Loading
post image

Каштани Києва 2018

Відкрита першість ДЮСШ «Супаданс»
Соронович Ігор, Бойко Оксана
Київ / Україна
21.04.2018
20/04/2018

 

Станом на 02.04.2018 р.

 

               

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА РАДА СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ (ВРСТ)

Київська міська державна адміністрація

Головне управління по фізичній культурі та спорту міста Києва

Асоціація спортивних танців міста Києва (АСТМК)

Печерська у місті Києві районна державна адміністрація

Клуб спортивного танцю НУФВСУ «Супаданс»

запрошують Вас на

 

Відкриту першість ДЮСШ «Супаданс»

КАШТАНИ КИЄВА 2018

 

21 квітня 2018 року

Київ, вул. Фізкультури, 1 (метро «Олімпійська»), ігрова зала корпусу №5 НУФВСУ

 

Судді:

Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.com.ua !!!!!!!!!!!

 

Заявки:

Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.com.ua не пізніше 19-го квітня (ЧЕТВЕР, 23:59)!

 

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!

 

Реєстрація:

Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2018 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивних танців в Україні.

Обов’язкова реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 20-го квітня 2018 р. з 12.00 до 20.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ!

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 100 грн!!!

 

Внески:

Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески для учасників та глядачів:

  • 250 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 1 по 29;
  • 300 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 30 по 38;
  • 600 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 39 по 40.       

 

Вхідні, столики:

  • 150 грн. вхідний для глядачів на одне відділення.
  • 200-250 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем за столиком.

Вхід до зали змагань за контрольними браслетами. В день змагань контрольні браслети слід отримувати в фойє другого поверху.

Бронювання місць за столики та на трибуні: 099-133-77-29 Юля.

 

Нагородження:

Учасники категорій «ДЕБЮТ» та «ШКОЛА» нагороджуються дипломами, статуетками та сертифікатами партнерів. Призери змагань в групах 7-8 та 15-40 нагороджуються дипломами, медалями й кубками, фіналісти цінними призами і сертифікатами.

 

Організатори:

Оксана Бойко та Ігор Соронович

E-mail: soronovych@ukr.net, www.supadance.com.ua

Телефон мобільний: (066) 283 7860 – Ігор, (066) 424 1822 – Оксана

Couples / Entries  696 / 1033
Categories21 April, Saturday
09:3012:0015:0019:00
1 Baby Debut (under 6) (9) W-C - 9
2 Baby Debut Solo (under 6) (22) W-C - 22
3 Children Debut (under 8) (21) W-C - 21
4 Children Debut Solo (under 8) (83) W-C - 83
5 Children School (under 8) (13) W-C-J - 13
6 Children School Solo (under 8) (44) W-C-J - 44
7 Children N (under 8) (6) W-Q-C-J - 6
8 Children Solo N (under 8) (16) W-Q-C-J - 16
9 Juveniles 1 Debut (24) W-C - 24
10 Juveniles 1 Debut Solo (55) W-C - 55
11 Juveniles 1 School (35) W-C-J - 35
12 Juveniles 1 School Solo (75) W-C-J - 75
13 Juveniles 2 School (12) W-C-J - 12
14 Juveniles 2 School Solo (39) W-C-J - 39
15 Juveniles 1 N (24) W-Q-C-J - 24
16 Juveniles 1 Solo N (51) W-Q-C-J - 51
17 Juveniles 2 N (28) W-Q-C-J - 28
18 Juveniles 2 Solo N (51) W-Q-C-J - 51
19 Juniors 1+2 N (11) W-Q-C-J - 11
20 Juniors 1+2 Solo N (15) W-Q-C-J - 15
21 Juveniles 1 E (12) ST - 11, LA - 12
22 Juveniles 2 E (26) ST - 23, LA - 22
23 Juveniles 1+2 Solo E (36) ST - 29, LA - 30
24 Juniors 1+2 E (25) ST - 19, LA - 19
25 Juniors 1+2 Solo E (18) ST - 14, LA - 15
26 Juveniles 1 D (6) ST - 6, LA - 4
27 Juveniles 2 D (25) ST - 21, LA - 25
28 Juniors 1 D (16) ST - 14, LA - 10
29 Juniors 2 D (16) ST - 8, LA - 12
30 Juveniles 2 Rising Stars (10) ST - 7, LA - 6
31 Juniors 1 Rising Stars (13) ST - 10, LA - 9
32 Juniors 2 Rising Stars (10) ST - 8, LA - 7
33 Youth 1 Rising Stars (9) ST - 6, LA - 4
34 Youth+Adults Rising Stars (3) ST - 1, LA - 2
35 Juveniles 2 (11) ST - 8, LA - 9
36 Juniors 1 (5) ST - 3, LA - 4
37 Juniors 2 (6) ST - 6, LA - 4
38 Youth+Adult (3) ST - 2, LA - 1
39 PRO-AM Scholarship A (under 35) (5) ST - 1, LA - 4
40 PRO-AM Scholarship B (over 35) (3) ST, LA - 3
Total by section43229024467
Couples / Entries  696 / 1033
JudgesCity / Country
Бабич Анастасія Київ / Україна
Береговий Мирослав Київ / Україна
Бисько Олексій Київ / Україна
Білецька Ольга Київ / Україна
Білецький Антон Київ / Україна
Борисейко Вероніка Київ / Україна
Булгаков Максиміліан Київ / Україна
Вагин Алексей Київ / Україна
Васін Олег Київ / Україна
Владикіна Анна Київ / Україна
Герасименко Анастасія Київ / Україна
Голумбйовський Ігор Житомир / Україна
Гречкосій Аліна Київ / Україна
Григорович Віталій Київ / Україна
Дейник Сергій Київ / Україна
Довгалін Кирило Київ / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Жосан Яна Суми / Україна
Журенко Наталія Южне / Україна
Иванова Анна Київ / Україна
Калістов Михайло Київ / Україна
Кеба Крістіна Київ / Україна
Кірієнко Юлія Київ / Україна
Костилева Наталія Київ / Україна
Литвак Лина Одеса / Україна
Матченко Ольга Київ / Україна
Орел Павло Київ / Україна
Поворознюк Ілона Київ / Україна
Пушкіна Юлія Київ / Україна
Радченко Дмитро Київ / Україна
Рожкова Тетяна Київ / Україна
Сопіт Тетяна Київ / Україна
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Христюк Маргарита Київ / Україна
Чернявський Іван Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Galateya / Ukraine1/2
Balta / Ukraine4/6
ABSOLUTBrovary / Ukraine8/10
leonKalynyivka / Ukraine3/3
TriumfKharkiv / Ukraine5/8
Kyiv / Ukraine1/2
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANSKyiv / Ukraine9/9
AltaKyiv / Ukraine5/11
Art DanceKyiv / Ukraine2/2
Ask danceKyiv / Ukraine15/20
AstraKyiv / Ukraine30/37
BalansKyiv / Ukraine7/16
BIG DanceKyiv / Ukraine6/10
Bodi FitKyiv / Ukraine4/6
ChampionKyiv / Ukraine12/15
CrystalKyiv / Ukraine18/21
Dance Art AcademyKyiv / Ukraine2/2
Dance Studio LUNAKyiv / Ukraine7/7
DanceHallKyiv / Ukraine19/21
DanceLandKyiv / Ukraine19/28
Dans-ArtKyiv / Ukraine6/9
Dans-stilKyiv / Ukraine2/4
DiamantKyiv / Ukraine19/20
Diamant-ElitKyiv / Ukraine12/17
DiantaKyiv / Ukraine3/3
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine27/46
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine14/22
FamilyKyiv / Ukraine22/32
FENIKSKyiv / Ukraine29/38
Free DanceKyiv / Ukraine4/6
ImidzhKyiv / Ukraine6/7
JOY&DanceKyiv / Ukraine1/1
KarmilKyiv / Ukraine2/3
Lider-AKyiv / Ukraine37/46
LigadanceKyiv / Ukraine13/15
MaksimumKyiv / Ukraine4/7
MiDiYaKyiv / Ukraine9/15
MStudioKyiv / Ukraine23/32
OlenaKyiv / Ukraine9/13
Original Dance SchoolKyiv / Ukraine40/65
Panda PlyusKyiv / Ukraine7/13
Professional DanceKyiv / Ukraine17/41
Rick RoseKyiv / Ukraine2/3
ShansKyiv / Ukraine13/20
Special oneKyiv / Ukraine9/19
StarDanceKyiv / Ukraine39/55
StarWayKyiv / Ukraine8/10
studiya tanca M.KKyiv / Ukraine9/16
Tantsyuvalna stolitsyaKyiv / Ukraine9/16
TempKyiv / Ukraine22/25
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine5/7
TvistKyiv / Ukraine2/3
YupiterKyiv / Ukraine31/42
YurisKyiv / Ukraine1/2
YuventaKyiv / Ukraine3/4
ZoryaniyKyiv / Ukraine3/3
EmpireLviv / Ukraine7/16
My styleLviv / Ukraine4/9
GratsiyaMykolaiv / Ukraine1/1
KaleydoskopNovoarhangelsk / Ukraine7/7
Imperiya Odesa / Ukraine5/18
LeoraOdesa / Ukraine7/10
Dance-clubVelyka Dymerka / Ukraine1/1
DSFVyshgorod / Ukraine1/2
PolissyaZhytomyr / Ukraine4/4
SMAFTСуми / Ukraine10/17
CrystalЧеркаси / Ukraine3/12
LitseyЮжне / Ukraine7/20