Loading
post image

Кубок Міського Голови - 2018

Журавський Сергій
Старокостянтинів / Україна
21.04.2018

Conformance with the schedule

5.00/5

Dressing rooms

4.33/5

Design and comfort of the hall

4.67/5

Lighting

4.33/5

Music

5.00/5

Average value

4.67/5

Evaluation done with  3  user(s)
Last feedback date  23.04.2018 08:05

 

ГО «Дитячий спортивно-танцювальний клуб «Твіст» м. Старокостянтинів

 

Відкриті класифікаційні змагання зі спортивних танців

 

«Кубок міського голови – 2018»

 

Дата проведення: 21 квітня 2018 р.    

Місце проведення: м. Старокостянтинів, міська гімназія.

 

Заявки:

необхідно надіслати до 20 квітня 2017 року на електронну адресу flymark.dance

 

Реєстрація:

до участі у змагання допускаються всі танцювальні пари. Реєстрація пар здійснюється за свідоцтвом про народження та класифікаційними книжками.

Категорії Дебют і Школа А,Б,В - діти 1 року навчання!!!

 

Розминка: 30 хв до початку відділення!!!

 

Благодійні внески:

Змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати по оргалнізації та проведенню змагання здійснюються за рахунок благодійних і спонсорських внесків.

  • Діти, соло, школа - 150 грн з учасника,
  • Н, Е, Д - 200 грн з учасника за програму,
  • С, RS  -  250 грн з учасника за програму

Вхід для глядачів 140 грн, додатково місце за столиком на 1 відділення 50 грн

 

Судді:

Головний суддя Застровський Сергій, м. Луцьк.

ліцензовані будь-якою всеукраїнською танцювальною організацією.

Наявність суддівської книжки обов’язкова. Суддівство здійснюється на планшетах.

 

Призи:

дипломи, медалі, кубки.

 

Умови для глядачів і танцюристів:

  • Танцмайданчик паркет 200 м2
  • танцювальний магазин
  • професійне озвучення
  • професійне освітлення
  • кафетерій 

 

Організатор змагань:

Журавський Сергій

Тел. Моб. 093-746-72-78, 097-105-01-04

 

Будемо раді бачити вас у нас на турнірі !!!

Couples / Entries  192 / 258
Categories21 April, Saturday
10:0014:0017:00
1 Children 1 (under 6) (9) W-C - 9
2 Children 2 (under 8) (22) W-C - 22
3 Children 3 (under 10) (10) W-C - 10
4 School A (under 8) (3) W-C-J - 3
5 School B (under 10) (20) W-C-J - 20
6 School V (under 12) (9) W-C-J - 9
7 School C (under 14) (3) W-C-J - 3
8 Solo Children Debut (under 6) (12) W-C - 12
9 Solo Children Debut (under 8) (17) W-C - 17
10 Solo Debut 1 (under 10) (13) W-C - 13
11 School 1 (under 8) W-Q-C-J
12 School 2 (under 10) (14) W-Q-C-J - 14
13 School 3 (under 12) (8) W-Q-C-J - 8
14 School 4 (under 14) (1) W-Q-C-J - 1
15 Solo School 1 (under 8) (6) W-C-J - 6
16 Solo School 2 (under 10) (19) W-C-J - 19
17 Solo School 3 (under 14) (4) W-C-J - 4
18 Children N (under 8) W-Q-C-J
19 Juveniles 1 N (11) W-Q-C-J - 11
20 Juveniles 2 N (8) W-Q-C-J - 8
21 Juniors 1+2 N W-Q-C-J
22 Solo Juveniles 1+2 N (10) W-Q-C-J - 10
23 Solo Juniors 1+2 N W-Q-C-J
24 Juveniles 1 E (3) ST - 2, LA - 3
25 Juveniles 2 E (6) ST - 6, LA - 6
26 Juniors 1 E (3) ST - 3, LA - 1
27 Juniors 2 E (1) ST - 1, LA
28 Solo Juveniles 1+2 E (1) ST, LA - 1
29 Solo Juniors 1+2 E (1) ST - 1, LA - 1
30 Juveniles 1+2 D (4) ST - 3, LA - 3
31 Juniors 1 D (5) ST - 4, LA - 4
32 Juniors 2 D (4) ST - 3, LA - 4
33 Juniors 1 C (1) ST - 1, LA
34 Juniors 2 C (1) ST - 1, LA - 1
35 Juveniles 1+2 Rising Star ST, LA
36 Juniors 1 Rising Star (2) ST - 2, LA - 1
37 Juniors 2 Rising Star (3) ST - 2, LA - 2
38 Youth 1+2 Rising Star (2) ST - 1, LA - 2
Total by section11310936
Couples / Entries  192 / 258
JudgesCity / Country
Буднікова Юлія Славута
Гончарук Василь Нетішин
Гулеватий Дмитро Хмельницький
Желінський Станіслав Нововолинськ / Україна
Журавський Сергій Старокостянтинів
Карван Юлія Хмельницький / Україна
Квасниця Владислав Хмельницький / Україна
Котоній Олена Хмельницький
Кучер Діана Шепетівка
Мальнова Наталія Летичів / Україна
Міліенко Анна Кииїв
Орєшина Тетяна Старокостянтинів
Фурман Олена Хмельницький / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
AsortiGorodok / Ukraine6/6 5/5
LelechenkaGorodok / Ukraine2/2 1/1
Dans-stilKyiv / Ukraine1/1 0/0
DialogLetichiv / Ukraine16/18 15/17
REVERSEНетішин / Ukraine20/20 20/20
BandanaНова Ушиця / Ukraine16/17 13/14
MilleniumНововолинськ / Ukraine9/25 2/8
ReversОстрог / Ukraine14/17 6/7
EmotionСлавута / Ukraine9/13 9/13
TvistСтарокостянтинів / Ukraine48/107 40/59
AktsenTХмельницький / Ukraine4/11 3/7
Dance StepХмельницький / Ukraine3/4 3/4
ImpresХмельницький / Ukraine14/22 12/20
KASKADХмельницький / Ukraine16/24 15/21
KrokХмельницький / Ukraine8/12 8/12
BravoШепетівка / Ukraine40/50 40/50