Loading
post image

Кубок міського голови – 2017

Всеукраїнські класифікаційні змагання з танцювального спорту
Супрунчук Олег
Житомир / Україна
10.06.2017

Conformance with the schedule

5.00/5

Dressing rooms

4.50/5

Design and comfort of the hall

4.36/5

Lighting

4.57/5

Music

4.29/5

Average value

4.54/5

Evaluation done with  14  user(s)
Last feedback date  10.06.2017 19:10

 

 Житомирська міська рада

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту

Житомирський обласний осередок ВФТС

Танцювальний клуб „Мелодія”

 

Всеукраїнські класифікаційні змагання з танцювального спорту

„Кубок міського голови – 2017”

 

Дата проведення : 10 червня 2017  р.

Місце проведення : м. Житомир, вул. Черняхівського 113. Спортивний комплекс « Динамо »

 

Костюми та фігури: згідно правил ВФТС.

 

Судді: запрошені судді України.

 

Реєстрація:

https://flymark.dance

 

до участі на змагання допускаються всі спортсмени України, які займаються танцювальним спортом.

Клуби міста Житомира реєструються у п'ятницю 9 червня!

Проба паркету за 30 хвилин до початку виступу.

 

Танцювальний майданчик 20×14.

Обов’язкова наявність накаблучників.

 

Під час змагань буде працювати буфет. Організатор забезпечує присутність лікаря на змаганнях.

 

Фінансові умови участі:

Благодійний внесок у категоріях за участь у змаганнях складає :

  • «Школа», «Дебют» - 160 грн. з учасника за програму;
  • «N», «Е», «D», «С» - 180 грн. з учасника за програму;

 Для глядачів та супроводжуючих осіб - 100 грн. з особи за день.

 Місця за столиком – 50 грн. /місце за кожне відділення.

 Можливе придбання тільки парної кількості місць.

 Вхід до зали для суддів та тренерів тільки згідно попередніх заявок, за наявності документу, що підтверджує особу.

 

Нагородження:

Фіналісти змагань нагороджуються дипломами,призери -медалями та кубками. Дипломи та медалі всім учасникам у категорії Дебют та Школа

 

Організатор змагань:

Супрунчук Олег

Tеl.mob.+38 096 568 26 77

dance.melody@rambler.ru

 

Couples / Entries  184 / 270
Categories10 June, Saturday
10:0014:0017:00
1 Children 1 Detut W-C
2 Children 1 Debut Solo W-C
3 Children 2 Debut W-C
4 Children 2 Debut Solo W-C
5 Juveniles 1+2 Debut W-C
6 Juveniles 1+2 Debut Solo W-C
7 Children 2 School W-C-J
8 Children 2 School Solo W-C-J
9 Juveniles 1 School W-C-J
10 Juveniles 2 School W-C-J
11 Juveniles 1+2 School Solo W-C-J
12 Juniors 1+2 School W-C-J
13 Juniors 1+2 School Solo W-C-J
14 Children N W-Q-C-J
15 Juveniles 1 N W-Q-C-J
16 Juveniles 2 N W-Q-C-J
17 Juveniles 1+2 Solo Н W-Q-C-J
18 Juniors 1+2 N W-Q-C-J
19 Juniors 1+2 Solo Н W-Q-C-J
20 Juveniles 1 E ST, LA
21 Juveniles 2 E ST, LA
22 Juveniles 1+2 Solo Е ST, LA
23 Juniors 1 E ST, LA
24 Juniors 2 E ST, LA
25 Juniors 1+2 Solo Е ST, LA
26 Juveniles 1+2 D 8 dances ST, LA
27 Juniors 1 D ST, LA 8 dances
28 Juniors 2 D ST, LA 8 dances
29 Juniors 1 C ST LA
30 Juniors 2 C ST LA
31 Juniors 1 ST LA
32 Juniors 2 ST LA
Total by section000
Couples / Entries  184 / 270
JudgesCity / Country
Вишневська Ірина Хмельницький / Україна
Волiвецька Валерiя Житомир / Україна
Голумбйовський Ігор Житомир / Україна
Гречаник Марина Житомир / Україна
Грибан Анастасія Житомир / Україна
Грибан Валентина Житомир / Україна
Грибан Михайло Житомир / Україна
Ігнатенко Наталія Київ / Україна
Костриця Тарас Житомир / Україна
Поботін Володимир Київ / Україна
Савицька Ольга Житомир / Україна
Супрунчук Олег Житомир / Україна
Шумбар Ірина Коростишев / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
TangueraBerdychiv / Ukraine4/4
VivaTBila Tserkva / Ukraine20/23
SapfirBucha / Ukraine1/1
KurazhKorostyshev / Ukraine8/13
StilKotsubinske / Ukraine7/16
Dance MaximumKyiv / Ukraine4/10
ReverseKyiv / Ukraine2/2
TandemKyiv / Ukraine3/3
Dance-ARTZhytomyr / Ukraine3/3
Dans LayfZhytomyr / Ukraine28/35
EstetZhytomyr / Ukraine8/13
LightZhytomyr / Ukraine4/4
MelodiyaZhytomyr / Ukraine20/31
New WaveZhytomyr / Ukraine7/7
RitmZhytomyr / Ukraine9/11
StarDaysZhytomyr / Ukraine14/18
Suzir'yaZhytomyr / Ukraine38/67
EdelveysХмельницький / Ukraine3/8
FiyestaЧерняхів / Ukraine1/1