Loading
post image

ПОЛТАВСЬКИЙ ВАЛЬС - 2018

Vlll традиційний міжнародний рейтинговий фестиваль зі спортивного танцю
Бронніков Євген, Броннікова Світлана
Полтава / Україна
19 - 20.05.2018

Conformance with the schedule

4.44/5

Dressing rooms

4.15/5

Design and comfort of the hall

4.51/5

Lighting

4.78/5

Music

4.88/5

Average value

4.55/5

Evaluation done with  41  user(s)
Last feedback date  20.05.2018 05:38

 

УВАГА !!!

ЗМІНИ В РОЗКЛАДІ !!! 

 

Станом на 18.04.2018

Федерація Танцювального Спорту України

ГО «Танцювальний Союз Полтавської Області»

Управління у справах сім’ї,молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації

Управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради 

Обласна дитяча громадська організація КСТ «АВІА-ДЕНС»

 

19-20 травня 2018 року

VIII традиційний міжнародний рейтинговий фестиваль зі спортивного танцю

 "ПОЛТАВСЬКИЙ ВАЛЬС-2018"

 

GRAND SHOW

MAREK KOSATY & PAULINA GLAZIK

 

Місце проведення: м. Полтава, Майдан Незалежності, 5 (Виставкова зала МБК)

 

Танцювальний  паркет: 320 кв. м.          

 

Суддівство:

ЗАПРОШЕННІ СУДДІ З УКРАЇНИ, МОЛДОВИ, ГРЕЦІЇ, БІЛОРУССІЇ, ПОЛЬЩІ,  ІТАЛІЇ, ГРУЗІЇ!!! (список  уточнюється). Судді працюватимуть незалежно від своїх пар.

3 відділення обов’язковий ДРЕСС-КОД для суддів та глядачів (вечірні сукні та ділові костюми)!!! Вхід для суддів за пред’явленням суддівської книжки!!!

 

Реєстрація:

здійснюється за класифікаційними книжками всіх всеукраїнських організацій, дійсних на 2018 р. і закінчується за 30 хвилин до початку відділення. У категоріях «Дебют», «Атестація» можлива реєстрація за свідоцтвом про народження. Реєстрація суддів, для чіткої роботи без затримок,  закінчується суворо за 40 хвилин до початку відділення!

 

Обмеження:

Згідно загальноприйнятих правил.

Діти категорій  3-5 років ДРЕСС-КОД  у ВИШИВАНКАХ (по бажанню)!!!

 

Умови залу:

великий комфортабельний зал, оздоблений  яскравою ілюмінацією, якісним звучанням від живих барабанів Vladis. Зручні роздягальні для суддів, та танцюристів. Працюватимуть кафетерії, танцювальний магазин,а також професійні візажист та перукар. Домовитись по тел.0993639758, 0678497493 (Марина)

 

Нагородження:

усі фіналісти нагороджуються дипломами, призери  кожної  категорії – медалями та кубками, а також від партнерів фестивалю. Усі учасники категорій «Дебют», «Атестація» нагороджуються дипломами, медалями, та призами від «Білого Кролика».

 

Фінансові умови:

фестиваль проводиться з благодійною метою, для підвищення престижу міста. Всі витрати по організації і проведенні фестивалю, здійснюються за рахунок благодійних та спонсорських внесків.   

Внески з однієї  особи:

  • «Атестація», «Дебют», Соло – 180 грн.,
  • «Н»,«Е»,«Д», «OPEN» - 200 грн.,
  • «С», Rising Stars - 250 грн.,
  • «Професіонали» - 300  грн..;
  • SHOW-ансамблі – 150 грн.з особи. 

Вхід для глядачів  - 150 грн. на весь день фестивалю, на два дні 250 грн.VIP зона+100 грн. за місце.

Starting fee for foreign  dancers (per couple for one program): «Н» ,«Е» ,«Д» - 20 EU, «С», «RS», «Open »- 25 EU, «Prof» -30 EU.

Для пенсіонерів та студентів знижка 50% при наявності документа!!!

Інформація з приводу SHOW-ансамблі по номеру (095) 30-70-500 (Євген)

Заказ столиків по номеру (066) 68-55-661 (Світлана)

 

Заявки на участь:

Без попередньої реєстрації, участь у фестивалі неможлива! Велике прохання, зареєструватись до 17 ТРАВНЯ  включно, на сайті   https://flymark.dance/Competition/Details/876

УВАГА!!!

Реєстрація  Полтавських клубів 18 ТРАВНЯ (п’ятниця ) 2018р. з 18.00 до 21.30 в приміщенні ГорДК!!!

 

ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ:

Обласна дитяча громадська організація КСТ «Авіа-Денс» (Бронніков Євген)

моб. 095 30 70 500., Е-mail: avia-dance@yandex.ua,  www.vkontakte.ru/id19809069

 

До зустрічі на змаганнях у нашому місті !!!

 

Couples / Entries  664 / 1134
Categories19 May, Saturday20 May, Sunday
09:0014:0019:0009:3012:3016:00
1 Children 2 N (5-7 years) (9) W-C-J - 9
2 Juveniles 1 N (27) W-Q-C-J - 27
3 Juveniles 2 N (25) W-Q-C-J - 25
4 Juniors 1+2 N (15) W-Q-C-J - 15
5 Children E (5-7 years) (2) ST - 1, LA - 2
6 Juveniles 1 E (9) ST - 7, LA - 9
7 Juveniles 2 E (10) ST - 9, LA - 9
8 Juniors 1 E (23) ST - 18, LA - 21
9 Juniors 2 E (14) ST - 10, LA - 11
10 Juveniles 1 D (7) ST - 6, LA - 5
11 Juveniles 2 D (13) ST - 12, LA - 12
12 Juniors 1 D (30) ST - 17, LA - 24
13 Juniors 2 D (28) LA - 23 ST - 18
14 Youth+Adult D (11) ST - 7, LA - 8
15 Juniors 1 C (21) ST - 13 LA - 15
16 Juniors 2 C (24) LA - 18 ST - 16
17 Youth+Adults C+B (20) ST - 12 LA - 10
18 Juveniles 1+2 Rising Stars (11) ST - 8, LA - 11
19 Juniors 1 Rising Stars (15) LA - 10 ST - 7
20 Juniors 2 Rising Stars (19) LA - 13 ST - 12
21 Youth+Adult Rising Stars (16) LA - 9 ST - 8
22 Juveniles 1+2 Open (13) ST - 12, LA - 8
23 Juniors 1 Open (13) ST - 7 LA - 10
24 Juniors 2 Open (5) ST - 4, LA - 3
25 Youth 1 Open (9) ST - 6 LA - 4
26 Youth 2+Adult Open (10) ST - 6 LA - 4
27 Seniors Open ST, LA
28 Professional ST, LA
29 Cup of the Poltava Waltz (5) VW - 5
30 Children 1 Debut (3-5 years) (9) W-C - 8, D-V-P - 1
31 Children 2 Debut (6-7 years) (39) W-C - 39, D-V-P
32 Children 1 Solo Debut (3-5 years) (30) W-C - 30
33 Children 2 Solo Debut (6-7 years) (55) W-C - 55
34 Children 1 Atestation (3-5 years) (2) W-C-J - 2
35 Children 2 Atestation (6-7 years) (21) W-C-J - 21
36 Children 2 Solo Atestation (6-7 years) (36) W-C-J - 36
37 Children 1+2 Solo N (15) W-C-J - 15
38 Juveniles 1 Debut (20) W-C - 20
39 Juveniles 1 Solo Debut (28) W-C - 28
40 Juveniles 1 Atestation (38) W-C-J - 38
41 Juveniles 1 Solo Atestation (44) W-C-J - 44
42 Juveniles 2 Debut (6) W-C - 6
43 Juveniles 2 Solo Debut (10) W-C - 10
44 Juveniles 2 Atestation (26) W-C-J - 26
45 Juveniles 2 Solo Atestation (26) W-C-J - 26
46 Juveniles 1 Solo N (20) W-Q-C-J - 20
47 Juveniles 2 Solo N (25) W-Q-C-J - 25
48 Juveniles 1 Solo E (13) ST - 8, LA - 13
49 Juveniles 2 Solo E (16) ST - 9, LA - 14
50 Juveniles Solo D (12) ST - 8, LA - 11
51 Cup Solo Freestyle (17) Ch-S-J - 17
52 Juniors 1+2 Debut (4) W-C - 4
53 Juniors 1+2 Solo Debut (1) W-C - 1
54 Juniors 1+2 Atestation (3) W-C-J - 3
55 Juniors 1+2 Solo Atestation (4) W-C-J - 4
56 Juniors 1+2 Solo N (9) W-Q-C-J - 9
57 Juniors 1+2 Solo E (14) ST - 5, LA - 14
58 Youth Solo D (6) ST - 1, LA - 6
59 Juniors Solo D (16) ST - 6, LA - 15
60 Juveniles 1+2 Small Group ST, LA, Mixed style
61 Juveniles 1+2 Formation ST, LA, Mixed style
62 Juniors 1+2 Small Group ST, LA, Mixed style
63 Juniors 1+2 Formation ST, LA, Mixed style
64 Youth Small Group ST, LA, Mixed style
65 Youth Formation ST, LA, Mixed style
Total by section20819713125527568
Couples / Entries  664 / 1134
JudgesCity / Country
Glazik Paulina Bydgoszcz / Poland
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
Kobylkin Serhii LUBLIN / Poland
Kosaty Marek Bydgoszcz / Poland
KOUNTOUPIDOU EIRINI Athens / Greece
Mosejcuk Andrej Warsaw / Poland
Sevels Gatis Riga / Latvia
Vasiuk Kirill Italy / Italy
Бацанова Людмила Полтава
Бобрусь Костянтин Харків / Україна
Бубирь Юлія Полтава
Волчецький Сергій Маріуполь
Вяхірєв Юрій Київ / Україна
Гайдаш Олександр Харків / Україна
Герасименко Марія Одеса / Україна
Голуб Игорь Полтава / Україна
Гончарова Ксенія Одеса / Україна
Горбенко Алена Харків
Горовецький Олександр Київ / Україна
Гоцуляк Олексій Одеса / Україна
Гречихо Тарас Полтава / Україна
Гритчак Дмитрий Київ / Україна
Гритчак Карина Київ
Грицай Кирилл Полтава / Україна
Гусєв Сергій Полтава
Демиденко Дарина Полтава / Україна
Дзюбан Оксана Полтава
Дзюбан Сергей Могилев / Belorus
Дикий Андрій Київ / Україна
Долгополов Констянтин Дніпро / Україна
Євлашевський Констянтин Боярка / Україна
Жиров Олександр Полтава / Україна
Казатинський Олександр Донецьк / Україна
Калинчук Оксана Івано-Франківськ / Україна
Каплунова Світлана Харків / Україна
Караченцев Володимир Харків / Україна
Карпенко Кристина Полтава / Україна
Клепча Анастасия Zaslavl / Belarus
Кобзар Сергій Харків
Коваль Илона Полтава / Україна
Колесник Роман Запоріжжя / Україна
Колісник Юрій Полтава / Україна
Косович Юрій Івано-Франківськ / Україна
Кочкарьов Юрій Запоріжжя / Україна
Кузнєчихін Станіслав Луцьк / Україна
Кулик Світлана Полтава / Україна
Куценко Галина Кременчук
Левандовська Оксана Київ
Лисенко Іван Лебедин
Літке Марина Харків / Україна
Ляшенко Ирина Полтава / Україна
Мачулка Володимир Кропивницький / Україна
Мулляр Олександр Тернопіль / Україна
Наливайко Іван Полтава
Ноздріна Тетяна Полтава / Україна
Овчинніков Олексій Слов’янськ / Україна
Подкас Сергей Zaslavl / Belarus
Проценко Крiстiна Полтава
Рагуліна Олена Полтава / Україна
Сериков Денис Харків
Сєріков Денис Харків / Україна
Синько Дмитрий Дніпро / Україна
Сироткин Микита Полтава
Слєсаренко Сніжанна Южне / Україна
Соковиков Роман Лозова / Україна
Соловей Світлана Полтава / Україна
Соронович Ігор Київ / Україна
Срибная Анастасия Полтава / Україна
Степанов Дмитро Запоріжжя / Україна
Сухар Валерія Полтава
Тарасов Кирило Дніпро / Україна
Тютюнник Олена Кременчук / Україна
Федорова Тетяна Маріуполь / Україна
Фернебок Анна Полтава / Україна
Фінько Семен Полтава
Хоришко Денис Полтава / Україна
Цирліна Олександра Київ / Україна
Шапіро Олег Харків / Україна
Шик Олег Полтава / Україна
Широковська Олександра Харків / Україна
Широковський Клим Харків / Україна
Штогрин Володимир Одеса / Україна
Шульга Володимир Кривий Ріг / Україна
Яременко Ігор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
ROSE KARRA PL.ATTIKISAthens / Greece2/3 2/3
AsgardBoyarka / Ukraine8/24 1/3
GloriyaChernigiv / Ukraine1/2 1/2
BRAVODnipro / Ukraine4/8 4/8
Dian-DanceDnipro / Ukraine18/29 18/29
DKdanceDnipro / Ukraine3/6 2/5
AstraGorishny Plavni / Ukraine5/9 5/6
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine2/5 2/5
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine2/11 2/10
Golden FleeceKharkiv / Ukraine3/6 3/6
Harkovskiy Centr sportivnoy horeografii (HCSH)Kharkiv / Ukraine1/2 1/1
KharkivKharkiv / Ukraine1/1 1/1
LELKharkiv / Ukraine4/11 4/10
MiridansKharkiv / Ukraine1/2 1/2
OSKARKharkiv / Ukraine1/1 1/1
PrestizhKharkiv / Ukraine5/30 5/20
Royal Dance ClubKharkiv / Ukraine5/13 3/8
Siluet Dance UnionKharkiv / Ukraine3/4 2/3
StarDanceKharkiv / Ukraine9/23 5/11
Suzir'yaKharkiv / Ukraine5/13 5/11
TandemKharkiv / Ukraine3/12 1/2
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine7/17 6/14
Top DancesportKharkiv / Ukraine1/2 1/2
UkrDanceTeamKharkiv / Ukraine14/28 7/12
VoyazhKharkiv / Ukraine1/3 1/2
KristalKobelyaki / Ukraine1/1 1/1
StilKotsubinske / Ukraine3/9 3/9
AstraKremenchuk / Ukraine1/2 1/2
ElegiyaKremenchuk / Ukraine11/34 11/34
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine1/2 1/2
MASTERSKryvy Rig / Ukraine6/13 1/2
MaximumKupyansk / Ukraine1/1 1/1
Bodi FitKyiv / Ukraine2/6 2/4
ChempionKyiv / Ukraine9/21 7/16
Dance AvenueKyiv / Ukraine16/37 16/37
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine1/2 1/2
FavorKyiv / Ukraine1/2 1/2
FiestaKyiv / Ukraine11/24 11/24
PerfectionKyiv / Ukraine2/8 2/8
SupadansKyiv / Ukraine1/1 1/1
SуnergуKyiv / Ukraine1/1 1/1
Tandem1996Kyiv / Ukraine9/22 8/15
GratsiyaLebedyn / Ukraine32/72 29/61
ElitLozova / Ukraine2/6 2/6
ElitLozova / Ukraine1/1 0/0
No clubLUBLIN / Poland2/4 2/4
AnDensLviv / Ukraine1/2 1/2
KaprizMogilev / Belorus4/13 1/2
Belaya AkatsiyaOdesa / Ukraine8/25 0/0
Dance WayOdesa / Ukraine14/30 13/28
StarLightOhtirka / Ukraine11/13 10/12
Poltava / Ukraine18/18 18/18
AccentPoltava / Ukraine24/36 22/29
AlyansPoltava / Ukraine25/34 23/31
Avia-DensPoltava / Ukraine19/71 16/43
Dance-gloryPoltava / Ukraine6/6 6/6
Dinamo PoltavaPoltava / Ukraine5/8 0/0
Drive DancePoltava / Ukraine6/10 6/10
DuetPoltava / Ukraine29/40 29/40
ElegantPoltava / Ukraine2/3 2/3
EstadesPoltava / Ukraine36/52 33/46
FestivalPoltava / Ukraine22/26 21/24
FusionPoltava / Ukraine4/5 2/3
Gold TeamPoltava / Ukraine2/2 2/2
Gross-M clubPoltava / Ukraine17/26 14/18
KrokPoltava / Ukraine2/2 2/2
Lion-DancePoltava / Ukraine14/15 13/14
Mayster-DansPoltava / Ukraine36/40 32/34
NadezhdaPoltava / Ukraine10/10 8/8
Navi-dancePoltava / Ukraine7/7 7/7
ReverancePoltava / Ukraine3/3 2/2
RitmPoltava / Ukraine11/15 11/15
RondoPoltava / Ukraine18/32 9/13
ROYAL-DANCEPoltava / Ukraine6/16 4/10
SpacePoltava / Ukraine1/1 1/1
TandemPoltava / Ukraine8/8 6/6
Top dancePoltava / Ukraine1/2 1/2
VdokhnoveniePoltava / Ukraine28/41 23/28
YuventaPoltava / Ukraine13/13 13/13
RisingSunRomni / Ukraine30/32 27/29
Golden FleeceTbilisi / Georgia1/2 0/0
DebyutVinnitsa / Ukraine2/8 0/0
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine8/26 8/24
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine6/13 6/12
RitmZaporizhzhya / Ukraine1/2 0/0
SpartakZaporizhzhya / Ukraine5/13 3/9
StarDanceZaporizhzhya / Ukraine1/4 1/4
AkcentZaslavl / Belorus4/15 4/15
SharmМаріуполь / Ukraine4/12 3/7
Viktoriya PrestizhМелітополь / Ukraine10/36 4/14
AllegroПавлоград / Ukraine31/47 25/38
10DanceСуми / Ukraine6/13 6/13
M-StudioСуми / Ukraine24/60 17/42
VizaviСуми / Ukraine5/12 4/9
FiiestaЧеркаси / Ukraine5/15 5/14
LileyaЧеркаси / Ukraine4/9 4/9
Sputnik DanceЧеркаси / Ukraine1/1 0/0
STILЧеркаси / Ukraine8/19 0/0
Gran-priЧутове / Ukraine10/15 10/14
MechtaЮжне / Ukraine4/13 0/0