Loading
post image

Парад Надій 2018

XXIX Традиційний Міжнародний Фестиваль
Федорчук Валентина, Лемішко Альона
Київ / Україна
24 - 25.02.2018

Conformance with the schedule

4.63 /5

Dressing rooms

4.09 /5

Design and comfort of the hall

4.48 /5

Lighting

4.63 /5

Music

4.33 /5

Average value

4.43 /5

Evaluation done with   46   user(s)
Last feedback date   25.02.2018 16:37

 

XXIX Традиційний  Міжнародний  Фестиваль

PARAD NADIY 2018

 24-25 лютого 2018

Exibition Center «KYIVEXPOPLAZAm.Nivki, Salutnaya str.2-Bpavilion 2

Виставковий Центр “КИЇВЕКСПОПЛАЗА» м.Нивки, вул. Салютна 2-Б,

 

                                                                

 

Roberto Villa (Italy), Jonathan Wilkins (USA), Snieguole Wood (England), Alex Ivanets (England), Irina Garus (Russia), Viktor Nikovskiy (Russia), Luca Tonello (Italy), Dirk Bastart  (Germany), Bianka Orshchitt ( Germany), Christian Bertini (Italy), Anelia Serafimova –Todorova (Bulgaria), Daniel Graur ( Moldova) Ivan Krylov (Russia)  list will be continue , запрошені Українські судді

 

ENTRY TICKETS\ ВХІДНІ КВИТКИ:              

150 грн на одне відділення 

Бронювання столиків :  (067) 458 -06 -10  Любов Григоріївна                                                                                                                                                                                            

250 грн місце, включаючи вхідний квиток , на одне  відділення 

 

PRIZE MONEY\ПРИЗОВИЙ ФОНД :

Adults\ Дорослі    St, Lat  

 

 УРОКИ\LESSONS:

 21 -23 лютого

St  Roberto Willa, Jonathan Wilkins, Snieguole Wood, Luca Tonello ,Іvan Krylov              

La  Alex  Ivanets ,Viktor Nikovskiy, Bianka Orshchitt    

Бронювання уроків : (067)247 03 00

 

ENTRIES \ЗАЯВКИ:

on-line registration via  WWW.FLYMARK.COM.UA

 Closing date for Entries : 21 of February 2018\ Не пізніше 21 го лютого 2018

Preliminary registration is obligatory\Попередня реєстрація  ОБОВЯЗКОВА                                                                  

 

Organizers\Організатори

Валентина Федорчук та  Альона Лемішко\Valentyna Fedorchuk & Aliona Lemishko

Mobil +38 (067) 247 03 00 (Валентина),   +38 (067) 442 03 84 (Альона)

E-mail: sportdans@ukr.net, www.fedorchuk.org

 

       

 

СТАРТ –ПРИЗ  для всіх учасників від ТМ «САНДОРА»

   

Фіналісти нагороджуються Кубками, медалями та дипломами, а також, подарунками від партнерів : ТМ «Фокстрот»,  ТМ «Секунда»

             

 Для фіналістів змагань подарунки та презенти від  Партнера «Параду Надій» - Танцювального магазину «DANCE ME»  і ТМ «SUPADANS» .

 Фіналісти танцю «ФОКСТРОТ» - нагороджуються цінними подарунками від ТМ «Фокстрот.Техніка для дома»

              

В категорії «Школа» та «Дебют» всі учасники будуть поділені на «бронзовий», «срібний», та «золотий» фінали  і нагороджені дипломами та медалями

 

На учасників і гостей змагань чекає:

  • Великий паркет
  • Зручні роздягальні
  • Теплий та красиво оформлений зал
  • Чудовий музикальний супровід
  • Від DJ Mishkа
  • Показові виступи

                                                                                              

В приміщенні «КиївЕкспоПлаза» будуть працювати:

*Гардероб  

*Кафе

*Танцювальний магазин

* Фотограф

*Візажист/ майстер по зачіскам

 

Обовязкова реєстрація для київських пар 22 лютого 2018 ( четвер) з 12.00 до 21.00 за адресою : пр-т Перемоги 38, ПК «Більшовик»

 

JudgesCity / Country
Alex Ivanets England
Bertini ChristianItaly
Bianka OrshchittGermany
Dirk BastartGermany
Graur Daniel Moldova
Irina Garus Russia
Ivan Krylov Russia
Jonathan Wilkins USA
Luca Tonello Italy
Roberto Villa Italy
Serafimova-Todorova AneliaBulgaria
Smirnov Volodymyr Poland
Snieguole Wood England
Viktor NikovskiyRussia
Андрусенко Марина Київ
Андрющенко Володимир Харків
Аржевітіна Вероніка Київ
Астремська Людмила Київ
Базарова Марина Одеса
Балагула Ірина Харків
Балла Олесій Київ
Бурбас Оксана Херсон
Буртов Давид Одеса
Буртова МаринаОдеса
Васютяк Юрій Київ
Влох Дмитро Київ
Влох Святослав Київ
Головатенко Богдан Київ
Головащенко Руслан Київ
Городніченко Вадим Рівне
Григорович Вероніка Київ
Давидова Діана Одеса
Дибань Олена Київ
Додонча Юрій Одеса
Забєлін Олександр Харків
Зирянова Тетяна Київ
Кобзар Сергій Харків
Костилева Наталія Київ
Кузьєва Наталія Херсон
Лаптєва Олександра Львів
Маркіна Наїра Одеса
Мартинюк Олена Київ
Машина Лариса Київ
Миркін Роман Київ
Огійчук Ігор Київ
Орел Павло Київ
Палій Віктор Одеса
Переводчик Антон Київ
Пігулевський Владислав Київ
Рагуліна Олена Полтава
Руденко Вікторія Миколаїв
Руденко Віталій Київ
Савков Сергій Київ
Скорова Юлія Київ
Соронович Ігор Київ
Стадников Володимир Київ
Тюткало Сергій Київ
Федоров Денис Одеса
Шевченко Руслан Київ
Яременко Iгор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Vdokhnovenie Berdyansk / Ukraine1/31/2
Eridan Bila Tserkva / Ukraine2/20/0
Goldenclub Bila Tserkva / Ukraine15/2514/22
Asgard Boyarka / Ukraine1/21/2
Elerina Brovary / Ukraine2/22/2
Prestizh Brovary / Ukraine1/10/0
ProArt Brovary / Ukraine1/10/0
Sapfir Bucha / Ukraine6/104/7
Gloriya Chernigiv / Ukraine2/52/3
Level Up Chernigiv / Ukraine4/104/7
Step up Chisinau / Moldova11/2611/26
Dnipro Dance Dnipro / Ukraine8/177/16
Kapel Dnipro / Ukraine1/51/4
Liniya Tantsa Dnipro / Ukraine1/20/0
Renesans Dnipro / Ukraine2/31/1
Shkola Єzhovoyi Dnipro / Ukraine1/31/3
Triumf plus Dnipro / Ukraine7/157/15
IDS Ivano-Frankivsk / Ukraine3/73/7
Dream Dance Izmayil / Ukraine2/60/0
Vida Dance Kalynyivka / Ukraine1/10/0
aleks Kharkiv / Ukraine1/10/0
Alyans Kharkiv / Ukraine2/22/2
Estrella Kharkiv / Ukraine1/41/4
House of dance "VLA.DANCE" Kharkiv / Ukraine2/182/18
Legenda-Prem'ier Kharkiv / Ukraine17/2813/18
LEL Kharkiv / Ukraine3/72/4
Lisabond Kharkiv / Ukraine1/21/2
Profit Kharkiv / Ukraine1/21/2
Respect Dance Hall Kharkiv / Ukraine1/10/0
StarDance Kharkiv / Ukraine19/3716/23
Suzir'ya Kharkiv / Ukraine2/52/4
Tango Kharkiv / Ukraine1/31/2
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri Shirokovskoyi Kharkiv / Ukraine3/93/9
Triumf Kharkiv / Ukraine4/83/5
UkrDanceTeam Kharkiv / Ukraine1/20/0
Imperial Khmelnytskyy / Ukraine1/20/0
KASKAD Khmelnytskyy / Ukraine3/103/10
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine2/82/4
CARPE DIEM Konotop / Ukraine3/32/2
Fiyesta Korsun-Shevchenkivskiy / Ukraine2/42/4
MASTERS Kryvy Rig / Ukraine2/42/4
Maximum Kupyansk / Ukraine1/20/0
Spektr Kupyansk / Ukraine3/63/4
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANS Kyiv / Ukraine2/50/0
4-us Kyiv / Ukraine1/11/1
All stars Kyiv / Ukraine1/11/1
Alta Kyiv / Ukraine12/2611/22
Antares Kyiv / Ukraine1/10/0
Art Motion Kyiv / Ukraine3/81/1
Astra Kyiv / Ukraine15/2815/26
Balans Kyiv / Ukraine10/248/19
BIG Dance Kyiv / Ukraine5/245/23
Bodi Fit Kyiv / Ukraine19/3412/20
Champion Kyiv / Ukraine1/11/1
Dance Avenue Kyiv / Ukraine2/32/3
Dance Center Kyiv / Ukraine1/20/0
Dance Innovation Team Kyiv / Ukraine10/108/8
Dance Olymp Kyiv / Ukraine1/11/1
DANCE STAR Kyiv / Ukraine12/207/7
Dans-stil Kyiv / Ukraine7/165/7
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine9/176/13
DC-75 Kyiv / Ukraine1/21/1
Diamant Kyiv / Ukraine1/11/1
Diamant-Elit Kyiv / Ukraine4/63/5
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine5/63/4
EliseDance Kyiv / Ukraine1/11/1
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine1/31/2
ENASTRY Kyiv / Ukraine4/81/2
ENERGY Kyiv / Ukraine2/32/2
Family Kyiv / Ukraine10/230/0
Favor Kyiv / Ukraine8/165/7
Favorit Kyiv / Ukraine4/53/3
Feyeria Kyiv / Ukraine1/11/1
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine16/268/12
Forum Kyiv / Ukraine1/10/0
FREEDOM Kyiv / Ukraine1/21/2
Galateya Kyiv / Ukraine1/11/1
Garmoniya-Dans Kyiv / Ukraine2/22/2
Grand-Duet Kyiv / Ukraine5/152/3
Imidzh Kyiv / Ukraine4/42/2
Inter-Dance Kyiv / Ukraine15/2613/21
Karmil Kyiv / Ukraine1/21/2
Kievskaya Rus Kyiv / Ukraine1/11/1
Lucky Step Kyiv / Ukraine1/31/3
Maksimum Kyiv / Ukraine22/3314/17
MiDiYa Kyiv / Ukraine1/21/1
Mif Kyiv / Ukraine16/254/7
Nika-Dans Kyiv / Ukraine2/42/4
No club Kyiv / Ukraine4/243/18
OLTEX Kyiv / Ukraine2/21/1
Oltima Kyiv / Ukraine1/20/0
Panda Plyus Kyiv / Ukraine3/83/6
Parfenon-Dens Kyiv / Ukraine1/11/1
Perfection Kyiv / Ukraine5/105/10
Polonez Kyiv / Ukraine2/22/2
Professional Dance Kyiv / Ukraine5/104/6
Reverse Kyiv / Ukraine1/11/1
RONDO Kyiv / Ukraine4/83/6
Serpantin Kyiv / Ukraine6/96/9
Shans Kyiv / Ukraine8/145/6
Special one Kyiv / Ukraine6/85/6
Sport-Dans Kyiv / Ukraine25/4920/42
Sputnik dance Kyiv / Ukraine2/22/2
StarDance Kyiv / Ukraine18/3518/33
Supadans Kyiv / Ukraine2/81/1
Tandem1996 Kyiv / Ukraine1/11/1
Team Dance Kyiv / Ukraine4/63/4
TEMP Kyiv / Ukraine1/11/1
TenDens (DYuSSh Supadans) Kyiv / Ukraine2/31/1
TORNADO Kyiv / Ukraine1/51/4
Unique Style Kyiv / Ukraine1/21/2
Unison Kyiv / Ukraine2/21/1
Viktoriya A Kyiv / Ukraine7/260/0
Voice of the Dance Kyiv / Ukraine1/61/6
Winner-club Kyiv / Ukraine2/31/1
Yuris Kyiv / Ukraine5/135/10
Yuventa Kyiv / Ukraine3/51/1
Tandem Lubny / Ukraine1/41/2
Aelita Lviv / Ukraine1/20/0
Bravo Lviv / Ukraine1/21/2
Crystal Lviv / Ukraine7/174/8
Ad astra Mirnograd / Ukraine1/21/2
Tanclandia Moscow / Russia1/21/2
Garmoniya Mykolaiv / Ukraine3/103/5
Gratsiya Mykolaiv / Ukraine1/20/0
Modern Mykolaiv / Ukraine3/63/6
Profi Mykolaiv / Ukraine5/124/6
No club No city Ukraine / Ukraine1/21/2
Allyur Odesa / Ukraine1/11/1
Belaya Akatsiya Odesa / Ukraine9/259/23
Beliy Club Odesa / Ukraine6/223/11
Diamant Odesa / Ukraine7/194/11
Diamond Dance Odesa / Ukraine1/31/2
DYuSSh №1 Odesa / Ukraine12/4312/41
Imperiya Odesa / Ukraine7/156/13
Kristall Odesa / Ukraine1/31/3
Accent Poltava / Ukraine3/53/5
Alyans Poltava / Ukraine1/21/2
Estades Poltava / Ukraine1/21/1
Gold Star Poltava / Ukraine1/11/1
Lion-Dance Poltava / Ukraine1/40/0
Alyans Simferopol / Ukraine1/30/0
Argos Simferopol / Ukraine2/42/4
Prime Dance Tbilisi / Georgia1/21/1
Mars Vasylkyv / Ukraine2/30/0
Akademiya tancyu Vinnitsa / Ukraine1/31/3
Natkhnennya Vinnitsa / Ukraine1/30/0
DIAMOND Vyshgorod / Ukraine4/63/4
DINAMO-BRAVO Zaporizhzhya / Ukraine1/21/1
Elit Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Fiyesta Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Garmoniya Zaporizhzhya / Ukraine3/42/2
Grand Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Inter Dans Zaporizhzhya / Ukraine1/20/0
Natali-Dance Zaporizhzhya / Ukraine7/87/8
Promin Zaporizhzhya / Ukraine1/11/1
Ritm Zaporizhzhya / Ukraine2/62/6
StarDance Zaporizhzhya / Ukraine1/80/0
Ritm Zhytomyr / Ukraine2/41/2
DSF Маріуполь / Ukraine1/41/4
VIVA Dance Sport Studio Олександрія / Ukraine6/125/8
Vega-Dance Рівне / Ukraine3/83/3
Gratsiya Слов’янськ / Ukraine6/105/7
Prolisok Стрий / Ukraine2/32/3
10Dance Суми / Ukraine3/72/3
M-Studio Суми / Ukraine2/22/2
Sharm Умань / Ukraine2/41/1
Olimp Фастів / Ukraine4/44/4
Adeona kherson Херсон / Ukraine11/2110/18
Latinskiy Kvartal Херсон / Ukraine4/112/5
Promenad Херсон / Ukraine18/3010/13
Art-dance Черкаси / Ukraine2/60/0
Crystal Черкаси / Ukraine2/70/0
Lileya Черкаси / Ukraine4/163/10
Timush Club Чорноморськ / Ukraine3/62/4
Litsey Южне / Ukraine4/124/12