Loading
post image

FTD. Ukrainian Open Championship 2018

Соронович Ігор, Бойко Оксана
Київ / Україна
24 - 25.03.2018

Conformance with the schedule

3.55 /5

Dressing rooms

3.42 /5

Design and comfort of the hall

4.05 /5

Lighting

4.50 /5

Music

4.37 /5

Average value

3.98 /5

Evaluation done with   38   user(s)
Last feedback date   25.03.2018 14:38

 

Status 18.01.18

               

 

 FREEDOM TO DANCE

UKRAINIAN OPEN CHAMPIONSHIP 2018

 

ДАТА / DATE 24-25 березня 2018 /  24-25 March 2018

МІСЦЕ / PLACE:  Ігрова зала, корпус №5, НУФВСУ, вул. Фізкультури, 1, Київ, Україна. / National University of Physical Education and Sports of Ukraine, Sports Hall, korpus 5, vul. Fizkultury 1, Kyiv, Ukraine

  

INTERNATIONAL ADJUDICATOR’S PANEL / МІЖНАРОДНА СУДДІВСЬКА КОЛЕГІЯ 24.03

Alessia MANFREDINI - ITALYAliaksandr KAZYRA – BELARUS’, Andrea GHIGIARELLI - ITALY, Dmytro VLOKH - UKRAINE, Graham OSWICK - ITALY, Harald FRAHM - GERMANY, Jelena SAMUILOVA - LATVIA, Luca TONELLO - ITALY, Lyn MARRINER - ENGLAND, Marcus HILTON MBE - ENGLAND, Maxim CONDRATIEV - MOLDOVA, Sirpa SUUTARI - FINLAND, Valerio COLANTONI - ITALY, Zlatin KOSTOV - BULGARIA.

Судді змагань 25 березня – запрошені українські судді та судді, що мають дійсну на 2018 рік ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

 

FEE / ВНЕСКИ 

For couple for one program / з пари за одну програму:

  • Group 1-12 / Група 1-12 – EURO 40;           Українські пари сплачують внесок у розмірі 400 грн. з учасника.
  • Groups 13-18 / Групи 13-18 – EURO 35;     Українські пари сплачують внесок у розмірі 350 грн. з учасника.
  • Group 19 / Група 19 – EURO 50;      Українські пари сплачують внесок у розмірі 700 грн. з учасника.
  • Група 20-25,28-31,34-35 - внесок у розмірі 250 грн. з учасника за одну програму,
  • Групи 26-27, 32-33, 36-43  - внесок у розмірі 300 грн. з учасника за одну програму.

 

ЗАЯВКИ/ENTRY:

Заявки прохання подавати не пізніше 20-го березня!!!

Please send your Entry not later than 20th of March 2018! www.flymark.com.ua

Прохання зареєструватися завчасно! Готуємо до друку програмку змагань!

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Обов’язкова попередня реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 23-го березня 2018 р. з 11.00 до 19.00 в кім. 407, корпусу№5 НУФВСУ.

Реєстрація пар згідно оригіналів документів, що підтверджують дату народження!!!

Всі іногородні пари також запрошуються на реєстрацію в п’ятницю!!!

Реєстрація київських пар в день змагань можлива тільки за умови сплати додаткового внеску 100 грн.!!!

 

ВХІДНІ КВИТКИ:

вхідний квиток на одне відділення змагань – 150 грн.; - місце за столиком на одне відділення 250 грн. (у вартість входить вхідний квиток). 

Вхід до зали змагань за контрольними браслетами. В день змагань контрольні браслети слід отримувати в фойє другого поверху.

Бронювання місць за столики та на трибуні: 099-133-77-29 Юля.

 

НАГОРОДЖЕННЯ:

Фіналісти всіх змагань нагороджуються почесними дипломами та цінними подарунками від партнерів змагань. Призери нагороджуються медалями та кубками.

Учасники категорій «ДЕБЮТ» та «ШКОЛА» нагороджуються дипломами, статуетками та сертифікатами партнерів
 

ORGANIZERS / ОРГАНІЗАТОРИ:

Ігор Соронович та Оксана Бойко / Igor Soronovych & Oksana Boyko

Mobil: +38 (066) 283 7860 (Ігор), Mobil: +38 (066) 424 1822 (Оксана)

E-mail: soronovych@ukr.netwww.supadance.com.ua

 

 

ТРЕНУВАЛЬНІ ЗБОРИ 22 та 23 БЕРЕЗНЯ:

Training Camp - 22 and 23 of March 2018

22 та 23 березня відбудуться тренувальні збори (індивідуальні заняття, групові заняття та танцювальна практика в залі змагань)

 

ТРЕНЕРИ СТ / TEACHERS STAlessia MANFREDINI, Andrea GHIGIARELLI, Luca TONELLO, Lyn MARRINER,  Marcus HILTON MBE, Valerio COLANTONI

ТРЕНЕРИ ЛА / TEACHERS LAGraham OSWICK, Sirpa SUUTARI

                                                              

Time/Date

 Час/Дата

22nd of March

23rd of March

Plan of Group Lectures and Practice Sessions:

16.30-17.15

Slow Waltz

Tango

17.15-18.00

Quickstep

Slow Foxtrot

18.15-19.00

 Samba

Cha-cha-cha

19.00-19.45

Paso Double

Jive

20.00-21.00

Practice – STANDARD / Практика – СТАНДАРТ

21.00-22.00

Practice – LATIN / Практика – ЛАТИНА

 

Вартість тренувальних зборів (2 дні, групові лекції + практика):

  • 140 євро з особи за дві програми (стандарт + латина)
  • 80 євро з особи за одну програму (стандарт або латина).

Fee for Training Camp (2 days, group lectures + practice):

  • 140 Euro per person for both program (Standard + Latin),
  • 80 Euro for one program (Standard or Latin).

Entry for Training Camp and booking lessons please send via E-mail with names of dancers and program of participation until 18th of March: soronovych@ukr.net

Заявки на збори та бронювання уроків не пізніше 18 березня: soronovych@ukr.net

Для участі у тренувальних зборах необхідно надіслати листа електронною поштою з вказанням прізвищ та імен танцюристів, програми участі та контактного телефону. Після отримання заявки організаторами буде надіслано підтвердження участі у зборах. Бронювання індивідуальних уроків можливе після отримання заявки на збори. Участь тренерів пар у зборах – безкоштовно.

 

Dancers / Couples / Entries:   1114 / 703 / 1029
Categories24 March, Saturday25 March, Sunday
09:0012:0017:0020:0011:0015:00
1 Adults (36) ST - 17, LA - 19
2 Youth 2 (29) LA - 15 ST - 15
3 Youth 1 (26) ST - 12 LA - 14
4 Juniors 2 (35) LA - 21 ST - 19
5 Juniors 1 (26) ST - 15 LA - 20
6 Juveniles 2 (18) ST - 12 LA - 14
7 Juveniles 1 (7) ST - 4 LA - 6
8 Youth+Adult Rising Stars (26) ST - 7 LA - 21
9 Youth 1 Rising Stars (17) ST - 11 LA - 11
10 Juniors 2 Rising Stars (39) LA - 29 ST - 18
11 Juniors 1 Rising Stars (34) LA - 27 ST - 16
12 Juveniles 2 Rising Stars (18) LA - 16 ST - 9
13 Juniors 2 D (17) LA - 9 ST - 8
14 Juniors 1 D (19) LA - 13 ST - 11
15 Juveniles 2 D (26) ST - 18 LA - 21
16 Juveniles 1 D (12) LA - 10 ST - 9
17 Juveniles 2 E (21) LA - 18 ST - 17
18 Juveniles 1 E (16) ST - 13, LA - 14
19 PRO-AM Scholarship (10) ST - 4, LA - 6
20 Baby Debut (under 6) (5) W-C - 5
21 Baby Debut Solo (under 6) (31) W-C - 31
22 Children Debut (under 8) (12) W-C - 12
23 Children Debut Solo (under 8) (50) W-C - 50
24 Children School (under 8) (11) W-C-J - 11
25 Children School Solo (under 8) (30) W-C-J - 30
26 Children N (under 8) (8) W-Q-C-J - 8
27 Children N Solo (under 8) (7) W-Q-C-J - 7
28 Juveniles 1 Debut (5) W-C - 5
29 Juveniles 1 Debut Solo (29) W-C - 29
30 Juveniles 1 School (17) W-C-J - 17
31 Juveniles 1 School Solo (45) W-C-J - 45
32 Juveniles 1 N (27) W-Q-C-J - 27
33 Juveniles 1 N Solo (28) W-Q-C-J - 28
34 Juveniles 2 School (7) W-C-J - 7
35 Juveniles 2 School Solo (30) W-C-J - 30
36 Juveniles 2 N (17) W-Q-C-J - 17
37 Juveniles 2 N Solo (18) W-Q-C-J - 18
38 Juniors 1+2 N (5) W-Q-C-J - 5
39 Juniors 1+2 N Solo (6) W-Q-C-J - 6
40 Juveniles 1 E Solo (10) ST - 5, LA - 10
41 Juveniles 2 E Solo (12) ST - 4, LA - 12
42 Juniors 1+2 E (16) ST - 12, LA - 8
43 Juniors 1+2 E Solo (18) ST - 7, LA - 18
44 Kombi (10) ST - 6, LA - 4
45 Duo (4) ST - 4, LA - 2
46 Freestyle (10) Show - 10
Total by section144135135125272218
Dancers / Couples / Entries:   1114 / 703 / 1029
JudgesCity / Country
Alena Kazyra Belorus
Alessia ManfrediniItaly
Andrea Ghigiarelli England
Dmytro Vlokh Ukraine
Graham Oswick England
Harald Frahm Germany
Jelena SamujlovaLatvia
Luca Tonello Italy
Lyn Marrriner England
Marcus Hilton MBE England
Sirpa SuutariFinland
Valerio ColantoniItaly
Zlatin Kostov Bulgaria
Береговий Мирослав Київ / Україна
Білецький Антон Київ / Україна
Брик Ірина Запоріжжя
Будник Сергій Київ / Україна
Василевський Іван Київ / Україна
Великголова Богдан Чернівці
Герасименко Анастасія Київ / Україна
Головатенко Богдан Київ / Україна
Голяненко Костянтин Миколаїв / Україна
Григорович Вероніка Київ
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Жосан Яна Суми / Україна
Зирянова Тетяна Київ
Іванов Андрій Київ / Україна
Козлов Павло Київ / Україна
Костилева Наталія Київ / Україна
Лєщева ЄлизаветаКиїв
Москальчук Микита Київ / Україна
Москальчук Софiя Київ / Україна
Мурзін Павло Київ
Огійчук Ігор Київ / Україна
Орел Павло Київ / Україна
Орел Сергій Київ / Україна
Переводчик Дар'я Київ / Україна
Позовний Дмитро Київ
Рагуліна Олена Полтава / Україна
Рожкова Тетяна Київ / Україна
Столяров Андрій Київ / Україна
Терентьєв Вадим Київ / Україна
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Христюк Маргарита Київ / Україна
Чернявський Іван Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
--- --- / Portugal19/3017/26
seans antalya / TURKEY1/10/0
Allegro Bahmut / Ukraine3/143/9
Eridan Bila Tserkva / Ukraine2/42/3
kurazh-dens Bilgorod-Dnistrovskyy / Ukraine1/20/0
ProArt Brovary / Ukraine1/11/1
Sapfir Bucha / Ukraine16/2511/14
Gloriya Chernigiv / Ukraine3/82/3
Top Dance Chernigiv / Ukraine1/10/0
Gavana Dnipro / Ukraine4/104/10
Graciya Dnipro / Ukraine3/33/3
Kapel Dnipro / Ukraine1/41/4
Renesans Dnipro / Ukraine1/11/1
Shkola Єzhovoyi Dnipro / Ukraine1/21/2
Samba Irpin / Ukraine3/40/0
Diamant Ivano-Frankivsk / Ukraine3/82/4
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine1/41/2
Dream Dance Izmayil / Ukraine1/20/0
aleks Kharkiv / Ukraine1/10/0
DANCE MASTERS Kharkiv / Ukraine3/83/5
Estrella Kharkiv / Ukraine1/20/0
Kharkiv Kharkiv / Ukraine3/62/2
Legenda Kharkiv / Ukraine1/41/2
Legenda-Prem'ier Kharkiv / Ukraine14/2213/19
LEL Kharkiv / Ukraine3/71/2
Lisabond Kharkiv / Ukraine4/64/6
Prestizh Kharkiv / Ukraine1/10/0
Profit Kharkiv / Ukraine1/21/2
Respect Dance Hall Kharkiv / Ukraine11/2710/19
Siluet Dance Union Kharkiv / Ukraine2/42/3
Sparta Kharkiv / Ukraine1/21/1
StarDance Kharkiv / Ukraine13/2412/18
Suzir'ya Kharkiv / Ukraine2/42/4
UkrDanceTeam Kharkiv / Ukraine4/82/2
Astra Kremenchuk / Ukraine1/20/0
Viktoriya Kremenchuk / Ukraine2/60/0
ARTICO Kryvy Rig / Ukraine4/43/3
Rakurs Kryvy Rig / Ukraine2/42/4
Maximum Kupyansk / Ukraine3/100/0
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANS Kyiv / Ukraine21/2419/20
_____ Kyiv / Ukraine1/10/0
Alta Kyiv / Ukraine9/238/15
ASKdance Kyiv / Ukraine3/61/2
Astra Kyiv / Ukraine17/2612/14
Balans Kyiv / Ukraine10/228/17
BIG Dance Kyiv / Ukraine2/22/2
BIG Jump Kyiv / Ukraine11/113/3
Body Feet Kyiv / Ukraine19/2913/19
Champion Kyiv / Ukraine6/84/6
Concord Kyiv / Ukraine1/11/1
Dance Energy , SSBT Kyiv / Ukraine13/1313/13
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine9/105/6
Dance Maximum Kyiv / Ukraine1/11/1
Dance Olymp Kyiv / Ukraine1/11/1
DANCE STAR Kyiv / Ukraine9/152/2
DanceLand Kyiv / Ukraine9/146/10
Dans-stil Kyiv / Ukraine19/3117/20
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine4/74/5
Diamant Kyiv / Ukraine14/1614/16
Dianta Kyiv / Ukraine8/80/0
Drim Dens Kyiv / Ukraine12/1312/12
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine36/5625/36
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine1/10/0
ENASTRY Kyiv / Ukraine8/113/3
Family Kyiv / Ukraine16/2110/13
Favor Kyiv / Ukraine12/226/7
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine47/7137/50
FREEDOM Kyiv / Ukraine1/21/2
Imidzh Kyiv / Ukraine20/2513/18
Inter-Dance Kyiv / Ukraine12/2410/15
JOY&Dance Kyiv / Ukraine2/22/2
Lider-A Kyiv / Ukraine2/30/0
Ligadance Kyiv / Ukraine12/1810/14
Liniya tantsyu Kyiv / Ukraine1/21/2
Maksimum Kyiv / Ukraine29/4527/38
Mif Kyiv / Ukraine1/11/1
MS Team Kyiv / Ukraine4/63/4
MStudio Kyiv / Ukraine31/5420/34
Nika-Dans Kyiv / Ukraine2/40/0
No club Kyiv / Ukraine5/54/4
Oltima Kyiv / Ukraine1/10/0
Panda Plyus Kyiv / Ukraine9/157/11
Professional Dance Kyiv / Ukraine19/423/6
Release Education Kyiv / Ukraine12/2611/21
Rick Rose Kyiv / Ukraine3/40/0
Serpantin Kyiv / Ukraine28/3127/30
Shans Kyiv / Ukraine13/228/10
ShmuDance Kyiv / Ukraine6/95/5
Sobol dens Kyiv / Ukraine2/42/4
Sport Style Kyiv / Ukraine9/108/9
Sport-Dans Kyiv / Ukraine3/63/6
Sputnik dance Kyiv / Ukraine1/11/1
StarDance Kyiv / Ukraine39/5635/47
Studiya Andreya Dikogo Kyiv / Ukraine12/239/17
studiya tanca M.K Kyiv / Ukraine8/194/10
Supadans Kyiv / Ukraine4/64/6
Tantsyuvalna stolitsya Kyiv / Ukraine1/21/2
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine8/106/8
Tvist Kyiv / Ukraine1/11/1
Unique Style Kyiv / Ukraine8/108/10
Unison Kyiv / Ukraine7/127/8
Vidrodzhennya Kyiv / Ukraine1/20/0
Yupiter Kyiv / Ukraine1/11/1
Yuris Kyiv / Ukraine1/11/1
Yuventa Kyiv / Ukraine3/32/2
Grand-Dance Lutsk / Ukraine4/122/4
DUSH Lviv / Ukraine4/124/10
My style Lviv / Ukraine2/40/0
Aurum Minsk / Belarus6/152/6
Impuls Moscow / Russia1/11/1
Nyuans Mykolaiv / Ukraine2/42/4
Victoria Dance Mykolaiv / Ukraine7/126/10
Allyur Odesa / Ukraine1/11/1
Beliy Club Odesa / Ukraine9/229/16
Imperiya Odesa / Ukraine1/21/2
Royal Dance Team Odesa / Ukraine6/155/8
Studiya tantsa Kuzmenko Igorya i Tatyany Odesa / Ukraine2/52/5
VIVA Dance Sport Studio Oleksandrija / Ukraine2/42/4
Accent Poltava / Ukraine12/189/12
Alyans Poltava / Ukraine9/124/5
Dinamo Poltava Poltava / Ukraine3/82/4
Face to face Poltava / Ukraine2/32/2
Gold Star Poltava / Ukraine3/52/2
Gross-M club Poltava / Ukraine6/126/11
Ritm Poltava / Ukraine2/30/0
Art-kvartal Rivne / Ukraine2/30/0
Vega-Dance Rivne / Ukraine1/20/0
Prolisok Stryj / Ukraine4/84/8
Natkhnennya Vinnitsa / Ukraine1/11/1
Olimpia Vinnitsa / Ukraine2/32/3
DINAMO-BRAVO Zaporizhzhya / Ukraine3/73/6
Embrace Zaporizhzhya / Ukraine6/106/10
Feeriya Zaporizhzhya / Ukraine2/32/3
Fiyesta Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Garmoniya Zaporizhzhya / Ukraine3/63/4
Grand Zaporizhzhya / Ukraine1/10/0
Maksimum Zaporizhzhya / Ukraine2/62/5
Ritm Zaporizhzhya / Ukraine1/31/2
Spartak Zaporizhzhya / Ukraine3/91/2
New Wave Zhytomyr / Ukraine3/71/2
Polissya Zhytomyr / Ukraine4/42/2
DSF Маріуполь / Ukraine2/82/8
Shkola Bulenko Маріуполь / Ukraine1/31/2
10Dance Суми / Ukraine10/236/10
M-Studio Суми / Ukraine2/52/4
SMAFT Суми / Ukraine18/3711/18
Sharm Умань / Ukraine1/10/0
Lileya Черкаси / Ukraine2/51/1
DanceLife Чернівці / Ukraine8/168/12