Loading
post image

POLTAVA TROPHY-2017

V традиційний міжнародний рейтинговий фестиваль зі спортивного танцю
Бронніков Євген, Броннікова Світлана
Полтава / Україна
11 - 12.11.2017

Conformance with the schedule

3.24/5

Dressing rooms

2.65/5

Design and comfort of the hall

3.63/5

Lighting

4.92/5

Music

4.82/5

Average value

3.85/5

Evaluation done with  49  user(s)
Last feedback date  12.11.2017 07:30

 

Станом на 05.09.2017

Федерація Танцювального Спорту України

ГО «Танцювальний Союз Полтавської Області»

Управління у справах сім’ї,молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації

Управління у справах сім`ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради 

Обласна дитяча громадська організація КСТ «АВІА-ДЕНС»

 

11-12  листопада 2017 року

V традиційний міжнародний рейтинговий фестиваль

зі спортивного танцю

 POLTAVA TROPHY - 2017

 

Місце проведення: м. Полтава, Майдан Незалежності, 5 (Виставкова зала МБК)

 

Танцювальний  паркет: 350 кв. м.

 

УВАГА!!! ЗМІНИ в програмі другого 2 дня!!!!
Категорії : Ювенали 2 Атестація соло і пари, Ювенали Д соло, Ювенали 2 Е соло, Кубок Соло 
Будуть виступати у 2 блоці другого відділення!!!! 

 

Суддівство:

ЗАПРОШЕННІ СУДДІ!!! (список  уточнюється). Судді працюватимуть незалежно від своїх пар.

3 відділення обов’язковий ДРЕСС-КОД для суддів!!! Вхід для суддів за пред’явленням суддівської книжки!!!

 

В  КАТЕГОРІЯХ МОЛОДЬ 2+ДОРОСЛІ  OPEN

ТА ПРОФЕСІОНАЛИ –

ПРИЗОВИЙ ФОНД!!!

 

Реєстрація:

здійснюється за класифікаційними книжками всіх всеукраїнських організацій, дійсних на 2017 р. і закінчується за 30 хвилин до початку відділення. У категоріях «Дебют», «Атестація» можлива реєстрація за свідоцтвом про народження. Реєстрація суддів, для чіткої роботи без затримок,  закінчується суворо за 40 хвилин до початку відділення!

 

Starting fee for foreign  dancers (per couple for one program):

  • «Н», «Е», «Д» - 15EU,
  • «С», «RS», «Open»- 20EU,
  • «Prof»-25EU.

 

Tickets -  10 Euro

 

Обмеження: Згідно загальноприйнятих правил.

 

ДВП (Діско,Вару-Вару, Полька)

 

Діти категорій  3-5 років ДРЕСС-КОД  у ВИШИВАНКАХ (по бажанню)!!!

 

Умови залу:

Великий комфортабельний зал, оздоблений  яскравою ілюмінацією, якісним звучанням від Dj Maksy (Tallin). Зручні роздягальні для суддів та танцюристів. Працюватимуть кафетерії, танцювальний магазин, а також професійні візажист та перукар. Домовитись по тел.0993639758, 0678497493 (Марина)

 

Нагородження:

 усі фіналісти нагороджуються дипломами, призери  кожної  категорії – медалями та кубками, а також від партнерів фестивалю. Усі учасники категорій «Дебют», «Атестація» нагороджуються дипломами, медалями, та призами від «Білого Кролика».

 

Фінансові умови:

змагання  проводяться з благодійною метою, для підвищення престижу міста. Всі витрати по організації і проведенні фестивалю, здійснюються за рахунок благодійних та спонсорських внесків.   

Внески з однієї  особи:

  • «Атестація», «Дебют», Соло – 170 грн.,
  • «Н»,«Е»,«Д» - 180 грн.,
  • «С», Rising Stars-200 грн.,
  • «OPEN»-180 грн.,
  • «Професіонали» - 250 грн..;
  • SHOW-ансамблі – 150 грн.з особи. 

Вхід для глядачів  - 150 грн. на весь день фестивалю, на два дні 250 грн.VIP зона+70 грн. за місце.

Для пенсіонерів та студентів знижка 50% при наявності документа!!!

Інформація з приводу SHOW-ансамблі по номеру (095) 30-70-500 (Євген)

Заказ столиків по номеру (066) 68-55-661 (Світлана)

 

Заявки на участь:

Без попередньої реєстрації, участь у змаганнях неможлива! Велике прохання, зареєструватись до 9 листопада  включно, на сайті https://flymark.dance

УВАГА!!! Реєстрація  Полтавських клубів 10 листопада (п’ятниця ) 2017р. з 18.00 до 21.30!!!

 

ОРГАНІЗАТОР ЗМАГАНЬ:

Обласна дитяча громадська організація КСТ «Авіа-Денс» (Бронніков Євген)

моб. 095 30 70 500., Е-mail: avia-dance@yandex.ua,  www.vkontakte.ru/id19809069

 

До зустрічі на змаганнях у нашому місті!!!

 З повагою, Євген та Світлана Броннікови

 

Couples / Entries  824 / 1441
Categories11 November, Saturday12 November, Sunday
09:3013:0018:0010:0013:0015:00
1 Children 2 N (5-7 years) (12) W-C-J - 12
2 Juveniles 1 N (30) W-Q-C-J - 30
3 Juveniles 2 N (31) W-Q-C-J - 31
4 Juniors 1+2 N (10) W-Q-C-J - 10
5 Children E (5-7 years) (2) ST - 2, LA - 1
6 Juveniles 1 E (29) ST - 24, LA - 28
7 Juveniles 2 E (48) ST - 40, LA - 46
8 Juniors 1 E (24) LA - 18 ST - 21
9 Juniors 2 E (16) ST - 13, LA - 11
10 Juveniles 1 D (10) ST - 6, LA - 7
11 Juveniles 2 D (30) LA - 22 ST - 22
12 Juniors 1 D (33) ST - 29, LA - 30
13 Juniors 2 D (34) ST - 29, LA - 23
14 Youth+Adult D (14) ST - 10, LA - 8
15 Juniors 1 C (29) ST - 18 LA - 16
16 Juniors 2 C (25) ST - 18, LA - 17
17 Youth+Adults C+B (34) ST - 18 LA - 20
18 Juveniles 1+2 Rising Stars (12) ST - 9 LA - 10
19 Juniors 1 Rising Stars (24) LA - 18 ST - 12
20 Juniors 2 Rising Stars (26) ST - 17, LA - 14
21 Youth+Adult Rising Stars (29) LA - 17 ST - 12
22 Juveniles 1+2 Open (11) ST - 8, LA - 8
23 Juniors 1 Open (16) ST - 12 LA - 10
24 Juniors 2 Open (16) ST - 9 LA - 8
25 Youth 1 Open (15) ST - 6 LA - 11
26 Youth 2+Adult Open (15) ST - 6 LA - 9
27 Seniors Open (1) ST - 1, LA
28 Professional (1) ST - 1 LA
29 Children 1 Debut (3-5 years) (23) W-C - 16, D-V-P - 9
30 Children 2 Debut (6-7 years) (55) W-C - 48, D-V-P - 13
31 Children 3 Debut (over 8) (5) D-V-P - 5
32 Children 1 Solo Debut (3-5 years) (32) W-C - 32, D-V-P
33 Children 2 Solo Debut (6-7 years) (60) W-C - 60
34 Children 1 Atestation (3-5 years) (4) W-C-J - 4
35 Children 2 Atestation (6-7 years) (19) W-C-J - 19
36 Children 2 Solo Atestation (6-7 years) (25) W-C-J - 25
37 Children 1+2 Solo N (10) W-C-J - 10
38 Juveniles 1 Debut (33) W-C - 33
39 Juveniles 2 Debut (7) W-C - 7
40 Juveniles 1 Solo Debut (46) W-C - 46
41 Juveniles 2 Solo Debut (14) W-C - 14
42 Juveniles 1 Atestation (43) W-C-J - 43
43 Juveniles 2 Atestation (22) W-C-J - 22
44 Juveniles 1 Solo Atestation (54) W-C-J - 54, D-V-P
45 Juveniles 2 Solo Atestation (17) W-C-J - 17
46 Juveniles 1 Solo N (30) W-Q-C-J - 30
47 Juveniles 2 Solo N (23) W-Q-C-J - 23
48 Juveniles 1 Solo E (10) ST - 6, LA - 10
49 Juveniles 2 Solo E (17) ST - 11, LA - 14
50 Juveniles Solo D (9) ST - 3, LA - 8
51 Cup Solo Freestyle (16) Ch-S-J - 16
52 Juniors 1+2 Debut (3) W-C - 3
53 Juniors 1+2 Solo Debut W-C
54 Juniors 1+2 Atestation (2) W-C-J - 2
55 Juniors 1+2 Solo Atestation (1) W-C-J - 1
56 Juniors 1+2 Solo N (8) W-Q-C-J - 8
57 Juniors 1+2 Solo E (22) ST - 8, LA - 20
58 Juniors+Youth Solo D (17) ST - 6, LA - 15
59 Juveniles 1+2 Small Group ST, LA, Mixed style
60 Juveniles 1+2 Formation (2) ST - 1, LA, Mixed style - 1
61 Juniors 1+2 Small Group ST, LA, Mixed style
62 Juniors 1+2 Formation ST, LA, Mixed style
63 Youth Small Group ST, LA, Mixed style
64 Youth Formation ST, LA, Mixed style
Total by section286257235241266156
Couples / Entries  824 / 1441
JudgesCity / Country
Gavrilenco Igor Tiraspol / Moldova
Graur Daniel Chisinau / Moldova
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
Popovici Anatolie Chisinau / Moldova
Абрамова Тетяна Київ / Україна
Бережна Сніжана Херсон / Україна
Бєлова Наталія Харків / Україна
Бобрусь Констянтин Харків
Богайчук Еліна Харків / Україна
Бондарь Юрій Полтава
Бубирь Дмитро Полтава / Україна
Бубирь Юлія Полтава / Україна
Власенко Алина Полтава / Україна
Власова Оксана Херсон / Україна
Волков Микола Полтава
Волчецкий Сергей Маріуполь
Гавриш Анастасія Полтава
Горовецький Олександр Київ
Грицай Кирилл Полтава
Громова Дарья Суми / Україна
Дейник Сергій Київ
Демовская Наталия Кременчук
Дендиберина Анастасия Полтава
Дзюбан Оксана Полтава / Україна
Дзюбан Сергей Могилев / Belorus
Дикий Андрій Київ
Довбиш Аліна Горішні Плавні
Довбыш Алина Горішні Плавні
Довгань Елена Полтава / Україна
Єгорова Анна Харків
Єна Тетяна Харків / Україна
Жиров Александр Полтава / Україна
Жосан Виталий Кам'янське
Жосан Віталій Кам'янське / Україна
Замчій Олена Полтава
Караченцев Володимир Харків
Карпенко Кристина Полтава / Україна
Клименко Анна Харків / Україна
Климович Аурика Лозова / Україна
Коваль Виталий Bendery / Moldova
Коваль Илона Полтава / Україна
Кожевникова Татьяна Чернігів / Україна
Колісник Юрій Полтава / Україна
Комиссаренко Ольга Запоріжжя / Україна
Константінов Євгеній Горішні Плавні
Корочанський Сергій Рівне
Костилева Наталія Київ / Україна
Кріпак Володимир Кам'янське / Україна
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський / Україна
Кулик Светлана Пирятин / Україна
Кулик Светлана Полтава / Україна
Куценко Галина Кременчук / Україна
Левандовська Оксана Київ / Україна
Леонтьев Алексей Харків / Україна
Лисенко Іван Лебедин / Україна
Литвак Лина Одеса / Україна
Мачулка Володимир Київ
Медуниця Олексій Суми / Україна
Мішина Вікторія Харків
Назаренко Андрій Кременчук
Назаренко Любовь Кременчук
Наливайко Іван Полтава / Україна
Нікітін Максим Дніпро
Нікітін Олександр Полтава
Новосьолов Iгор Мелітополь / Україна
Ноздріна Тетяна Полтава / Україна
Овчинніков Олексій Слов’янськ
Перетятко Руслана Суми
Пильченко Юлія Кременчук
Рагуліна Олена Полтава / Україна
Ровнейко Марина Кременчук
Савчук Алла Чернігів / Україна
Сагайдак Кристина Дніпро / Україна
Сенчіло Ярослав Харків
Слєсаренко Сніжанна Южне / Україна
Сокол Сергій Кам'янське / Україна
Соловей Світлана Полтава / Україна
Соронович Ігор Київ
Срібна Анастасія Полтава / Україна
Срібний Юрій Полтава / Україна
Сухар Валерія Полтава / Україна
Сябрюк Евгений Павлоград / Україна
Тимошенко Валентин Полтава
Федорова Тетяна Маріуполь / Україна
Федорчук Валентина Київ
Фернебок Анна Полтава / Україна
Филинюк Назар Біла Церква / Україна
Финько Семен Полтава / Україна
Хоришко Денис Полтава / Україна
Шапран Ігор Кременчук
Шевцов Ігор Запоріжжя
Шевченко Руслан Київ
Шик Олег Полтава / Україна
Шохін Валерій Олександрія / Україна
Шудра Олена Чернігів / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
GRACIYa--------- / Ukraine1/3 1/2
FeeriyaBendery / Moldova15/41 11/29
GoldenclubBila Tserkva / Ukraine8/16 8/15
TandemBogoduhov / Ukraine4/6 4/5
Prestizh Brovary / Ukraine1/4 1/4
EleganceChisinau / Moldova5/27 5/27
Step upChisinau / Moldova10/25 10/25
BelissimoDnipro / Ukraine3/4 2/2
Dian-DanceDnipro / Ukraine1/2 1/2
GalateyaDnipro / Ukraine3/10 0/0
GavanaDnipro / Ukraine2/6 2/5
GraciyaDnipro / Ukraine10/18 10/16
KapelDnipro / Ukraine2/3 2/3
Liniya TantsaDnipro / Ukraine2/4 2/4
Triumf plusDnipro / Ukraine13/24 13/24
AstraGorishny Plavni / Ukraine6/7 6/7
DancebreezeKharkiv / Ukraine2/7 1/3
FeyeriyaKharkiv / Ukraine4/8 1/1
GraciyaKharkiv / Ukraine14/26 13/25
Harkovskiy Centr sportivnoy horeografii (HCSH)Kharkiv / Ukraine1/1 0/0
KharkivKharkiv / Ukraine4/7 4/7
KredoKharkiv / Ukraine1/1 1/1
Latinskiy kvartal Kharkiv / Ukraine8/9 0/0
LegendaKharkiv / Ukraine8/15 2/3
LELKharkiv / Ukraine4/9 1/2
LisabondKharkiv / Ukraine1/3 1/3
Melikhov Dance StudioKharkiv / Ukraine2/4 2/4
Open SpaceKharkiv / Ukraine3/10 2/5
PrestizhKharkiv / Ukraine3/9 2/4
ProfitKharkiv / Ukraine1/1 1/1
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine12/16 12/16
SferaKharkiv / Ukraine2/4 2/3
SmileKharkiv / Ukraine6/10 6/9
TangoKharkiv / Ukraine3/7 3/6
VoyazhKharkiv / Ukraine1/3 1/1
AmeliyaKolonshchyna / Ukraine6/8 5/7
StilKramatorsk / Ukraine2/8 2/4
AstraKremenchuk / Ukraine14/21 13/19
DUETKremenchuk / Ukraine34/68 32/65
ElegiyaKremenchuk / Ukraine14/41 14/41
SKAZKAKremenchuk / Ukraine16/17 13/14
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine2/3 2/3
OlimpKropivnitskiy / Ukraine1/1 0/0
GRANDKryvy Rig / Ukraine1/4 1/4
Bodi FitKyiv / Ukraine3/5 0/0
Dance AvenueKyiv / Ukraine8/12 8/12
Dans-TsentrKyiv / Ukraine1/1 1/1
DiantaKyiv / Ukraine2/3 2/2
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine2/8 2/5
FavorKyiv / Ukraine4/5 2/3
Flesh-KristalKyiv / Ukraine4/6 4/4
ImidzhKyiv / Ukraine1/2 1/2
Panda PlyusKyiv / Ukraine1/3 1/2
PerfectionKyiv / Ukraine1/4 0/0
Sport-DansKyiv / Ukraine2/5 0/0
Sputnik danceKyiv / Ukraine1/1 0/0
StarDanceKyiv / Ukraine20/48 20/45
StarWayKyiv / Ukraine1/2 1/2
SupadansKyiv / Ukraine1/2 1/2
TandemKyiv / Ukraine6/9 5/6
YuventaKyiv / Ukraine1/2 1/1
GratsiyaLebedyn / Ukraine13/39 13/39
Fashion danceLozova / Ukraine13/15 11/12
TandemLubny / Ukraine2/5 1/3
KaprizMogilev / Belorus4/13 0/0
No clubNo city / Japan1/1 1/1
LeoraOdesa / Ukraine3/9 3/9
StarLightOhtirka / Ukraine3/8 3/6
AlyansPershotravensk / Ukraine8/14 7/13
Gran-priPiryatin / Ukraine11/11 11/11
EdelveysPokrovsk / Ukraine9/19 9/19
RisingSunRomni / Ukraine15/15 15/15
REVERANSTiraspol / Moldova4/14 4/14
TenDanceVilnyansk / Ukraine1/2 1/1
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine3/9 3/9
DIAMONDVyshgorod / Ukraine1/3 0/0
DanceLifeZaporizhzhya / Ukraine3/9 3/8
EmbraceZaporizhzhya / Ukraine8/11 7/10
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine1/3 0/0
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine3/8 2/4
GratsiyaZaporizhzhya / Ukraine1/3 1/2
Imperiya tantsyuZaporizhzhya / Ukraine1/2 0/0
MaksimumZaporizhzhya / Ukraine1/2 1/2
RitmZaporizhzhya / Ukraine7/17 4/9
SpartakZaporizhzhya / Ukraine4/4 4/4
StarDanceZaporizhzhya / Ukraine2/4 0/0
TangoZaporizhzhya / Ukraine1/1 1/1
LileyaКам'янське / Ukraine6/11 5/7
LileyaКам'янське / Ukraine1/4 1/2
PrestizhКам'янське / Ukraine9/11 7/8
SokolКам'янське / Ukraine3/5 3/5
SharmМаріуполь / Ukraine5/13 5/12
Step by stepМелітополь / Ukraine1/2 1/2
Viktoriya PrestizhМелітополь / Ukraine5/17 5/15
GarmoniyaМиколаїв / Ukraine1/2 0/0
VIVA Dance Sport StudioОлександрія / Ukraine6/14 6/14
PraymПавлоград / Ukraine26/29 26/29
AccentПолтава / Ukraine20/27 19/25
AlyansПолтава / Ukraine15/22 13/16
Avia-DensПолтава / Ukraine19/98 18/79
Dance-gloryПолтава / Ukraine16/17 15/16
Dinamo PoltavaПолтава / Ukraine6/9 5/6
Drive DanceПолтава / Ukraine9/12 8/11
DuetПолтава / Ukraine12/22 11/19
EstadesПолтава / Ukraine34/62 34/60
FestivalПолтава / Ukraine24/31 23/30
FusionПолтава / Ukraine4/8 4/8
Gold StarПолтава / Ukraine6/9 4/6
Lion-DanceПолтава / Ukraine12/15 12/15
Mayster-DansПолтава / Ukraine29/34 25/27
ParadizПолтава / Ukraine26/26 26/26
reveransПолтава / Ukraine8/13 8/13
RitmПолтава / Ukraine15/25 9/16
RondoПолтава / Ukraine9/12 7/9
TandemПолтава / Ukraine5/6 4/4
Top danceПолтава / Ukraine7/7 5/5
VdokhnovenieПолтава / Ukraine38/48 30/39
Vremya tantsevatПолтава / Ukraine24/42 24/36
YuventaПолтава / Ukraine6/6 6/6
Lyudmila DANCРівне / Ukraine1/3 1/2
KURAZhСвiтловодськ / Ukraine2/5 2/5
RITMСвiтловодськ / Ukraine4/11 1/2
Steep DanceСвiтловодськ / Ukraine5/8 5/8
GratsiyaСлов’янськ / Ukraine4/18 4/8
10DanceСуми / Ukraine2/4 2/4
Dinamo-SumyСуми / Ukraine10/14 10/12
M-StudioСуми / Ukraine23/64 20/44
VizaviСуми / Ukraine7/16 6/12
Adeona khersonХерсон / Ukraine1/3 1/1
ElitaХерсон / Ukraine7/16 7/15
LileyaЧеркаси / Ukraine1/3 1/2
ZhemchugЧеркаси / Ukraine1/1 0/0
Level UpЧернігів / Ukraine9/28 9/26
Top DanceЧернігів / Ukraine4/6 3/5
Gran-priЧутове / Ukraine16/32 11/20
MechtaЮжне / Ukraine3/11 3/9