Loading
post image

КУБОК ПОЛТАВЩИНИ - 2018

VII Всеукраїнський фестиваль зі спортивних бальних танців
Жиров Олександр, Дзюбан Оксана, Панасюк Наталія
Полтава / Україна
21 - 22.04.2018

Conformance with the schedule

4.91/5

Dressing rooms

3.95/5

Design and comfort of the hall

4.45/5

Lighting

4.64/5

Music

4.91/5

Average value

4.57/5

Evaluation done with  22  user(s)
Last feedback date  22.04.2018 14:14

 

Станом на 17.02.2018 р.

World Dance Council (WDC)

Всеукраїнська асоціація спортивного танцю (ВАСТ)

Полтавське обласне відділення ВАСТ

Відділ у справах сім’ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради

Танцювально-спортивний клуб «Альянс»

Танцювально-спортивний клуб «Естадес»

 

21-22 квітня 2018 року

VII Всеукраїнський фестиваль зі спортивних танців

«КУБОК ПОЛТАВЩИНИ - 2018»

 

Місце проведення: м. Полтава, Виставкова зала Полтавського міського будинку культури,м-н Незалежності, 5 (біля стадіону «Ворскла»).

 

Увага! Категорії «Дебют» – діти першого року навчання.

 

Умови проведення турніру:

  • танцювальний майданчик 300 м² (ламінована підлога);
  • місця для глядачів;
  • місця за столиками;
  • професійне освітлення;
  • професійне озвучення;
  • професійна фото - і відео зйомка;
  • танцювальний магазин;
  • комп’ютерний підрахунок результатів;
  • кафетерій.
  • На конкурсі працюватиме стиліст-візажист Наталія Любимовська. Попередній запис за тел.: (097) 99-51-849

 

Реєстрація

здійснюється тільки згідно дійсних класифікаційних книжок будь-яких танцювальних організацій (категорії «Дебют» та «Школа» – свідоцтв про народження) за датою народження. Реєстрація закінчується за 1 годину до початку відділення.  Без попередньої заявки і після закінчення реєстрації організатори мають право відмовити парам в участі.

Обов’язкова on-line реєстрація для всіх учасників фестивалю до 20 квітня до 24:00 через Інтернет. Участь у фестивалі без попередньої заявки неможлива. Заявка вважається прийнятою, якщо Ваша пара є в списку учасників на сайті. Заявки, подані в довільній формі, не розглядаються!!!

Адреса для on-line реєстрації: https://flymark.dance/Competition

 Для клубів м. Полтави обов’язкова попередня реєстрація відбудеться 20 квітня 2018 р. (п’ятниця) з 17-00 до 22-00 за адресою: МБК, м-н Незалежності, 5.

 

Костюми та фігури:

згідно з правилами WDC.

 

Взуття:

обов’язкова наявність пластикових накаблучників у партнерок.

 

Суддівська бригада:

запрошені судді вищої категорії та судді відповідної категорії, що працюють незалежно від своїх пар. Вхід для суддів та тренерів за пред’явленням суддівської книжки!

У 3 відділенні першого дня змагань – обов’язковий дрес-код для суддів.

 

Нагородження:

усі фіналісти нагороджуються дипломами, призери кожної категорії, починаючи з «Н» класу – медалями й кубками за І, ІІ, ІІІ місця. Учасники категорій «Дебют» і «Школа» будуть розділені на «Золотий», «Срібний» та «Бронзовий» фінали та відповідно нагороджені дипломами й медалями!

 

Фінансові умови:

фестиваль проводиться з благодійною метою. Усі витрати з організації  та проведення здійснюються за рахунок благодійних і спонсорських внесків. 

Благодійний внесок для учасників (з особи за програму) становить:

  • «Дебют», «Школа» – 170 грн.;
  • «Н», «Е» кл. – 180 грн.;
  • «D», «С», «С+В» кл. – 200 грн.;
  • «RS», OPEN – 250 грн.

Благодійний внесок для глядачів і супроводжуючих осіб  150 грн. на весь день змагань.

Місця за столиками (VIP-зона):

20 квітня

- І і ІІ відділення – додатково 70 грн. з особи на одне відділення;

- ІІІ відділення – додатково 100 грн. з особи на одне відділення  (у ІІІ відділенні столи сервіровані від кафе «Львівська кав’ярня»).

21 квітня

- І-ІІІ відділення – додатково 70 грн. з особи на одне відділення.

 Бронювання місць за столиками за тел. 050-66-89-140 (Вікторія).

 

Контактна інформація за тел.: 099-935-82-33, 067-530-54-75, 050-104-58-33

 

Організатори

Олександр Жиров, Оксана Дзюбан і Наталія Панасюк

 

Couples / Entries  535 / 818
Categories21 April, Saturday22 April, Sunday
09:3014:0018:0010:0013:0015:00
1 Baby Debut (3-5 years) (12) W-C - 9, P-D-V - 3
2 Baby Solo Debut (3-5 years) (30) W-C - 20, P-D-V - 14
3 Children Debut (6-7 years) (33) W-C - 33, P-D-V
4 Children Solo Debut (6-7 years) (45) W-C - 43, P-D-V - 3
5 Juveniles 1 Debut (26) W-C - 26
6 Juveniles 1 Solo Debut (36) W-C - 36
7 Juveniles 2 Debut (7) W-C - 7
8 Juveniles 2 Solo Debut (4) W-C - 4
9 Children School (5-7 years) (15) W-C-J - 15
10 Children Solo School (5-7 years) (25) W-C-J - 25
11 Juveniles 1 School (24) W-C-J - 24
12 Juveniles 1 Solo School (33) W-C-J - 33
13 Juveniles 2 School (21) W-C-J - 21
14 Juveniles 2 Solo School (12) W-C-J - 12
15 Juniors 1+2 School (5) W-C-J - 5
16 Juniors 1+2 Solo School (3) W-C-J - 3
17 Children Solo N (9) W-C-J - 9
18 Juveniles 1 Solo N (15) W-Q-C-J - 15
19 Juveniles 2 Solo N (14) W-Q-C-J - 14
20 Juniors 1+2 Solo N (6) W-Q-C-J - 6
21 Juveniles 1+2 Solo E (24) ST - 11, LA - 24
22 Juniors 1+2 Solo E (7) ST - 2, LA - 6
23 Juveniles 1+2 Solo D (5) ST - 2, LA - 5
24 Juniors+Youth Solo Freestyle (11) ST - 4, LA - 11
25 Children N (7) W-C-J - 7
26 Juveniles 1 N (25) W-Q-C-J - 25
27 Juveniles 2 N (17) W-Q-C-J - 17
28 Juniors 1+2 N (6) W-Q-C-J - 6
29 Juveniles 1 E (16) ST - 11, LA - 15
30 Juveniles 2 E (20) ST - 16, LA - 14
31 Juniors 1 E (15) ST - 12, LA - 12
32 Juniors 2 E (7) ST - 3, LA - 6
33 Juveniles 1 D (4) ST - 2, LA - 4
34 Juveniles 2 D (12) ST - 9, LA - 10
35 Juniors 1 D (18) ST - 14, LA - 15
36 Juniors 2 D (13) ST - 10, LA - 11
37 Youth+Adult D (4) ST - 2, LA - 4
38 Juniors 1 C (15) LA - 14 ST - 9
39 Juniors 2 C (17) ST - 13 LA - 9
40 Youth+Adult C+B (8) ST - 3 LA - 6
41 Juveniles 1+2 Rising Stars (5) ST - 3, LA - 4
42 Juniors 1 Rising Stars (13) LA - 7 ST - 7
43 Juniors 2 Rising Stars (11) ST - 6 LA - 7
44 Youth 1 Rising Stars (8) ST - 2 LA - 7
45 Youth 2+Adult Rising Stars ST LA
46 Juveniles 1+2 OPEN (4) ST - 2, LA - 3
47 Juniors 1 OPEN (9) LA - 6 ST - 6
48 Juniors 2 OPEN (10) ST - 6 LA - 5
49 Youth 1 OPEN (10) ST - 3 LA - 8
50 Youth 2+Adult OPEN (12) ST - 3 LA - 9
Total by section144100129174163108
Couples / Entries  535 / 818
JudgesCity / Country
Балла Олексій Київ / Україна
Бондарєв Андрій Харків / Україна
Бронніков Євген Полтава / Україна
Бубирь Дмитро Полтава / Україна
Власенко Алина Полтава / Україна
Волков Миколай Полтава / Україна
Гавриш Анастасія Полтава / Україна
Гайдаш Олександр Харків / Україна
Голуб Игорь Полтава / Україна
Гречихо Тарас Полтава / Україна
Грицай Кирилл Полтава / Україна
Гусєв Сергій Полтава / Україна
Дендиберина Анастасия Полтава / Україна
Караченцев Володимир Харків / Україна
Карпенко Кристина Полтава / Україна
Колісник Юрій Полтава / Україна
Кочнєв Олег Харків / Україна
Леонтьєв Олексій Харків / Україна
Мальований Кирило Дніпро / Україна
Морозов Дмитро Харків / Україна
Мулляр Катерина Тернопіль / Україна
Мулляр Олександр Тернопіль / Україна
Нікітін Олександр Полтава / Україна
Переводчик Дар'я Київ / Україна
Перепеча Ярослав Київ / Україна
Рагуліна Олена Полтава / Україна
Срибная Анастасия Полтава / Україна
Степанов Дмитро Запоріжжя / Україна
Сухар Валерія Полтава / Україна
Тюткало Сергій Київ / Україна
Фернебок Анна Полтава / Україна
Хоришко Денис Полтава / Україна
Юрковський Денис Миколаїв / Україна
Яременко Ігор Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
RenesansDnipro / Ukraine2/5 1/2
DancebreezeKharkiv / Ukraine1/4 1/3
LisabondKharkiv / Ukraine3/9 3/9
MechtaKharkiv / Ukraine1/2 0/0
MiridansKharkiv / Ukraine1/2 1/2
Open SpaceKharkiv / Ukraine1/2 1/2
ProfitKharkiv / Ukraine3/3 3/3
Royal Dance ClubKharkiv / Ukraine4/6 0/0
SferaKharkiv / Ukraine4/7 4/7
Shkola Tantsyu MorozovikhKharkiv / Ukraine4/8 3/5
Siluet Dance UnionKharkiv / Ukraine7/12 6/10
SpartaKharkiv / Ukraine1/3 1/2
StarDanceKharkiv / Ukraine11/24 8/14
Suzir'yaKharkiv / Ukraine3/10 1/2
KristalKobelyaki / Ukraine3/3 3/3
AstraKremenchuk / Ukraine1/2 1/2
ElegiyaKremenchuk / Ukraine1/4 1/4
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine3/3 2/2
ViktoriyaKremenchuk / Ukraine1/1 0/0
BalansKyiv / Ukraine1/4 1/4
Bodi FitKyiv / Ukraine1/1 0/0
DANCE STARKyiv / Ukraine4/13 4/8
FavorKyiv / Ukraine1/3 1/2
Rick RoseKyiv / Ukraine1/3 1/3
GratsiyaLebedyn / Ukraine1/5 0/0
DionisMerefa / Ukraine17/22 14/17
PrestizhMykolaiv / Ukraine7/18 6/14
DiamondOhtirka / Ukraine3/6 3/5
StarLightOhtirka / Ukraine16/26 14/21
Poltava / Ukraine28/29 28/29
AccentPoltava / Ukraine22/26 18/22
AlyansPoltava / Ukraine43/69 37/60
Avia-DensPoltava / Ukraine6/15 3/8
Dance-gloryPoltava / Ukraine10/11 10/11
Dinamo PoltavaPoltava / Ukraine6/11 5/9
Drive DancePoltava / Ukraine18/31 18/24
DuetPoltava / Ukraine24/35 23/33
ElegantPoltava / Ukraine3/6 3/6
EstadesPoltava / Ukraine87/157 77/138
Face to facePoltava / Ukraine1/1 1/1
FestivalPoltava / Ukraine16/18 15/17
FusionPoltava / Ukraine7/11 6/9
Gold StarPoltava / Ukraine1/2 1/1
Gold TeamPoltava / Ukraine2/2 2/2
Gross-M clubPoltava / Ukraine31/67 25/50
Mayster-DansPoltava / Ukraine28/28 25/25
NadezhdaPoltava / Ukraine7/7 7/7
Navi-dancePoltava / Ukraine7/7 7/7
ParadizPoltava / Ukraine9/11 9/10
RitmPoltava / Ukraine9/10 7/7
RondoPoltava / Ukraine7/13 4/6
ROYAL-DANCEPoltava / Ukraine4/12 3/8
TandemPoltava / Ukraine14/14 10/10
VdokhnoveniePoltava / Ukraine24/40 19/25
YuventaPoltava / Ukraine9/9 9/9
GarmoniyaZaporizhzhya / Ukraine7/19 6/12
GrandZaporizhzhya / Ukraine5/8 5/8
RitmZaporizhzhya / Ukraine1/3 1/2
SpartakZaporizhzhya / Ukraine2/5 2/3
AssolНікополь / Ukraine1/2 1/2
VIVA Dance Sport StudioОлександрія / Ukraine1/1 1/1
Steep DanceСвiтловодськ / Ukraine6/9 6/9
10DanceСуми / Ukraine7/14 5/8
Dinamo-SumyСуми / Ukraine12/19 10/12
M-StudioСуми / Ukraine22/56 21/50
SimpatiyaСуми / Ukraine1/1 0/0
TSh GARANINOYСуми / Ukraine3/6 1/2
VizaviСуми / Ukraine4/8 4/8
Gran-priЧутове / Ukraine16/21 16/21