ST - 10, LA - 9
30 Juveniles 2 E (26) ST - 21, LA - 19
31 Juniors 1 E (30) ST - 20, LA - 26
32 Juniors 2 E (12) ST - 9, LA - 10
33 Juveniles 1 D (4) ST - 3, LA - 4
34 Juveniles 2 D (13) ST - 9, LA - 9
35 Juniors 1 D (28) ST - 19, LA - 22
36 Juniors 2 D (19) ST - 15, LA - 10
37 Hobby (9) ST - 7, LA - 4
38 Juniors 1 C (12) ST - 8, LA - 9
39 Juniors 2 C (16) ST - 10, LA - 14
40 Youth+Adult C (5) ST - 4, LA - 2
41 Juniors 1 Rising Star (11) ST - 6, LA - 8
42 Juniors 2 Rising Star (16) ST - 11, LA - 13
43 Youth 1 Rising Star (9) ST - 3, LA - 7
44 Youth 2+Adults Rising Star (3) ST - 3, LA
45 Juveniles 1 ST, LA
46 Juveniles 2 (5) ST - 4, LA - 3
47 Juniors 1 (6) ST - 4, LA - 6
48 Juniors 2 (6) ST - 5, LA - 3
49 Youth 1 (6) ST - 1, LA - 5
50 Youth 2 ST, LA
51 Adult (7) ST - 4, LA - 3
Total by section1611985738135182151118
Couples / Entries  749 / 1040
JudgesCity / Country
Nunzio Mariano Italy
Алєксєєва Віталія Рівне
Андрусенко Марина Київ
Бобрусь Костянтин Харків
Бурчак Ігор Рівне
Вакуленко Олександра Київ / Україна
Васютяк Юрій Київ
Галій Олена Здолбунів
Герасименко Євгеній Одеса / Україна
Головач (Гордійчук) Інна Шепетівка / Україна
Гулевата Юлія Хмельницький / Україна
Гулеватий Дмитро Хмельницький / Україна
Декет Володимир Львів / Україна
Демченко Юлія Луцьк
Джум Олександр Рівне / Україна
Заваліна Юлія Рівне / Україна
Застровська Світлана Луцьк
Застровський Сергій Луцьк
Ільїнов Максим Львів
Калічак Віталій Дрогобич / Україна
Караченцев Володимир Харків
Климець Галина Рівне / Україна
Кобзар Сергій Харків
Компанієць Руслан Кривий Ріг
Корецька Вікторія Луцьк
Корочанський Сергій Рівне
Кохан Марія Луцьк / Україна
Кочнєв Олег Харків
Кравчук Ольга Луцьк / Україна
Кравчук Сергій Луцьк / Україна
Куценко Людмила Рівне / Україна
Кучер Діана Шепетівка / Україна
Лічутіна Анна Здолбунів
Лущик Катерина Рівне
Майстер Леонід Черкаси
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Музиченко Лариса Славута
Мулляр Катерина Тернопіль
Мулляр Олександр Тернопіль
Олійник Олена Рівне / Україна
Паровик Альона Балта
Пилипенко Юлія Золотоноша
Подопригора Ніна Рівне
Полигач Ігор Тернопіль
Руденко Юрій Черкаси
Саверська Анна Рівне / Україна
Савчук Костянтин Львів
Соломко Віктор Хмільник / Україна
Ташлікович Роман Рівне / Україна
Тепленко Поліна Київ
Ткаченко Артем Черкаси / Україна
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Филинюк Назар Біла Церква / Україна
Францен Сергій Київ
Чепуржинський Октавіан Одеса / Україна
Чернова Наталія Харків
Шевченко Владислава Золотоноша
Шевчук Олександр Старокостянтинів
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Balta / Ukraine4/8 4/7
GoldenclubBila Tserkva / Ukraine6/15 0/0
ElerinaBrovary / Ukraine6/10 6/9
OksamitDrogobych / Ukraine1/4 0/0
KarmenKalush / Ukraine2/7 2/4
ProfitKharkiv / Ukraine1/1 1/1
SiluetKharkiv / Ukraine10/23 5/13
Suzir'yaKharkiv / Ukraine9/22 8/20
ModernKovel / Ukraine5/9 5/9
Dance CenterKyiv / Ukraine3/5 3/4
Dance OlympKyiv / Ukraine3/6 2/5
Dans-TsentrKyiv / Ukraine12/20 4/5
Grand-DuetKyiv / Ukraine1/3 1/2
GrandesKyiv / Ukraine9/19 7/13
Rick RoseKyiv / Ukraine1/2 1/2
Sputnik danceKyiv / Ukraine1/2 1/2
Energiya dobraLutsk / Ukraine7/7 7/7
FortunaLutsk / Ukraine4/6 3/5
Grand DansLutsk / Ukraine2/6 2/4
RitmLutsk / Ukraine42/69 31/50
TroyandaLutsk / Ukraine19/32 13/21
DiademaLviv / Ukraine1/3 1/3
ElegantLviv / Ukraine1/3 0/0
FleshLviv / Ukraine2/6 2/6
VikadansLviv / Ukraine7/20 4/12
ModernMykolaiv / Ukraine1/2 0/0
Belaya AkatsiyaOdesa / Ukraine7/17 0/0
DebyutVinnitsa / Ukraine1/4 0/0
Elit-DansZdolbuniv / Ukraine4/5 3/3
Star-stepZdolbuniv / Ukraine29/34 28/32
RitmZhytomyr / Ukraine4/10 4/10
Dans MaysterZolotonosha / Ukraine11/25 11/24
FleshZorya / Ukraine2/2 2/2
REVERSEНетішин / Ukraine37/37 34/34
ReversОстрог / Ukraine11/14 10/12
15Рівне / Ukraine16/17 14/15
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine35/37 32/33
AstraРівне / Ukraine19/27 19/27
diamond danceРівне / Ukraine14/15 14/15
FleshРівне / Ukraine98/121 90/108
FortunaРівне / Ukraine19/25 15/17
KarmenРівне / Ukraine29/30 28/29
LadushkiРівне / Ukraine15/20 15/19
LiniyaРівне / Ukraine86/127 84/118
Lyudmila DANCРівне / Ukraine12/23 11/18
PrestizhРівне / Ukraine1/2 1/1
RytmРівне / Ukraine21/27 21/27
TenDanceРівне / Ukraine48/53 47/51
Vega-DanceРівне / Ukraine47/55 44/50
SheykСлавута / Ukraine20/22 15/16
DANS-LITsEYСтарокостянтинів / Ukraine8/17 8/16
AlyansТернопіль / Ukraine7/23 4/11
GrandeТернопіль / Ukraine6/14 6/12
O'teamТернопіль / Ukraine1/5 1/4
AktsenTХмельницький / Ukraine7/14 6/11
DreamХмельницький / Ukraine7/20 6/14
EdelveysХмельницький / Ukraine2/5 0/0
ImperialХмельницький / Ukraine4/10 2/5
Dans-MriyaХмільник / Ukraine28/44 23/38
Art-danceЧеркаси / Ukraine5/11 5/10
Art-DansЧеркаси / Ukraine1/2 1/2
CrystalЧеркаси / Ukraine16/43 10/25
ZhemchugЧеркаси / Ukraine4/6 4/6
LibidЧернівці / Ukraine5/10 0/0
Top DanceЧернігів / Ukraine1/4 0/0
BravoШепетівка / Ukraine18/21 16/19
IneshШепетівка / Ukraine2/2 2/2