Loading
post image

Ритми Києва 2018

Відкрита першість ДЮСШ «Супаданс»
Соронович Ігор, Бойко Оксана
Київ / Україна
18.02.2018

Conformance with the schedule

4.17/5

Dressing rooms

4.09/5

Design and comfort of the hall

4.48/5

Lighting

4.48/5

Music

4.09/5

Average value

4.26/5

Evaluation done with  23  user(s)
Last feedback date  19.02.2018 07:24

 

         

 Станом на 5.01.2018 р.

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА РАДА СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ (ВРСТ)

 Київська міська державна адміністрація

Головне управління по фізичній культурі та спорту міста Києва

Асоціація спортивних танців міста Києва (АСТМК)

Печерська у місті Києві районна державна адміністрація

Клуб спортивного танцю НУФВСУ «Супаданс»

запрошують Вас на

Відкриту першість ДЮСШ «Супаданс»

 

Ритми Києва 2018

 

18 лютого 2018 року

Київ, вул. Фізкультури, 1 (метро «Олімпійська»), ігрова зала корпусу №5 НУФВСУ

 

Судді: 

Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.dance !!!!!!!!!!!

 

Заявки:  

Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.dance не пізніше 15-го лютого (ЧЕТВЕР, 23:59)!

 

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!

    

Реєстрація: 

Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2018 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Обов’язкова реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 16-го лютого 2018 р. з 12.00 до 20.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ.

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 50 грн!!!

 

Внески:

Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески для учасників та глядачів:

  • 250 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 1 по 29;
  • 300 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 30 по 39;
  • 600 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 40 по 41.

 

Вхідні, столики:  - вхідний на весь день змагань – 150 грн.;

                                 - місце на трибуні на одне відділення 200 грн. (у вартість входить вхідний на весь день);

                                 - місце за столиком на одне відділення 250 грн. (у вартість входить вхідний на весь день).

Вхід до зали змагань за контрольними браслетами. В день змагань контрольні браслети слід отримувати в фойє другого поверху. Бронювання місць за столики та на трибуні: 099-133-77-29 Юля.

 

Нагородження:

Учасники категорій «ШКОЛА» та «ДЕБЮТ» нагороджуються дипломами, статуетками та сертифікатами партнерів. Призери змагань в групах 7-8 та 15-41 нагороджуються дипломами, медалями й кубками, фіналісти цінними призами та сертифікатами.

 

Організатори:

Оксана Бойко та Ігор Соронович

E-mail: soronovych@ukr.netwww.supadance.com.ua

Телефон мобільний: (066) 283 7860 – Ігор, (066) 424 1822 – Оксана

 

Couples / Entries  359 / 501
Categories18 February, Sunday
09:3012:0015:0019:00
1 Baby Debut (under 6) (1) W-C - 1
2 Baby Debut Solo (under 6) (13) W-C - 13
3 Children Debut (under 8) (4) W-C - 4
4 Children Debut Solo (under 8) (31) W-C - 31
5 Children School (under 8) (4) W-C-J - 4
6 Children School Solo (under 8) (13) W-C-J - 13
7 Children N (under 8) (6) W-Q-C-J - 6
8 Children Solo N (under 8) (7) W-Q-C-J - 7
9 Juveniles 1 Debut (10) W-C - 10
10 Juveniles 1 Debut Solo (23) W-C - 23
11 Juveniles 1 School (20) W-C-J - 20
12 Juveniles 1 School Solo (28) W-C-J - 28
13 Juveniles 2 School (3) W-C-J - 3
14 Juveniles 2 School Solo (21) W-C-J - 21
15 Juveniles 1 N (15) W-Q-C-J - 15
16 Juveniles 1 Solo N (19) W-Q-C-J - 19
17 Juveniles 2 N (9) W-Q-C-J - 9
18 Juveniles 2 Solo N (17) W-Q-C-J - 17
19 Juniors 1+2 N (4) W-Q-C-J - 4
20 Juniors 1+2 Solo N (7) W-Q-C-J - 7
21 Juveniles 1 E (7) ST - 6, LA - 7
22 Juveniles 2 E (11) ST - 10, LA - 10
23 Juveniles 1+2 Solo E (10) ST - 6, LA - 9
24 Juniors 1+2 E (15) ST - 11, LA - 12
25 Juniors 1+2 Solo E (13) ST - 7, LA - 11
26 Juveniles 1 D (2) ST - 2, LA - 2
27 Juveniles 2 D (14) ST - 10, LA - 13
28 Juniors 1 D (16) ST - 12, LA - 12
29 Juniors 2 D (9) ST - 4, LA - 6
30 Juveniles 2 Rising Stars (5) ST - 3, LA - 5
31 Juniors 1 Rising Stars (12) ST - 7, LA - 11
32 Juniors 2 Rising Stars (12) ST - 6, LA - 11
33 Youth 1 Rising Stars (8) ST - 3, LA - 6
34 Youth+Adults Rising Stars (6) ST - 2, LA - 4
35 Juveniles 2 (7) ST - 3, LA - 6
36 Juniors 1 (5) ST - 3, LA - 3
37 Juniors 2 (9) ST - 2, LA - 9
38 Youth+Adult (2) ST - 2, LA
39 Seniors (2) ST - 2, LA
40 PRO-AM Scholarship A (under 35) (4) ST - 4, LA
41 PRO-AM Scholarship B (over 35) (4) ST - 4, LA
Total by section17111712588
Couples / Entries  359 / 501
JudgesCity / Country
Susy Borsatto Italy
Абрамова Тетяна Київ / Україна
Бабич Анастасія Київ
Балагула Ірина Харків
Балла Тетяна Київ / Україна
Береговий Мирослав Київ / Україна
Беренштейн Олексій Буча / Україна
Василенко Нікіта Київ / Україна
Васін Олег Київ / Україна
Владикіна Анна Київ / Україна
Галета Інна Суми / Україна
Герасименко Анастасія Київ / Україна
Гончаров Володимир Київ / Україна
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Єжова Олена Дніпро / Україна
Жосан Яна Суми
Зирянова Тетяна Київ
Ильина Яна Київ
Іванов Андрій Київ / Україна
Калиновська Ярослава Київ / Україна
Калистов Михаил No city Ukraine / Україна
Китаєва Віолетта Київ
Кобюк Ігор Київ
Козак Орест Київ / Україна
Козлов Павло Київ / Україна
Лаврушка Артем Київ / Україна
Мясникова Олена Київ
Олех Євгеній Київ / Україна
Орел Павло Київ / Україна
Паламарчук Анна Київ
Парфьонов Денис Київ / Україна
Переводчик Антон Київ
Перепеча Ярослав Київ / Україна
Пінчук Сергій Харків
Поворознюк Ілона Київ
Позовний Дмитро Київ
Прокаєв Артур Рівне / Україна
Пустовіт Марія Київ
Руденко Інеса Київ
Сокольніков Денис Київ / Україна
Сопіт Тетяна Київ
Тюткало Сергій Київ / Україна
Федорчук Валентина Київ
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Чернявський Іван Київ / Україна
Шмирьов Сергій Київ
Яременко Iгор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
------ / Portugal1/1 1/1
New LifeBucha / Ukraine4/4 0/0
SapfirBucha / Ukraine4/9 2/3
Shkola ЄzhovoyiDnipro / Ukraine5/10 3/6
SambaIrpin / Ukraine1/2 0/0
TriumfKharkiv / Ukraine3/3 3/3
Shkola tantsa Vesty BrandtKryvy Rig / Ukraine2/4 2/4
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANSKyiv / Ukraine17/22 10/11
AltaKyiv / Ukraine6/13 5/11
Art DanceKyiv / Ukraine9/9 9/9
Ask danceKyiv / Ukraine9/15 5/9
AstraKyiv / Ukraine11/15 9/12
BalansKyiv / Ukraine8/19 8/18
BIG DanceKyiv / Ukraine2/2 2/2
BIG JumpKyiv / Ukraine9/9 8/8
Bodi FitKyiv / Ukraine13/24 10/18
ChampionKyiv / Ukraine6/6 5/5
ConcordKyiv / Ukraine7/8 7/8
CrystalKyiv / Ukraine9/11 6/7
Dance AcademyKyiv / Ukraine5/9 4/7
Dance Art AcademyKyiv / Ukraine1/1 0/0
Dance Energy , SSBTKyiv / Ukraine3/3 3/3
Dance Innovation TeamKyiv / Ukraine8/10 3/3
DANCE STARKyiv / Ukraine3/11 2/6
DanceHallKyiv / Ukraine5/6 5/6
Dans MaysterKyiv / Ukraine7/10 6/8
Dans-stilKyiv / Ukraine4/9 4/7
Dans-TsentrKyiv / Ukraine1/2 0/0
DiamantKyiv / Ukraine4/4 4/4
DiamantKyiv / Ukraine12/14 11/12
Diamant-ElitKyiv / Ukraine5/10 0/0
DiantaKyiv / Ukraine3/3 3/3
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine47/64 32/37
EnastryKyiv / Ukraine7/13 2/2
FavorKyiv / Ukraine2/2 0/0
FeyeriaKyiv / Ukraine1/1 1/1
ImidzhKyiv / Ukraine9/10 7/8
Inter-DanceKyiv / Ukraine2/4 2/4
KarmilKyiv / Ukraine8/11 7/9
Lider-AKyiv / Ukraine25/30 24/29
MaksimumKyiv / Ukraine4/4 1/1
Mark Scherbak TeamKyiv / Ukraine2/3 2/3
MiDiYaKyiv / Ukraine1/1 1/1
MStudioKyiv / Ukraine11/19 8/14
Original Dance SchoolKyiv / Ukraine31/49 22/32
Panda PlyusKyiv / Ukraine5/8 4/6
ParadayzKyiv / Ukraine6/8 6/8
PerfectionKyiv / Ukraine1/1 1/1
PolonezKyiv / Ukraine2/2 1/1
Rick RoseKyiv / Ukraine15/22 10/15
SerpantinKyiv / Ukraine4/6 4/6
ShansKyiv / Ukraine2/3 1/1
ShmudanceKyiv / Ukraine6/9 5/6
Sobol densKyiv / Ukraine1/1 1/1
Special oneKyiv / Ukraine3/3 3/3
Sport StyleKyiv / Ukraine10/10 10/10
Sport-DansKyiv / Ukraine4/4 0/0
Studiya Andreya DikogoKyiv / Ukraine4/7 2/5
studiya tanca M.KKyiv / Ukraine6/9 2/4
SupadansKyiv / Ukraine4/4 3/3
Tantsyuvalna stolitsyaKyiv / Ukraine5/7 5/7
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine10/10 6/6
TvistKyiv / Ukraine1/1 1/1
Unique StyleKyiv / Ukraine1/1 1/1
UnisonKyiv / Ukraine4/6 3/4
Voice of the DanceKyiv / Ukraine1/2 0/0
YurisKyiv / Ukraine1/1 1/1
GratsiyaMykolaiv / Ukraine1/1 0/0
VolpinoNo city Italy / Italy4/10 4/10
Imperiya Odesa / Ukraine2/8 2/8
RisingSunRomni / Ukraine8/8 7/7
Dance AcademyVasylkyv / Ukraine5/5 5/5
DSFVyshgorod / Ukraine3/4 3/4
DINAMO-BRAVOZaporizhzhya / Ukraine1/2 0/0
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine1/3 1/2
10DanceСуми / Ukraine3/10 2/8
SMAFTСуми / Ukraine7/13 5/9
USPIKhХмельницький / Ukraine9/23 8/20
LileyaЧеркаси / Ukraine4/11 3/3