Loading
post image

Grand Prix Dance

Олег Шумаєв, Юрій Васютяк, Вадим Городниченко
Київ / Україна
21 - 22.11.2015

 

"Grand Prix Dance"

УВАГА!!!

Обов'язкова попередня реєстрація для київських пар відбудеться у п'ятницю 20 листопада 2015 р. з 13:00 до 20:00 за адресою м.Київ, бул. Лесі Українки, 26Б, 3-й поверх.

Дата: 21-22 листопада 2015 року

Місце проведення: Україна, Київ, вул. Героїв Севастополя 11В, Спорткомплекс “Меридіан”

Судді: Олена Хворова (Росія), Андрій Бущик (Росія), Євген Белоруков (Росія), Ельдар Джафаров (Азербайджан), Ганна Сажина (Азербайджан), Якуб Рубіцкі (Польща), Євген Вайман (Ізраїль) та судді України відповідних категорій. 

21 листопада у вечірньому відділенні шоу світових зірок

Mirko Gozzoli Edita Daniute

21 листопада з 9:00 до 10:30 пройдуть групові лекції з Mirko Gozzoli - Edita Daniute.

Лекції пройдуть в залі змагань. Вартість лекцій 250 грн.

Призовий фонд!

Категорії

Дорослі

Молодь 2

Молодь 1

Юніори 2

Юніори1

St

La

St

La

St

La

St

La

St

La

1-е місце

1000$

1000$

400$

400$

400$

400$

125$

125$

125$

125$

2-е місце

600$

600$

200$

200$

200$

200$

75$

75$

75$

75$

3-е місце

400$

400$

150$

150$

150$

150$

50$

50$

50$

50$

4-е місце

250$

250$

125$

125$

125$

125$

 

 

 

 

5-е місце

150$

150$

75$

75$

75$

75$

 

 

 

 

6-е місце

100$

100$

50$

50$

50$

50$

 

 

 

 

 

Реєстрація: on-line на сайті www.flymark.com.ua. Заявки на участь приймаються до 19 листопада 2015 року до 23:00.

У день змагань реєстрація закінчується за годину до початку змагань. Без попередньої заявки участь неможлива!

Правила: Відповідно до правил змагань WDC

До увагі глядачів 21 листопада в вечірньому відділенні передбачений наступний дрескод: чоловіки в костюмах, дами в сукнях.

Вхідні квитки: 21 листопада 1-е відділення – 150 грн. + 100 грн. місце за столиком

                           21 листопада 2-е відділення – 250 грн. + 200 грн. місце за столиком

                           22 листопада – 200 грн. на весь день змагань + 100 грн. місце за столиком на одне відділення.

Бронювання столиків: +380 (50) 728 35 65, +380 (98) 610 85 37 – Николай

Благодійний внесок: Група 9 – 500 грн. з особи за програму

                                       Групи 1-8,10-14 – 300 грн. з особи за програму

                                       Групи 15-25 – 250 грн. з особи за програму

                                      Групи 26-28 – 200 грн. з особи за програму

Організатори: Олег Шумаєв, Юрій Васютяк, Вадим Городниченко

                           +380 (66) 790 14 26 - Юрій, +380 (50) 681 13 39 – Вадим

                           E-mail: grandprixdance@gmail.com

JudgesCity / Country
Belorukov EvgeniyRussia
Belyaev OleksiyRussia
Bushyk AndriyRussia
Martynenko NadiyaPoland
Rubitski YakubPoland
Sazhyna AnnaAzerbaijan
Vajman EvgeniyIsrael
Vladykin VadymRussia
Андрусенко Марина Київ
Бакалор Тимофій Київ
Балла Олексій Київ
Беднягіна Наталія Київ
Бобрусь Костянтин Харків
Бузін Олександр Нікополь
Буланий Максим Київ
Васютяк Юрий Киев
Васютяк Яна Київ
Гаврилина Людмила Житомир
Гайдаш Олександр Харків
Горголь Петро Полтава
Горобець Юрій Хмельницький
Гоцуляк Олексій Одеса
Єгоров Дмитро Київ
Жосан Віталій Кам'янське / Україна
Застровський Сергій Луцьк
Зозуля Наталя Вінниця
Зощук Євген Київ
Іванов Олександр Київ
Киреєв Олег Мелітополь / Україна
Кобзар Сергій Харків
Кочнєв Олег Харків
Лисенко Альберт Харків
Литке Марина Харків
Маковій Андрій Вінниця
Мальована Ольга Дніпропетровськ
Мальований Кирило Дніпропетровськ
Миркін Роман Київ
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Мосцевой Вячеслав Київ
Мулляр Катерина Тернопіль
Олех Євгеній Київ / Україна
Осовський Анатолій Київ
Переводчик Антон Київ
Переводчик Дар'я Київ
Полигач Ігор Тернопіль
Порохова Софія Київ
Постніков Вадим Київ
Почтаренко Владимир Миколаїв
Рибак Сергій Київ
Руденко Віталій Київ
Савков Сергій Київ
Сенченко Юрій Київ
Сіменчук Віталій Вышгород
Скріпнічук Євген Чернівці
Соронович Ігор Київ
Стадников Володимир Київ
Тюткало Сергій Київ
Федоров Денис Одесса
Федорчук Валентина Київ
Францен Сергій Харків
Черниш Артем Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
Pure Class Cannock / England1/11/1
Renesans Dnipro / Ukraine10/277/16
Diamant Ivano-Frankivsk / Ukraine1/31/3
Korida Kharkiv / Ukraine5/84/6
Legenda Kharkiv / Ukraine1/11/1
Mechta Kharkiv / Ukraine1/11/1
Natkhnennya Kharkiv / Ukraine1/31/2
Profit Kharkiv / Ukraine7/117/8
Respect Dance Hall Kharkiv / Ukraine2/52/5
Sfera Kharkiv / Ukraine1/21/2
StarDance Kharkiv / Ukraine5/115/9
Voyazh Kharkiv / Ukraine2/42/3
Dream Khmelnytskyy / Ukraine6/84/4
USPIKh Khmelnytskyy / Ukraine4/104/10
Rakurs Kryvy Rig / Ukraine1/21/2
Alta Kyiv / Ukraine10/197/14
ASKdance Kyiv / Ukraine1/21/2
Astra Kyiv / Ukraine1/11/1
Balans Kyiv / Ukraine5/143/7
BIG Dance Kyiv / Ukraine5/55/5
Bodi Fit Kyiv / Ukraine3/33/3
Dance Avenue Kyiv / Ukraine2/22/2
Dance Maximum Kyiv / Ukraine1/41/2
DANCE STAR Kyiv / Ukraine10/352/4
Dans Mayster Kyiv / Ukraine1/31/3
Dans-Art Kyiv / Ukraine7/204/7
Dans-stil Kyiv / Ukraine7/156/12
Dans-Tsentr Kyiv / Ukraine27/5720/32
DYuSSh Supadans Kyiv / Ukraine2/31/1
EmpireOfDance Kyiv / Ukraine3/103/7
Fantom Kyiv / Ukraine2/22/2
Favor Kyiv / Ukraine10/149/11
Favorit Kyiv / Ukraine2/52/2
Flesh-Kristal Kyiv / Ukraine10/170/0
Golden Dance Kyiv / Ukraine2/40/0
Grand-Duet Kyiv / Ukraine5/133/4
Inter-Dance Kyiv / Ukraine17/3116/24
Kaleydoskop Kyiv / Ukraine1/11/1
Latinskiy kvartal Kyiv / Ukraine6/85/7
Maksimum Kyiv / Ukraine17/3916/31
Mif Kyiv / Ukraine3/62/4
No club Kyiv / Ukraine3/73/7
No Club 33 Kyiv / Ukraine2/32/2
Oltima Kyiv / Ukraine4/71/1
Premiera Kyiv / Ukraine3/82/6
Reverans Kyiv / Ukraine3/32/2
Serpantin Kyiv / Ukraine1/21/2
Shans Kyiv / Ukraine21/5313/32
Special one Kyiv / Ukraine1/20/0
Sport-Dans Kyiv / Ukraine11/148/11
Sputnik dance Kyiv / Ukraine2/32/3
StarWay Kyiv / Ukraine3/81/2
Supadans Kyiv / Ukraine1/11/1
Unison Kyiv / Ukraine5/91/2
Yupiter Kyiv / Ukraine3/32/2
Yuris Kyiv / Ukraine11/325/6
Yuventa Kyiv / Ukraine1/11/1
Zoryaniy Kyiv / Ukraine6/145/10
Zoryanyy Kyiv / Ukraine1/20/0
Ritm Lutsk / Ukraine1/21/1
Akademiya tantsyu Lviv / Ukraine1/21/2
Crystal Lviv / Ukraine1/11/1
Dinamo Lviv / Ukraine2/102/6
Elite Dance Mykolaiv / Ukraine3/33/3
Garmoniya Mykolaiv / Ukraine1/21/2
Gratsiya Mykolaiv / Ukraine6/103/4
No city Italy / Italy1/21/1
Diamant Odesa / Ukraine11/358/24
DYuSSh №1 Odesa / Ukraine11/297/14
Modern Odesa / Ukraine1/21/2
Dinamo Poltava Poltava / Ukraine2/32/2
Bravo Rehovot / Israel1/11/1
Astra Rivne / Ukraine2/52/5
Vega-Dance Rivne / Ukraine10/218/12
School of the dance Stock-on-Trent / England1/10/0
Promenad Verhnyodniprovsk / Ukraine1/11/1
Bolero Vinnitsa / Ukraine17/5916/38
Natkhnennya Vinnitsa / Ukraine1/40/0
Olimpia Vinnitsa / Ukraine1/10/0
VDMSh№1Prem'yer Vinnitsa / Ukraine1/41/4
DSF Vyshgorod / Ukraine1/11/1
Love-Dance Vyshgorod / Ukraine7/93/3
Fiyesta Zaporizhzhya / Ukraine1/10/0
Garmoniya Zaporizhzhya / Ukraine2/101/2
Spartak Zaporizhzhya / Ukraine1/21/2
Galateya Zhytomyr / Ukraine2/52/5
Lileya Кам'янське / Ukraine2/42/3
Gratsiya Мелітополь / Ukraine3/63/6
Alyans Тернопіль / Ukraine3/73/5
Grande Тернопіль / Ukraine2/21/1
Kontinero Томашов / Poland2/82/8
Latinos Херсон / Ukraine2/72/4
Art-dance Черкаси / Ukraine6/176/11
Crystal Черкаси / Ukraine1/20/0
Libid Чернівці / Ukraine5/155/15