Loading
post image

Золота Пектораль

Класифікаційні відбіркові змагання зі спортивного бального танцю
Фурман Олена, Фурман Володимир
Хмельницький / Україна
07.10.2017

Conformance with the schedule

4.67/5

Dressing rooms

4.33/5

Design and comfort of the hall

4.33/5

Lighting

5.00/5

Music

4.83/5

Average value

4.63/5

Evaluation done with  6  user(s)
Last feedback date  09.10.2017 08:07

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ СПОРТУ ТА МИСТЕЦТВА

Ансамбль спортивного бального танцю «КАСКАД»

запрошує на

класифікаційні відбіркові змагання

зі спортивного бального танцю

«ЗОЛОТА ПЕКТОРАЛЬ»

 

Дата: 07 жовтня 2017 року

Місце проведення: м. Хмельницький, вул. Соборна, 60 Обласний академічний музично-драматичний театр ім. М. Старицького

 

ЗАЯВКИ:

для участі у змаганнях приймаються до 05 жовтня 2017 року включно. Участь згідно списків попередніх заявок! Адреса для on-line реєстрації учасників: http://www.flymark.dance

 

Реєстрація для пар м.Хмельницького буде відбуватися  06 жовтня (п’ятниця) 2017 р. з 19.00 до 22.00 у приміщенні готелю "Янісоль"

 

УВАГА!!! Категорія вважається дійсною, при умові реєстрації в ній, трьох і більше участей. Організатор залишає за собою право об’єднувати категорії

 

РЕЄСТРАЦІЯ:

проводиться згідно списків попередніх заявок  по свідоцтвам про народження та класифікаційним книжкам. Реєстрація закінчується за 30 хв. До початку відділення. Реєстрація у день змагань можлива при умові додаткової оплати 30,0 грн. з особи за програму.

 

СУДДІВСЬКА БРИГАДА:

формується з запрошених суддів та суддів відповідної категорії будь-яких всеукраїнських танцювальних організацій.

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

учасники категорії  Дебют та Школа нагороджуються згідно «золотого», «срібного» та «бронзового» фіналів. Усі фіналісти інших категорій дипломами; призери – медалями, дипломами; переможці – дипломами, медалями та кубками.

 

БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК:

  • «Дебют», «Соло дебют» - 100 грн. з учасника за програму;
  • Школа,  Н  – 120 грн. з учасника за програму;
  • Е, Д  – 150 грн. з учасника за програму;
  • Кубок одного танцю – 80,0 грн. з учасника за програму

 

ВХІДНІ КВИТКИ  для глядачів і супроводжуючих осіб – 120,0 грн.

 

ОРГКОМІТЕТ:

  097 117 27 57  - Фурман Олена, 097 064 21 66 – Фурман Володимир

 

Couples / Entries  299 / 722
Categories07 October, Saturday
09:3014:0017:30
1 School children (under 6) W-C-J
2 School children (6-8 years) (36) W-C-J - 36
3 School children (9-11 years) (26) W-C-J - 26
4 School children (over 12) (6) W-C-J - 6
5 Solo School children (under 6) (5) W-C-J - 5
6 Solo School children (6-8 years) (36) W-C-J - 36
7 Solo School children (9-11 years) (14) W-C-J - 14
8 Solo School children (over 12) (8) W-C-J - 8
9 School children (under 8) (7) W-Q-C-J - 7
10 School children (9-11 years) (10) W-Q-C-J - 10
11 School children (over 12) (2) W-Q-C-J - 2
12 Solo School children (under 8) (4) W-Q-C-J - 4
13 Solo School children (9-11 years) (6) W-Q-C-J - 6
14 Solo School children (over 12) (3) W-Q-C-J - 3
15 Cup School (6-8 years) (17) SW - 7, CH - 10, J - 7
16 Cup School (9-11 years) (13) SW - 7, CH - 11, J - 5
17 Cup School (over 12) (4) SW - 3, CH - 4, J - 3
18 Solo Cup School (6-8 years) (30) SW - 17, CH - 26, J - 10
19 Solo Cup School (9-11 years) (18) SW - 10, CH - 14, J - 8
20 Solo Cup School (over 12) (14) SW - 8, CH - 13, J - 7
21 Cup School children duo (under 8) (1) CH - 1, J - 1
22 Cup School children duo (9-11 years) (3) CH - 3, J - 2
23 Debut (4-6 years) (8) W-C - 8
24 Debut (6-8 years) (17) W-C - 17
25 Debut (9-10 years) (4) W-C - 4
26 Debut (over 11) W-C
27 Solo Debut (4-6 years) (14) W-C - 14
28 Solo Debut (6-8 years) (21) W-C - 21
29 Solo Debut (9-10 years) (1) W-C - 1
30 Solo Debut (over 11) W-C
31 Children N (6-8 years) (6) W-Q-C-J - 6
32 N (over 12) (4) W-Q-C-J - 4
33 N (9-11 years) (20) W-Q-C-J - 20
34 Solo Children N (6-8 years) (6) W-Q-C-J - 6
35 Solo N (9-11 years) (13) W-Q-C-J - 13
36 Solo N (over 12) (6) W-Q-C-J - 6
37 Cup N (under 10) (5) SW - 4, Q - 2, CH - 5, J - 3
38 Cup N (over 10) (10) SW - 9, Q - 4, CH - 9, J - 6
39 Solo Cup N (under 10) (5) SW - 3, Q - 1, CH - 4, J - 3
40 Solo Cup N (over 10) (5) SW - 2, Q - 1, CH - 5, J - 3
41 Duo N (under 8) CH, J
42 Duo N (9-11 years) (1) CH - 1, J
43 Duo N (over 12) CH, J
44 Juveniles 1 E (7) ST - 7, LA - 6
45 Juveniles 2 E (14) ST - 10, LA - 14
46 Juniors 1 E (8) ST - 7, LA - 5
47 Juniors 2 E (3) ST - 2, LA - 2
48 Hobby E (2) ST - 1, LA - 1
49 Solo Juveniles 1+2 E (7) ST - 2, LA - 7
50 Solo Juniors 1+2 E (6) ST - 2, LA - 6
51 Juveniles 1 D (1) ST - 1, LA - 1
52 Juveniles 2 D (5) ST - 4, LA - 2
53 Juniors 1 D (12) ST - 9, LA - 9
54 Juniors 2 D (7) ST - 6, LA - 4
55 Hobby D (4) ST - 1, LA - 3
56 Solo Juveniles 1+2 D ST, LA
57 Solo Juniors 1+2 D (4) ST - 2, LA - 4
58 Cup Juveniles 1+2 (8) SW - 4, TA - 5, Q - 4, CH - 4, SA - 3, J - 3
59 Cup Juniors 1+2 (11) SW - 7, TA - 4, Q - 5, CH - 4, SA - 6, J - 4
60 Solo Cup Juveniles 1+2 (2) SW, TA, Q - 1, CH - 1, SA - 1, J - 1
61 Solo Cup Juniors 1+2 (7) SW - 3, TA - 2, Q - 3, CH - 5, SA - 4, J - 3
62 Cup Hobby (1) SW, TA, Q, CH, SA - 1, J - 1
Total by section340185197
Couples / Entries  299 / 722
JudgesCity / Country
Богач Олена Хмельницький
Венгер Аліна Хмельницький
Гончарук Василь Острог
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Микола Хмельницький
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Гулевата Юлія Хмельницький / Україна
Джуренко-Кіоркіян Валерій Вінниця / Україна
Котоній Олена Хмельницький / Україна
Лаюк Ірина Калуш / Україна
Лисяков Євгеній Заставна
Мальнова Наталія Летичів / Україна
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Пасічник Анна Львів
Рябчук Валерій Рахів / Україна
Савчук Євгенія Львів / Україна
Савчук Костянтин Львів / Україна
Сойфер Аліна Вінниця / Україна
Фурман Володимир Хмельницький
Фурман Олена Хмельницький
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ
Черняк Олена Хмельницький
Шаріфов Арсен Львів / Україна
Шуляк Сергій Старокостянтинів
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Tancyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine1/3 1/3
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine1/2 1/2
viktoriyaKalush / Ukraine5/15 5/15
DialogLetichiv / Ukraine18/24 17/23
DiademaLviv / Ukraine8/21 7/18
ElegantLviv / Ukraine5/13 5/13
Pandora DanceNovoyavorivsk / Ukraine2/4 2/4
AlemanaVinnitsa / Ukraine20/71 18/64
REVERSEНетішин / Ukraine3/4 1/2
ReversОстрог / Ukraine7/10 6/9
FAVORITРахів / Ukraine16/30 16/30
EmotionСлавута / Ukraine4/4 4/4
TvistСтарокостянтинів / Ukraine12/26 11/21
O'teamТернопіль / Ukraine6/43 5/29
AktsenTХмельницький / Ukraine14/24 13/17
Dance StepХмельницький / Ukraine2/3 2/3
DreamХмельницький / Ukraine21/55 19/41
EdelveysХмельницький / Ukraine4/9 3/5
GalantХмельницький / Ukraine17/29 16/25
ImperialХмельницький / Ukraine2/4 2/4
ImpresХмельницький / Ukraine8/44 4/22
J-StarХмельницький / Ukraine3/12 3/12
KASKADХмельницький / Ukraine77/211 77/209
KrokХмельницький / Ukraine4/21 3/13
USPIKhХмельницький / Ukraine55/130 53/113
DanceTimeЧернівці / Ukraine5/21 5/21