Loading
post image

VIII Малий кубок м. Харкова. Національний Чемпіонат України (Юв 2 лат, Юн 2 лат) та Кубок України Дорослі Лат

Національний Чемпіонат України (юв 2 лат, юн 2 лат) та Кубок України Дорослі лат
Шкурєєв Кирило, Сашков Дмитро, Шкурєєва Маргарита
Харків / Україна
20.05.2018

Conformance with the schedule

4.00/5

Dressing rooms

5.00/5

Design and comfort of the hall

5.00/5

Lighting

5.00/5

Music

5.00/5

Average value

4.80/5

Evaluation done with  1  user(s)
Last feedback date  21.05.2018 07:16

 

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТАНЦЮВАЛЬНЫЙ СОЮЗ

УПРАВЛІННЯ У СПРАВАХ МОЛОДІ ТА СПОРТУ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

УПРАВЛІННЯ З ПИТАНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ХАРКІВСЬКИЙ ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

                                                                                                     

 

VIII Малий кубок м.Харкова”

«Національний Чемпіонат України  (Ювенали 2 лат. Юніори 2 лат).

Кубок України Дорослі лат.

Кубок Харківської області та м.Харкова»

 

20 Травня 2018р.

 

Місце проведення : Україна, м.Харків,  пр. Петра Григоренка 2 , «Харківський палац спорту»

 

Довідки за телефоном:

Кирило Шкурєєв         тел.: +38 (066) 644.42.22

Дмитро Сашков         тел.: +38 (093) 132.98.24

Маргарита Шкурєєва   тел.: +38 (066) 018.33.50

 

Реєстрація:

До участі у змаганнях допускаються спортсмени Харкова, областей України та спортивних клубів. За класифікаційними книжками всіх всеукраїнських організацій, танцювальних організацій інших країн, з діючою ліцензією на 2018 рік.

Кількість спортсменів від території не обмежена.

Реєстрація збірних команд областей зі спортивних танців для участі у Чемпіонаті та Кубку України відбувається через офіс АСТУ: vloh@voliacable.com тел. моб.: +380 67-442-75-34 Святослав Влох

Клуби спортивного танцю направляють заяви на участь в Чемпіонаті України від одної танцювальної пари і більше, в даній віковій групі та програмі, за 30 днів до початку Чемпіонату та Кубку України.

Заявки в довільній формі не розглядаються. Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Попередні заявки для участі у  Кубку Харківської області та м.Харкова надсилаються до ХВП АСТУ за п’ять днів до початку змагань за адресою: м.Харків, вул. 23 Серпня, 51. Тел.(057)714-25-20, e-mail: shkuryeyev-ki@hotmail.com.

Заявки в довільній формі не розглядаються. Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

В категорії «Атестація» та « Дебют» можлива реєстрація за свідоцтвом про народження.

Організатори залишають за собою право об’єднувати категорії, також відмовити в участі парі або судді.

Реєстрація учасників в категорії Чемпіонат України та Кубок України, здійснюється лише згідно діючої ліцензії IDSA на 2018рік.

 

Обмеження

Кубок Харківської області та м.Харкова, Кубок України та Чемпіонат України проводяться згідно з «Правилами змагань зі спортивного танцю» (дивись на сайті www.udsa.com.ua).

Класифікаційних змагання проводиться згідно з правилами по фігурам та костюмам ВТС (дивись на сайті www.udu.com.ua)

 

Внески для учасників

  • «Атестация»-220грн. з людини;
  • «Дебют»-220грн з людини;
  • «Н» клас-250грн з людини;
  • «Е» клас -260грн з людини;
  • «D» клас 300грн з людини;
  • «С» класа -300грн з людини;
  • «С+В» класа -350грн з людини;
  • Кубок м.Харкова «Рейтинг» 400грн з людини.
  • Кубок Харковської області «Рейтинг» 400грн з людини.
  • Кубок України «Рейтинг» 400грн з людини.
  • Чемпіонат України «Рейтинг» 400грн з людини.

За умов не участі у змаганнях за будь яких умов стартові внески повертаються у розмірі 50% , а за Кубок м.Харкова та Кубок Харковської області благодійні внески не повертаються!

 

ON-LINE РЕЄСТРАЦІЯ 

www.flymark.com.ua

 

ЩОБ ЗАПОБІГТИ ЗАТРИМОК НА ТУРНІРІ ПРОХАННЯ ЖИТЕЛІВ МІСТА ХАРКОВА ПРИЇХАТИ НА ПОПЕРЕДНЮ РЕЄСТРАЦІЮ. ЗА АДРЕСОЮ: ВУЛ. ВОСКРЕСЕНСЬКА 27 (ВУЛ. УРИЦЬКОГО 27), (МАГАЗИН «ВСЕ ДЛЯ ШТОР») 18 Травня з 15-00 до 21-00

БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ НЕМОЖЛИВА,

 

Для глядачів

Вхід на змагання 170грн на цілий день

Одне місце за столиком 80грн на одне відділення  (входить частування) 1 та 2 відділення

Одне місце за столиком 100грн на одне відділення  (входить частування) 3 та 4 відділення

Місця за столиком продаються тільки кратно двом.

Замовлення столиків за тел.: (050) 638 00 35 Тетяна Михайлівна

У вартість місця за столиком НЕ входить вартість вхідного квитка

 

 

Судді

Суддівська бригада формується з присутніх суддів на змаганнях, відповідно до їх категорії.

На суддівство в Чемпіонаті України та Кубку України, в даній віковій групі і програмі, допускаються лише судді з діючою на 2018 рік ліцензією судді IDSA (при наявності від області 6 пар)..

Призначення на суддівство можливе лише за умови завчасної реєстрації.

Судді та тренери мають дотримуватись дрес коду.

Вхід суддів та тренерів згідно реєстрації.

Головний суддя змагань – Кирило Шкурєєв.

Голоний суддя Чемпіонату України та Кубку України – Святослав Влох.

Вікові категорії “Рейтинг” обслуговують судді лише з ліцензією Міжнародної асоціації спортивного танцю

 

НАГОРОДЖЕННЯ ЗМАГАНЬ                                                                                

Фіналісти змагань нагороджуються дипломами. Призери змагань нагороджуються дипломами та медалями. Переможці змагань нагороджуються дипломами, медалями та кубком.

 

ДО ЗУСТРІЧІ НА ЗМАГАННЯХ !

Couples / Entries  532 / 751
Categories20 May, Sunday
09:0012:3014:3018:30
1 Children 2 Atestation Solo (6-7 years) (40) W-C - 40
2 Children 2 Atestation (6-7 years) (17) W-C - 17
3 Children 2 Debut Solo (6-7 years) (53) W-C-J - 53
4 Children 2 Debut (6-7 years) (15) W-C-J - 15
5 Children 2 N Solo (6-7 years) (23) W-C-J - 23
6 Children 2 N (6-7 years) (9) W-C-J - 9
7 Children 2 E Solo (6-7 years) (4) ST - 2, LA - 3
8 Children 2 E (6-7 years) (2) ST, LA - 2
9 Children 2 D Solo (6-7 years) (2) ST - 2, LA - 2
10 Children 2 D (6-7 years) (1) ST - 1, LA
11 Juniors 1+2 Atestation Solo (1) W-C - 1
12 Juniors 1+2 Atestation W-C
13 Juniors 1+2 Debut Solo (4) W-C-J - 4
14 Juniors 1+2 Debut (3) W-C-J - 3
15 Juniors 1+2 N Solo (5) W-C-J - 5
16 Juniors 1+2 N (5) W-Q-C-J - 5
17 Juniors 1+2 E Solo (17) ST - 3, LA - 16
18 Juniors 1+2 D Solo (18) ST - 4, LA - 18
19 Juniors 1+2 C Solo (12) ST - 5, LA - 10
20 Children 1 Atestation Solo (3-5 years) (41) W-C - 41
21 Children 1 Atestation (3-5 years) (8) W-C - 8
22 Children 1 Debut Solo (3-5 years) (8) W-C-J - 8
23 Children 1 Debut (3-5 years) (1) W-C-J - 1
24 Juveniles 1 Atestation Solo (19) W-C - 19
25 Juveniles 1 Atestation (6) W-C - 6
26 Juveniles 2 Atestation Solo (1) W-C - 1
27 Juveniles 2 Atestation W-C
28 Juveniles 1 Debut Solo (28) W-C-J - 28
29 Juveniles 2 Debut Solo (10) W-C-J - 10
30 Juveniles 1 Debut (17) W-C-J - 17
31 Juveniles 2 Debut (7) W-C-J - 7
32 Juveniles 1 Solo N (25) W-C-J - 25
33 Juveniles 2 Solo N (25) W-C-J - 25
34 Juveniles 1 Solo E (17) ST - 7, LA - 16
35 Juveniles 2 Solo E (17) ST - 9, LA - 16
36 Juveniles 1+2 Solo D (7) ST - 5, LA - 6
37 Juveniles 1 N (14) W-Q-C-J - 14
38 Juveniles 2 N (10) W-Q-C-J - 10
39 Juveniles 1 E (12) ST - 4, LA - 11
40 Juveniles 2 E (13) ST - 6, LA - 13
41 Juveniles 1 D (6) ST - 2, LA - 5
42 Juveniles 2 D (8) ST - 3, LA - 7
43 Juveniles 1 Cup of Kharkiv (1) ST - 1
44 Juveniles 2 Cup of Kharkiv (1) ST - 1
45 Juveniles 1 Cup of Kharkiv region (3) LA - 3
46 Juveniles 2 Championship of Ukraine (11) LA - 11
47 Juniors 1 E (10) ST - 7, LA - 7
48 Juniors 2 E (3) ST - 2, LA - 2
49 Juniors 1 D (16) ST - 6, LA - 13
50 Juniors 2 D (11) ST - 4, LA - 8
51 Juniors 1 C (8) ST - 2, LA - 7
52 Juniors 2 C (8) ST - 5, LA - 5
53 Juniors 1 Cup of Kharkiv region (6) LA - 6
54 Juniors 2 Championship of Ukraine (26) LA - 26
55 Juniors 1 Cup of Kharkiv (2) ST - 2
56 Juniors 2 Cup of Kharkiv (3) ST - 3
57 Youth 1+2 E ST, LA
58 Youth 1+2 D Freestyle (5) ST - 2, LA - 4
59 Youth 1+2 C (4) ST - 2, LA - 4
60 Youth 1 Cup of Kharkiv (4) ST - 4
61 Youth 2 Cup of Kharkiv (1) ST - 1
62 Youth 1 Cup of Kharkiv region (5) LA - 5
63 Youth 2 Cup of Kharkiv region (6) LA - 6
64 Adult E ST, LA
65 Adult D Freestyle ST, LA
66 Adult C+B (5) ST - 2, LA - 3
67 Adult Cup of Kharkiv (2) ST - 2
68 Adult Cup of Ukraine (22) LA - 22
Total by section243146200162
Couples / Entries  532 / 751
JudgesCity / Country
Андрющенко Володимир Київська область
Анискін Олександр Близнюки
Безвесільний Олег Харків
Гринишина Олена Харків / Україна
Демідова Оксана Дніпро
Дибань Людмила Київ
Дибань Олена Київ
Дрозд Сергій Харків
Зайцева Катерина Харків
Засоріна Ольга Харків
Захаров Сергій Харків / Україна
Ісаханов Альберт Грузія
Канцедал Ігор Харків
Кекух Владислав Словакія
Кириченко Татьяна Харків
Климович Аурика Лозова / Україна
Коробка Єлизавета Харків
Кузнєчихін Станіслав Луцьк
Курганський Іван Харків
Левченко Лариса Харків
Леонтьєв Олексій Харків
Лідовський Павло Дніпро
Лук'яненко Влада Константинівка
Макагон Катерина Харків
Маркіна Наіра Одеса
Медяник Віталій Дніпро / Україна
Медяник Віталій Першотравенськ
Мельник Сергій Харків
Миколайчук Алина Харків
Новікова Ірина Харків
Русакова Олександра Харків / Україна
Русанова Екатерина Харків
Сiваченко Алiна Харків
Салін Сергій Харків / Україна
Самойленко Олександр Чугуїв / Україна
Сашков Дмитрий Харків
Сашков Дмитро Харків
Сергеюк Марина Харків
Тралков Дмитрий Харків
Федорова Галина Харків
Федорова Марина Харків
Федорченко Денис Харків
Чачковский Геннадий Харків
Шекера Александр Харків / Україна
Шкурєєв Кирил Харків
Шкурєєва Маргарита Харків
Юр'єв Олексій Харків
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Dance Art / Ukraine2/2 2/2
Sky HallBlyznyuky / Ukraine19/22 19/22
"Bella Gioia"Dnipro / Ukraine14/34 13/29
ElitaDnipro / Ukraine1/2 1/2
Shkola ЄzhovoyiDnipro / Ukraine1/1 1/1
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine1/1 1/1
Kharkiv / Ukraine10/14 9/12
ArabeskKharkiv / Ukraine6/6 6/6
DANCE MASTERSKharkiv / Ukraine5/9 5/8
DancebreezeKharkiv / Ukraine2/2 2/2
DiamantKharkiv / Ukraine13/16 13/14
ELITEKharkiv / Ukraine4/6 3/4
EnergiyaKharkiv / Ukraine25/45 24/39
EstrellaKharkiv / Ukraine1/3 0/0
FantomKharkiv / Ukraine3/4 3/4
House of dance "VLA.DANCE"Kharkiv / Ukraine3/6 3/5
IdealKharkiv / Ukraine21/47 19/43
ImidzhKharkiv / Ukraine27/30 23/25
Imperial DansKharkiv / Ukraine2/4 2/4
ImperiyaKharkiv / Ukraine5/5 4/4
KatrinKharkiv / Ukraine20/34 18/31
LegendaKharkiv / Ukraine16/27 15/26
Legenda-Prem'ierKharkiv / Ukraine1/2 0/0
LisabondKharkiv / Ukraine3/4 3/4
LotosKharkiv / Ukraine1/2 0/0
MechtaKharkiv / Ukraine2/2 2/2
MilagroKharkiv / Ukraine7/15 7/15
MileniumKharkiv / Ukraine11/15 7/10
MileniumKharkiv / Ukraine2/2 2/2
MiridansKharkiv / Ukraine4/6 3/3
NatkhnennyaKharkiv / Ukraine16/23 15/22
Oskar-DensKharkiv / Ukraine40/46 36/39
ParadizKharkiv / Ukraine13/17 11/14
PrestizhKharkiv / Ukraine3/9 0/0
Shkola tancyu "Region"Kharkiv / Ukraine75/145 58/87
Siluet Dance UnionKharkiv / Ukraine5/10 1/2
Star DanceKharkiv / Ukraine15/16 15/16
StolitsyaKharkiv / Ukraine89/143 69/106
SwayDanceKharkiv / Ukraine12/16 9/10
TangoKharkiv / Ukraine16/26 11/14
TenDanceKharkiv / Ukraine9/11 9/11
TodosKharkiv / Ukraine1/2 1/2
TOP-DENCEKharkiv / Ukraine15/15 14/14
Top-densKharkiv / Ukraine2/2 1/1
VdohnovenieKharkiv / Ukraine3/3 3/3
VIVAT-DANCEKharkiv / Ukraine8/10 6/8
KVP ASTUKiyivska oblast / Ukraine6/6 6/6
KolorKonstantinivka / Ukraine12/12 12/12
AlyansKramatorsk / Ukraine5/9 0/0
MifKyiv / Ukraine6/20 6/17
Fashion danceLozova / Ukraine14/15 9/9
Beliy ClubOdesa / Ukraine5/7 5/7
DYuSSh №1Odesa / Ukraine1/4 1/4
Imperiya Odesa / Ukraine2/2 2/2
AccentPoltava / Ukraine1/1 1/1
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine1/1 1/1
DANCE HALLМелітополь / Ukraine2/5 2/5
Top-DensЧугуїв / Ukraine1/1 0/0
НатхненняЧугуїв / Ukraine19/19 18/18