Loading
post image

Ритми Києва 2018

Відкрита першість ДЮСШ «Супаданс»
Соронович Ігор, Бойко Оксана
Київ / Україна
18.02.2018

Conformance with the schedule

4.17 /5

Dressing rooms

4.09 /5

Design and comfort of the hall

4.48 /5

Lighting

4.48 /5

Music

4.09 /5

Average value

4.26 /5

Evaluation done with   23   user(s)
Last feedback date   19.02.2018 07:24

 

         

 Станом на 5.01.2018 р.

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА РАДА СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ (ВРСТ)

 Київська міська державна адміністрація

Головне управління по фізичній культурі та спорту міста Києва

Асоціація спортивних танців міста Києва (АСТМК)

Печерська у місті Києві районна державна адміністрація

Клуб спортивного танцю НУФВСУ «Супаданс»

запрошують Вас на

Відкриту першість ДЮСШ «Супаданс»

 

Ритми Києва 2018

 

18 лютого 2018 року

Київ, вул. Фізкультури, 1 (метро «Олімпійська»), ігрова зала корпусу №5 НУФВСУ

 

Судді: 

Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.dance !!!!!!!!!!!

 

Заявки:  

Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.dance не пізніше 15-го лютого (ЧЕТВЕР, 23:59)!

 

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!

    

Реєстрація: 

Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2018 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Обов’язкова реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 16-го лютого 2018 р. з 12.00 до 20.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ.

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 50 грн!!!

 

Внески:

Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески для учасників та глядачів:

  • 250 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 1 по 29;
  • 300 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 30 по 39;
  • 600 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ з 40 по 41.

 

Вхідні, столики:  - вхідний на весь день змагань – 150 грн.;

                                 - місце на трибуні на одне відділення 200 грн. (у вартість входить вхідний на весь день);

                                 - місце за столиком на одне відділення 250 грн. (у вартість входить вхідний на весь день).

Вхід до зали змагань за контрольними браслетами. В день змагань контрольні браслети слід отримувати в фойє другого поверху. Бронювання місць за столики та на трибуні: 099-133-77-29 Юля.

 

Нагородження:

Учасники категорій «ШКОЛА» та «ДЕБЮТ» нагороджуються дипломами, статуетками та сертифікатами партнерів. Призери змагань в групах 7-8 та 15-41 нагороджуються дипломами, медалями й кубками, фіналісти цінними призами та сертифікатами.

 

Організатори:

Оксана Бойко та Ігор Соронович

E-mail: soronovych@ukr.netwww.supadance.com.ua

Телефон мобільний: (066) 283 7860 – Ігор, (066) 424 1822 – Оксана

 

Couples / Entries   359 / 501
Categories18 February, Sunday
09:3012:0015:0019:00
1 Baby Debut (under 6) (1) W-C - 1
2 Baby Debut Solo (under 6) (13) W-C - 13
3 Children Debut (under 8) (4) W-C - 4
4 Children Debut Solo (under 8) (31) W-C - 31
5 Children School (under 8) (4) W-C-J - 4
6 Children School Solo (under 8) (13) W-C-J - 13
7 Children N (under 8) (6) W-Q-C-J - 6
8 Children Solo N (under 8) (7) W-Q-C-J - 7
9 Juveniles 1 Debut (10) W-C - 10
10 Juveniles 1 Debut Solo (23) W-C - 23
11 Juveniles 1 School (20) W-C-J - 20
12 Juveniles 1 School Solo (28) W-C-J - 28
13 Juveniles 2 School (3) W-C-J - 3
14 Juveniles 2 School Solo (21) W-C-J - 21
15 Juveniles 1 N (15) W-Q-C-J - 15
16 Juveniles 1 Solo N (19) W-Q-C-J - 19
17 Juveniles 2 N (9) W-Q-C-J - 9
18 Juveniles 2 Solo N (17) W-Q-C-J - 17
19 Juniors 1+2 N (4) W-Q-C-J - 4
20 Juniors 1+2 Solo N (7) W-Q-C-J - 7
21 Juveniles 1 E (7) ST - 6, LA - 7
22 Juveniles 2 E (11) ST - 10, LA - 10
23 Juveniles 1+2 Solo E (10) ST - 6, LA - 9
24 Juniors 1+2 E (15) ST - 11, LA - 12
25 Juniors 1+2 Solo E (13) ST - 7, LA - 11
26 Juveniles 1 D (2) ST - 2, LA - 2
27 Juveniles 2 D (14) ST - 10, LA - 13
28 Juniors 1 D (16) ST - 12, LA - 12
29 Juniors 2 D (9) ST - 4, LA - 6
30 Juveniles 2 Rising Stars (5) ST - 3, LA - 5
31 Juniors 1 Rising Stars (12) ST - 7, LA - 11
32 Juniors 2 Rising Stars (12) ST - 6, LA - 11
33 Youth 1 Rising Stars (8) ST - 3, LA - 6
34 Youth+Adults Rising Stars (6) ST - 2, LA - 4
35 Juveniles 2 (7) ST - 3, LA - 6
36 Juniors 1 (5) ST - 3, LA - 3
37 Juniors 2 (9) ST - 2, LA - 9
38 Youth+Adult (2) ST - 2, LA
39 Seniors (2) ST - 2, LA
40 PRO-AM Scholarship A (under 35) (4) ST - 4, LA
41 PRO-AM Scholarship B (over 35) (4) ST - 4, LA
Total by section17111712588
Couples / Entries   359 / 501
JudgesCity / Country
Susy BorsattoItaly
Абрамова Тетяна Київ / Україна
Бабич Анастасія Київ
Балагула Ірина Харків
Балла Тетяна Київ / Україна
Береговий Мирослав Київ / Україна
Беренштейн Олексій Буча / Україна
Василенко Нікіта Київ / Україна
Васін Олег Київ / Україна
Владикіна Анна Київ / Україна
Галета Інна Суми / Україна
Герасименко Анастасія Київ / Україна
Гончаров Володимир Київ / Україна
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Єжова Олена Дніпро / Україна
Жосан Яна Суми
Зирянова Тетяна Київ
Ильина Яна Київ
Іванов Андрій Київ / Україна
Калиновська Ярослава Київ / Україна
Калистов Михаил No city Ukraine / Україна
Китаєва Віолетта Київ
Кобюк Ігор Київ
Козак Орест Київ / Україна
Козлов Павло Київ / Україна
Лаврушка Артем Київ / Україна
Мясникова Олена Київ
Олех Євгеній Київ / Україна
Орел Павло Київ / Україна
Паламарчук Анна Київ
Парфьонов Денис Київ / Україна
Переводчик Антон Київ
Перепеча Ярослав Київ / Україна
Пінчук Сергій Харків
Поворознюк Ілона Київ
Позовний Дмитро Київ
Прокаєв Артур Рівне / Україна
Пустовіт Марія Київ
Руденко Інеса Київ
Сокольніков Денис Київ / Україна
Сопіт Тетяна Київ
Тюткало Сергій Київ / Україна
Федорчук Валентина Київ
Хоменко Вікторія Буча / Україна
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Чернявський Іван Київ / Україна
Шмирьов Сергій Київ
Яременко Iгор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
--- --- / Portugal1/11/1
New Life Bucha / Ukraine4/40/0
Sapfir Bucha / Ukraine4/92/3
Shkola Єzhovoyi Dnipro / Ukraine5/103/6
Samba Irpin / Ukraine1/20/0
Triumf Kharkiv / Ukraine3/33/3
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine9/238/20
Shkola tantsa Vesty Brandt Kryvy Rig / Ukraine2/42/4
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANS Kyiv / Ukraine17/2210/11
Alta Kyiv / Ukraine7/186/15
Art Dance Kyiv / Ukraine9/99/9
ASKdance Kyiv / Ukraine9/155/9
Astra Kyiv / Ukraine11/159/12
Balans Kyiv / Ukraine9/219/20
BIG Dance Kyiv / Ukraine2/22/2
BIG Jump Kyiv / Ukraine9/98/8
Bodi Fit Kyiv / Ukraine13/2510/19
Champion Kyiv / Ukraine6/65/5
Concord Kyiv / Ukraine7/87/8
Crystal Kyiv / Ukraine9/116/7
Dance Academy Kyiv / Ukraine5/94/7
Dance Energy , SSBT Kyiv / Ukraine3/33/3
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine9/113/3
DANCE STAR Kyiv / Ukraine2/61/2
DanceHall Kyiv / Ukraine5/65/6
Dans Mayster Kyiv / Ukraine6/75/5
Dans-stil Kyiv / Ukraine4/94/7
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine1/20/0
Diamant Kyiv / Ukraine12/1411/12
Diamant Kyiv / Ukraine4/44/4
Diamant-Elit Kyiv / Ukraine5/100/0
Dianta Kyiv / Ukraine3/33/3
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine47/6432/37
ENASTRY Kyiv / Ukraine7/132/2
Favor Kyiv / Ukraine2/20/0
Feyeria Kyiv / Ukraine1/11/1
Imidzh Kyiv / Ukraine9/107/8
Inter-Dance Kyiv / Ukraine2/42/4
Karmil Kyiv / Ukraine8/117/9
Lider-A Kyiv / Ukraine25/3024/29
Maksimum Kyiv / Ukraine4/41/1
MiDiYa Kyiv / Ukraine1/11/1
MS Team Kyiv / Ukraine2/32/3
MStudio Kyiv / Ukraine11/198/14
Original Dance School Kyiv / Ukraine31/4922/32
Panda Plyus Kyiv / Ukraine5/84/6
Paradayz Kyiv / Ukraine6/86/8
Perfection Kyiv / Ukraine1/11/1
Polonez Kyiv / Ukraine2/21/1
Rick Rose Kyiv / Ukraine15/2210/15
Serpantin Kyiv / Ukraine4/64/6
Shans Kyiv / Ukraine2/31/1
ShmuDance Kyiv / Ukraine6/95/6
Sobol dens Kyiv / Ukraine1/11/1
Special one Kyiv / Ukraine3/33/3
Sport Style Kyiv / Ukraine10/1010/10
Sport-Dans Kyiv / Ukraine4/40/0
Studiya Andreya Dikogo Kyiv / Ukraine4/72/5
studiya tanca M.K Kyiv / Ukraine6/92/4
Supadans Kyiv / Ukraine4/43/3
Tantsyuvalna stolitsya Kyiv / Ukraine5/75/7
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine10/106/6
Tvist Kyiv / Ukraine1/11/1
Unique Style Kyiv / Ukraine1/11/1
Unison Kyiv / Ukraine4/63/4
Voice of the Dance Kyiv / Ukraine1/20/0
Yuris Kyiv / Ukraine1/11/1
Gratsiya Mykolaiv / Ukraine1/10/0
Volpino No city Italy / Italy4/104/10
Imperiya Odesa / Ukraine2/82/8
RisingSun Romni / Ukraine8/87/7
Dance Academy Vasylkyv / Ukraine5/55/5
DSF Vyshgorod / Ukraine3/43/4
DINAMO-BRAVO Zaporizhzhya / Ukraine1/20/0
Suzir'ya Zhytomyr / Ukraine1/31/2
10Dance Суми / Ukraine3/102/8
SMAFT Суми / Ukraine7/135/9
Lileya Черкаси / Ukraine4/113/3