Loading
post image

Poltava dance festival 2018

Всеукраїнський фестиваль зі спортивних танців
Росенко Дмитро, Росенко Наталія
Полтава / Україна
05 - 06.05.2018

Conformance with the schedule

4.37/5

Dressing rooms

3.37/5

Design and comfort of the hall

4.31/5

Lighting

4.84/5

Music

4.73/5

Average value

4.32/5

Evaluation done with  49  user(s)
Last feedback date  06.05.2018 06:57

 

Poltava Dance Festival

 

Дати проведення фестивалю 5 - 6 Травня 2018 року

Місце проведення: м. Полтава, вул. м-н Незалежності, 5 (біля стадіону «Ворскла»), Виставкова зала міського Будинку культури.

 

Вперше в Україні !!!

6 травня на змаганнях «Poltava Dance Festival 2018”

SHOW

World, European, British Open Latin Dance Sport Champions

TOP Professional Couple   Morten Lowe & Roselina Doneva

 

6 травня Музичний супровід, живий звук/ 6th of May live sound  JAZZ PARNASS

 

Ведучі фестивалю:

Дмитро Петрук та Владислав Яма

  

7th of May lectures and privat lessons/7 Травня групові та індивідуальні уроки:

 Jurij Batagelj,  Morten Lowe & Roxy

Detail information/ Детальна інформація та бронювання уроків за телефонами 

Mobil: +380503040717 (Nataliia), +380503052837 (Dmytro).

 

Суддівська Колегія:

Jurij Batagelj (Slovenia), Morten Lowe (Denmark), Roselina Doneva (Denmark), Evgenij Voznyuk (Germany), Jakub Rubicki (Poland), Yulia Lesokhina (Poland), Gennadiy Tsynkevich (Belarus), Ігор Яременко (Київ), Ігор Кобюк (Київ), Антон Переводчик (Київ), Дарія Переводчик (Київ), Олександр Мулляр (Тернопіль), Віталій Руденко (Київ), Поліна Скасків (Харків), Сергій Полуляхов (Харків), Денис Рєка (Київ), Олександр Гайдаш (Харків), Руслан Шевченко (Запоріжжя), Олексій Гоцуляк (Одеса), Ігор Новосьолов (Мелітополь), Роман Миркін (Київ), Дмитро Бондаренко (Харків), Констянтин Бобрусь (Харків), Олександр Забелін (Харків), Сергій Тюткало (Київ), ­­­Богдан Великголова (Чернівці), Олексій Балла (Київ), Ярослав Перепеча (Київ), Юрій Васютяк (Київ), Максим Ільїнов (Львів), головний суддя Андрій Оксененко (Харків), список суддів буде доповнюватись.

 

Заявка:

Прохання до тренерів пар, заявку на суддівство подати до 3.05.2018 на Flymark.dance

On-line заявки на участь у змаганнях приймаються до 3 Травня 2018 року до 23:00 на Flymark.dance

 

Без попередньої заявки участь можлива тільки за умови сплати подвійного внеску!!!

Without prior on-line application, participation is possible subject to the payment of 10 EURO per participant per program.

Організатор залишає за собою право вносити корективи у програму змагань, а також об’єднувати категорії у випадку, якщо в категорії зареєструвалося мало пар.

 

FEE / Стартові внески

For couple for one program / українські пари сплачують внесок з учасника за програму

  • Дебют, Школа, Little Stars - 200 грн /з учасника за програму
  • Categories Н,  Е – EURO 25 / 250 грн з учасника за програму
  • Categories D, С -EURO 30 / 300 грн з учасника за програму
  • Categories Rising Stars, Open – EURO 35 / 350 грн з учасника за програму

Обов’язкова попередня реєстрація для полтавських пар відбуватиметься у п’ятницю 4-го травня за адресою вул. Дмитра Коряка 5а (вхід з двору), 3-й поверх, з 16:00-21:00

Реєстрація в день змагань завершується за 60 хвилин до початку кожного відділення.

 Registration for couples closed 1 hour before the start.

 

ENTRY TICKETS/Вхід для глядачів:

5 травня - 150 грн на весь день змагань/full day

6 травня – 300 грн на весь день змагань/full day

Place at the table /Місця за столиками додатково до вхідного внеску.

  • 100 UAH for one secession / на одне відділення
  • 6th May III secession / 6 травня ІІІ відділення – 250 UAH (столи сервіровані)

Order the table/Замовлення столиків та інша інформація  за тел. +380503040717,  +380676167098

 

ORGANIZERS /Організатори змагань

Дмитро Росенко та Наталія Росенко / Dmytro Rosenko & Nataliia Rosenko

Mobil: +38 (050) 305 2837 (Dmytro), Mobil: +38 (050) 3040717 (Nataliia)

E-mail: poltavadancefestival@gmail.com

                                                                                                                  

Couples / Entries Hidden statistic
Categories05 May, Saturday06 May, Sunday
10:0014:0009:0014:0019:00 I блок19:00 ІІ блок
1 Little Stars (under 7) W-C
2 Little Stars Solo (under 7) W-C
3 Juveniles 1+2 D ST, LA
4 Juniors 1 D ST, LA
5 Juniors 2 D ST, LA
6 Juniors 1 C LA ST
7 Juniors 2 C ST LA
8 Juniors 1 Rising Stars LA ST
9 Juniors 2 Rising Stars ST LA
10 Youth 1 C ST LA
11 Youth 1 Rising Stars ST LA
12 Youth 2+Adult Rising Stars LA
13 Juveniles 1 Open ST LA
14 Juveniles 2 Open LA ST
15 Juniors 1 Open ST LA
16 Juniors 2 Open ST LA
17 Youth 1 Open LA
18 Youth 2 Open LA
19 Adult Open LA
20 Children Debut under 8 W-C
21 Children Solo Debut under 8 W-C
22 Children School under 8 W-C-J
23 Children Solo School under 8 W-C-J
24 Juveniles 1+2 Debut W-C
25 Juveniles 1+2 Solo Debut W-C
26 Juveniles 1+2 School W-C-J
27 Juveniles 1+2 Solo School W-C-J
28 Children Solo N W-C-J
29 Juveniles 1+2 Solo N W-Q-C-J
30 Juveniles 1+2 Solo E ST, LA
31 Juveniles 1+2 Solo D ST, LA
32 Juniors 1+2 Solo E ST, LA
33 Juniors 1+2 Solo D ST, LA
34 Children N W-C-J
35 Children E W-Q-C-J
36 Juveniles 1 N W-Q-C-J
37 Juveniles 2 N W-Q-C-J
38 Juveniles 1 E ST, LA
39 Juveniles 2 E ST, LA
40 Juniors 1+2 N W-Q-C-J
41 Juniors 1 E ST, LA
42 Juniors 2 E ST, LA
Couples / Entries Hidden statistic
JudgesCity / Country
BATAGELJ JURIJ No city Slovenia / Slovenia
Doneva Roselina No city Denmark / Denmark
Lesokhina Yulia No city Poland / Poland
Lowe Morten No city Denmark / Denmark
Rubicki Jakub No city Poland / Poland
Rybicki Jakub Warsaw
Voznyuk Evgenij No city Germany / Germany
Бацанова Людмила Полтава / Україна
Бобрусь Костянтин Харків
Бондаренко Дмитро Харків
Бронніков Євген Полтава / Україна
Васютяк Юрій Київ
Великголова Богдан Чернівці
Горголь Петро Полтава / Україна
Гоцуляк Олексій Одеса
Демовская Наталия Кременчук
Демовський Денис Кременчук
Єременко Наталія Запоріжжя / Україна
Забєлін Олександр Харків
Игорь Кобюк Київ
Курська Юлія Херсон
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Муляр Катерина Тернопіль
Новосьолов Iгор Мелітополь / Україна
Переводчик Антон Київ
Переводчик Дар'я Київ
Перепеча Ярослав Київ
Пильченко Юлія Кременчук
Полуляхов Сергій Харків
Попова Анна Суми
Росенко Дмитро Полтава
Руденко Віталій Київ
Савчук Алла Чернігів / Україна
Скасків Поліна Харків
Срібний Юрій Полтава / Україна
Тюткало Сергій Київ / Україна
Хоришко Денис Полтава / Україна
Цинкевич Геннадій Minsk
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ / Україна
Шевченко Руслан Запоріжжя
Яременко Ігор Київ