Loading
post image

Парад Надій 2018

XXIX Традиційний Міжнародний Фестиваль
Федорчук Валентина, Лемішко Альона
Київ / Україна
24 - 25.02.2018

Conformance with the schedule

4.63/5

Dressing rooms

4.09/5

Design and comfort of the hall

4.48/5

Lighting

4.63/5

Music

4.33/5

Average value

4.43/5

Evaluation done with  46  user(s)
Last feedback date  25.02.2018 16:37

 

XXIX Традиційний  Міжнародний  Фестиваль

PARAD NADIY 2018

 24-25 лютого 2018

Exibition Center «KYIVEXPOPLAZAm.Nivki, Salutnaya str.2-Bpavilion 2

Виставковий Центр “КИЇВЕКСПОПЛАЗА» м.Нивки, вул. Салютна 2-Б,

 

                                                                

 

Roberto Villa (Italy), Jonathan Wilkins (USA), Snieguole Wood (England), Alex Ivanets (England), Irina Garus (Russia), Viktor Nikovskiy (Russia), Luca Tonello (Italy), Dirk Bastart  (Germany), Bianka Orshchitt ( Germany), Christian Bertini (Italy), Anelia Serafimova –Todorova (Bulgaria), Daniel Graur ( Moldova) Ivan Krylov (Russia)  list will be continue , запрошені Українські судді

 

ENTRY TICKETS\ ВХІДНІ КВИТКИ:              

150 грн на одне відділення 

Бронювання столиків :  (067) 458 -06 -10  Любов Григоріївна                                                                                                                                                                                            

250 грн місце, включаючи вхідний квиток , на одне  відділення 

 

PRIZE MONEY\ПРИЗОВИЙ ФОНД :

Adults\ Дорослі    St, Lat  

 

 УРОКИ\LESSONS:

 21 -23 лютого

St  Roberto Willa, Jonathan Wilkins, Snieguole Wood, Luca Tonello ,Іvan Krylov              

La  Alex  Ivanets ,Viktor Nikovskiy, Bianka Orshchitt    

Бронювання уроків : (067)247 03 00

 

ENTRIES \ЗАЯВКИ:

on-line registration via  WWW.FLYMARK.COM.UA

 Closing date for Entries : 21 of February 2018\ Не пізніше 21 го лютого 2018

Preliminary registration is obligatory\Попередня реєстрація  ОБОВЯЗКОВА                                                                  

 

Organizers\Організатори

Валентина Федорчук та  Альона Лемішко\Valentyna Fedorchuk & Aliona Lemishko

Mobil +38 (067) 247 03 00 (Валентина),   +38 (067) 442 03 84 (Альона)

E-mail: sportdans@ukr.net, www.fedorchuk.org

 

       

 

СТАРТ –ПРИЗ  для всіх учасників від ТМ «САНДОРА»

   

Фіналісти нагороджуються Кубками, медалями та дипломами, а також, подарунками від партнерів : ТМ «Фокстрот»,  ТМ «Секунда»

             

 Для фіналістів змагань подарунки та презенти від  Партнера «Параду Надій» - Танцювального магазину «DANCE ME»  і ТМ «SUPADANS» .

 Фіналісти танцю «ФОКСТРОТ» - нагороджуються цінними подарунками від ТМ «Фокстрот.Техніка для дома»

              

В категорії «Школа» та «Дебют» всі учасники будуть поділені на «бронзовий», «срібний», та «золотий» фінали  і нагороджені дипломами та медалями

 

На учасників і гостей змагань чекає:

  • Великий паркет
  • Зручні роздягальні
  • Теплий та красиво оформлений зал
  • Чудовий музикальний супровід
  • Від DJ Mishkа
  • Показові виступи

                                                                                              

В приміщенні «КиївЕкспоПлаза» будуть працювати:

*Гардероб  

*Кафе

*Танцювальний магазин

* Фотограф

*Візажист/ майстер по зачіскам

 

Обовязкова реєстрація для київських пар 22 лютого 2018 ( четвер) з 12.00 до 21.00 за адресою : пр-т Перемоги 38, ПК «Більшовик»

 

JudgesCity / Country
Alex Ivanets England
Bertini Christian Italy
Bianka Orshchitt Germany
Dirk Bastart Germany
Graur Daniel Moldova
Irina Garus Russia
Ivan Krylov Russia
Jonathan Wilkins USA
Luca Tonello Italy
Roberto Villa Italy
Serafimova-Todorova Anelia Bulgaria
Smirnov Volodymyr Poland
Snieguole Wood England
Viktor Nikovskiy Russia
Андрусенко Марина Київ
Андрющенко Володимир Харків
Аржевітіна Вероніка Київ
Астремська Людмила Київ
Базарова Марина Одеса
Балагула Ірина Харків
Балла Олесій Київ
Бурбас Оксана Херсон
Буртов Давид Одеса
Буртова Марина Одеса
Васютяк Юрій Київ
Влох Дмитро Київ
Влох Святослав Київ
Головатенко Богдан Київ
Головащенко Руслан Київ
Городніченко Вадим Рівне
Григорович Вероніка Київ
Давидова Діана Одеса
Дибань Олена Київ
Додонча Юрій Одеса
Забєлін Олександр Харків
Зирянова Тетяна Київ
Кобзар Сергій Харків
Костилева Наталія Київ
Кузьєва Наталія Херсон
Лаптєва Олександра Львів
Маркіна Наїра Одеса
Мартинюк Олена Київ
Машина Лариса Київ
Миркін Роман Київ
Огійчук Ігор Київ
Орел Павло Київ
Палій Віктор Одеса
Переводчик Антон Київ
Пігулевський Владислав Київ
Рагуліна Олена Полтава
Руденко Вікторія Миколаїв
Руденко Віталій Київ
Савков Сергій Київ
Скорова Юлія Київ
Соронович Ігор Київ
Стадников Володимир Київ
Тюткало Сергій Київ
Федоров Денис Одеса
Шевченко Руслан Київ
Яременко Iгор Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
VdokhnovenieBerdyansk / Ukraine1/3 1/2
EridanBila Tserkva / Ukraine2/2 0/0
GoldenclubBila Tserkva / Ukraine15/25 14/22
AsgardBoyarka / Ukraine1/2 1/2
ElerinaBrovary / Ukraine2/2 2/2
Prestizh Brovary / Ukraine1/1 0/0
Sky HillBrovary / Ukraine1/1 0/0
SapfirBucha / Ukraine6/10 4/7
GloriyaChernigiv / Ukraine2/5 2/3
Level UpChernigiv / Ukraine4/10 4/7
Step upChisinau / Moldova11/26 11/26
Dnipro DanceDnipro / Ukraine8/17 7/16
KapelDnipro / Ukraine1/5 1/4
Liniya TantsaDnipro / Ukraine1/2 0/0
RenesansDnipro / Ukraine2/3 1/1
Shkola ЄzhovoyiDnipro / Ukraine1/3 1/3
Triumf plusDnipro / Ukraine7/15 7/15
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine3/7 3/7
Dream DanceIzmayil / Ukraine2/6 0/0
Vida DanceKalynyivka / Ukraine1/1 0/0
aleksKharkiv / Ukraine1/1 0/0
AlyansKharkiv / Ukraine2/2 2/2
EstrellaKharkiv / Ukraine1/4 1/4
House of dance "VLA.DANCE"Kharkiv / Ukraine2/18 2/18
Legenda-Prem'ierKharkiv / Ukraine17/28 13/18
LELKharkiv / Ukraine3/7 2/4
LisabondKharkiv / Ukraine1/2 1/2
ProfitKharkiv / Ukraine1/2 1/2
Respect Dance HallKharkiv / Ukraine1/1 0/0
StarDanceKharkiv / Ukraine19/37 16/23
Suzir'yaKharkiv / Ukraine2/5 2/4
TangoKharkiv / Ukraine1/3 1/2
Tantsyuvalna Studiya Oleksandri ShirokovskoyiKharkiv / Ukraine3/9 3/9
TriumfKharkiv / Ukraine4/8 3/5
UkrDanceTeamKharkiv / Ukraine1/2 0/0
ImperialKhmelnytskyy / Ukraine1/2 0/0
KASKADKhmelnytskyy / Ukraine3/10 3/10
USPIKhKhmelnytskyy / Ukraine2/8 2/4
CARPE DIEMKonotop / Ukraine3/3 2/2
FiyestaKorsun-Shevchenkivskiy / Ukraine2/4 2/4
MASTERSKryvy Rig / Ukraine2/4 2/4
MaximumKupyansk / Ukraine1/2 0/0
SpektrKupyansk / Ukraine3/6 3/4
"MIRADANS"DYuSSh SUPADANSKyiv / Ukraine2/5 0/0
4-usKyiv / Ukraine1/1 1/1
All starsKyiv / Ukraine1/1 1/1
AltaKyiv / Ukraine9/18 9/18
AntaresKyiv / Ukraine1/1 0/0
Art MotionKyiv / Ukraine3/8 1/1
AstraKyiv / Ukraine15/28 15/26
BalansKyiv / Ukraine10/24 8/19
BIG DanceKyiv / Ukraine5/24 5/23
Bodi FitKyiv / Ukraine19/34 12/20
ChampionKyiv / Ukraine1/1 1/1
Dance AvenueKyiv / Ukraine2/3 2/3
Dance CenterKyiv / Ukraine1/2 0/0
Dance Innovation TeamKyiv / Ukraine11/13 9/11
Dance OlympKyiv / Ukraine1/1 1/1
DANCE STARKyiv / Ukraine12/20 7/7
Dans-stilKyiv / Ukraine7/16 5/7
Dans-TsentrKyiv / Ukraine9/17 6/13
DC-75Kyiv / Ukraine1/2 1/1
DiamantKyiv / Ukraine1/1 1/1
Diamant-ElitKyiv / Ukraine4/6 3/5
DYuSSh SupadansKyiv / Ukraine5/6 3/4
EliseDanceKyiv / Ukraine1/1 1/1
EmpireOfDanceKyiv / Ukraine1/3 1/2
EnastryKyiv / Ukraine4/8 1/2
ENERGYKyiv / Ukraine2/3 2/2
FamilyKyiv / Ukraine10/23 0/0
FavorKyiv / Ukraine8/16 5/7
FavoritKyiv / Ukraine4/5 3/3
FeyeriaKyiv / Ukraine1/1 1/1
Flesh-KristalKyiv / Ukraine15/24 8/12
ForumKyiv / Ukraine1/1 0/0
FREEDOMKyiv / Ukraine1/2 1/2
GalateyaKyiv / Ukraine1/1 1/1
Garmoniya-DansKyiv / Ukraine2/2 2/2
Grand-DuetKyiv / Ukraine5/15 2/3
ImidzhKyiv / Ukraine4/4 2/2
Inter-DanceKyiv / Ukraine15/26 13/21
KarmilKyiv / Ukraine1/2 1/2
Kievskaya RusKyiv / Ukraine1/1 1/1
Lucky StepKyiv / Ukraine1/3 1/3
MaksimumKyiv / Ukraine24/38 15/18
MiDiYaKyiv / Ukraine1/2 1/1
MifKyiv / Ukraine16/25 4/7
Nika-DansKyiv / Ukraine2/4 2/4
No clubKyiv / Ukraine4/24 3/18
OLTEXKyiv / Ukraine2/2 1/1
OltimaKyiv / Ukraine1/2 0/0
Panda PlyusKyiv / Ukraine3/8 3/6
Parfenon-DensKyiv / Ukraine1/1 1/1
PerfectionKyiv / Ukraine5/10 5/10
PolonezKyiv / Ukraine2/2 2/2
Professional DanceKyiv / Ukraine5/10 4/6
ReverseKyiv / Ukraine1/1 1/1
RONDOKyiv / Ukraine4/8 3/6
SerpantinKyiv / Ukraine6/9 6/9
ShansKyiv / Ukraine9/16 5/6
Special oneKyiv / Ukraine6/8 5/6
Sport-DansKyiv / Ukraine25/49 20/42
Sputnik danceKyiv / Ukraine2/2 2/2
StarDanceKyiv / Ukraine18/35 18/33
SupadansKyiv / Ukraine2/8 1/1
Tandem1996Kyiv / Ukraine1/1 1/1
Team DanceKyiv / Ukraine4/6 3/4
TEMPKyiv / Ukraine1/1 1/1
TenDens (DYuSSh Supadans)Kyiv / Ukraine2/3 1/1
TORNADOKyiv / Ukraine1/5 1/4
Unique StyleKyiv / Ukraine1/2 1/2
UnisonKyiv / Ukraine2/2 1/1
Viktoriya AKyiv / Ukraine7/26 0/0
Voice of the DanceKyiv / Ukraine1/6 1/6
Winner-clubKyiv / Ukraine2/3 1/1
YurisKyiv / Ukraine5/13 5/10
YuventaKyiv / Ukraine3/5 1/1
TandemLubny / Ukraine1/4 1/2
AelitaLviv / Ukraine1/2 0/0
BravoLviv / Ukraine1/2 1/2
CrystalLviv / Ukraine7/17 4/8
Ad astraMirnograd / Ukraine1/2 1/2
TanclandiaMoscow / Russia1/2 1/2
GarmoniyaMykolaiv / Ukraine3/10 3/5
GratsiyaMykolaiv / Ukraine1/2 0/0
ModernMykolaiv / Ukraine3/6 3/6
ProfiMykolaiv / Ukraine5/12 4/6
No clubNo city Ukraine / Ukraine1/2 1/2
AllyurOdesa / Ukraine1/1 1/1
Belaya AkatsiyaOdesa / Ukraine9/25 9/23
Beliy ClubOdesa / Ukraine6/22 3/11
DiamantOdesa / Ukraine7/19 4/11
Diamond DanceOdesa / Ukraine1/3 1/2
DYuSSh №1Odesa / Ukraine12/43 12/41
Imperiya Odesa / Ukraine7/15 6/13
KristallOdesa / Ukraine1/3 1/3
AccentPoltava / Ukraine3/5 3/5
AlyansPoltava / Ukraine1/2 1/2
EstadesPoltava / Ukraine1/2 1/1
Gold StarPoltava / Ukraine1/1 1/1
Lion-DancePoltava / Ukraine1/4 0/0
AlyansSimferopol / Ukraine1/3 0/0
ArgosSimferopol / Ukraine2/4 2/4
Prime DanceTbilisi / Georgia1/2 1/1
MarsVasylkyv / Ukraine2/3 0/0
Akademiya tancyuVinnitsa / Ukraine1/3 1/3
NatkhnennyaVinnitsa / Ukraine1/3 0/0
DIAMONDVyshgorod / Ukraine4/6 3/4
DINAMO-BRAVOZaporizhzhya / Ukraine1/2 1/1
ElitZaporizhzhya / Ukraine1/1 1/1
FiyestaZaporizhzhya / Ukraine1/1 1/1
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine3/4 2/2
GrandZaporizhzhya / Ukraine1/1 1/1
Inter DansZaporizhzhya / Ukraine1/2 0/0
Natali-DanceZaporizhzhya / Ukraine7/8 7/8
ProminZaporizhzhya / Ukraine1/1 1/1
RitmZaporizhzhya / Ukraine2/6 2/6
StarDanceZaporizhzhya / Ukraine1/8 0/0
RitmZhytomyr / Ukraine2/4 1/2
DSFМаріуполь / Ukraine1/4 1/4
VIVA Dance Sport StudioОлександрія / Ukraine6/12 5/8
Vega-DanceРівне / Ukraine3/8 3/3
GratsiyaСлов’янськ / Ukraine6/10 5/7
ProlisokСтрий / Ukraine2/3 2/3
10DanceСуми / Ukraine3/7 2/3
M-StudioСуми / Ukraine2/2 2/2
SharmУмань / Ukraine2/4 1/1
OlimpФастів / Ukraine4/4 4/4
Adeona khersonХерсон / Ukraine11/21 10/18
Latinskiy KvartalХерсон / Ukraine4/11 2/5
PromenadХерсон / Ukraine18/30 10/13
Art-danceЧеркаси / Ukraine2/6 0/0
CrystalЧеркаси / Ukraine2/7 0/0
LileyaЧеркаси / Ukraine4/16 3/10
Timush ClubЧорноморськ / Ukraine3/6 2/4
LitseyЮжне / Ukraine4/12 4/12