Loading
post image

Натхнення - 2015

Судол Оксана та Тарас
Долина / Україна
18.10.2015

 

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «УКРАЇНА ТАНЦЮВАЛЬНА»

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСНА АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ І СПОРТУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ «НАТХНЕННЯ»

Всеукраїнські класифікаційні змагання із спортивного танцю

Відкритий кубок Івано-Франківської області                 

НАТХНЕННЯ - 2015

Дата проведення: 18 жовтня 2015 р.

Місце проведення: м. Долина, вул. Степана Бандери 2, СПОРТКОМПЛЕКС

Судді: з каталогу ВГО «УТ» та запрошені судді танцювальних організацій з дійсними на 2015 р. ліцензіями.

Костюми і фігури: згідно правил ВСГОСТ, наявність накаблучників обов’язкова!

Реєстрація пар: проводиться по класифікаційних книжках всеукраїнських організацій дійсних на 2014 рік, для категорії “Діти” та “Школа” – згідно свідоцтв про народження.

Доброчинний внесок (з особи): “Діти”, “Школа”– 90 грн, “Поч.”, “Е”, “Д”, C, Хоббі –100 грн,

для глядачів – 50 грн. за весь день

Нагородження: всі учасники категорії “Діти” та “Школа” нагороджуються грамотами та сувенірними медалями; у всіх інших категоріях фіналісти змагань нагороджуються грамотами, призери – медалями, переможці – кубками.

Інформація:   моб. +380955877234 – Оксана, моб. +380667351472 – Тарас, mail: TarikDANCE@meta.ua

Увага!!!

  1. Заявка на участь до 15 жовтня.
  2. Організатори зберігають за собою право об’єднувати вікові категорії.
  3. Реєстрація закінчується за 30 хв. до початку змагань

Будемо раді бачити Вас на наших змаганнях !

JudgesCity / Country
Балук Ірина Калуш
Гаврилів Мирослав Івано-Франківськ
Головчак Василь Івано-Франківськ
Гурик Тарас Івано-Франківськ
Дмитришин Віта Самбір / Україна
Задорожний Юрій Трускавець
Калинчук Ігор Івано-Франківськ
Калинчук Леся Івано-Франківськ
Калинчук Оксана Івано-Франківськ
Калічак Віталій Дрогобич
Калічак Леся Дрогобич
Кіндрачук Лілія Городенка
Ленець Руслан Самбір / Україна
Магмет Віталій Івано-Франківськ
Мартинюк Анастасія Івано-Франківськ
Недільський Андрій Брошнів-Осада
Павелко Роксолана Івано-Франківськ
Романів Тетяна Івано-Франківськ
Савич Ігор Дрогобич
Савчук Віталій Івано-Франківськ
Ставична Марта Івано-Франківськ
Старчук Микола Тисмениця
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ
Судол Тарас Долина
Таволжанська Оксана Коломия
Тихоліз Степан Коломия
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ
Шаріфов Арсен Львів
Швайко Оксана Борогодчани
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
FantaziyaBogorodchany / Ukraine2/2 2/2
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine6/8 6/8
NatkhnennyaDolyna / Ukraine27/44 25/42
OksamitDrogobych / Ukraine22/31 22/30
Tantsyuvalna shkola SavichDrogobych / Ukraine10/13 8/11
Nika-DanceGorodenka / Ukraine17/32 17/31
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine3/6 2/4
FiyestaIvano-Frankivsk / Ukraine7/9 6/8
ForstepIvano-Frankivsk / Ukraine5/5 5/5
GloriyaIvano-Frankivsk / Ukraine8/10 7/9
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine1/2 1/2
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine12/20 8/14
MriyaIvano-Frankivsk / Ukraine10/11 9/10
Nika-DanceIvano-Frankivsk / Ukraine6/6 6/6
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine12/17 12/17
KarmenKalush / Ukraine19/21 18/19
AktsentKolomiya / Ukraine11/14 4/7
ShansKolomiya / Ukraine1/2 1/2
DiademaLviv / Ukraine3/5 3/5
FantaziyaСамбір / Ukraine11/20 11/20
StardensТисмениця / Ukraine5/7 5/7
Yuventa DanceТрускавець / Ukraine3/3 3/3