Loading
post image

DUET - 2018

Всеукраїнський фестиваль зі спортивного танцю
Булейко Руслан, Ноздріна Тетяна
Полтава / Україна
17 - 18.02.2018

Conformance with the schedule

4.19/5

Dressing rooms

3.49/5

Design and comfort of the hall

4.14/5

Lighting

4.57/5

Music

4.65/5

Average value

4.21/5

Evaluation done with  37  user(s)
Last feedback date  18.02.2018 06:16


World Dance Council ( WDC )

Всеукраїнська асоціація спортивного танцю ( ВАСТ )

Полтавське обласне відділення ВАСТ

Управління у справах сім`ї, молоді та спорту

виконавчого комітету Полтавської міської ради

Танцювально-спортивний клуб «Дует»


Всеукраїнський
фестиваль зі спортивного танцю


DUET
-2018

17-18 лютого 2018 року

 

Місце проведення: м. Полтава, вул. м-н  Незалежності, 5 (біля стадіону «Ворскла»), Виставкова зала міського Будинку культури.

 

Професійне незалежне суддівство!!!

 

П,Д,В- Полька, Диско, Вару-Вару.

У категоріях «Старт», «Школа» соло та дуети змагаються окремо.

Категорії «Старт» - діти першого року навчання.

Реєстрація в день змагань завершується за 40 хвилин до початку кожного відділення.

 

Категорії:

  • ювенали 1 (8-9 років),
  • ювенали 2 (10-11 років),
  • юніори 1 (12-13 років),  
  • юніори 2 (14-15 років),
  • молодь 1 (16-18 років),
  • молодь 2 (19-21 рік),
  • дорослі (від 22 років).

           

Суддівство:

запрошенні судді, а також судді відповідної категорії.

Судді працюватимуть незалежно від своїх пар. Вхід для суддів за пред’явленням  суддівської книжки.

Реєстрація на суддівство проводиться при наявності суддівської книжки, дійсної на 2018 рік і завершується за 40 хвилин до початку кожного відділення.

Трете відділення першого дня змагань обов’язковий ДРЕСС-КОД для суддів!!!

 

Костюми та фігури:

згідно з правилами WDC.

 

Умови проведення турніру:

  • танцювальний майданчик 300 м² (ламінат),
  • місце для глядачів,
  • місця за столиками,
  • професійне освітлення й озвучення,
  • комп’ютерний  підрахунок результатів,
  • професійний фотограф,
  • танцювальний магазин «Баланс»,
  • кафетерій.

 

Взуття:

обов’язкова наявність пластикових накаблучників.

 

Реєстрація:

за класифікаційними книжками всіх всеукраїнських організацій, дійсних на 2018 рік. У категоріях «Старт», «Школа» можлива реєстрація по свідоцтву про народження.

Для клубів м. Полтави обов’язкова попередня реєстрація 16 лютого ( п’ятниця ) 2018 р. у приміщенні Полтавського МБК ( виставкова зала ) з 17.00 до 22.00.

Обов'язкова on-line реєстрація всіх учасників змагань до 16 лютого 2018 р.

Участь у змаганнях без попередньої реєстрації неможлива!!!

 

Адреса для реєстрації:

http://www.flymark.dance/

 Нагородження:

фіналісти фестивалю нагороджуються дипломами, призери - медалями, переможці - кубками. За участь у категоріях «Старт», «Школа» діти нагороджуються медалями та дипломами.

 

Змагання відбуваються за рахунок спонсорських та благодійних внесків.

Благодійний внесок для учасників:

  • категорії  «Старт», «Школа» - 170 грн. (з учасника за програму);
  • категорії «N», «Е», freestyle - 180 грн. (з учасника за програму);
  • категорії «D», «С» - 200 грн. (з учасника за програму);
  • категорії «RS», «OPEN» - 250 грн. (з учасника за програму).

 

Благодійний внесок для глядачів:

- 150 грн. з особи на весь день змагань;

- VIP-зона: місця за столиками – 70 грн. з особи на одне відділення.

Вхід для суддів та тренерів за пред’явленням суддівської книжки!

 

Контакти:

замовлення столиків за тел.: +38067-734-52-82, +38099-243-3-945 – Тетяна.

Інша інформація за тел.: +38050-237-14-11 – Руслан.

 

Організатори

Руслан Булейко та Тетяна Ноздріна

 

Couples / Entries  491 / 738
Categories17 February, Saturday18 February, Sunday
09:3014:0018:3010:0015:00
1 Children 1 Start (under 6) (9) W-C - 6 D-V-P - 3
2 Children 1 Solo Start (under 6) (13) W-C - 13 D-V-P
3 Children 2 Start (under 8) (34) W-C - 21 D-V-P - 13
4 Children 2 Solo Start (under 8) (42) W-C - 39 D-V-P - 3
5 Juveniles 1 Start (20) W-C - 20
6 Juveniles 1 Solo Start (7) W-C - 7
7 Juveniles 2 Start (2) W-C - 2
8 Juveniles 2 Solo Start (1) W-C - 1
9 Children School (under 8) (18) W-C-J - 18
10 Children Solo School (under 8) (21) W-C-J - 21
11 Juveniles 1 School (24) W-C-J - 24
12 Juveniles 1 Solo School (25) W-C-J - 25
13 Juveniles 2 School (17) W-C-J - 17
14 Juveniles 2 Solo School (11) W-C-J - 11
15 Juniors 1+2 School (1) W-C-J - 1
16 Juniors 1+2 Solo School (3) W-C-J - 3
17 Juveniles 1+2 Solo N (22) W-Q-C-J - 22
18 Juniors 1+2 Solo N (2) W-Q-C-J - 2
19 Juveniles 1+2 Solo E (8) LA - 8
20 Juniors 1+2 Solo E (8) LA - 8
21 Juveniles 1+2 Solo D (2) LA - 2
22 Juniors+Youth Solo D (5) LA - 5
23 Cup Solo Freestyle (8) LA - 8
24 Children N (under 8) (11) W-C-J - 11
25 Children Solo N (under 8) (6) W-C-J - 6
26 Juveniles 1 N (34) W-Q-C-J - 34
27 Juveniles 2 N (14) W-Q-C-J - 14
28 Juniors 1+2 N (5) W-Q-C-J - 5
29 Juveniles 1 E (7) ST - 6, LA - 5
30 Juveniles 2 E (23) ST - 19, LA - 21
31 Juniors 1 E (16) ST - 14, LA - 15
32 Juniors 2 E (9) ST - 6, LA - 8
33 Juveniles 1 D ST, LA
34 Juveniles 2 D (17) ST - 16, LA - 16
35 Juniors 1 D (24) ST - 18, LA - 21
36 Juniors 2 D (19) ST - 12, LA - 14
37 Youth+Adult D (3) ST - 2, LA - 2
38 Juniors 1 C (14) LA - 9 ST - 9
39 Juniors 2 C (23) ST - 14 LA - 18
40 Youth+Adults C+B (7) ST - 7 LA - 3
41 Juveniles 1+2 Rising Stars (5) ST - 3 LA - 3
42 Juniors 1 Rising Stars (17) LA - 9 ST - 12
43 Juniors 2 Rising Stars (18) ST - 10 LA - 10
44 Youth+Adult Rising Stars (13) ST - 9 LA - 4
45 Juveniles 1+2 Open (6) ST - 5 LA - 5
46 Juniors 1 Open (11) LA - 6 ST - 10
47 Juniors 2 Open (13) ST - 10 LA - 5
48 Youth 1 Open (3) LA - 2 ST - 1
49 Youth 2+Adult Open (6) ST - 1 LA - 5
Total by section16411715422578
Couples / Entries  491 / 738
JudgesCity / Country
Ferris Maryna No city USA / USA
Scherban Nikolai No city USA / USA
Антоненко Віктор Харків / Україна
Аржевітіна Вероніка Київ / Україна
Бацанова Людмила Полтава / Україна
Бобрусь Костянтин Харків / Україна
Бронніков Євген Полтава / Україна
Бубирь Дмитрій Полтава / Україна
Власенко Алина Полтава / Україна
Гайдаш Олександр Харків / Україна
Герасименко Євгеній Одеса / Україна
Гловацька Світлана Дніпро / Україна
Голуб Игорь Полтава / Україна
Горголь Петро Полтава / Україна
Гречихо Тарас Полтава / Україна
Грицай Кирилл Полтава / Україна
Громова Дарья Суми / Україна
Гусєв Сергій Полтава / Україна
Дендиберина Анастасия Полтава / Україна
Жиров Олександр Полтава / Україна
Жук Костянтин Суми / Україна
Зощук Євген Київ / Україна
Ісичко Геннадiй Комсомольський / Україна
Карпенко Кристина Полтава / Україна
Коваль Илона Полтава / Україна
Комельков Владислав Полтава / Україна
Кочнєв Олег Харків / Україна
Красношлик Олександр Дніпро / Україна
Кузьмина Ольга Дніпро / Україна
Мальований Кирило Дніпро / Україна
Мачулка Володимир Кропивницький / Україна
Мішина Вікторія Харків / Україна
Мулляр Катерина Тернопіль / Україна
Мулляр Олександр Тернопіль / Україна
Нікітін Олександр Полтава / Україна
Новикова Наталья Свiтловодськ / Україна
Оксененко Андрій Харків / Україна
Срібна Анастасія Полтава / Україна
Срібний Юрій Полтава / Україна
Степанов Дмитро Запоріжжя / Україна
Сухар Валерія Полтава / Україна
Татаренко Дмитро Суми / Україна
Фернебок Анна Полтава / Україна
Хоришко Денис Полтава / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
kurazh-densBilgorod-Dnistrovskyy / Ukraine9/25 9/25
TandemBogoduhov / Ukraine2/3 2/3
AstraDnipro / Ukraine11/23 8/15
GarmoniyaDnipro / Ukraine5/22 0/0
RenesansDnipro / Ukraine2/6 1/4
Triumf plusDnipro / Ukraine1/2 1/2
AstraGorishny Plavni / Ukraine10/16 9/15
AlyansKharkiv / Ukraine2/4 2/3
EstrellaKharkiv / Ukraine3/10 2/4
KredoKharkiv / Ukraine1/1 1/1
KristalKharkiv / Ukraine1/1 0/0
Litvinoff DanceKharkiv / Ukraine3/5 3/5
ProfitKharkiv / Ukraine1/1 1/1
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine4/12 3/8
SferaKharkiv / Ukraine2/4 2/4
StarDanceKharkiv / Ukraine14/29 10/16
Suzir'yaKharkiv / Ukraine8/22 5/14
TenDanceKharkiv / Ukraine2/4 1/2
VoyazhKharkiv / Ukraine1/1 1/1
KristalKobelyaki / Ukraine4/4 4/4
VivatKomsomolskiy / Ukraine2/4 1/2
KonfetiKrasnograd / Ukraine1/2 1/2
AstraKremenchuk / Ukraine14/28 12/22
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine15/31 13/25
OlimpKropivnitskiy / Ukraine17/21 17/20
FokstrotKryvy Rig / Ukraine1/2 0/0
Shkola tantsa Vesty BrandtKryvy Rig / Ukraine4/10 0/0
StarLightOhtirka / Ukraine5/8 5/8
Poltava / Ukraine29/29 28/28
AccentPoltava / Ukraine11/12 11/12
AlyansPoltava / Ukraine24/31 20/27
Avia-DensPoltava / Ukraine10/25 7/17
Dance-gloryPoltava / Ukraine16/17 13/13
Dinamo PoltavaPoltava / Ukraine6/12 5/9
Drive DancePoltava / Ukraine11/16 7/11
DuetPoltava / Ukraine33/46 30/40
EstadesPoltava / Ukraine43/64 39/55
FestivalPoltava / Ukraine21/24 15/18
FusionPoltava / Ukraine5/7 4/6
Gold StarPoltava / Ukraine5/7 4/6
Gold TeamPoltava / Ukraine2/2 2/2
KrokPoltava / Ukraine2/2 2/2
Lion-DancePoltava / Ukraine8/8 7/7
Mayster-DansPoltava / Ukraine28/33 25/27
NadezhdaPoltava / Ukraine11/12 8/8
Navi-dancePoltava / Ukraine4/4 3/3
ParadizPoltava / Ukraine12/12 9/9
RitmPoltava / Ukraine12/15 10/12
RondoPoltava / Ukraine4/8 3/6
ROYAL-DANCEPoltava / Ukraine2/3 2/3
TandemPoltava / Ukraine10/10 8/8
Time to dancePoltava / Ukraine33/70 25/51
VdokhnoveniePoltava / Ukraine24/29 16/20
YuventaPoltava / Ukraine5/7 5/7
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine7/14 7/14
MaksimumZaporizhzhya / Ukraine2/4 2/4
AssolНікополь / Ukraine1/1 1/1
StyleПівденне / Ukraine5/6 5/6
ALLEGROСвiтловодськ / Ukraine11/11 8/8
RITMСвiтловодськ / Ukraine3/6 2/4
PrestizhСєвєродонецьк / Ukraine5/22 3/9
10DanceСуми / Ukraine8/18 8/18
M-StudioСуми / Ukraine23/51 20/38
SimpatiyaСуми / Ukraine4/7 4/7
TSh GARANINOYСуми / Ukraine10/17 9/16