შეჯიბრის პირობები
1) ჩატარების ადგილი:
ქ.რუსთავი, რუსთაველის 32, სპორტკომპლეკსი „აზოტი“
2) დარბაზი:
450 კ/ მ საცეკაო მოედანი კომფორტული გამოსაცვლელი ოთახები
კომფორტული დასაჯდომი სკამები მაყურებლებისთვის !!!
3) მსაჯთა კოლეგია :
შეჯიბრებას ემსახურება მთავარი მსაჯი და მოწვეული პროფესიონალი მსაჯები დიდი გამოცდილებით !!!
მთავარი მსაჯი: ალბერტ ისახანოვი
სპორტ.- კომისარი: ჯანო თითირაშვილი
4) საანგარიშო კომისია : ვიტალი ტკაჩენკო ვიკტორია ტკაჩენკო
5) ჟღერადობა : მუსიკალური წამყვანი “ DJ-PANDA” !!!
6) დაცვის სამსახური :
კვალიფიცირებული დაცვის მუშაკები სპეც მომზადებით !!!
7) მედ-მომსახურება :
შეჯიბრის დაწყებიდან დამთავრებამდე, თქვენს განკარგულებაში არის ლიცენზირებული ექიმი !!!
8) მონაწილე ორგანიზაციები :
9) სასტარტო შემოწირულობა ერთ მონაწილეზე:
a) Deb ( A), Deb ( B), Led. 20-ლ.
b) Beg. (LT), E (LT), D(LT) 25-ლ.
c) Beg.(st/lt), E (st/lt), D(st/lt) 30-ლ.
d) Salsa 15-ლ.
e) Pro-Am 100-ლ.
f) Formation 12 - ლ.
ბილეთის ფასი 10 ლ. ( შესაძლოა მე-4 განყოფილებაში იყოს ცვლილება მაყურებლის დასწრებასთან დაკავშირებით წინასწარ გაცნობებთ)
მასწავლებლების საყურადღებოთ !!!
კონკურსში მონაწილე სპორტცმენმა უნდა იქონიოს შემდეგი საბუთი:
a) სასტარტო წიგნაკი;
b) დაბადების მოწმობა;
c)პირადობის მოწმობა (პასპორტი )
რეგისტრაციის პირობები: პედაგოგების საყურადღებოთ !!!
ყველა პედაგოგმა უნდა მოახდიონოს ონლაინ რეგისტრაცია: https://flymark.dance/Competition
გთხოვთ მოახდინოთ წინასწარი რეგისტრაცია 1ივნისამდე.
საბოლოო რეგისტრაცია 4 ივნის.
10) ჩაცმულობის წესი : წესების მიხედვით !!!
კატეგორია: Baby 1 , Baby 2 , Juvenile 1 ,Juvenile 2 ST.LT
კატეგორია : Junior1 , Junior 2 ST.LT რეიტინგი
კატეგორია: Youth 1 , Youth 2 ST.LT
11) ფიგურების შესრულების წესები : წესების მიხედვით!!!
12) დაჯილდოვება :
დ-დიპლომი მ-მედალი თ-თასი ფჯ-ფულადი ჯილდო
სკოლა-ატესტაცია: კლასიფიკაცია: რეიტინგი:
1) Debut A დ 5) Beginner დ მ თ 9) Adult B+Aclass დ.მ.თ. ფ ჯ
2) Debut B დ 6) E-class დ მ თ 10) Formation დ.მ.თ. ფ ჯ
3) Leader დ 7) D-class დ მ თ 11) Pro-Am დ.მ.თ. ფ ჯ
4) Salsa დ 8) C-class დ მ თ
Contact info:
+995-597-637-550 +995-593-234-037
Facebook: Albert Isakhanov +380-93-60-59-777
Skype: Albert Isakhanov
№ | Categories | 10 June, Saturday | |
---|---|---|---|
12:00 | 17:00 | ||
1 | Super Baby Debut A (5-7 years) | CH | |
2 | Super Baby Solo Debut A (5-7 years) | CH | |
3 | Super Baby Debut B (5-7 years) | SW-CH | |
4 | Super Baby Solo Debut B (5-7 years) | SW-CH | |
5 | Super Baby Leader (5-7 years) | SW-CH-J | |
6 | Super Baby Solo Leader (5-7 years) | SW-CH-J | |
7 | Super Baby Beginner (5-7 years) | SW-Q-CH-J | |
8 | Super Baby Solo Beginner (5-7 years) | SW-Q-CH-J | |
9 | Super Baby E (5-7 years) | ST, LA | |
10 | Super Baby Solo E (5-7 years) | ST, LA | |
11 | Super Baby (5-7 years) | Polka, Disco | |
12 | Super Baby Solo (5-7 years) | Polka, Disco | |
13 | Juveniles Debut A (8-9 years) | CH | |
14 | Juveniles Solo Debut A (8-11 years) | CH | |
15 | Juveniles Debut B (8-9 years) | SW-CH | |
16 | Juveniles Solo Debut B (8-9 years) | SW-CH | |
17 | Juveniles Leader (8-9 years) | SW-CH-J | |
18 | Juveniles Solo Leader (8-9 years) | SW-CH-J | |
19 | Juveniles Beginner (8-9 years) | SW-Q-CH-J, LA | |
20 | Juveniles Solo Beginner (8-11 years) | SW-Q-CH-J, LA | |
21 | Juveniles E (8-9 years) | ST, LA | |
22 | Juveniles Solo E (8-9 years) | ST, LA | |
23 | Juveniles D (8-9 years) | ST, LA | |
24 | Juveniles Solo D (8-9 years) | ST, LA | |
25 | Juveniles Open (8-9 years) | ST, LA | |
26 | Juveniles Debut A (10-11 years) | CH | |
27 | Juveniles Solo Debut A (10-11 years) | CH | |
28 | Juveniles Debut B (8-11 years) | SW-CH | |
29 | Juveniles Solo Debut B (10-11 years) | SW-CH | |
30 | Juveniles Leader (8-11 years) | SW-CH-J | |
31 | Juveniles Solo Leader (10-11 years) | SW-CH-J | |
32 | Juveniles Beginner (10-11 years) | SW-Q-CH-J | |
33 | Juveniles Solo Beginner (10-11 years) | SW-Q-CH-J | |
34 | Juveniles E (10-11 years) | ST, LA | |
35 | Juveniles Solo E (10-11 years) | ST, LA | |
36 | Juveniles D (10-11 years) | ST, LA | |
37 | Juveniles Solo D (8-11 years) | LA, ST | |
38 | Juveniles C (10-11 years) | ST, LA | |
39 | Juveniles Solo C (10-11 years) | ST, LA | |
40 | Juveniles Open (10-11 years) | ST, LA | |
41 | Juveniles (8-11 years) | Polka, Disco | |
42 | Juveniles Solo (8-11 years) | Polka, Disco, Salsa | |
43 | Juniors Debut A (12-13 years) | CH | |
44 | Juniors Solo Debut A (12-13 years) | CH | |
45 | Juniors Debut B (12-13 years) | SW-CH | |
46 | Juniors Solo Debut B (12-15 years) | SW-CH | |
47 | Juniors Leader (12-13 years) | SW-CH-J | |
48 | Juniors Solo Leader (12-13 years) | SW-CH-J | |
49 | Juniors Beginner (12-13 years) | SW-Q-CH-J | |
50 | Juniors Solo Beginner (12-13 years) | SW-Q-CH-J, LA | |
51 | Juniors E (12-13 years) | ST, LA | |
52 | Juniors Solo E (12-13 years) | ST, LA | |
53 | Juniors D (12-13 years) | ST, LA | |
54 | Juniors Solo D (12-13 years) | ST, LA | |
55 | Juniors C (12-13 years) | ST, LA | |
56 | Juniors Solo C (12-15 years) | ST, LA | |
57 | Juniors Open (12-13 years) | ST, LA | |
58 | Juniors Debut A (14-15 years) | CH | |
59 | Juniors Solo Debut A (14-15 years) | CH | |
60 | Juniors Debut B (14-15 years) | SW-CH | |
61 | Juniors Solo Debut B (14-15 years) | SW-CH | |
62 | Juniors Leader (14-15 years) | SW-CH-J | |
63 | Juniors Solo Leader (14-15 years) | SW-CH-J | |
64 | Juniors Beginner (14-15 years) | SW-Q-CH-J | |
65 | Juniors Solo Beginner (14-15 years) | SW-Q-CH-J | |
66 | Juniors E (14-15 years) | ST, LA | |
67 | Juniors Solo E (14-15 years) | ST, LA | |
68 | Juniors D (14-15 years) | ST, LA | |
69 | Juniors Solo D (14-15 years) | ST, LA | |
70 | Juniors C (14-15 years) | ST, LA | |
71 | Juniors Solo C (14-15 years) | ST, LA | |
72 | Juniors Open (14-15 years) | ST, LA | |
73 | Juniors Solo (12-15 years) | Salsa | |
74 | Youth 1+2 E (16-21 years) | ST, LA | |
75 | Youth 1+2 D (16-21 years) | ST, LA | |
76 | Youth 1+2 C (16-21 years) | ST, LA | |
77 | Youth 1+2 Open (16-21 years) | ST, LA | |
78 | Youth Solo E (16+ years) | LA | |
79 | Adult-Youth E (16+ years) | ST, LA | |
80 | Youth Solo Leader (16+ years) | SW-CH-J | |
81 | Adult-Youth D (16+ years) | ST, LA | |
82 | Adult-Youth C (16+ years) | ST, LA | |
83 | Adult-Youth Open (16+ years) | ST, LA | |
84 | Adult E (22-35 years) | ST, LA | |
85 | Adult D (22-35 years) | ST, LA | |
86 | Adult C (22-35 years) | ST, LA | |
87 | Adult Open (22-35 years) | ST, LA | |
88 | Adult Solo (22-35 years) | Salsa | |
89 | Seniors E | ST, LA | |
90 | Seniors D | ST, LA | |
91 | Seniors C | ST, LA | |
92 | Seniors Open | ST, LA | |
93 | Pro-Am E | ST, LA | |
94 | Pro-Am D | ST, LA | |
95 | Pro-Am C | ST, LA | |
96 | Pro-Am Open | ST, LA | |
97 | Formation | Show | |
Total by section | 0 | 0 |
Judges | City / Country |
Archaia Teona | Rustavi |
Archvadze Sofia | Tbilisi / Georgia |
Bazgadze Guranda | Chiatura |
Enukidze Zaza | Tbilisi |
Gogichaishvili Shalva | Tbilisi |
KIKABIDZE ZURA | Tbilisi |
Kabadjyan Olga | Tbilisi |
Kochladze Mariam | Tbilisi / Georgia |
Kulumbegashvili David | Tbilisi |
Mchedlishvili Giorgi | Mtskheta |
Najarian Elena | Rustavi |
OKITASHVILI KHATUNA | Tbilisi |
Petrosian Inna | Tbilisi |
Sichinava George | Tbilisi / Georgia |
Titirashvili Jano | Tbilisi |
Tsotadze Gvanca | Tbilisi |
Vartanian Elena | Tbilisi |
Zarandia Tea | Tbilisi |
Club | City / Country | Pairs / Participation |
Eleganti | Chiatura / Georgia | 10/14 |
Supadans | Kyiv / Ukraine | 1/1 |
The Cranes | Mtskheta / Georgia | 13/13 |
Diamond | Rustavi / Georgia | 10/10 |
Ele-dance | Rustavi / Georgia | 9/10 |
Elegant | SACHKHERE / Georgia | 2/2 |
Ansagi | Tbilisi / Georgia | 7/8 |
Dance House | Tbilisi / Georgia | 13/23 |
Drive | Tbilisi / Georgia | 4/4 |
Elite Dance Studio | Tbilisi / Georgia | 9/9 |
Flamengo | Tbilisi / Georgia | 18/18 |
LATIN HALL | Tbilisi / Georgia | 19/19 |
Mega | Tbilisi / Georgia | 4/4 |
Olimpik | Tbilisi / Georgia | 21/22 |
Rhythm | Tbilisi / Georgia | 2/2 |
Studio " F L A M E N G O " | Tbilisi / Georgia | 1/1 |
Vega | Tbilisi / Georgia | 13/13 |