Loading
post image

Khmelnitsky Rising Stars Cup 2015

Відкритий чемпіонат Хмельницької області
Бідюк Дмитро, Вишневська Ірина
Хмельницький / Україна
12.12.2015

 

Асоціація спортивного танцю України

Управління молоді та спорту Хмельницької області

Хмельницька обласна асоціація спортивного танцю України

                           Відкритий чемпіонат Хмельницької області

KHMELNYTSKY RISING STARS CUP 2015

Місце проведення:  м. Хмельницький, спортивний комплекс "Епіцентр", вул. Чорновола, 88/2Д

Реєстрація on-line на сайті www.flymark.com.ua до 10 грудня 2015 року.

!!! Для пар м. Хмельницького реєстрація 11 грудня - обов’язкова!

Реестрація завершується за 45 хв. до початку відділення!!!

Без попередньої заявки участь можлива за умови сплати подвійного стартового внеску!

ПРИЗОВИЙ ФОНД

Дорослі Open:         1 місце 2500 грн.; 2 місце 1500 грн.; 3 місце 500 грн.

Молодь 1 Open:      1 місце 1000 грн.; 2 місце 500 грн.; 3 місце 500 грн.

Молодь 2 Open:      1 місце 1000 грн.; 2 місце 500 грн.; 3 місце 500 грн.

Юніори 1 Open:      1 місце 1000 грн.

Юніори 2 Open:      1 місце 1000 грн.

Ювенали Open:      1 місце 1000 грн.

БЛАГОДІЙНІ ВНЕСКИ

Категорії:

Дебют+соло – 100 грн.

Школа, “Н” клас – 120 грн.

“Е, Д” клас – 150 грн.

“С+B” клас – 180 грн.

“OPEN” – 200 грн.

 

ON-LINE ТРАНСЛЯЦІЯ результатів змагань на сайті www.FlyMark.com.ua 

 Усім учасникам призи та подарунки від спонсорів

НАГОРОДЖЕННЯ:

фіналісти – дипломами, подарунками;

з «Н» класу призери 1-3місце – дипломами, медалями та кубками.

клас «Школа» буде поділено на золотий, срібний та бронзовий фінали; та нагороджений медалями, дипломами та подарунками.
 

Вхідний квиток: 100 гривень на день змагань; місце за столиком 50 грн. на одне відділення.

Фігури Згідно з Переліком дозволених фігур АСТУ. Перелік фігур розміщений на Інтернет-сайті АСТУ: www.udsa.com.ua.

ПРОСИМО ЗВЕРНУТИ УВАГУ!!! ВИКОРИСТАННЯ НЕДОЗВОЛЕНИХ ФІГУР КАРАТИМЕТЬСЯ ДИСКВАЛІФІКАЦІЄЮ ПАРИ ЗІ ЗМАГАНЬ!!! НАЯВНІСТЬ НАКАБЛУЧНИКІВ ОБОВ’ЯЗКОВА!!!

Зал:

  • 1000м2, паркет 250м2
  • новий, зручний, теплий
  • зручні, місткі роздягальні
  • професійний звук та світло
  • працює буфет,танцювальний магазин, професійний фотограф

 

У вечірньому відділенні жива музика!!!

 

За результатами змагань будуть присвоєні спортивні розряди!

 

 Будемо раді зустрічі з Вами на наших змаганнях!!!

JudgesCity / Country
Бідюк Дмитро Хмельницький
Ведищев Андрей Хмельницький / Україна
Великголова Діана Чернівці
Венгер Алина Хмельницький
Гладка Каріна Вінниця / Україна
Гладкий Денис Вінниця / Україна
Горобець Микола Хмельницький / Україна
Грибан Михайло Житомир / Україна
Гриценюк Роман Рівне / Україна
Гулеватий Дмитро Хмельницький / Україна
Ільїнова Вікторія Львів
Карван Юлія Хмельницький / Україна
Карнас Тарас Тернопіль
Каспрук Олександр Кам'янець-Подільський / Україна
Коноваленко Олександр Бердичів / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Марківська Юлія Могилів-Подільський
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Мотолько Юрій Тернопіль / Україна
Мулляр Катерина Тернопіль
Мулляр Олександр Тернопіль
Панасюк Максим Хмельницький / Україна
Прокаєв Артур Рівне / Україна
Прочко Юрій Львів
Росенко Дмитро Полтава
Росенко Наталія Полтава
Руденко Віталій Київ
Самарська Наталія Одеса / Україна
Смик Юлія Волочиськ / Україна
Сорока Костянтин Хмельницький
Чашечнікова Наталія Івано-Франківськ
Чолан Георгій Хмельницький / Україна
Чолан Оксана Хмельницький / Україна
Школьная Мария Вiнниця
Яременко Ігор Київ
Ярославская Яна Київ
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
TangueraBerdychiv / Ukraine1/2 1/2
LadushkiDonetsk / Ukraine2/3 2/3
Tantsyuvalna shkola Vlada YamiIvano-Frankivsk / Ukraine3/6 2/4
GratsiyaKamenec-Podilskiy / Ukraine20/22 18/20
Bodi FitKyiv / Ukraine1/2 1/2
AelitaLviv / Ukraine3/9 3/8
VikadansLviv / Ukraine8/15 6/12
DYuSSh №1Odesa / Ukraine3/8 3/6
AlemanaVinnitsa / Ukraine1/1 0/0
GratsiyaVinnitsa / Ukraine10/24 9/22
RandevuVinnitsa / Ukraine7/11 6/10
PerlinaVolochysk / Ukraine19/19 19/19
Dance-ARTZhytomyr / Ukraine8/17 4/5
Dans-EfektМогилів-Подільський / Ukraine10/22 10/22
A-DensНововолинськ / Ukraine3/5 3/5
Vremya tantsevatПолтава / Ukraine2/6 2/6
Art-kvartalРівне / Ukraine1/2 1/2
FleshРівне / Ukraine7/15 7/15
FortunaРівне / Ukraine1/1 0/0
TvistСтарокостянтинів / Ukraine2/6 2/4
ArsТернопіль / Ukraine3/5 2/4
GrandeТернопіль / Ukraine19/39 17/31
KvikstepТернопіль / Ukraine2/3 0/0
VivatТернопіль / Ukraine12/17 12/16
AktsenTХмельницький / Ukraine64/88 61/81
DreamХмельницький / Ukraine12/14 10/10
EdelveysХмельницький / Ukraine20/29 16/21
GalantХмельницький / Ukraine1/1 1/1
ImperialХмельницький / Ukraine17/32 17/30
KrokХмельницький / Ukraine43/83 40/73
MAKSХмельницький / Ukraine23/34 20/27
USPIKhХмельницький / Ukraine1/2 1/1
DanceLifeЧернівці / Ukraine16/21 15/20
Golden DreamЧернівці / Ukraine2/5 2/5
FleksЧортків / Ukraine13/14 11/12