Loading
post image

Volyn open 2018

West-Ukrainian Tour. П'ятий етап. ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ Junior 1 St, Junior 1 Lat
Кузнєчихін Станіслав, Кузнєчихіна Софія
Луцьк / Україна
24 - 25.03.2018

Conformance with the schedule

2.84/5

Dressing rooms

3.25/5

Design and comfort of the hall

3.30/5

Lighting

4.09/5

Music

4.18/5

Average value

3.53/5

Evaluation done with  57  user(s)
Last feedback date  25.03.2018 04:40

 

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ “STARLIGHT”

 

“Volyn Open –2018”

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ  Junior 1 St, Junior 1 Lat

Західно-Український тур. П'ятий етап

 

24-25 БЕРЕЗНЯ 2018 року

“АДРЕНАЛІН СІТІ”

вул. Карбишева 1Луцьк, Україна

 

24 БЕРЕЗНЯ у IV ВІДДІЛЕННІ ВІДБУДЕТЬСЯ ШОУ

3-х РАЗОВИХ ЧЕМПІОНІВ СВІТУ WDC AL,

2 РАЗОВИХ ПЕРЕМОЖЦІВ BLACKPOOL DANCE FESTIVAL,

UK OPEN, INTERNATIONAL, ЧЕМПІОНІВ ПОЛЬЩІ,

ПРИЗЕРІВ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ СЕРЕД ПРОФЕСІОНАЛІВ

MAREK KOSATY & PAULINA GLAZIK

 

Танцювальний майданчик : 300 м2

 

Умови проведення :

усі учасники допускаються до змагань тільки в спеціальному взутті. Наявність накаблучників у дівчат обов’язкова.

 

Суддівство:

запрошені судді з Ізраілю, Італії, Латвії, Болгарії, Словаччини, Польщі, Молдови, Білорусі, Росії, Грузії, України, а також,  судді усіх всеукраїнських танцювальних організацій відповідних категорій. Судді працюватимуть незалежно від своїх пар.

Головний суддя змагань – Прочко Юрій (Львів);

 

Реєстрація пар :

реєстрація пар категорії «Дебют» та «Школа» можлива за свідоцтвами про народження;

попередня заявка обов’язкова до 23.03. 2018р. на www.Flymark.dance до 12:00;

реєстрація суддів також є ОБОВ`ЯЗКОВОЮ на www.Flymark.dance до 12:00

 реєстрація закінчується за 40 хвилин до початку відділення ;

 

Фінансові умови :

змагання проводяться з благодійною метою. Добровільні пожертви для учасників та глядачів становлять :

  • категорії «Дебют», «Ш» 150 грн. з особи за програму (10 Euro per person);
  • категорії «Н», «Е», «Д» 200 грн. з особи за програму (10 Euro per person);
  • категорії «С», «Rising Stars» - 250 грн. з особи за програму (15 Euro per person);
  • категоріі «OPEN»300 грн. з особи за программу (15 Euro per person);
  • категорії «ProAM» - 500 грн. з пари за одну программу (20 Euro per person);
  • категорії ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ350 грн. з особи за программу ;
  • категорія «КУБОК ОДНОГО ТАНЦЮ» - 100 грн. з особи за програму (5 Euro per person)

Вхід для глядачів - 150 грн. на один день змагань, VIP зона +70 грн. за місце на одне відділення.. Для пенсіонерів та студентів знижка 50% при наявності документа!!! Вхід для глядачів на два дні змагань – 250 грн.

Замовлення столиків за номером (093) 997 99 55 (ВІТАЛІЙ)

 

Нагородження :

усі фіналісти нагороджуються дипломами, призери та переможці кожної категорії – медалями, кубками (1,2 та 3 місця)

Усі учасники категорій «Дебют», «Школа» нагороджуються дипломами та кубками

 

Організатори конкурсу:

093 997 99 47, 097 665 19 09, 099 332 08 30

Станіслав та Софія Кузнєчихіни

 

До зустрічі на змаганнях у нашому мальовничому місті!!!

 

Couples / Entries  603 / 1181
Categories24 March, Saturday25 March, Sunday
09:3012:3016:0019:0010:0013:00
1 Juveniles 1 N (29) W-Q-C-J - 29
2 Juveniles 2 N (29) W-Q-C-J - 29
3 Juniors 1+2 N (18) W-Q-C-J - 18
4 Juveniles 1 E (26) ST - 15, LA - 24
5 Juveniles 2 E (25) ST - 21, LA - 22
6 Juniors 1 E (22) ST - 19, LA - 18
7 Juniors 2 E (20) ST - 16, LA - 15
8 Hobby E (7) ST - 4, LA - 6
9 Juveniles 1 D (10) ST - 7, LA - 10
10 Juveniles 2 D (13) ST - 10, LA - 12
11 Juniors 1 D (22) ST - 17 LA - 18
12 Juniors 2 D (27) ST - 20, LA - 22
13 Youth+Adult D (13) ST - 11, LA - 6
14 Juniors 1 C (11) ST - 10 LA - 6
15 Juniors 2 C (21) ST - 15 LA - 12
16 Youth+Adults C+B (17) ST - 11 LA - 9
17 Juveniles 1 Rising Stars (4) ST - 3 LA - 2
18 Juveniles 2 Rising Stars (6) ST - 6 LA - 3
19 Juniors 1 Rising Stars WUT (19) ST - 11 LA - 13
20 Juniors 2 Rising Stars (13) ST - 7 LA - 9
21 Youth 1 Rising Stars WUT (12) LA - 8 ST - 6
22 Youth 2+Adult Rising Stars (5) ST - 3, LA - 3
23 Juveniles 1 Open (4) ST - 3, LA - 4
24 Juveniles 2 Open (6) ST - 6, LA - 4
25 Juniors 1 Championship of Ukraine (39) ST - 33 LA - 32
26 Juniors 2 Open (7) ST - 6 LA - 2
27 Youth 1 Open (10) LA - 7 ST - 5
28 Youth 2+Adult Open (7) ST - 5 LA - 4
29 Seniors Open LA ST
30 Hobby D (9) ST - 8, LA - 3
31 Pro-Am Challenge 2 Dance ST, LA
32 Pro-Am Challenge 3 Dance ST, LA
33 Pro-Am Scholarship (1) ST - 1, LA
34 Baby Debut 3-5y. (18) W-C - 18
35 Children Debut 6-7y. (24) W-C - 24
36 Children Solo Debut 6-7y. (63) W-C - 63
37 Juveniles 1 Debut (17) W-C - 17
38 Juveniles 1+2 Solo Debut (19) W-C - 19
39 Juveniles 2 Debut (3) W-C - 3
40 Children School 6-7y. (14) W-C-J - 14
41 Children Solo School 6-7y. (31) W-C-J - 31
42 Juveniles 1 School (41) W-C-J - 41
43 Juveniles 2 School (14) W-C-J - 14
44 Juveniles 1+2 Solo School (69) W-C-J - 69
45 Juniors 1+2 School (3) W-C-J - 3
46 Juniors 1+2 Solo School (7) W-C-J - 7
47 School 1 (under 8) (5) W-Q-C-J - 5
48 School 2 (under 10) (17) W-Q-C-J - 17
49 School 3 (under 12) (9) W-Q-C-J - 9
50 School 4 (under 14) (3) W-Q-C-J - 3
51 School 2 Solo (under 12) (10) W-Q-C-J - 10
52 School 1 Solo (under 10) (22) W-Q-C-J - 22
53 Children N 6-7y. (1) W-Q-C-J - 1
54 Children Solo N 6-7y. (9) W-Q-C-J - 9
55 Juveniles 1+2 Solo N (36) W-Q-C-J - 36
56 Juniors 1+2 Solo N (7) W-Q-C-J - 7
57 Children Solo E 6-7y. (6) ST - 6, LA - 6
58 Juveniles 1+2 Solo E (15) ST - 12, LA - 15
59 Juniors 1+2 Solo E (14) ST - 11, LA - 12
60 Juveniles 1+2 Solo D (6) ST - 5, LA - 6
61 Juniors+Youth Solo D (8) ST - 5, LA - 8
62 Single dance (15) Cha-cha-cha - 13 Jive - 11
Total by section188136141164318234
Couples / Entries  603 / 1181
JudgesCity / Country
Glazik Paulina Bydgoszcz / Poland
Graur Daniel Chisinau / Moldova
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
Isakhanova Ekaterina Харків / Україна
Kobylkin Serhii LUBLIN / Poland
Kosaty Marek Bydgoszcz / Poland
Nunzio Mariano No city Italy / Italy
Popovici Anatolie Chisinau / Moldova
Trilissky Anatoly No city Israel / Israel
Алєксєєва Віталія Рівне
Андрєєва Олена Ізмаїл
Астремська Людмила Київ / Україна
Барна Сергій Львів / Україна
Бешта Іванна Ковель / Україна
Бобель Михайло Львів / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Болтоматіс Руслан Одеса / Україна
Бородчук Галина Любомль / Україна
Бронніков Євген Полтава / Україна
Вовчина Остап Стрий / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Волошин Ірина Львів / Україна
Габруська Лілія Тернопіль / Україна
Галайко Андрій Ковель / Україна
Гірчук Ольга Луцьк
Горовецький Олександр Київ
Городницька Роксолана Городок / Україна
Гулеватий Дмитро Хмельницький / Україна
Гулій Олег Івано-Франківськ / Україна
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Дейник Сергій Київ / Україна
Демченко Юлія Луцьк
Дзівінська Христина Львів / Україна
Дзюбан Сергей Могилев / Belorus
Дибань Людмила Київ / Україна
Дибань Олена Київ / Україна
Дідик Юлія Луцьк / Україна
Дмитренко Тетяна Рівне / Україна
Егоров Дмитрий Київ / Україна
Єгоров Дмитро Київ
Застровський Сергій Луцьк
Ільїнова Вікторія Львів
Карайван Олександр Львів / Україна
Карнас Тарас Тернопіль / Україна
Квашук Артур Луцьк / Україна
Колісніченко Володимир Донецьк / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль
Корецька Вікторія Луцьк
Косович Юрій Івано-Франківськ
Костриця Тарас Житомир
Кохан Марія Луцьк / Україна
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський
Лис Наталія Володимир-Волинський / Україна
Михайлов Олександр Хмельницький / Україна
Мишко Олександра Ужгород
Олійник Олена Рівне / Україна
Опаленик Тарас Львів / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль
Панасюк Оксана Житомир
Прочко Юрій Львів
Ракевич Аліна Львів / Україна
Саверська Анна Рівне / Україна
Семенів Соломія Львів / Україна
Слєсаренко Сніжанна Южне / Україна
Старик Богдан Львів / Україна
Ткачук Ігор Ковель
Цвячка Олександр Черкаси / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
Шабрило Михайло Турійськ / Україна
Шевчук Олександр Старокостянтинів / Україна
Яцик Павло Івано-Франківськ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
EleganceChisinau / Moldova6/32 6/32
Step upChisinau / Moldova9/29 9/29
Triumf plusDnipro / Ukraine10/16 10/16
RondoGorodok / Ukraine12/14 12/14
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine4/8 4/8
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine6/11 4/6
KarmenIvano-Frankivsk / Ukraine1/2 1/2
konfettiIzmayil / Ukraine1/2 1/2
IDSKalush / Ukraine2/2 2/2
AktsenTKhmelnytskyy / Ukraine3/7 3/7
DreamKhmelnytskyy / Ukraine7/21 3/6
ModernKovel / Ukraine20/34 17/30
WingsKropivnitskiy / Ukraine9/19 9/19
AstraKyiv / Ukraine2/4 2/4
Dance AvenueKyiv / Ukraine15/40 15/39
FavorKyiv / Ukraine2/2 1/1
Free DanceKyiv / Ukraine2/3 2/3
Lucky StepKyiv / Ukraine1/3 1/3
MifKyiv / Ukraine8/28 8/28
RONDOKyiv / Ukraine10/33 10/33
Tandem1996Kyiv / Ukraine3/4 3/4
TORNADOKyiv / Ukraine1/2 1/1
No clubLUBLIN / Poland1/2 1/2
ValroomLUBLIN / Poland1/2 0/0
ARTLutsk / Ukraine19/19 19/19
Energiya dobraLutsk / Ukraine29/30 28/28
FortunaLutsk / Ukraine41/45 36/39
RitmLutsk / Ukraine46/69 43/60
SK-DENSLutsk / Ukraine11/12 11/12
StarLightLutsk / Ukraine6/22 6/22
YunistLutsk / Ukraine1/1 0/0
AdazhioLviv / Ukraine14/25 7/16
AelitaLviv / Ukraine12/41 12/38
AmatorLvivLviv / Ukraine1/1 1/1
AnDensLviv / Ukraine13/25 12/22
CrystalLviv / Ukraine6/19 5/14
EmpireLviv / Ukraine3/7 3/7
RondoLviv / Ukraine5/7 5/7
SharmLviv / Ukraine9/19 5/12
STEmPLviv / Ukraine7/14 7/14
VikadansLviv / Ukraine3/6 3/5
DiamantOdesa / Ukraine2/10 2/7
Imperiya Odesa / Ukraine1/2 1/2
ImyeraviyaOdesa / Ukraine2/8 2/8
San-RemoOdesa / Ukraine1/2 1/2
Avia-DensPoltava / Ukraine4/16 1/3
MarsVasylkyv / Ukraine1/1 0/0
DebyutVinnitsa / Ukraine2/7 2/7
KoloritVolodymyr-Volynskyy / Ukraine13/15 11/13
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine61/194 61/194
DINAMO-BRAVOZaporizhzhya / Ukraine1/4 1/2
Star-stepZdolbuniv / Ukraine4/8 3/5
RitmZhytomyr / Ukraine3/8 3/7
EdelveysЛюбомль / Ukraine14/14 12/12
REVERSEНетішин / Ukraine11/11 10/10
MilleniumНововолинськ / Ukraine18/28 14/23
ReversОстрог / Ukraine4/4 4/4
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine11/16 11/16
AstraРівне / Ukraine5/11 5/11
FleshРівне / Ukraine5/8 5/8
FortunaРівне / Ukraine8/13 0/0
KarmenРівне / Ukraine10/13 9/12
LiniyaРівне / Ukraine31/49 28/43
Lyudmila DANCРівне / Ukraine12/19 11/17
PlatinumРівне / Ukraine1/2 0/0
Vega-DanceРівне / Ukraine13/20 6/9
DANS-LITsEYСтарокостянтинів / Ukraine7/18 7/18
ProlisokСтрий / Ukraine2/4 1/2
Royal DanceСтрий / Ukraine7/12 7/12
AlyansТернопіль / Ukraine5/12 2/4
ArsТернопіль / Ukraine9/21 8/20
O'teamТернопіль / Ukraine2/12 2/8
VivatТернопіль / Ukraine8/19 8/17
Favorit plyusТурійськ / Ukraine9/11 7/9
ModernТурійськ / Ukraine9/10 9/10
GratsiyaУжгород / Ukraine4/18 3/14
Gloriya DansЧервоноград / Ukraine5/17 5/17
STILЧеркаси / Ukraine4/9 4/6
ZhemchugЧеркаси / Ukraine1/1 1/1
MechtaЮжне / Ukraine9/32 8/21