Loading
post image

ARS CUP 2018

XXIV Рейтингові та класифікаційні змагання
Кордюкевич Володимир, Кордюкевич Надія
Тернопіль / Україна
22.04.2018

Conformance with the schedule

4.27/5

Dressing rooms

4.00/5

Design and comfort of the hall

4.40/5

Lighting

4.47/5

Music

4.47/5

Average value

4.32/5

Evaluation done with  15  user(s)
Last feedback date  23.04.2018 05:39

 

Ukrainian Dance Sport Association

Dance Sport Club “ARS”

 

ARS CUP 2018

 

Дата: 22 Квітня

Місце: Concert HallPodolyany” (Текстильна,28ч)

 

Entry fee:

з особи за програму:

  • Дебют, Школа - 150грн ;
  • Поч. - 180грн;
  • «E », «D» -200грн;
  • Open, «C» – 250 грн.;                     

 

Ticket:      150 грн.    ;  столики + 50 грн.

 

Rules:

Згідно Правил змагань АСТУ та WDC

 

ENTRIES/ЗАЯВКИ:

  21 of April 2017 / до 21 Квітня 2018 р..On-line реєстрація пар на сайті  http://flymark.com.ua

 

Adjucators:

судді ліцензовані танцювальними  організаціями.

 

Призовий фонд:

Ювенали 1+2 Open 500 грн

Юніори 1 Open 500 грн

Юніори 2 Open 500 грн

Молодь 1 Open 1000 грн

Молодь 2 Open 1000 грн

Дорослі Open 1500 грн

 

Організатори:

КСТ «АРС», Надія та Володимир Кордюкевич тел. (067)74-23-260

 

Couples / Entries  238 / 376
Categories22 April, Sunday
10:0014:0018:00
1 Debut (under 6) (19) W-C - 19
2 Debut (under 8) (13) W-C - 13
3 Debut (under 10) (11) W-C - 11
4 Debut (under 12) (3) W-C - 3
5 School A (under 8) (21) W-C-J - 21
6 School B (under 10) (25) W-C-J - 25
7 School C (11-15 years) (10) W-C-J - 10
8 School Juveniles 1 (16) W-Q-C-J - 16
9 School Juveniles 2 (11) W-Q-C-J - 11
10 School Juniors 1+2 (3) W-Q-C-J - 3
11 Solo School Juveniles 1 (24) W-C-J - 24
12 Solo School Juveniles 2 (3) W-C-J - 3
13 Solo School Juniors 1+2 (7) W-C-J - 7
14 Solo Juveniles 1+2 N (3) W-Q-C-J - 3
15 Solo Juniors 1+2 N (3) W-Q-C-J - 3
16 Solo Juveniles 1+2 E (1) ST, LA - 1
17 Solo Juniors 1+2 E ST, LA
18 Kids N (under 8) (6) W-Q-C-J - 6
19 Juveniles 1 N (21) W-Q-C-J - 21
20 Juveniles 2 N (21) W-Q-C-J - 21
21 Juniors 1+2 N (4) W-Q-C-J - 4
22 Juveniles 1 E (3) ST - 2, LA - 3
23 Juveniles 2 E (24) ST - 17, LA - 21
24 Juniors 1 E (6) ST - 6, LA - 4
25 Juniors 2 E (5) ST - 5, LA - 4
26 Juveniles 1 D LA ST
27 Juveniles 2 D (7) LA - 5 ST - 5
28 Juniors 1 D (12) LA - 9 ST - 7
29 Juniors 2 D (8) LA - 6 ST - 7
30 Youth+Adult D (2) ST - 2 LA
31 Juveniles 1+2 C (2) ST - 2 LA - 1
32 Juniors 1 C (4) ST - 4 LA
33 Juniors 2 C (3) ST - 1 LA - 3
34 Youth 1 C (3) ST - 3 LA - 3
35 Youth 2+Adult C (2) ST - 2 LA
36 Juveniles 1+2 Open (3) LA - 2 ST - 2
37 Juniors 1 Open (6) LA - 3 ST - 4
38 Juniors 2 Open (6) ST - 4 LA - 4
39 Youth 1 Open (3) ST - 3 LA - 2
40 Youth 2 Open (2) LA ST - 2
41 Adults Open (3) ST - 3 LA
Total by section17314459
Couples / Entries  238 / 376
JudgesCity / Country
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Бегур Віра Тернопіль / Україна
Борденюк Ірина Тернопіль / Україна
Горобець Вікторія Хмельницький / Україна
Горобець Юрій Хмельницький / Україна
Гураль Людмила Тернопіль
Гурик Тарас Івано-Франківськ
Дороніна Марія Тернопіль / Україна
Калинчук Ігор Івано-Франківськ / Україна
Кіндрачук Лілія Городенка / Україна
Кордюкевич Ангеліна Тернопіль / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль
Кордюкевич Надія Тернопіль / Україна
Крупка Віта Тернопіль / Україна
Мазур Юлія Тернопіль
Макух Ілона Тернопіль
Мотолько Юрій Тернопіль / Україна
Назарова Любов Бар / Україна
Петрица Юлія Тернопіль / Україна
Полигач Ігор Тернопіль
Полигач Ольга Тернопіль
П'яничук Ірина Тернопіль / Україна
Стахова Тетяна Тернопіль
Федчишин Олександр Тернопіль / Україна
Черняк Олена Хмельницький / Україна
Шит Тарас Львів
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Dens-stilBar / Ukraine19/27 18/25
Nika-DanceGorodenka / Ukraine14/23 13/18
Art-DansIvano-Frankivsk / Ukraine5/13 5/13
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine2/4 2/4
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine4/10 1/2
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine1/3 1/3
KarmenKalush / Ukraine1/2 1/2
VikadansLviv / Ukraine2/4 1/2
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine3/5 3/3
AlyansТернопіль / Ukraine61/108 51/78
ArsТернопіль / Ukraine40/88 33/72
GoldenТернопіль / Ukraine3/4 3/4
KarmenТернопіль / Ukraine5/5 5/5
MalvyТернопіль / Ukraine4/4 4/4
Star DanceТернопіль / Ukraine10/10 10/10
VivatТернопіль / Ukraine11/13 11/13
Vogon sertsyaТернопіль / Ukraine20/22 20/20
ЄvrodansТернопіль / Ukraine9/12 9/12
DreamХмельницький / Ukraine3/11 0/0
USPIKhХмельницький / Ukraine27/67 26/56
FleksЧортків / Ukraine21/30 21/30