Loading
post image

Каштани Києва 2018

Відкрита першість ДЮСШ «Супаданс»
Соронович Ігор, Бойко Оксана
Київ / Україна
21.04.2018

Conformance with the schedule

2.39/5

Dressing rooms

3.61/5

Design and comfort of the hall

4.09/5

Lighting

4.43/5

Music

4.22/5

Average value

3.75/5

Evaluation done with  23  user(s)
Last feedback date  23.04.2018 08:06

 

Станом на 02.04.2018 р.

 

               

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА РАДА СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ (ВРСТ)

Київська міська державна адміністрація

Головне управління по фізичній культурі та спорту міста Києва

Асоціація спортивних танців міста Києва (АСТМК)

Печерська у місті Києві районна державна адміністрація

Клуб спортивного танцю НУФВСУ «Супаданс»

запрошують Вас на

 

Відкриту першість ДЮСШ «Супаданс»

КАШТАНИ КИЄВА 2018

 

21 квітня 2018 року

Київ, вул. Фізкультури, 1 (метро «Олімпійська»), ігрова зала корпусу №5 НУФВСУ

 

Судді:

Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.com.ua !!!!!!!!!!!

 

Заявки:

Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.com.ua не пізніше 19-го квітня (ЧЕТВЕР, 23:59)!

 

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!

 

Реєстрація:

Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2018 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивних танців в Україні.

Обов’язкова реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 20-го квітня 2018 р. з 12.00 до 20.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ!

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 100 грн!!!

 

Внески:

Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески для учасників та глядачів:

  • 250 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 1 по 29;
  • 300 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 30 по 38;
  • 600 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 39 по 40.       

 

Вхідні, столики:

  • 150 грн. вхідний для глядачів на одне відділення.
  • 200-250 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем за столиком.

Вхід до зали змагань за контрольними браслетами. В день змагань контрольні браслети слід отримувати в фойє другого поверху.

Бронювання місць за столики та на трибуні: 099-133-77-29 Юля.

 

Нагородження:

Учасники категорій «ДЕБЮТ» та «ШКОЛА» нагороджуються дипломами, статуетками та сертифікатами партнерів. Призери змагань в групах 7-8 та 15-40 нагороджуються дипломами, медалями й кубками, фіналісти цінними призами і сертифікатами.

 

Організатори:

Оксана Бойко та Ігор Соронович

E-mail: soronovych@ukr.net, www.supadance.com.ua

Телефон мобільний: (066) 283 7860 – Ігор, (066) 424 1822 – Оксана

Couples / Entries  618 / 876
Categories21 April, Saturday
09:3012:0015:0019:00
1 Baby Debut (under 6) (8) W-C - 8
2 Baby Debut Solo (under 6) (22) W-C - 22
3 Children Debut (under 8) (18) W-C - 18
4 Children Debut Solo (under 8) (75) W-C - 75
5 Children School (under 8) (9) W-C-J - 9
6 Children School Solo (under 8) (43) W-C-J - 43
7 Children N (under 8) (5) W-Q-C-J - 5
8 Children Solo N (under 8) (19) W-Q-C-J - 19
9 Juveniles 1 Debut (20) W-C - 20
10 Juveniles 1 Debut Solo (40) W-C - 40
11 Juveniles 1 School (27) W-C-J - 27
12 Juveniles 1 School Solo (60) W-C-J - 60
13 Juveniles 2 School (12) W-C-J - 12
14 Juveniles 2 School Solo (30) W-C-J - 30
15 Juveniles 1 N (24) W-Q-C-J - 24
16 Juveniles 1 Solo N (46) W-Q-C-J - 46
17 Juveniles 2 N (28) W-Q-C-J - 28
18 Juveniles 2 Solo N (40) W-Q-C-J - 40
19 Juniors 1+2 N (9) W-Q-C-J - 9
20 Juniors 1+2 Solo N (8) W-Q-C-J - 8
21 Juveniles 1 E (12) ST - 11, LA - 12
22 Juveniles 2 E (22) ST - 19, LA - 20
23 Juveniles 1+2 Solo E (30) ST - 22, LA - 25
24 Juniors 1+2 E (22) ST - 17, LA - 18
25 Juniors 1+2 Solo E (15) ST - 10, LA - 12
26 Juveniles 1 D (5) ST - 5, LA - 3
27 Juveniles 2 D (21) ST - 17, LA - 20
28 Juniors 1 D (15) ST - 13, LA - 9
29 Juniors 2 D (11) ST - 4, LA - 8
30 Juveniles 2 Rising Stars (8) ST - 5, LA - 5
31 Juniors 1 Rising Stars (15) ST - 9, LA - 11
32 Juniors 2 Rising Stars (9) ST - 6, LA - 7
33 Youth 1 Rising Stars (8) ST - 7, LA - 4
34 Youth+Adults Rising Stars (1) ST - 1, LA
35 Juveniles 2 (10) ST - 7, LA - 9
36 Juniors 1 (5) ST - 2, LA - 4
37 Juniors 2 (3) ST - 3, LA - 2
38 Youth+Adult (1) ST, LA - 1
39 PRO-AM Scholarship A (under 35) (3) ST, LA - 3
40 PRO-AM Scholarship B (over 35) (2) ST, LA - 2
Total by section36424820757
Couples / Entries  618 / 876
JudgesCity / Country
Аржевітіна Вероніка Київ
Бабич Анастасія Київ / Україна
Балла Тетяна Київ
Береговий Мирослав Київ / Україна
Бисько Олексій Київ / Україна
Білецька Ольга Київ / Україна
Білецький Антон Київ / Україна
Борисейко Вероніка Київ / Україна
Вагін Олексій Київ / Україна
Васін Олег Київ / Україна
Владикіна Анна Київ / Україна
Герасименко Анастасія Київ / Україна
Голумбйовський Ігор Житомир / Україна
Гречкосій Аліна Київ / Україна
Григорович Вероніка Київ
Григорович Віталій Київ / Україна
Григорович Віталій Київ
Дейник Сергій Київ / Україна
Довгалін Кирило Київ / Україна
Дудка Елена Київ
Дудка Олена Київ / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Жосан Яна Суми / Україна
Журенко Наталія Южне / Україна
Іванова Анна Київ / Україна
Калістов Михайло Київ / Україна
Кеба Кристина Київ
Кеба Крістіна Київ / Україна
Кірієнко Юлія Київ / Україна
Коросташов Денис Київ
Костилева Наталія Київ / Україна
Литвак Ліна Одеса / Україна
Маркіна Наіра Одеса
Матченко Ольга Київ / Україна
Орел Павло Київ / Україна
Поворознюк Ілона Київ / Україна
Пушкіна Юлія Київ / Україна
Радченко Дмитро Київ / Україна
Рибак Сергій Київ
Родіонова Інна Київ
Рожкова Тетяна Київ / Україна
Сопіт Тетяна Київ / Україна
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Христюк Маргарита Київ / Україна
Чернявський Іван Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Balta / Ukraine4/6 4/6
ABSOLUTBrovary / Ukraine9/12 7/8
leonKalynyivka / Ukraine3/3 0/0
TriumfKharkiv / Ukraine5/8 0/0
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANSKyiv / Ukraine12/12 10/10
AltaKyiv / Ukraine5/11 3/6
Art DanceKyiv / Ukraine2/2 2/2
Ask danceKyiv / Ukraine16/21 10/13
AstraKyiv / Ukraine30/37 29/35
BalansKyiv / Ukraine7/16 7/15
BIG DanceKyiv / Ukraine5/9 3/5
Bodi FitKyiv / Ukraine5/8 5/7
ChampionKyiv / Ukraine12/15 12/15
CrystalKyiv / Ukraine20/24 20/24
Dance Art AcademyKyiv / Ukraine1/1 0/0
Dance Energy , SSBTKyiv / Ukraine9/9 9/9
Dance Innovation TeamKyiv / Ukraine4/5 4/5
Dance Studio LUNAKyiv / Ukraine7/7 6/6
DanceHallKyiv / Ukraine20/22 19/21
DanceLandKyiv / Ukraine20/29 19/26
Dans-ArtKyiv / Ukraine6/8 6/7
Dans-stilKyiv / Ukraine3/8 1/2
Dans-TsentrKyiv / Ukraine3/6 3/4
DiamantKyiv / Ukraine19/20 17/18
Diamant-ElitKyiv / Ukraine13/19 11/16
DiantaKyiv / Ukraine3/3 1/1
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine28/47 22/30
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine14/22 14/22
EnastryKyiv / Ukraine4/6 2/3
FamilyKyiv / Ukraine22/33 13/20
FENIKSKyiv / Ukraine29/38 28/37
Flesh-KristalKyiv / Ukraine3/4 3/4
Free DanceKyiv / Ukraine4/6 4/5
GalateyaKyiv / Ukraine1/2 1/2
ImidzhKyiv / Ukraine6/8 4/6
Inter-DanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
JOY&DanceKyiv / Ukraine1/1 0/0
KarmilKyiv / Ukraine2/3 2/3
Lider-AKyiv / Ukraine37/46 35/43
LigadanceKyiv / Ukraine13/15 11/13
MaksimumKyiv / Ukraine4/6 2/2
MiDiYaKyiv / Ukraine5/7 1/1
MStudioKyiv / Ukraine25/36 16/24
Original Dance SchoolKyiv / Ukraine32/51 31/49
Panda PlyusKyiv / Ukraine7/13 3/6
Professional DanceKyiv / Ukraine17/41 15/31
Rick RoseKyiv / Ukraine2/3 2/3
ShansKyiv / Ukraine13/21 11/16
Special oneKyiv / Ukraine9/19 9/19
StarDanceKyiv / Ukraine39/55 39/55
StarWayKyiv / Ukraine8/10 6/8
studiya tanca M.KKyiv / Ukraine9/16 7/13
SupadansKyiv / Ukraine1/2 1/2
Tantsyuvalna stolitsyaKyiv / Ukraine9/17 8/16
TempKyiv / Ukraine20/23 20/23
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine5/8 3/4
Time DanceKyiv / Ukraine12/12 12/12
TvistKyiv / Ukraine2/3 0/0
YupiterKyiv / Ukraine33/45 24/28
YurisKyiv / Ukraine1/2 1/1
YuventaKyiv / Ukraine3/4 2/3
ZoryaniyKyiv / Ukraine3/3 1/1
EmpireLviv / Ukraine7/16 7/16
My styleLviv / Ukraine4/9 4/9
GarmoniyaMykolaiv / Ukraine1/2 1/2
GratsiyaMykolaiv / Ukraine1/1 1/1
KaleydoskopNovoarhangelsk / Ukraine7/7 7/7
Imperiya Odesa / Ukraine5/19 5/16
LeoraOdesa / Ukraine7/10 7/9
Dance-clubVelyka Dymerka / Ukraine1/1 1/1
DSFVyshgorod / Ukraine1/2 1/2
PolissyaZhytomyr / Ukraine4/4 0/0
PlatinumРівне / Ukraine1/2 1/2
SMAFTСуми / Ukraine11/19 10/17
ArTmanХристинівка / Ukraine1/2 1/1
CrystalЧеркаси / Ukraine3/12 3/6
LitseyЮжне / Ukraine7/20 7/20