Loading
post image

Ритми Печерська 2017

Відкрита першість ДЮСШ «Супаданс». Чемпіонат України зі спортивних танців на візках 2017
Соронович Ігор, Бойко Оксана
Київ / Україна
01.10.2017
28/09/2017

 

Станом на 19 вересня 2017 р.

                  

 

 АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНИХ ТАНЦІВ МІСТА КИЄВА

               Київська міська державна адміністрація

 

Головне управління по фізичній культурі та спорту міста Києва

Печерська у місті Києві районна державна адміністрація

Клуб спортивного танцю НУФВСУ «Супаданс»

 

запрошують Вас на

Відкриту першість ДЮСШ «Супаданс»

 

РИТМИ ПЕЧЕРСЬКА  2017

Чемпіонат України зі спортивних танців на візках 2017

 

1 жовтня 2017 року

Київ, вул. Фізкультури, 1 (метро «Олімпійська»), ігрова зала корпусу №5 НУФВСУ

 

Судді: 

Судді, що мають ліцензію будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Заявку на суддівство необхідно подати на сайті www.flymark.dance !!!!!!!!!!!

 

Правила: 

Відповідно до Правил змагань зі спортивного танцю,  затверджених Міністерством України у справах сім’ ї, молоді та спорту (дивись сайт АСТУ: www.udsa.com.ua)

 

Заявки:  

Реєстрація ON-LINE на сайті www.flymark.dance не пізніше 28-го вересня (ЧЕТВЕР, 23:59)!

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!

 

 

Реєстрація: 

Згідно класифікаційних книжок (дійсних на 2017 рік) будь-якої організації, що займається розвитком спортивного танцю в Україні.

Обов’язкова реєстрація для київських пар відбуватиметься тільки у п’ятницю 29-го вересня 2017 р. з 12.00 до 20.00 в кім. 407, корпусу №5 НУФВСУ.

Реєстрація київських пар в день змагань за умови сплати додаткового внеску 100 грн!!!

 

Внески:

Змагання проводяться з благодійною метою. Благодійні внески для учасників та глядачів:

  • 250 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ 1-29.
  • 300 грн. з учасника за програму у ГРУПАХ  30-37.
  • 600 грн. з учасника за програму у ГРУПІ 38-39.
  • 150 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем на трибуні.
  • 200-250 грн. вхідний для глядачів на одне відділення з місцем за столиком.

Бронювання:099-1337729 Юля

 

Нагородження:

Учасники категорій «ШКОЛА» та «ДЕБЮТ» нагороджуються пам’ятними статуетками, дипломами та сертифікатами партнерів. Призери змагань в групах 7-8, 15-39  нагороджуються медалями та кубками, фіналісти цінними призами та сертифікатами партнерів.

 

Організатори:

КСТ НУФВСУ «СУПАДАНС» - Ігор Соронович та Оксана Бойко

Телефон/Факс (044) 251 8273, E-mail: soronovych@ukr.netwww.supadance.com.ua

Телефон мобільний: (066) 283 7860 – Ігор, (066) 424 1822 – Оксана

           

 

 

Couples / Entries  168 / 275
Categories01 October, Sunday
09:3012:0015:0019:00
1 Baby Debut W-C
2 Baby Debut Solo (5) W-C - 5
3 Children Debut (2) W-C - 2
4 Children Debut Solo (10) W-C - 10
5 Children School (3) W-C-J - 3
6 Children School Solo (9) W-C-J - 9
7 Children N (1) W-Q-C-J - 1
8 Children Solo N (1) W-Q-C-J - 1
9 Juveniles 1 Debut (5) W-C - 5
10 Juveniles 1 Debut Solo (9) W-C - 9
11 Juveniles 1 School (15) W-C-J - 15
12 Juveniles 1 School Solo (17) W-C-J - 17
13 Juveniles 2 School (7) W-C-J - 7
14 Juveniles 2 School Solo (11) W-C-J - 11
15 Juveniles 1 N (10) W-Q-C-J - 10
16 Juveniles 1 Solo N (13) W-Q-C-J - 13
17 Juveniles 2 N (11) W-Q-C-J - 11
18 Juveniles 2 Solo N (6) W-Q-C-J - 6
19 Juniors 1+2 N W-Q-C-J
20 Juniors 1+2 Solo N (3) W-Q-C-J - 3
21 Juveniles 1 E (8) ST - 6, LA - 7
22 Juveniles 2 E (6) ST - 5, LA - 5
23 Juveniles 1+2 Solo E (6) ST - 6, LA - 6
24 Juniors 1+2 E (4) ST - 3, LA - 4
25 Juniors 1+2 Solo E (4) ST - 1, LA - 4
26 Juveniles 1 D (6) ST - 6, LA - 5
27 Juveniles 2 D (4) ST - 3, LA - 4
28 Juniors 1 D (2) ST - 1, LA - 2
29 Juniors 2 D (3) ST - 1, LA - 2
30 Juniors 1 Rising Stars (6) ST - 3, LA - 4
31 Juniors 2 Rising Stars (8) ST - 2, LA - 8
32 Youth 1 Rising Stars (9) ST - 4, LA - 5
33 Youth+Adults Rising Stars (7) ST - 2, LA - 6
34 Juveniles 2 (3) ST, LA - 3
35 Juniors 1 (3) ST, LA - 3
36 Juniors 2 (10) ST - 2, LA - 9
37 Youth+Adult (6) ST - 2, LA - 5
38 PRO-AM Scholarship A (under 40) (5) ST - 2, LA - 3
39 PRO-AM Scholarship B (over 40) (2) ST - 2, LA - 1
Total by section93626258
Couples / Entries  168 / 275
JudgesCity / Country
Skorova Yuliia Київ / Україна
Галай Ярослав Київ / Україна
Дикий Ігор Черкаси / Україна
Євтушенко Тетяна Київ / Україна
Журенко Наталія Южне / Україна
Коросташов Денис Київ / Україна
Костилева Наталія Київ / Україна
Огійчук Ігор Київ / Україна
Руденко Вікторія Миколаїв / Україна
Соронович Ігор Київ / Україна
Хом'яченко Олеся Київ / Україна
Чернявський Іван Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
All starsKyiv / Ukraine2/4
Art MotionKyiv / Ukraine2/2
DANCE STARKyiv / Ukraine12/22
Dans-stilKyiv / Ukraine1/1
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine15/18
FamilyKyiv / Ukraine9/15
FavorKyiv / Ukraine1/2
Inter-DanceKyiv / Ukraine2/2
MaksimumKyiv / Ukraine2/2
MStudioKyiv / Ukraine6/16
Nika-DansKyiv / Ukraine1/4
No clubKyiv / Ukraine1/1
Original Dance School,Kyiv / Ukraine33/58
ShansKyiv / Ukraine1/1
StarDanceKyiv / Ukraine31/40
SupadansKyiv / Ukraine1/1
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine8/8
Voice of the DanceKyiv / Ukraine1/1
AelitaLviv / Ukraine1/4
EmpireLviv / Ukraine8/16
KaleydoskopNovoarhangelsk / Ukraine3/7
Imperiya Odesa / Ukraine1/2
Royal Dance TeamOdesa / Ukraine4/5
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine5/8
DIAMONDVyshgorod / Ukraine1/1
RitmZaporizhzhya / Ukraine2/4
GarmoniyaМиколаїв / Ukraine3/6
ProfiМиколаїв / Ukraine4/7
LileyaЧеркаси / Ukraine5/9
NikaЧернігів / Ukraine1/4
LitseyЮжне / Ukraine1/4