Loading
post image

Champions Way

Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивного бального танцю
Гулеватий Дмитро, Гулевата Юлія
Хмельницький / Україна
05.11.2017

Conformance with the schedule

4.31/5

Dressing rooms

3.62/5

Design and comfort of the hall

4.00/5

Lighting

4.62/5

Music

4.54/5

Average value

4.22/5

Evaluation done with  13  user(s)
Last feedback date  06.11.2017 10:20

 

Управління молоді та спорту Хмельницької області

Хмельницька обласна асоціація спортивного танцю України

 

Всеукраїнські класифікаційні змагання зі спортивного бального танцю

 «Champions Way»

5 листопада 2017р.  

м.Хмельницький, спорткомплекс «Епіцентр», вул.Чорновола, 88/2д.

Обмеження:

  • фігури згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ. Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті АСТУ: udsa.com.ua;
  • усі учасники допускаються до змагань тільки в спеціальному взутті. Наявність накаблучників у дівчат обов’язкова.

 

Реєстрація:

  • реєстрація пар категорії «Дебют» та «Школа» можлива за свідоцтвами про народження;
  • попередня заявка обов’язкова (учасники та судді!!!)

до 03.11.2017р. на www. flymark.dance до 23:00;

 

  • реєстрація закінчується за 40 хвилин до початку відділення.

Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є в списку учасників на сайті. Заявки, подані у довільній формі, не розглядаються!!! Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Організатори залишають за собою право об’єднувати категорії.

!!! Для пар м. Хмельницького реєстрація 4 листопада  - обов’язкова!!!

 

 Суддівство турніру:

  • суддівство буде проводитися за планшетами;
  • суддівська бригада формується із запрошених суддів та суддів відповідної категорії будь-яких танцювальних організацій, що займаються розвитком спортивного танцю;
  • головний суддя – Ігор Полигач (м.Тернопіль).

 

Нагородження:

  • класи «Дебют» та «Школа» будуть нагороджені дипломами та статуетками;
  • з «N» класу фіналісти – дипломами; призери, переможці – дипломами, медалями, кубками;
  • колектив з найбільшою кількістю участей – пам’ятним кубком;
  • найактивніший вболівальник (у кожному відділенні) – приємним сюрпризом.

 

Фінансові умови:

Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески:

  • «Школа», «Дебют» – 150 грн. з особи за програму;
  • «N», «Е», «D» – 200 грн. з особи за програму;
  • «Rising Stars» – 250 грн. з особи за програму.

 

Вхідні квитки для глядачів і супроводжуючих осіб – 120 гривень за цілий день змагань;

Додатково столик (на 4 місця) – 200 грн. на кожне відділення.

Бронь столиків - 0676980008 Юлія.

 

ОРГКОМІТЕТ:

097 934 53 52 Дмитро Гулеватий

067 698 00 08 Юлія Гулевата

 

На змаганнях якісні звук та світло;

працюють танцювальний магазин,

професійна фотостудія;

пригощає кафетерій.

 

ON-LINE ТРАНСЛЯЦІЯ результатів змагань на сайті http://www.flymark.dance/

За результатами змагань будуть присвоєні спортивні розряди!


Будемо раді зустрічі з Вами на наших змаганнях !!!

 

Couples / Entries  282 / 445
Categories05 November, Sunday
10:0013:3017:30
1 Baby (under 6) (5) W-C - 5
2 Baby Solo (under 6) (12) W-C - 12
3 Children Debut (under 8) (18) W-C - 18
4 Children Solo Debut (under 8) (33) W-C - 33
5 Juveniles 1 Debut (14) W-C - 14
6 Juveniles 2 Debut W-C
7 Juveniles 1+2 Solo Debut (16) W-C - 16
8 Children School (under 8) (16) W-C-J - 16
9 Children Solo School (under 8) (12) W-C-J - 12
10 Juveniles 1 School (42) W-C-J - 42
11 Juveniles 1 School A (26) W-Q-C-J - 26
12 Juveniles 2 School (13) W-C-J - 13
13 Juveniles 2 School B (12) W-Q-C-J - 12
14 Juveniles 1+2 Solo School (36) W-C-J - 36
15 Juveniles 1+2 Solo School C (17) W-Q-C-J - 17
16 Juniors 1+2 Solo School (under 16) (1) W-C-J - 1
17 Juniors 1+2 School (4) W-C-J - 4
18 Juniors 1+2 School D (under 16) (2) W-Q-C-J - 2
19 Children N (under 8) (3) W-Q-C-J - 3
20 Juveniles 1 N (16) W-Q-C-J - 16
21 Juveniles 2 N (15) W-Q-C-J - 15
22 Juveniles 1+2 Solo N (8) W-Q-C-J - 8
23 Juniors 1+2 N (6) W-Q-C-J - 6
24 Juniors 1+2 Solo N (6) W-Q-C-J - 6
25 Juveniles 1 E (8) ST - 5, LA - 7
26 Juveniles 2 E (15) ST - 12, LA - 13
27 Juveniles 1+2 Solo E (4) ST - 2, LA - 4
28 Juniors 1+2 E (8) ST - 6, LA - 4
29 Juniors 1+2 Solo E (4) ST - 2, LA - 4
30 Juveniles 1+2 D (8) ST - 6, LA - 6
31 Juniors 1 D (6) ST - 5, LA - 4
32 Juniors 2 D (7) ST - 7, LA - 5
33 Juniors 1+2 Solo D (3) ST - 1, LA - 3
34 Juveniles 1+2 Rising Stars (1) ST - 1, LA - 1
35 Juniors 1 Rising Stars (5) ST - 4, LA - 4
36 Juniors 2 Rising Stars (5) ST - 3, LA - 2
37 Youth+Adult Rising Stars (1) ST, LA - 1
Total by section122211112
Couples / Entries  282 / 445
JudgesCity / Country
Андрущенко Ольга Вінниця / Україна
Богач Олена Хмельницький
Боднар Богдан Нова Ушиця
Ведищев Андрей Хмельницький
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Гладка Каріна Вінниця
Гладкий Денис Вінниця
Гончарук Василь Острог
Горобець Микола Хмельницький
Груша Максим Київ
Гулеватий Дмитро Хмельницький
Журавський Сергій Старокостянтинів / Україна
Каспрук Олександр Кам'янець-Подільський / Україна
Кіт Антон Хмельницький / Україна
Коноваленко Олександр Бердичів / Україна
Константинов Дмитро Коцюбинське
Котоній Олена Хмельницький / Україна
Кравчук Володимир Вінниця
Кучер Діана Шепетівка / Україна
Мальнова Наталія Летичів / Україна
Мацюк Павло Вінниця / Україна
Мачулка Володимир Київ
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Назарова Любов Бар / Україна
Новомодна Олена Шепетівка / Україна
Орєшина Тетяна Старокостянтинів / Україна
Панасюк Максим Хмельницький / Україна
Пашинін Андрій Вінниця / Україна
Смик Юлія Волочиськ / Україна
Сойфер Аліна Вінниця
Шевчук Олександр Старокостянтинів
Шиманський Андрій Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Dens-stilBar / Ukraine4/4 4/4
TangueraBerdychiv / Ukraine3/4 3/4
GratsiyaKamenec-Podilskiy / Ukraine10/16 10/16
StilKotsubinske / Ukraine5/10 5/9
DialogLetichiv / Ukraine15/16 15/16
AlemanaVinnitsa / Ukraine19/28 19/28
DebyutVinnitsa / Ukraine5/12 5/12
GratsiyaVinnitsa / Ukraine10/21 9/18
OlimpiaVinnitsa / Ukraine6/7 6/7
PerlinaVolochysk / Ukraine13/18 13/18
Dance-ARTZhytomyr / Ukraine4/4 0/0
REVERSEНетішин / Ukraine1/1 0/0
BandanaНова Ушиця / Ukraine21/22 19/20
ReversОстрог / Ukraine13/18 13/18
DANS-LITsEYСтарокостянтинів / Ukraine8/18 7/16
TvistСтарокостянтинів / Ukraine7/14 7/14
AlyansТернопіль / Ukraine3/5 3/5
AktsenTХмельницький / Ukraine54/90 54/90
Dance StepХмельницький / Ukraine1/2 1/2
DreamХмельницький / Ukraine14/29 11/24
EdelveysХмельницький / Ukraine8/15 8/15
GalantХмельницький / Ukraine3/3 3/3
ImperialХмельницький / Ukraine5/6 5/6
ImpresХмельницький / Ukraine5/9 5/9
KrokХмельницький / Ukraine21/36 21/35
MAKSХмельницький / Ukraine16/32 16/32
LibidЧернівці / Ukraine6/9 6/9
BravoШепетівка / Ukraine7/8 7/8
VivatШепетівка / Ukraine7/7 7/7