Loading
post image

ARS CUP 2018

XXIV Рейтингові та класифікаційні змагання
Кордюкевич Володимир, Кордюкевич Надія
Тернопіль / Україна
22.04.2018
21/04/2018

 

Ukrainian Dance Sport Association

Dance Sport Club “ARS”

 

ARS CUP 2018

 

Дата: 22 Квітня

Місце: Concert HallPodolyany” (Текстильна,28ч)

 

Entry fee:

з особи за програму:

  • Дебют, Школа - 150грн ;
  • Поч. - 180грн;
  • «E », «D» -200грн;
  • Open, «C» – 250 грн.;                     

 

Ticket:      150 грн.    ;  столики + 50 грн.

 

Rules:

Згідно Правил змагань АСТУ та WDC

 

ENTRIES/ЗАЯВКИ:

  21 of April 2017 / до 21 Квітня 2018 р..On-line реєстрація пар на сайті  http://flymark.com.ua

 

Adjucators:

судді ліцензовані танцювальними  організаціями.

 

Призовий фонд:

Ювенали 1+2 Open 500 грн

Юніори 1 Open 500 грн

Юніори 2 Open 500 грн

Молодь 1 Open 1000 грн

Молодь 2 Open 1000 грн

Дорослі Open 1500 грн

 

Організатори:

КСТ «АРС», Надія та Володимир Кордюкевич тел. (067)74-23-260

 

Couples / Entries  239 / 398
Categories22 April, Sunday
10:0014:0018:00
1 Debut (under 6) (20) W-C - 20
2 Debut (under 8) (14) W-C - 14
3 Debut (under 10) (13) W-C - 13
4 Debut (under 12) (3) W-C - 3
5 School A (under 8) (24) W-C-J - 24
6 School B (under 10) (26) W-C-J - 26
7 School C (11-15 years) (9) W-C-J - 9
8 School Juveniles 1 (14) W-Q-C-J - 14
9 School Juveniles 2 (12) W-Q-C-J - 12
10 School Juniors 1+2 (2) W-Q-C-J - 2
11 Solo School Juveniles 1 (19) W-C-J - 19
12 Solo School Juveniles 2 (5) W-C-J - 5
13 Solo School Juniors 1+2 (3) W-C-J - 3
14 Solo Juveniles 1+2 N (1) W-Q-C-J - 1
15 Solo Juniors 1+2 N (2) W-Q-C-J - 2
16 Solo Juveniles 1+2 E ST, LA
17 Solo Juniors 1+2 E ST, LA
18 Kids N (under 8) (8) W-Q-C-J - 8
19 Juveniles 1 N (19) W-Q-C-J - 19
20 Juveniles 2 N (20) W-Q-C-J - 20
21 Juniors 1+2 N (3) W-Q-C-J - 3
22 Juveniles 1 E (3) ST - 2, LA - 3
23 Juveniles 2 E (21) ST - 19, LA - 19
24 Juniors 1 E (6) ST - 6, LA - 3
25 Juniors 2 E (7) ST - 7, LA - 5
26 Juveniles 1 D (1) LA - 1 ST - 1
27 Juveniles 2 D (9) LA - 7 ST - 8
28 Juniors 1 D (16) LA - 14 ST - 12
29 Juniors 2 D (14) LA - 10 ST - 12
30 Youth+Adult D (3) ST - 2 LA - 1
31 Juveniles 1+2 C (1) ST - 1 LA
32 Juniors 1 C (5) ST - 5 LA - 1
33 Juniors 2 C (6) ST - 3 LA - 6
34 Youth 1 C (4) ST - 4 LA - 3
35 Youth 2+Adult C (2) ST - 2 LA
36 Juveniles 1+2 Open (3) LA - 2 ST - 3
37 Juniors 1 Open (4) LA - 2 ST - 3
38 Juniors 2 Open (6) ST - 3 LA - 5
39 Youth 1 Open (2) ST - 2 LA - 1
40 Youth 2 Open (1) LA ST - 1
41 Adults Open (2) ST - 2 LA
Total by section16715378
Couples / Entries  239 / 398
JudgesCity / Country
Борденюк Ірина Тернопіль / Україна
Дороніна Марія Тернопіль / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Кіндрачук Лілія Городенка / Україна
Кордюкевич Ангеліна Тернопіль / Україна
Кордюкевич Надія Тернопіль / Україна
Крупка Віта Тернопіль / Україна
Мотолько Юрій Тернопіль / Україна
Федчишин Олександр Тернопіль / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Dens-stilBar / Ukraine19/25
Nika-DanceGorodenka / Ukraine14/19
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine5/11
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine3/6
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine3/8
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine1/3
KarmenKalush / Ukraine1/2
VikadansLviv / Ukraine2/4
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine3/4
AlyansТернопіль / Ukraine57/92
ArsТернопіль / Ukraine38/81
MalvyТернопіль / Ukraine3/3
Star DanceТернопіль / Ukraine10/10
VivatТернопіль / Ukraine11/13
Vogon sertsyaТернопіль / Ukraine18/18
ЄvrodansТернопіль / Ukraine9/12
DreamХмельницький / Ukraine3/11
USPIKhХмельницький / Ukraine18/47
FleksЧортків / Ukraine21/29