Loading
post image

Весняний Вальс - 2018

Відкриті класифікаційні змагання зі спортивних танців
Бобель Андрій
Львів / Україна
21 - 22.04.2018

 

Асоціація спортивного танцю України

Львівський обласний осередок АСТУ

Спортивно-танцювальний клуб «АнДенс»


Відкриті класифікаційні змагання зі  спортивних  танців

«Весняний Вальс - 2018»

 

Дата проведення:  21-22 квітня 2018 р.                                                

Місце проведення: м.Львів, вул.Щирецька 36, СК «Грація» (ТВК «Південний»)

 

Призовий фонд!!!

Молодь RSI місце 1500 грн, Дорослі RSI місце 1500 грн

 

Заявки:

Необхідно надіслати до 19 квітня 2018 року. Без попередньої  заявки участь у турнірі неможлива.

 

Реєстрація:

До участі у змаганнях допускаються всі танцювальні пари. Реєстрація пар здійснюється за свідоцтвом про народження. Реєстрація учасників: онлайн реєстрація Flymark.com.ua

Категорії «Дебют» і Школи А, Б, В – діти 1 рік навчання

 

Розминка:

30 хв до початку відділення!!!

 

Благодійний внесок:

Змагання проводяться з благодійною метою. Всі витрати по організації та проведенню змагань здійснюються за рахунок благодійних та спонсорських внесків.

  • Діти, соло, школи – 150 грн з учасника,
  • «Н»,  «Е» - 180 грн. з учасника за програму,
  • «Д», «RS» - 200 грн. з учасника за програму,
  • Кубок одного танцю – 100 грн.

Вхід для глядачів на цілий день  – 120 грн.

 

Суддівська бригада:

Судді, ліцензовані будь-якою всеукраїнською танцювальною організацією. Наявність суддівської книжки обов’язкова.  Суддівство здійснюється на планшетах.

 

Призи:

дипломи, медалі, кубки.

 

Умови  для  глядачів  та  танцюристів

  • Працюватиме салон краси YOUR  LOOK запис за телефоном 0962580005
  • Танц майданчик Натуральний паркет  300 м2, 
  • Професійно оформлений зал;
  • Танцювальний  магазин;
  • Професійне озвучення;
  • Професійне фото та відео від Ardan;
  • Професійне освітлення;
  • Пригощає  кафетерій.                                     

 

Організатор змагань:

Президент КСТ «АнДенс» Бобель Андрій

тел. моб.: (067) 608 73 63 е-mail:  Bobel_andriy@mail.ru

 

Будемо раді бачити Вас у нас на турнірі !!!

 

Couples / Entries  483 / 802
Categories21 April, Saturday22 April, Sunday
10:0013:0016:0010:0013:00
1 Children 1 (under 6) (6) W-C - 6
2 Children 2 (under 8) (34) W-C - 34
3 School A (under 10) (43) W-C-J - 43
4 School B (under 12) (25) W-C-J - 25
5 School V (under 16) (2) W-C-J - 2
6 Solo Children Debut (88) W-C - 88
7 Solo Debut 1 (52) W-C-J - 52
8 Solo Debut 2 (12) W-C-J - 12
9 School 1 (under 8) (3) W-Q-C-J - 3
10 School 2 (under 10) (21) W-Q-C-J - 21
11 School 3 (under 12) (13) W-Q-C-J - 13
12 School 4 (under 14) (10) W-Q-C-J - 10
13 Solo School 1 (33) W-Q-C-J - 33
14 Solo School 2 (23) W-Q-C-J - 23
15 Children N (under 8) (6) W-Q-C-J - 6
16 Juveniles 1 N (28) W-Q-C-J - 28
17 Juveniles 2 N (28) W-Q-C-J - 28
18 Juniors 1 N (11) W-Q-C-J - 11
19 Juniors 2 N (6) W-Q-C-J - 6
20 Solo Juveniles 1+2 N (28) W-Q-C-J - 28
21 Solo Juniors 1+2 N (10) W-Q-C-J - 10
22 Youth+Adult N (3) W-Q-C-J - 3
23 Solo Juniors 1+2 E (9) ST - 5, LA - 6
24 Solo Juniors 1+2 D ST, LA
25 Juveniles 1 E (14) LA - 14 ST - 9
26 Juveniles 2 E (23) LA - 23 ST - 18
27 Juniors 1 E (20) ST - 15 LA - 16
28 Juniors 2 E (10) ST - 6 LA - 9
29 Youth+Adult E (5) ST - 2 LA - 5
30 Juveniles 1+2 D (14) ST - 12 LA - 12
31 Juniors 1 D (7) LA - 6 ST - 4
32 Juniors 2 D (8) LA - 7 ST - 6
33 Youth+Adult D (9) LA - 7 ST - 6
34 Juniors C (3) LA - 2 ST - 2
35 Youth+Adult C (6) ST - 6 LA - 3
36 Juveniles Rising Star (9) ST - 6 LA - 8
37 Juniors 1 Rising Star (4) ST - 2 LA - 2
38 Juniors 2 Rising Star (6) ST - 2 LA - 5
39 Youth Rising Star (4) LA - 4 ST - 1
40 Adults Rising Star (7) LA - 5 ST - 5
41 Cup single dance (41) J - 16 SA - 13 TA - 7 SW - 15, CH - 14
42 Team Match Juveniles (7) LA - 6 ST - 3
43 Team Match Jun+Youth+Adult (1) LA - 1 ST - 1
Total by section136139122271134
Couples / Entries  483 / 802
JudgesCity / Country
Алєксєєва Віталія Рівне / Україна
Андрес Анна Львів / Україна
Барна Сергій Львів / Україна
Бобель Михайло Львів / Україна
Бобель Андрій Львів / Україна
Витягловська Анастасія Львів / Україна
Вовчина Остап Стрий / Україна
Вовчина Юлія Стрий / Україна
Волошин Ірина Львів / Україна
Голенькова Анастасія Львів / Україна
Головач (Гордійчук) Інна Шепетівка / Україна
Головчак Василь Івано-Франківськ / Україна
Головчак Наталія Івано-Франківськ / Україна
Грицевич Всеволод Луцьк / Україна
Гурик Тарас Івано-Франківськ / Україна
Дацюк Ірина Київ / Україна
Дзівінська Христина Львів / Україна
Задорожний Юрій Трускавець / Україна
Карайван Олександр Львів / Україна
Коженевський Роман Львів / Україна
Кутна Христина Львів / Україна
Легенька Ксенія Львів / Україна
Любчак Станіслав Львів / Україна
Михальська Лідія Львів / Україна
Назаркевич Марта Львів / Україна
Недільський Андрій Брошнів-Осада / Україна
Полюхович Галина Львів / Україна
Семенів Соломія Львів / Україна
Смірнова Наталія Львів / Україна
Ступацька Анастасія Івано-Франківськ / Україна
Терікова Юлія Миколаїв / Україна
Цибульська Юлія Львів / Україна
Шалаковський Віталій Львів / Україна
ClubCity / CountryPairs / Participation
Nika-DanceBroshniv-Osada / Ukraine1/2
RondoGorodok / Ukraine17/18
DinamoIvano-Frankivsk / Ukraine6/14
Grand-DansIvano-Frankivsk / Ukraine6/13
IDSIvano-Frankivsk / Ukraine8/18
JamIvano-Frankivsk / Ukraine2/8
Shkola tantsa Vesty BrandtKryvy Rig / Ukraine3/7
Liniya tantsyuKyiv / Ukraine8/18
Grand-DanceLutsk / Ukraine2/4
AdazhioLviv / Ukraine44/64
AelitaLviv / Ukraine40/66
AmatorLvivLviv / Ukraine29/47
AnDensLviv / Ukraine84/138
BronxLviv / Ukraine2/5
CrystalLviv / Ukraine27/83
EdelveysLviv / Ukraine16/17
EmpireLviv / Ukraine9/11
EstetLviv / Ukraine1/2
GrandLviv / Ukraine8/9
KarmensLviv / Ukraine5/5
RondoLviv / Ukraine24/26
SharmLviv / Ukraine28/43
STEmPLviv / Ukraine13/16
TalismanLviv / Ukraine39/58
Grand DuetMykolaiv / Ukraine1/3
Aleksa Sport DansРівне / Ukraine2/2
FantaziyaСамбір / Ukraine3/7
Royal DanceСтрий / Ukraine43/68
O'teamТернопіль / Ukraine3/20
Yuventa DanceТрускавець / Ukraine2/2
IneshШепетівка / Ukraine6/7
LafestaЯворів / Ukraine1/1