Loading
post image

Кубок міського голови 2017

Кузнєчихін Станіслав, Кузнєчихіна Софія
Володимир-Волинський / Україна
14 - 15.10.2017

Conformance with the schedule

4.83/5

Dressing rooms

4.42/5

Design and comfort of the hall

4.67/5

Lighting

4.92/5

Music

4.75/5

Average value

4.72/5

Evaluation done with  12  user(s)
Last feedback date  16.10.2017 11:08

 

МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ УКРАЇНИ

АСОЦІАЦІЯ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КЛУБ СПОРТИВНОГО ТАНЦЮ STARLIGHT


“Кубок міського голови – 2017” 

 

14-15 жовтня 2017 року

СПОРТКОМПЛЕКС (біля стадіону ОЛІМП)  вул. Драгоманова 20,  Володимир-Волинський, Україна

 

Танцювальний майданчик : 300 м2

 

Умови проведення:

усі учасники допускаються до змагань тільки в спеціальному взутті. Наявність накаблучників у дівчат обов’язкова.

 

Суддівство:

запрошені судді з  Ізраілю, Словаччини, Польщі, Молдови, Білорусі, Росії, Грузії, України, а також,  судді усіх всеукраїнських танцювальних організацій відповідних категорій.

Головний суддя змагань – Прочко Юрій (Львів);

 

Реєстрація пар :

  • реєстрація пар категорії «Дебют» та «Школа» можлива за свідоцтвами про народження;
  • попередня заявка обов’язкова до 12.10. 2017р. на www. Flymark.dance до 23:00;
  • реєстрація суддів також є ОБОВ`ЯЗКОВОЮ на www. Flymark.dance до 23:00
  • реєстрація закінчується за 40 хвилин до початку відділення ;

 

Фінансові умови :

змагання проводяться з благодійною метою. Добровільні внески для учасників та глядачів становлять :

  1. категорії «Дебют», «Ш», «Н», «Е» 150 грн. з особи за програму (10 Euro per person);
  2. категорії «Д», «С» класу, «Rising Stars»   200 грн. з особи за програму (15 Euro per person);
  3. категоріі «OPEN»250 грн. з особи за программу (15 Euro per person);
  4. категорії «ProAM» - 500 грн. з пари за одну программу (25 Euro per person);
  5. категорія «КУБОК ОДНОГО ТАНЦЮ» - 100 грн. з особи за програму (5 Euro per person)

Вхід для глядачів - 150 грн. на один день змагань, VIP зона +70 грн. за місце на одне відділення.. Для пенсіонерів та студентів знижка 50% при наявності документа!!! Вхід для глядачів на два дні змагань – 250 грн.

Замовлення столиків за номером (093) 997 99 55 (ВІТАЛІЙ)

 

ПРОЖИВАННЯ :

оргкомітет розміщує учасників та тренерів згідно попередніх заявок, в іншому випадку – поселення проводиться самостійно. ЗАЯВКИ НА ПРОЖИВАННЯ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ДО 7 жовтня 2017 р.

Звертайтеся за тел..: 093 997 99 47 Станіслав

 

Нагородження :

усі фіналісти нагороджуються дипломами, призери та переможці кожної категорії – медалями, кубками (1,2 та 3 місця)

Усі учасники категорій «Дебют», «Школа» нагороджуються дипломами та кубками

 

З питаннями та пропозиціями звертайтесь до організатора турніру:

093 997 99 47, 097 665 19 09, 099 332 08 30 – Станіслав Кузнєчихін

 

З повагою, Кузнєчихіни Станіслав та Софія

 

До зустрічі на змаганнях у нашому мальовничому місті!!!

Couples / Entries  323 / 615
Categories14 October, Saturday15 October, Sunday
10:0013:0016:0019:0010:0013:00
1 Juveniles 1 N (16) W-Q-C-J - 16
2 Juveniles 2 N (17) W-Q-C-J - 17
3 Juniors 1+2 N (6) W-Q-C-J - 6
4 Juveniles 1 E (9) ST - 7, LA - 8
5 Juveniles 2 E (16) ST - 14, LA - 16
6 Juniors 1 E (14) ST - 11, LA - 13
7 Juniors 2 E (5) ST - 5, LA - 3
8 Hobby E ST, LA
9 Juveniles 1 D (5) ST - 4, LA - 4
10 Juveniles 2 D (5) ST - 3, LA - 3
11 Juniors 1 D (14) ST - 11 LA - 10
12 Juniors 2 D (10) ST - 6, LA - 8
13 Youth+Adult D (10) ST - 6, LA - 7
14 Juniors 1 C (4) ST - 3 LA - 2
15 Juniors 2 C (6) ST - 5 LA - 4
16 Youth+Adults C+B (8) ST - 3 LA - 8
17 Juveniles 1 Rising Stars (2) ST - 2 LA - 2
18 Juveniles 2 Rising Stars (3) ST - 3 LA - 3
19 Juniors 1 Rising Stars (4) ST - 1, LA - 3
20 Juniors 2 Rising Stars (4) ST - 4 LA
21 Youth+Adult Rising Stars (8) ST - 2, LA - 7
22 Juveniles 1 Open (2) ST - 2, LA - 2
23 Juveniles 2 Open (2) ST - 2, LA - 2
24 Juniors 1 Open (1) ST - 1 LA
25 Juniors 2 Open (5) ST - 5 LA
26 Youth 1 Open (6) LA - 4 ST - 2
27 Youth 2+Adult Open (6) ST - 3 LA - 3
28 Seniors Open LA ST
29 Hobby D (6) ST - 2, LA - 4
30 Pro-Am Challenge 2 Dance ST, LA
31 Pro-Am Challenge 3 Dance ST, LA
32 Pro-Am Scholarship (1) ST, LA - 1
33 Baby Debut 3-5y. (4) W-C - 4
34 Children Debut 6-7y. (23) W-C - 23
35 Children Solo Debut 6-7y. (28) W-C - 28
36 Juveniles 1 Debut (3) W-C - 3
37 Juveniles 1+2 Solo Debut (15) W-C - 15
38 Juveniles 2 Debut (1) W-C - 1
39 Children School 6-7y. (12) W-C-J - 12
40 Children Solo School 6-7y. (39) W-C-J - 39
41 Juveniles 1 School (25) W-C-J - 25
42 Juveniles 2 School (9) W-C-J - 9
43 Juveniles 1+2 Solo School (54) W-C-J - 54
44 Juniors 1+2 School W-C-J
45 Juniors 1+2 Solo School (5) W-C-J - 5
46 School 1 (under 8) (4) W-Q-C-J - 4
47 School 2 (under 10) (13) W-Q-C-J - 13
48 School 3 (under 12) (11) W-Q-C-J - 11
49 School 4 (under 14) (6) W-Q-C-J - 6
50 Children N 6-7y. (7) W-Q-C-J - 7
51 Children Solo N 6-7y. (3) W-Q-C-J - 3
52 Juveniles 1+2 Solo N (29) W-Q-C-J - 29
53 Juniors 1+2 Solo N (7) W-Q-C-J - 7
54 Children Solo E 6-7y. (1) ST, LA - 1
55 Juveniles 1+2 Solo E (6) ST - 4, LA - 4
56 Juniors 1+2 Solo E (6) ST - 6, LA - 6
57 Juveniles 1+2 Solo D (2) ST - 2, LA - 2
58 Juniors+Youth Solo D (4) ST - 4, LA - 4
59 Single dance (12) Cha-cha-cha - 10 Jive - 11
Total by section97644656224128
Couples / Entries  323 / 615
JudgesCity / Country
Isakhanov Albert Tbilisi / Georgia
Kobylkin Serhii LUBLIN / Poland
Popovici Anatolie Chisinau / Moldova
Trilisky Tatiana No city Israel / Israel
Андрес Анна Львів / Україна
Андрющенко Володимир Харків / Україна
Артинюк Віталій Луцьк / Україна
Бешта Іванна Ковель / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Божик Ірина Володимир-Волинський / Україна
Божик Олександр Володимир-Волинський / Україна
Бронніков Євген Полтава / Україна
Верба Вероніка Львів / Україна
Витягловська Анастасія Львів / Україна
Вовчина Остап Стрий / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Волошин Ірина Львів / Україна
Волчецький Сергiй Маріуполь / Україна
Габруська Лілія Тернопіль
Гнасюк Валентина Луцьк
Дзюбан Сергей Могилев / Belorus
Дідик Юлія Луцьк / Україна
Дмитренко Тетяна Рівне
Желінський Станіслав Нововолинськ / Україна
Заваліна Юлія Рівне / Україна
Застровський Сергій Луцьк
Ільїнов Максим Львів
Карайван Олександр Львів / Україна
Караченцев Володимир Харків
Карнас Тарас Тернопіль / Україна
Коженевський Роман Львів / Україна
Кордюкевич Володимир Тернопіль / Україна
Корочанський Сергій Рівне
Кохан Марія Луцьк / Україна
Кузнєчихін Станіслав Володимир-Волинський / Україна
Кульбачинський Любомир Львів / Україна
Куценко Галина Кременчук / Україна
Левицький Олег Львів / Україна
Лис Наталія Володимир-Волинський / Україна
Ніколенко Ірина Нововолинськ
Олійник Олена Рівне / Україна
Опаленик Тарас Львів / Україна
Остапчук Вадим Тернопіль / Україна
Саверська Анна Рівне
Ташлікович Роман Рівне
Ткачук Ігор Ковель / Україна
Федорова Тетяна Маріуполь / Україна
Цвячка Олександр Черкаси / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
Шабрило Михайло Турійськ / Україна
Шевченко Руслан Київ / Україна
ClubCity / CountryPairs / ParticipationConfirmed
EleganceChisinau / Moldova1/6 1/6
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine8/23 0/0
VLA.DANCEKharkiv / Ukraine4/25 4/10
ModernKovel / Ukraine28/46 26/43
ElegiyaKremenchuk / Ukraine6/16 6/16
Dans-TsentrKyiv / Ukraine1/2 1/1
ImidzhKyiv / Ukraine1/2 1/2
-LUBLIN / Poland1/2 1/2
Energiya dobraLutsk / Ukraine19/25 19/24
FortunaLutsk / Ukraine20/23 20/23
RitmLutsk / Ukraine12/18 10/14
AdazhioLviv / Ukraine6/10 6/10
AelitaLviv / Ukraine9/38 9/34
AmatorLvivLviv / Ukraine12/26 12/24
AnDensLviv / Ukraine3/8 3/6
EdelveysLviv / Ukraine1/2 1/2
EmpireLviv / Ukraine3/10 0/0
SharmLviv / Ukraine14/19 13/17
VikadansLviv / Ukraine5/12 5/9
KaprizMogilev / Belorus4/11 0/0
GreysVolodymyr-Volynskyy / Ukraine13/16 11/13
KoloritVolodymyr-Volynskyy / Ukraine8/9 8/9
StarLightVolodymyr-Volynskyy / Ukraine51/173 49/158
DIAMONDVyshgorod / Ukraine2/5 0/0
SharmМаріуполь / Ukraine2/5 2/5
A-DensНововолинськ / Ukraine8/15 8/14
MilleniumНововолинськ / Ukraine16/20 16/20
PerlinaНововолинськ / Ukraine2/4 2/4
Avia-DensПолтава / Ukraine1/4 1/4
AstraРівне / Ukraine4/13 4/13
FortunaРівне / Ukraine4/7 1/1
KarmenРівне / Ukraine6/6 6/6
LiniyaРівне / Ukraine26/49 25/42
Vega-DanceРівне / Ukraine15/16 13/14
Royal DanceСтрий / Ukraine17/33 14/25
10DanceСуми / Ukraine1/1 0/0
ArsТернопіль / Ukraine2/5 2/5
O'teamТернопіль / Ukraine3/11 3/11
VivatТернопіль / Ukraine5/14 5/13
Favorit plyusТурійськ / Ukraine11/11 11/11
Art-danceЧеркаси / Ukraine2/7 0/0
STILЧеркаси / Ukraine7/12 4/4