Loading
post image

Rustavi Open 2017

Dance Festival
Albert Isakhanov
Rustavi / Georgia
10.06.2017

Conformance with the schedule

5.00 /5

Dressing rooms

5.00 /5

Design and comfort of the hall

5.00 /5

Lighting

5.00 /5

Music

5.00 /5

Average value

5.00 /5

Evaluation done with   1   user(s)
Last feedback date   12.06.2017 08:21

 

 შეჯიბრის  პირობები                 

               

1)   ჩატარების ადგილი: 

.რუსთავი,  რუსთაველის 32,  სპორტკომპლეკსი „აზოტი“

 

2)   დარბაზი:     

 450 კ/ მ  საცეკაო მოედანი კომფორტული  გამოსაცვლელი  ოთახები

კომფორტული დასაჯდომი სკამები მაყურებლებისთვის !!!

 

3)   მსაჯთა კოლეგია :    

შეჯიბრებას  ემსახურება მთავარი მსაჯი  და  მოწვეული  პროფესიონალი მსაჯები  დიდი  გამოცდილებით !!!

მთავარი მსაჯი:   ალბერტ ისახანოვი

სპორტ.- კომისარი:   ჯანო თითირაშვილი

 

4)    საანგარიშო კომისია :   ვიტალი  ტკაჩენკო  ვიკტორია ტკაჩენკო

 

5)    ჟღერადობა :   მუსიკალური  წამყვანი “ DJ-PANDA” !!!  

 

6)    დაცვის სამსახური :   

 კვალიფიცირებული  დაცვის  მუშაკები  სპეც მომზადებით  !!!

 

7)  მედ-მომსახურება :  

  შეჯიბრის  დაწყებიდან  დამთავრებამდე,  თქვენს  განკარგულებაში  არის  ლიცენზირებული  ექიმი !!!

 

8)  მონაწილე ორგანიზაციები :    

       

          

 9)  სასტარტო  შემოწირულობა   ერთ    მონაწილეზე:         

           a)  Deb ( A), Deb ( B), Led.                20-ლ.   

           b)  Beg. (LT),  E (LT),  D(LT)             25-ლ.

           c)   Beg.(st/lt),  E (st/lt),  D(st/lt)        30-ლ.            

           d)    Salsa              15-ლ.

           e)   Pro-Am                                       100-ლ.                        

           f)   Formation                                      12 - ლ.


                   

ბილეთის ფასი 10 ლ. ( შესაძლოა მე-4 განყოფილებაში იყოს ცვლილება   მაყურებლის დასწრებასთან დაკავშირებით წინასწარ გაცნობებთ)              

                   მასწავლებლების   საყურადღებოთ !!!

        

კონკურსში  მონაწილე   სპორტცმენმა უნდა იქონიოს შემდეგი  საბუთი:   

a) სასტარტო  წიგნაკი;

b) დაბადების  მოწმობა;

c)პირადობის მოწმობა (პასპორტი )

 

რეგისტრაციის პირობები:      პედაგოგების   საყურადღებოთ !!!

           

ყველა  პედაგოგმა  უნდა  მოახდიონოს ონლაინ რეგისტრაცია:    https://flymark.dance/Competition

                    

               გთხოვთ მოახდინოთ  წინასწარი რეგისტრაცია  1ივნისამდე.

საბოლოო რეგისტრაცია  4 ივნის.

        10)    ჩაცმულობის   წესი :        წესების მიხედვით !!! 

კატეგორია: Baby 1  , Baby 2  , Juvenile 1 ,Juvenile 2   ST.LT 

კატეგორია :     Junior1 , Junior 2   ST.LT  რეიტინგი

კატეგორია:  Youth 1 , Youth 2 ST.LT   

                                                                         

           11)  ფიგურების  შესრულების  წესები :   წესების მიხედვით!!!

            12)       დაჯილდოვება :                                                                                        

          -დიპლომი      მ-მედალი       თ-თასი       ფჯ-ფულადი ჯილდო                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

      სკოლა-ატესტაცია:                                        კლასიფიკაცია:                                                  რეიტინგი:

          1)  Debut A      დ                                   5)   Beginner         დ   მ   თ                           9)   Adult B+Aclass    დ.მ.თ. ფ ჯ                        

          2)  Debut B       დ                                  6)   E-class           დ   მ   თ                           10)   Formation            დ.მ.თ. ფ ჯ                        

          3)  Leader         დ                                  7)   D-class           დ   მ   თ                           11)  Pro-Am                     დ.მ.თ. ფ ჯ  

          4)   Salsa            დ                                 8)   C-class           დ   მ   თ   

            

                                

Contact  info:    

+995-597-637-550   +995-593-234-037    

Facebook:   Albert Isakhanov     +380-93-60-59-777

Skype: Albert Isakhanov

Couples / Entries   156 / 173
Categories10 June, Saturday
12:0017:00
1Super Baby Debut A (5-7 years)CH
2Super Baby Solo Debut A (5-7 years)CH
3Super Baby Debut B (5-7 years)SW-CH
4Super Baby Solo Debut B (5-7 years)SW-CH
5Super Baby Leader (5-7 years)SW-CH-J
6Super Baby Solo Leader (5-7 years)SW-CH-J
7Super Baby Beginner (5-7 years)SW-Q-CH-J
8Super Baby Solo Beginner (5-7 years)SW-Q-CH-J
9Super Baby E (5-7 years)ST, LA
10Super Baby Solo E (5-7 years)ST, LA
11Super Baby (5-7 years)Polka, Disco
12Super Baby Solo (5-7 years)Polka, Disco
13Juveniles Debut A (8-9 years)CH
14Juveniles Solo Debut A (8-11 years)CH
15Juveniles Debut B (8-9 years)SW-CH
16Juveniles Solo Debut B (8-9 years)SW-CH
17Juveniles Leader (8-9 years)SW-CH-J
18Juveniles Solo Leader (8-9 years)SW-CH-J
19Juveniles Beginner (8-9 years)SW-Q-CH-J, LA
20Juveniles Solo Beginner (8-11 years)SW-Q-CH-J, LA
21Juveniles E (8-9 years)ST, LA
22Juveniles Solo E (8-9 years)ST, LA
23Juveniles D (8-9 years)ST, LA
24Juveniles Solo D (8-9 years)ST, LA
25Juveniles Open (8-9 years)ST, LA
26Juveniles Debut A (10-11 years)CH
27Juveniles Solo Debut A (10-11 years)CH
28Juveniles Debut B (8-11 years)SW-CH
29Juveniles Solo Debut B (10-11 years)SW-CH
30Juveniles Leader (8-11 years)SW-CH-J
31Juveniles Solo Leader (10-11 years)SW-CH-J
32Juveniles Beginner (10-11 years)SW-Q-CH-J
33Juveniles Solo Beginner (10-11 years)SW-Q-CH-J
34Juveniles E (10-11 years)ST, LA
35Juveniles Solo E (10-11 years)ST, LA
36Juveniles D (10-11 years)ST, LA
37Juveniles Solo D (8-11 years)LA, ST
38Juveniles C (10-11 years)ST, LA
39Juveniles Solo C (10-11 years)ST, LA
40Juveniles Open (10-11 years)ST, LA
41Juveniles (8-11 years)Polka, Disco
42Juveniles Solo (8-11 years)Polka, Disco, Salsa
43Juniors Debut A (12-13 years)CH
44Juniors Solo Debut A (12-13 years)CH
45Juniors Debut B (12-13 years)SW-CH
46Juniors Solo Debut B (12-15 years)SW-CH
47Juniors Leader (12-13 years)SW-CH-J
48Juniors Solo Leader (12-13 years)SW-CH-J
49Juniors Beginner (12-13 years)SW-Q-CH-J
50Juniors Solo Beginner (12-13 years)SW-Q-CH-J, LA
51Juniors E (12-13 years)ST, LA
52Juniors Solo E (12-13 years)ST, LA
53Juniors D (12-13 years)ST, LA
54Juniors Solo D (12-13 years)ST, LA
55Juniors C (12-13 years)ST, LA
56Juniors Solo C (12-15 years)ST, LA
57Juniors Open (12-13 years)ST, LA
58Juniors Debut A (14-15 years)CH
59Juniors Solo Debut A (14-15 years)CH
60Juniors Debut B (14-15 years)SW-CH
61Juniors Solo Debut B (14-15 years)SW-CH
62Juniors Leader (14-15 years)SW-CH-J
63Juniors Solo Leader (14-15 years)SW-CH-J
64Juniors Beginner (14-15 years)SW-Q-CH-J
65Juniors Solo Beginner (14-15 years)SW-Q-CH-J
66Juniors E (14-15 years)ST, LA
67Juniors Solo E (14-15 years)ST, LA
68Juniors D (14-15 years)ST, LA
69Juniors Solo D (14-15 years)ST, LA
70Juniors C (14-15 years)ST, LA
71Juniors Solo C (14-15 years)ST, LA
72Juniors Open (14-15 years)ST, LA
73Juniors Solo (12-15 years)Salsa
74Youth 1+2 E (16-21 years)ST, LA
75Youth 1+2 D (16-21 years)ST, LA
76Youth 1+2 C (16-21 years)ST, LA
77Youth 1+2 Open (16-21 years)ST, LA
78Youth Solo E (16+ years)LA
79Adult-Youth E (16+ years)ST, LA
80Youth Solo Leader (16+ years)SW-CH-J
81Adult-Youth D (16+ years)ST, LA
82Adult-Youth C (16+ years)ST, LA
83Adult-Youth Open (16+ years)ST, LA
84Adult E (22-35 years)ST, LA
85Adult D (22-35 years)ST, LA
86Adult C (22-35 years)ST, LA
87Adult Open (22-35 years)ST, LA
88Adult Solo (22-35 years)Salsa
89Seniors EST, LA
90Seniors DST, LA
91Seniors CST, LA
92Seniors OpenST, LA
93Pro-Am EST, LA
94Pro-Am DST, LA
95Pro-Am CST, LA
96Pro-Am OpenST, LA
97FormationShow
Total by section00
Couples / Entries   156 / 173
JudgesCity / Country
Archaia Teona Rustavi
Archvadze Sofia Tbilisi / Georgia
Bazgadze Guranda Chiatura
Enukidze ZazaTbilisi
Gogichaishvili ShalvaTbilisi
Kabadjyan Olga Tbilisi
KIKABIDZE ZURA Tbilisi
Kochladze Mariam Tbilisi / Georgia
Kulumbegashvili David Tbilisi
Mchedlishvili Giorgi Mtskheta
Najarian Elena Rustavi
OKITASHVILI KHATUNA Tbilisi
Petrosian Inna Tbilisi
Sichinava George Tbilisi / Georgia
Titirashvili JanoTbilisi
Tsotadze Gvanca Tbilisi
Vartanian ElenaTbilisi
Zarandia Tea Tbilisi
ClubCity / CountryPairs / Participation
Eleganti Chiatura / Georgia12/16
The Cranes Mtskheta / Georgia13/13
Latin-Hall No city Georgia / Georgia1/1
Diamond Rustavi / Georgia10/10
Ele-dance Rustavi / Georgia9/10
Ansagi Tbilisi / Georgia7/8
Dance House Tbilisi / Georgia13/23
Drive Tbilisi / Georgia4/4
Elite Dance Studio Tbilisi / Georgia9/9
FLAMENGO Tbilisi / Georgia19/19
LATIN HALL Tbilisi / Georgia19/19
Mega Tbilisi / Georgia4/4
Olimpik Tbilisi / Georgia21/22
Rhythm Tbilisi / Georgia2/2
Vega Tbilisi / Georgia13/13