Loading
post image

FTD. Ukrainian Open Championship 2018

Соронович Ігор, Бойко Оксана
Київ / Україна
24 - 25.03.2018

Conformance with the schedule

3.55/5

Dressing rooms

3.42/5

Design and comfort of the hall

4.05/5

Lighting

4.50/5

Music

4.37/5

Average value

3.98/5

Evaluation done with  38  user(s)
Last feedback date  25.03.2018 14:38

 

Status 18.01.18

               

 

 FREEDOM TO DANCE

UKRAINIAN OPEN CHAMPIONSHIP 2018

 

ДАТА / DATE 24-25 березня 2018 /  24-25 March 2018

МІСЦЕ / PLACE:  Ігрова зала, корпус №5, НУФВСУ, вул. Фізкультури, 1, Київ, Україна. / National University of Physical Education and Sports of Ukraine, Sports Hall, korpus 5, vul. Fizkultury 1, Kyiv, Ukraine

  

INTERNATIONAL ADJUDICATOR’S PANEL / МІЖНАРОДНА СУДДІВСЬКА КОЛЕГІЯ 24.03

Alessia MANFREDINI - ITALYAliaksandr KAZYRA – BELARUS’, Andrea GHIGIARELLI - ITALY, Dmytro VLOKH - UKRAINE, Graham OSWICK - ITALY, Harald FRAHM - GERMANY, Jelena SAMUILOVA - LATVIA, Luca TONELLO - ITALY, Lyn MARRINER - ENGLAND, Marcus HILTON MBE - ENGLAND, Maxim CONDRATIEV - MOLDOVA, Sirpa SUUTARI - FINLAND, Valerio COLANTONI - ITALY, Zlatin KOSTOV - BULGARIA.

Судді змагань 25 березня – запрошені українські судді та судді, що мають дійсну на 2018 рік ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

 

FEE / ВНЕСКИ 

For couple for one program / з пари за одну програму:

  • Group 1-12 / Група 1-12 – EURO 40;           Українські пари сплачують внесок у розмірі 400 грн. з учасника.
  • Groups 13-18 / Групи 13-18 – EURO 35;     Українські пари сплачують внесок у розмірі 350 грн. з учасника.
  • Group 19 / Група 19 – EURO 50;      Українські пари сплачують внесок у розмірі 700 грн. з учасника.
  • Група 20-25,28-31,34-35 - внесок у розмірі 250 грн. з учасника за одну програму,
  • Групи 26-27, 32-33, 36-43  - внесок у розмірі 300 грн. з учасника за одну програму.

 

ЗАЯВКИ/ENTRY:

Заявки прохання подавати не пізніше 20-го березня!!!

Please send your Entry not later than 20th of March 2018! www.flymark.com.ua

Прохання зареєструватися завчасно! Готуємо до друку програмку змагань!

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 23-го березня 2018 р. з 11.00 до 19.00 в кім. 407, корпусу№5 НУФВСУ.

Реєстрація пар згідно оригіналів документів, що підтверджують дату народження!!!

Всі іногородні пари також запрошуються на реєстрацію в п’ятницю!!!

Реєстрація київських пар в день змагань можлива тільки за умови сплати додаткового внеску 100 грн.!!!

 

ВХІДНІ КВИТКИ:

вхідний квиток на одне відділення змагань – 150 грн.; - місце за столиком на одне відділення 250 грн. (у вартість входить вхідний квиток). 

Вхід до зали змагань за контрольними браслетами. В день змагань контрольні браслети слід отримувати в фойє другого поверху.

Бронювання місць за столики та на трибуні: 099-133-77-29 Юля.

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

Фіналісти всіх змагань нагороджуються почесними дипломами та цінними подарунками від партнерів змагань. Призери нагороджуються медалями та кубками.

Учасники категорій «ДЕБЮТ» та «ШКОЛА» нагороджуються дипломами, статуетками та сертифікатами партнерів
 

ORGANIZERS / ОРГАНІЗАТОРИ:

Ігор Соронович та Оксана Бойко / Igor Soronovych & Oksana Boyko

Mobil: +38 (066) 283 7860 (Ігор), Mobil: +38 (066) 424 1822 (Оксана)

E-mail: soronovych@ukr.netwww.supadance.com.ua

 

 

ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ 22 та 23 БЕРЕЗНЯ:

Training Camp - 22 and 23 of March 2018

22 та 23 березня відбудуться тренувальні збори (індивідуальні заняття, групові заняття та танцювальна практика в залі змагань)

 

ТРЕНЕРИ СТ / TEACHERS STAlessia MANFREDINI, Andrea GHIGIARELLI, Luca TONELLO, Lyn MARRINER,  Marcus HILTON MBE, Valerio COLANTONI

ТРЕНЕРИ ЛА / TEACHERS LAGraham OSWICK, Sirpa SUUTARI

                                                              

Time/Date

 Час/Дата

22nd of March

23rd of March

Plan of Group Lectures and Practice Sessions:

16.30-17.15

Slow Waltz

Tango

17.15-18.00

Quickstep

Slow Foxtrot

18.15-19.00

 Samba

Cha-cha-cha

19.00-19.45

Paso Double

Jive

20.00-21.00

Practice – STANDARD / Практика – СТАНДАРТ

21.00-22.00

Practice – LATIN / Практика – ЛАТИНА

 

Вартість тренувальних зборів (2 дні, групові лекції + практика):

  • 140 євро з особи за дві програми (стандарт + латина)
  • 80 євро з особи за одну програму (стандарт або латина).

Fee for Training Camp (2 days, group lectures + practice):

  • 140 Euro per person for both program (Standard + Latin),
  • 80 Euro for one program (Standard or Latin).

Entry for Training Camp and booking lessons please send via E-mail with names of dancers and program of participation until 18th of March: soronovych@ukr.net

Заявки на збори та бронювання уроків не пізніше 18 березня: soronovych@ukr.net

Для участі у тренувальних зборах необхідно надіслати листа електронною поштою з вказанням прізвищ та імен танцюристів, програми участі та контактного телефону. Після отримання заявки організаторами буде надіслано підтвердження участі у зборах. Бронювання індивідуальних уроків можливе після отримання заявки на збори. Участь тренерів пар у зборах – безкоштовно.

 

Couples / Entries  703 / 1029
Categories24 March, Saturday25 March, Sunday
09:0012:0017:0020:0011:0015:00
1 Adults (36) ST - 17, LA - 19
2 Youth 2 (29) LA - 15 ST - 15
3 Youth 1 (26) ST - 12 LA - 14
4 Juniors 2 (35) LA - 21 ST - 19
5 Juniors 1 (26) ST - 15 LA - 20
6 Juveniles 2 (18) ST - 12 LA - 14
7 Juveniles 1 (7) ST - 4 LA - 6
8 Youth+Adult Rising Stars (26) ST - 7 LA - 21
9 Youth 1 Rising Stars (17) ST - 11 LA - 11
10 Juniors 2 Rising Stars (39) LA - 29 ST - 18
11 Juniors 1 Rising Stars (34) LA - 27 ST - 16
12 Juveniles 2 Rising Stars (18) LA - 16 ST - 9
13 Juniors 2 D (17) LA - 9 ST - 8
14 Juniors 1 D (19) LA - 13 ST - 11
15 Juveniles 2 D (26) ST - 18 LA - 21
16 Juveniles 1 D (12) LA - 10 ST - 9
17 Juveniles 2 E (21) LA - 18 ST - 17
18 Juveniles 1 E (16) ST - 13, LA - 14
19 PRO-AM Scholarship (10) ST - 4, LA - 6
20 Baby Debut (under 6) (5) W-C - 5
21 Baby Debut Solo (under 6) (31) W-C - 31
22 Children Debut (under 8) (12) W-C - 12
23 Children Debut Solo (under 8) (50) W-C - 50
24 Children School (under 8) (11) W-C-J - 11
25 Children School Solo (under 8) (30) W-C-J - 30
26 Children N (under 8) (8) W-Q-C-J - 8
27 Children N Solo (under 8) (7) W-Q-C-J - 7
28 Juveniles 1 Debut (5) W-C - 5
29 Juveniles 1 Debut Solo (29) W-C - 29
30 Juveniles 1 School (17) W-C-J - 17
31 Juveniles 1 School Solo (45) W-C-J - 45
32 Juveniles 1 N (27) W-Q-C-J - 27
33 Juveniles 1 N Solo (28) W-Q-C-J - 28
34 Juveniles 2 School (7) W-C-J - 7
35 Juveniles 2 School Solo (30) W-C-J - 30
36 Juveniles 2 N (17) W-Q-C-J - 17
37 Juveniles 2 N Solo (18) W-Q-C-J - 18
38 Juniors 1+2 N (5) W-Q-C-J - 5
39 Juniors 1+2 N Solo (6) W-Q-C-J - 6
40 Juveniles 1 E Solo (10) ST - 5, LA - 10
41 Juveniles 2 E Solo (12) ST - 4, LA - 12
42 Juniors 1+2 E (16) ST - 12, LA - 8
43 Juniors 1+2 E Solo (18) ST - 7, LA - 18
44 Kombi (10) ST - 6, LA - 4
45 Duo (4) ST - 4, LA - 2
46 Freestyle (10) Show - 10
Total by section144135135125272218
Couples / Entries  703 / 1029
JudgesCity / Country
Alena Kazyra Belorus
Alessia Manfredini Italy
Andrea Ghigiarelli England
Dmytro Vlokh Ukraine
Graham Oswick England
Harald Frahm Germany
Jelena Samujlova Latvia
Luca Tonello Italy
Lyn Marrriner England
Marcus Hilton MBE England
Sirpa Suutari Finland
Valerio Colantoni Italy
Zlatin Kostov Bulgaria
Береговий Мирослав Київ / Україна
Білецький Антон Київ / Україна
Брик Ірина Запоріжжя
Будник Сергій Київ / Україна
Василевський Іван Київ / Україна
Великголова Богдан Чернівці
Герасименко Анастасія Київ / Україна
Головатенко Богдан Київ / Україна
Голяненко Константин Миколаїв / Україна
Григорович Вероніка Київ
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Жосан Яна Суми / Україна
Зирянова Тетяна Київ
Іванов Андрій Київ / Україна
Козлов Павло Київ / Україна
Костилева Наталія Київ / Україна
Лєщева Єлизавета Київ
Москальчук Микита Київ / Україна
Москальчук Софiя Київ / Україна
Мурзін Павло Київ
Огійчук Ігор Київ / Україна
Орел Павло Київ / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Переводчик Дар'я Київ / Україна
Позовний Дмитро Київ
Рагуліна Олена Полтава / Україна
Рожкова Тетяна Київ / Україна
Столяров Андрій Київ / Україна
Терентьєв Вадим Київ / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Христюк Маргарита Київ / Україна
Чернявський Іван Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
------ / Portugal19/30 17/26
seansantalya / TURKEY1/1 0/0
AllegroBahmut / Ukraine3/14 3/9
EridanBila Tserkva / Ukraine2/4 2/3
kurazh-densBilgorod-Dnistrovskyy / Ukraine1/2 0/0
Sky HillBrovary / Ukraine1/1 1/1
SapfirBucha / Ukraine16/25 11/14
GavanaDnipro / Ukraine4/10 4/10
GraciyaDnipro / Ukraine3/3 3/3
KapelDnipro / Ukraine1/4 1/4
RenesansDnipro / Ukraine1/1 1/1
Shkola ЄzhovoyiDnipro / Ukraine1/2 1/2
SambaIrpin / Ukraine3/4 0/0
DiamantIvano-Frankivsk / Ukraine3/8 2/4
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine1/4 1/2
Dream DanceIzmayil / Ukraine1/2 0/0
aleksKharkiv / Ukraine1/1 0/0
DANCE MASTERSKharkiv / Ukraine3/8 3/5
EstrellaKharkiv / Ukraine1/2 0/0
KharkivKharkiv / Ukraine3/6 2/2
LegendaKharkiv / Ukraine1/4 1/2
Legenda-Prem'ierKharkiv / Ukraine13/20 12/17
LELKharkiv / Ukraine3/7 1/2
LisabondKharkiv / Ukraine4/6 4/6
Open SpaceKharkiv / Ukraine1/1 0/0
PrestizhKharkiv / Ukraine1/1 0/0
ProfitKharkiv / Ukraine1/2 1/2
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine11/27 10/19
Siluet Dance UnionKharkiv / Ukraine2/4 2/3
StarDanceKharkiv / Ukraine14/25 13/19
Suzir'yaKharkiv / Ukraine2/4 2/4
UkrDanceTeamKharkiv / Ukraine4/8 2/2
AstraKremenchuk / Ukraine1/2 0/0
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine2/6 0/0
ARTICOKryvy Rig / Ukraine4/4 3/3
RakursKryvy Rig / Ukraine2/4 2/4
MaximumKupyansk / Ukraine3/10 0/0
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANSKyiv / Ukraine21/24 19/20
_____Kyiv / Ukraine1/1 0/0
AltaKyiv / Ukraine6/15 5/8
Ask danceKyiv / Ukraine3/6 1/2
AstraKyiv / Ukraine17/26 12/14
BalansKyiv / Ukraine10/22 8/17
BIG DanceKyiv / Ukraine2/2 2/2
BIG JumpKyiv / Ukraine11/11 3/3
Bodi FitKyiv / Ukraine19/29 13/19
ChampionKyiv / Ukraine6/8 4/6
ConcordKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dance Art AcademyKyiv / Ukraine1/1 0/0
Dance Energy , SSBTKyiv / Ukraine13/13 13/13
Dance Innovation TeamKyiv / Ukraine7/7 4/4
Dance MaximumKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dance OlympKyiv / Ukraine1/1 1/1
DANCE STARKyiv / Ukraine10/19 3/5
DanceLandKyiv / Ukraine9/14 6/10
Dans-stilKyiv / Ukraine19/31 17/20
Dans-TsentrKyiv / Ukraine4/7 4/5
DiamantKyiv / Ukraine14/16 14/16
DiantaKyiv / Ukraine8/8 0/0
Drim DensKyiv / Ukraine12/13 12/12
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine36/56 25/36
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine1/1 0/0
EnastryKyiv / Ukraine8/11 3/3
FamilyKyiv / Ukraine16/21 10/13
FavorKyiv / Ukraine12/22 6/7
Flesh-KristalKyiv / Ukraine46/68 36/48
FREEDOMKyiv / Ukraine1/2 1/2
ImidzhKyiv / Ukraine20/25 13/18
Inter-DanceKyiv / Ukraine12/24 10/15
JOY&DanceKyiv / Ukraine2/2 2/2
Lider-AKyiv / Ukraine2/3 0/0
LigadanceKyiv / Ukraine12/18 10/14
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine1/2 1/2
MaksimumKyiv / Ukraine30/45 28/38
Mark Scherbak TeamKyiv / Ukraine4/6 3/4
MifKyiv / Ukraine1/1 1/1
MStudioKyiv / Ukraine33/59 21/38
Nika-DansKyiv / Ukraine2/4 0/0
No clubKyiv / Ukraine5/5 4/4
OltimaKyiv / Ukraine1/1 0/0
Panda PlyusKyiv / Ukraine9/15 7/11
Professional DanceKyiv / Ukraine19/42 3/6
Release EducationKyiv / Ukraine12/26 11/21
Rick RoseKyiv / Ukraine3/4 0/0
SerpantinKyiv / Ukraine28/31 27/30
ShansKyiv / Ukraine14/25 9/12
ShmudanceKyiv / Ukraine6/9 5/5
Sobol densKyiv / Ukraine2/4 2/4
Sport StyleKyiv / Ukraine9/10 8/9
Sport-DansKyiv / Ukraine3/6 3/6
Sputnik danceKyiv / Ukraine1/1 1/1
StarDanceKyiv / Ukraine39/56 35/47
Studiya Andreya DikogoKyiv / Ukraine12/23 9/17
studiya tanca M.KKyiv / Ukraine8/19 4/10
SupadansKyiv / Ukraine4/6 4/6
Tantsyuvalna stolitsyaKyiv / Ukraine1/2 1/2
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine8/10 6/8
TvistKyiv / Ukraine1/1 1/1
Unique StyleKyiv / Ukraine8/10 8/10
UnisonKyiv / Ukraine8/14 8/10
VidrodzhennyaKyiv / Ukraine1/2 0/0
YupiterKyiv / Ukraine1/1 1/1
YurisKyiv / Ukraine1/1 1/1
YuventaKyiv / Ukraine3/3 2/2
Grand-DanceLutsk / Ukraine4/12 2/4
CrystalLviv / Ukraine4/12 4/10
My styleLviv / Ukraine2/4 0/0
AurumMinsk / Belorus5/13 2/6
AurumMinsk / Belarus1/2 0/0
ImpulsMoscow / Russia1/1 1/1
NyuansMykolaiv / Ukraine2/4 2/4
Victoria DanceMykolaiv / Ukraine7/12 6/10
AllyurOdesa / Ukraine1/1 1/1
Beliy ClubOdesa / Ukraine9/22 9/16
Imperiya Odesa / Ukraine1/2 1/2
Royal Dance TeamOdesa / Ukraine6/15 5/8
AccentPoltava / Ukraine12/18 9/12
AlyansPoltava / Ukraine9/12 4/5
Dinamo PoltavaPoltava / Ukraine3/8 2/4
Face to facePoltava / Ukraine2/3 2/2
Gold StarPoltava / Ukraine3/5 2/2
RitmPoltava / Ukraine2/3 0/0
Time to dancePoltava / Ukraine7/14 7/13
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine1/1 1/1
OlimpiaVinnitsa / Ukraine2/3 2/3
DINAMO-BRAVOZaporizhzhya / Ukraine3/7 3/6
EmbraceZaporizhzhya / Ukraine6/10 6/10
FeeriyaZaporizhzhya / Ukraine2/3 2/3
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine1/1 1/1
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine3/6 3/4
GrandZaporizhzhya / Ukraine1/1 0/0
MaksimumZaporizhzhya / Ukraine2/6 2/5
RitmZaporizhzhya / Ukraine1/3 1/2
SpartakZaporizhzhya / Ukraine3/9 1/2
New WaveZhytomyr / Ukraine3/7 1/2
PolissyaZhytomyr / Ukraine4/4 2/2
DSFМаріуполь / Ukraine2/8 2/8
Shkola BulenkoМаріуполь / Ukraine1/3 1/2
VIVA Dance Sport StudioОлександрія / Ukraine2/4 2/4
Art-kvartalРівне / Ukraine2/3 0/0
Vega-DanceРівне / Ukraine1/2 0/0
ProlisokСтрий / Ukraine4/8 4/8
10DanceСуми / Ukraine10/23 6/10
M-StudioСуми / Ukraine2/5 2/4
SMAFTСуми / Ukraine18/37 11/18
SharmУмань / Ukraine1/1 0/0
LileyaЧеркаси / Ukraine2/5 1/1
DanceLifeЧернівці / Ukraine8/16 8/12
GloriyaЧернігів / Ukraine3/8 2/3
Top DanceЧернігів / Ukraine1/1 0/0
Studiya tantsa Kuzmenko Igorya i TatyanyЧорноморськ / Ukraine2/5 2/5